pokec o autech

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod komin » pát srp 12, 2016 13:04

Nechapes to ty vsetko su to tazke auta aj 3bmw v 4x4 je auto co ma 1700kg tie 4valce sa stym trapia neber to tak ze to nejde ale tie motory trpia, preto su lepsie vacsie objemy. Chap to tak ides 130kmh 1.2l pojde na 85% maxima 2.0l na 70% maxima a 3.0l na 50% uz to chapes nieje to otom ze mas jazdit 250 ale ze mas rezervu jak vykonu tak zivotnosti. A myslim ze z 22litrami mas dos priestoru.
"The worst day of climbing is better than the best day in the office"
komin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 275
Registrován: stř říj 2, 2013 7:15

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 13:07

Nemam, vsak si to pozri tu

6 valce su tam dokopy asi 3, z toho dve x3ky a jedna 3ka touring...

a to ani neviem kolko ma bude stat rocne povinne a havarijne za taku karu...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: pokec o autech

Příspěvekod wawrik » pát srp 12, 2016 13:11

Divne hľadáš. Nedal mi ten Nissan Pathfinder, tak som ho len tak v rýchlosti pozrel:
r.v.: 1/2012, 2488cm3, 140kW (190PS), Generácia vozidla: R51 mod.10, 4x4, M6, Diesel, Euro 4, 5 dv., (7-miestne), 69900 km, Biela farba

Viem, že ho nechceš, len sa mi zdá, že tie autá vo všeobecnosti nehľadáš správne.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 13:12

@wawrik: vsak jeden som nasiel, to som pisal :D

hladam vylucne na mobile.de

a to co si poslal je diesel... Myslel som, ze sme sa tu uz nejak hromadne zhodli, ze si mam kupit benzin :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Příspěvekod komin » pát srp 12, 2016 13:15

Kde to vlastne budes prevadzkovat tu ci vonku? Naco ti havarijka nemas kde davat prachy. Zakonna stoji unas tak do 160 eciek na nejaky 4liter to je akoze vela a ktej spotrebe na dialnici bude 2l a 3l natom podobne v meste jasne ze ten mensi trochu lepsie.
"The worst day of climbing is better than the best day in the office"
komin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 275
Registrován: stř říj 2, 2013 7:15

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 13:17

Budem to provozovat v CR, ale registrovane to bude asi na SK. Havarijne chcem preto, lebo ked naburam, aby som nemusel platit opravu, to je snad jasne, nie? :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: pokec o autech

Příspěvekod wawrik » pát srp 12, 2016 13:26

grco píše:a to co si poslal je diesel... Myslel som, ze sme sa tu uz nejak hromadne zhodli, ze si mam kupit benzin :D
Vtedy si písal dízel - a Pathfinder sa benzínový ani nerobil (len stará generácia, ktorá je úplne mimo tvojho roku výroby). U veľkého ťažkého auta dáva dízel zmysel.

Ale to je jedno. Proste sa mi nezdá, že za 22k € nevieš nájsť autá, ktoré chceš - aj to X3 trebárs. Najmä keď viem, za koľko predávali svoje X3-jky susedia a v ako dokonalom stave boli.

A za 22 tisíc pred mesiacom predával šéf služobný Mercedes GL MY2012, samozrejme ho hneď kúpil jeden z kolegov. Možno by nebolo zlé sa popýtať po známych, či nevedia o dobrom aute v tvojej cene. 22k € je fakt dosť peňazí, aby si nič vhodné nenašiel.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 13:32

@wawrik: za 22 je tych benzinovych X3 celkom dost, ale to je ten horny limit, v diesli by som nasiel aj pod 20, takze tak...

ale dobre, ja uz som rozhodnuty pre benzin, lenze 2 liter za tych 22 najdem, lenze komin zas stresuje tuna, ze 6valec a to uz som zas na 25 tisic s DPH...

Proste pre mna by bol ideal keby som nasiel nieco za 15 :D ale zmierim sa s 20, lenze ked to "moje" auto ma splnovat "vase" poziadavky, tak som zrazu na 25... ;)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: pokec o autech

Příspěvekod wawrik » pát srp 12, 2016 13:40

Tak hej, ale však vieš, s kým sa bavíš. Všetci sme tu tak trochu „staromilci“, navyše PP rád jazdí, komin zjavne tiež - berú to trochu zo svoho pohľadu... Ak si komótny vodič, ktorého jediný problém je dať tam šestku a vyradíš ju až v cieli, šesťvalec asi neoceníš (ale aj to je na debatu). Zato benzínový motor ako taký áno - najmä, ak to auto neplánuješ po troch rokoch vymeniť. Nemusíš sa starať a studené štarty, alebo o kratšie jazdy, nemusíš riešiť DPF ani vybité baterky atď. Proste benzín je blbuvzdornejší a nevyžaduje drahý servis. Nehovoriac o tom, že jazdený dízel je oveľa viac mačka vo vreci ako benzín, ktorý až tak citlivý na spôsob jazdy predchádzajúceho vodiča nie je.

Prebrať si to predsa vieš aj sám, čo ti za to stojí a čo nie. Tak či tak do toho auta budeš po kúpe niečo musieť vraziť, do dízla obyčajne viac ako benzínu. Ten rozdiel sa môže obrátiť veľmi rýchlo.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 13:51

Ja viem, ze diesel je "horsi". Doteraz som mal len benziny a aj preferujem benziny, ale tentokrat som si povedal, ze nebudem proti tomu dieselu az tak zasadne, ze ak najdem nieco dobre v diesli, tak vezmem diesel. No a ponuka dieslov v mojej cenovej kategorii je lepsia jak benzinov. Ale presvedcili ste ma, ze teda nie, takze bude to benzin...

Ja aj tak planujem na tom chodit kazdy den do prace/z prace, co bude tak 5km, takze ten benzin je lepsi. To mi je jasne, ale myslel som, ze tie diesle uz dnes nie su take zle, ze to nieco zvladne a vydrzi :)

A jo, ja som sofer jak si pisal, idem do alp, nabehnem na dialnicu, zaradim 5ku (GV 6ku nemala) a jedu 130 az do Chamonix a tam ju vyradim :) Preto pisem, ze moc neriesim jazdne vlastnosti, myslim si, ze ja az tak moc neocenim BMW oproti AUDI alebo VW, nejaky rozdiel by som asi poznal, ale neviem ci by som to ocenil a ci som ochotny kvoli tomu priplacat.

Ale chcem aby to auto proste bolo spolahlive. Grand Vitara ma nikdy nenechala nikde stat, nikdy s nou nebol problem a to je vlastnost, ktora je pre mna u auta najdolezitejsia. Nechcem zostat niekde cestou z alp stat v taliansku a zhanat odvoz...

A ten 6valec chapem, ze je lepsi, lenze zas drahsi a presne o to teraz ide. Ci sa to mne, na moje jazdenie vyplati, investovat do toho, alebo mi postaci ten 4valec. Pochopil som teda, ze ten 6valec moze mat vasciu zivotnost a spolahlivost, ale je to fakt, alebo len teoreticky predpoklad? :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: pokec o autech

Příspěvekod pavproch » pát srp 12, 2016 13:55

na pokecu o bmw se to píše dost jasně - speciálně v benzínu jsou R6 s životností a spolehlivostí o třídu líp než R4 (a to dokonce i foukané R6 - 35i)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: pokec o autech

Příspěvekod wawrik » pát srp 12, 2016 14:00

grco píše:Ale chcem aby to auto proste bolo spolahlive. Grand Vitara ma nikdy nenechala nikde stat, nikdy s nou nebol problem a to je vlastnost, ktora je pre mna u auta najdolezitejsia.
Pre mňa tiež. Preto mi nie je úplne jasné, prečo si skončil u VW a BMW :(( Čím nechcem rozvíriť nejaký flame - preto som to ani nijako nekomentoval. Ak máš takúto prioritu, podľa mňa by si sa mal obzerať skôr po nejakom japoncovi.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Příspěvekod komin » pát srp 12, 2016 14:04

Ber to tak dakedy boli vo velkych autach len velke motory teraz tam davaju aj male, ale je nato len jeden dovod a to su emisie nic ine a za roven emisie mozu zato preco su auta tak nespolahlive. Ja si prave ze myslim ze prave na tych dlhych cestach ocenis to pohodlie vyssej triedy.
"The worst day of climbing is better than the best day in the office"
komin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 275
Registrován: stř říj 2, 2013 7:15

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 14:09

@wawrik: Keby ti idioti v Suzuki spravili tu novu Vitaru VACSIU tak ju beriem hned.

Inak u japoncov je problem iny.

Subaru sa mi nepaci ani jeden model.

Honda SUVcka su hnusne, a co som cital, tak v terene tragicke. Accord nerobia 4x4.

Toyota RAV4 je tiez hnusna, a Land Cruiser uz je na mna obrovske a hlavne drahe hovado. Avensis 4x4 tiez myslim nerobia.

Mitsubishi Pajero podobne jak Land Cruiser uz velke a drahe hovado. ASX zas male, Outlander nic moc...

Nissan, to sme sa uz bavili, tiez ma neoslovuje jediny model. Akoze X-Trail ujde, ale nepaci sa mi to auto proste nejak moc.

Jedine japonske auto, ktore je pouzitelne (podla mna) je Mazda 6/CX5. Lenze CX5 je tiez v terene horsia jak VW Golf Alltrack, co je dost chabe. No a mazdu 6 zacali robit v 4x4 len nedavno, takze napriklad na mobile.de nie je na predaj ziadna so 4x4.

Takze ja proti japoncom nic nemam, chcem bud nemecke alebo japonske auto. Lenze momentalne mi japonci neponukaju nic, co by sa mi fakt pacilo a splnalo moje poziadavky...

A ja teda mam pocit, ze BMW je dost spolahlive... PAVPROCH? :D

My napriklad mame doma prve Audi A3 1.6 benzin, rv 1997 a stale jazdi a neni s nim problem. Jedine co sa na nom opravovalo bola spinacia skrinka, pretoze po 15 rokoch sa vykledlala :D

Lenze zas dnes furt len citam jak Audi je nahovno, VW je nahovno, BMW je nahovno, Mercedes je nahovno, Toyota je nahovno, Peugeot je nahovno, Renault je nahovno, Citroen je nahovno, Mazda je nahovno, Skodovka je nahovno, Kia je nahovno, Hyundai je nahovno...

Proste vsetko je nahovno, tak neviem co si mam kupit :D
Naposledy upravil grco dne pát srp 12, 2016 14:15, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: pokec o autech

Příspěvekod wawrik » pát srp 12, 2016 14:14

Jo, pán je estét :D No pravda je, že japonci nijako pekní nie sú...

BMW dávno nie je nejaký etalón kvality. Z čoho má veľkú radosť bývalý spolužiak, čo ma v BA na BMW servis. Za posledných 5 rokov sa naozaj dóóósť finančne vyšvihol :D
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 14:16

Nik nevravi o etalone kvality. Bavim sa o spolahlivom aute... Nieco o co ked sa budem normalne starat a pravidelne servisovat, tak sa mi nevysere kazdych 500km samo od seba...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Příspěvekod komin » pát srp 12, 2016 14:17

Kazdy motor ma dnes jednu skvelu vychytavku ktora ho dokaze odrovnat bmw ma plastove klapky v sani na vyrenie vzduchu a ked sa ulomia tak motor kaput, neber to ako odhovaranie alebo hanenie bmw len ti rozsirujem rozhlad proste kazda automobilka ma dnes v motore vec ktora ho casom sabotuje aby to auto neostalo v prevadzke dlho ved by im potom nemohli rast predaje.
"The worst day of climbing is better than the best day in the office"
komin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 275
Registrován: stř říj 2, 2013 7:15

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 14:19

No tak ked to maju VSETKY, tak je jedno ci si kupim BMW alebo Nissan... :)

Ocividne vsetky auta su nahovno, takze dolezite je vlastne len aby sa mi pacilo jak vypada :P

Pretoze podla niekoho bude proste nahovno kazde auto :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: pokec o autech

Příspěvekod wawrik » pát srp 12, 2016 15:08

Btw, nespomínal si, že zvýšený podvozok prípadne oželieš? Ak áno, tak potom prečo ťa trápi, že CX5 je v „teréne“ horšia ako Golf Alltrack? (Čo si inak myslím, že bude nejaká blbosť, s CX5 a Passatom Alltrack som mimo ciest niečo najazdil.) Mitsu ASX je dosť v poriadku, ale áno, je menšie. Oultandera by som sa nebál.

Ak sa ti tá Mazda páči, osobne by som do nej šiel radšej, ako do X3. V poriadku atmosférický motor (aj keď prvé série mali s niečím problém, kým to nevychytali - už si nevybavujem aký), spoľahlivosť, výbava tiež. Slabé miesto je antikorózna úprava, ale po prvé si to vieš ustrážiť pri kúpe, po druhé to nie je nič fatálne, čo ťa nechá visieť na ceste. A cez 20 cm svetlej výšky je na polňačkách veľká výhoda, navyše má podvozok urobený celkom inteligentne - všetko poukrývané a nič nie je na rane.

A 5-ročná Vitara je už tá mrňavá? Však to sa menilo až v poslednej generácii niekedy minulý rok, nie?
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 15:23

@wawrik: Ano, zvyseny podvozok pripadne ozeliem, ale ten nahon 4x4 je podla testov v CX5 horsi ako 4motion u VW. Veci ktore Golf/Passat prejde, tak CX5 neda.

A takto, aby som to vysvetlil. Ozeliem zvyseny podvozok a nejake off-road capabilities, ak to bude proste normalny kombik. Pretoze ten bude mat zas lepsie vlastnosti na normalnej ceste a nizsiu spotrebu... Ale ak to ma byt SUV, tak ked uz je to SUV, tak chcem aby to aj nieco preslo! Viem ze X3 nie je nejaky off-road zazrak, ale podla toho co som cital, tak proste napriklad Honda CR-V a Mazda CX5 su dost teda tragicke, az smiesne...

Ako ak VW Golf Alltrack jazdi v terene lepsie jak vyssie SUV (CR-V alebo CX5), tak aky ma potom pre mna to SUV vyznam? Na ceste je to nanic a v terene tiez...

Takze proste BMW 5 Touring slabe off-road vlastnosti odpustim. Ale BMW X3 alebo Mazde CX5 uz nie, pretoze to auto ma byt na to stavane, aspon trochu...

Napriklad SUVcka s 2WD vobec nikdy nepochopim, neviem co to ma za zmysel take auto, pre koho to robia, na co je to dobre? Ked uz kupujem vysoke auto, tak cakam, ze to bude mat aspon priemerne vlastnosti v terene... Nemusi to byt proste nejaky Mercedes G, ale zas nech to nie je len vysoka krabica, ktora neprejde ani polnacku, chapes.

A Vitara sa mi paci ta nova, nie 5 rokov stara. Tato http://www.auto.cz/test-suzuki-vitara-s-necekane-sportovni-93448. 5 rocnu Vitaru/Grand Vitaru kupovat nebudem, ked som nedavno predal moju staru, to by som proste si nejak nepomohol :)

Nad Vitarou som premyslal novou, lebo stoji ~500 tisic nova. Lenze je to proste male, 370l kufor...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: pokec o autech

Příspěvekod wawrik » pát srp 12, 2016 15:35

Jo tak...

Asi máme každý iné predstavy o jazde v teréne. To, čo prejdem s Passatom Alltrack, prejdem aj s mojou starou Imprezou MY1997. A dovolím si povedať, že aj viac.

CX5 mi nijako neschopná v teréne (čím myslím kamenisté poľňačky) nepripadala. Podľa mňa sú na takéto cesty dôležité najmä dve veci - vysoký podvozok, aby si nechytal zem a neostal visieť na zlomoch na bruchu, a dobre chránené veci podvozku, aby si nič neutrhol. Plus spodná hrana predného nárazníku atď. Myslím, že v tom všetkom má CX5 oproti Passatu AT navrch.

A oproti X3 za tie peniaze zoženieš podstatne novšiu, však nová stála v akcii už od 25k €...

Ale to len tak o tom debatujem, fakt ťa nechcem presviedčať. Ja by som volil inak, ale peniaze sú tvoje.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 15:58

No dobre, zhodneme sa ze CX-5 je dobre auto. Ale teraz mi ide o to, ze v com je proste lepsie oproti BMW X3?

Je to tiez 2 litrovy benzin, 4valec, takze to iste co BMW. Ma to ale nizsi vykon. Ma to ale o dost mensi kufor, 500 litrov, vs 560. V terene predpokladajme, ze to ma rovnake vlastnosti. Na ceste dajmetomu tiez...

BMW ma lepsi automat podla toho co viem.

Takze OK, mozno za tu istu cenu zozeniem novsiu a menej ojazdenu, ale bude to lepsie auto?

Ja na jednu stranu netvrdim, ze chcem silou mocou BMW, ale zas nechcem ani byt silou mocou proti BMW len z principu ze "japonci su lepsi", pretoze to sa neda fakticky podlozit.

Takze za predpokladu, ze BMW sa mi viac paci vzhladovo, cim si pomozem ked namiesto X3 kupim CX-5? :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: pokec o autech

Příspěvekod wawrik » pát srp 12, 2016 16:02

X3 jazdí lepšie, to je skoro šoférske auto. Ale to by ocenil tak PP, sám píšeš, že nijako úchylný v tomto smere nie si.

Mazdu dostaneš novšiu, menej ojazdenú, menej doje*anú od predchádzajúceho majiteľa. Bude spoľahlivejšia.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 16:11

Ako jo no, tu mazdu mozem mat za tu cenu skoro novu, 2015, 10 tisic najazdenych, to jo.

Ale s tou spolahlivostou, da sa to niecim podlozit? :) Pretoze zas napriklad v tych tabulkach spolahlivosti byva BMW dost vysoko...

Fotrik ma BMW X1, 2 liter diesel s automatom, uplne ten prvy model, hned jak vysiel, takze to bude tak 2010-2011? No 5 let a ziadny problem s tym autom...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 16:23

@wawrik: dostali sme sa ale ku vecnej dileme, ked ma clovek nejaku obmedzenu financnu sumu, bud kupit starsie "lepsie" auto, alebo novsie "horsie" auto :D a na to neexistuje jednoznacna odpoved nikdy :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: pokec o autech

Příspěvekod wawrik » pát srp 12, 2016 16:30

Jasné, že neexistuje. Ja som pred podobnou voľbou stál tak 5 rokov dozadu, a nakoniec som radšej kúpil 13-ročný Land Cruiser, ako novšie EU/USA auto. A vyšlo mi to, aj keď šťastie na kus som teda úplne nemal... Pre mňa bola spoľahlivosť požiadavka numero uno, fakt nechcem niekde ostať visieť, najmä nie v teréne, kde odťahovka ani prísť nemôže. Som s tým autom veľmi spokojný.

Zato kamarát, ktorý chcel trochu reprezentovať a kúpil LR (lebo je to proste krajšie a modernejšie auto) chodí do servisu ako na klavír, na cesty berie bedničku so vzduchovými vakmi, pájkovačku atď. Ale nevadí mu to, vie si to opraviť, baví ho to. Má iný prístup, je celkom spokojný. Ja by som plakal :D
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 16:38

To jo, to ja by som plakal tiez, ale vidis to, on ma s Land Roverom zle skusenosti, kdezto mne to tu komin odporucal...

Takze ta spolahlivost je taka osemetna vec.

Jak som pisal, doma mame audi a bmw, auta jazdia bez problemov. Kamos ma audi a4, najazdenych 250 tisic, furt jazdi. Druhy kamos ma passata, tiez 250 tisic, tiez jazdi.

Za to dalsi kamos mal mazdu a vysrala sa mu. Dalsi kamos strasne bojuje proti "koncernu", ze by si to nikdy nekupil, ze najlepsie su Citroeny, kupil si C5ku a vysrala sa mu...

Takze clovek moze mat smolu/stastie s kazdou znackou. Jedina objektivna vec, co sa tyka spolahlivosti, tak je podla mna ten rozdiel medzi benzin/diesel. U znaciek/modelov to uz moze byt aj o nahode...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 16:41

A preto proste sice Mazdu CX5 nezavrhujem, mne sa to auto aj celkom paci, ale to BMW sa mi paci vzhladovo viac. Aj charakterom.

Preto riesim a pytam sa, ze v com je ta Mazda objektivne a prokazatelne lepsia... A tazko sa mi nieco take hlada, takze ma zatial nepresvedcila... Jedine v com vidim vyhodu je, ze ma mensiu spotrebu a je levnejsi :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: pokec o autech

Příspěvekod slash1111 » pát srp 12, 2016 16:44

grco píše:Fotrik ma BMW X1, 2 liter diesel s automatom, uplne ten prvy model, hned jak vysiel, takze to bude tak 2010-2011? No 5 let a ziadny problem s tym autom...

v tom pripade je tvoja dilema uplne zbytocna, musis iba presvedcit fotrika, ze on potrebuje nove auto a ty budes mat svoju jazdenku :)

podla mna je 4x4 bez vyssieho podvozku na obcasny outdoor hlupost, keby sme doma nemali (aj) novu Vitaru, tak riesim Forestera, Atecu (alebo cakam na noveho Yettiho...) nove auto (by) som riesil prave kvoli spolahlivosti a zaruke
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: pokec o autech

Příspěvekod grco » pát srp 12, 2016 16:51

@slash: aj to je moznost, ale ta x1 je relativne mala, chcel by som nieco vacsie, a je to v tom diesli, ktory mi tu vsetci otrieskali o hlavu :mrgreen:

samozrejme keby mi to oco predal za dobru cenu, tak porozmyslam :mrgreen:
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

PředchozíDalší

Zpět na Pokec