Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 24, 2024 15:29

Jo, ale vychazi to ze stejneho zakladu. Seber vsechno, co muzes a na ostatni nehled.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49699
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod apuka » pát kvě 24, 2024 15:38

Etheric píše:Perfektní způsob, jak na místě okamžitě přijít o papíry. Rybaření má svoje pravidla.
Plus, pokud rybar sedi na pozemku (nebo do 50 m od nej), ktery je kategorizovany jako "les" (coz bude vetsina pripadu, krome "obecnych rybnicku" uprostred zastavby jeste muze prijit k hezke pokuticce za pouziti otevreneho ohne, coz je v "lese" celorocne zakazane (stejne jako i "jen" koureni)...

Ale tu udeluje (vetsinou) nekdo jiny nez ten, kdo sebere rybarsky listek.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16773
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát kvě 24, 2024 15:58

apuka píše:Plus, pokud rybar sedi na pozemku (nebo do 50 m od nej), ktery je kategorizovany jako "les" (coz bude vetsina pripadu, krome "obecnych rybnicku" uprostred zastavby jeste muze prijit k hezke pokuticce za pouziti otevreneho ohne, coz je v "lese" celorocne zakazane (stejne jako i "jen" koureni)..

Máš pravdu. Pokud je strážce čůrák, nebo se jen špatně vyspal, i za tohle můžeš přijít o papíry. Ale když máš kolem sebe čisto, vaříš na plynu či lihu, vajgly házíš do sklenice, nikdo ti neřekne ani píp. Průser je oheň. Ale jak kde - u nás máš rybníky kde je na břehu oficiální kemp s ohništi, mimo letní sezónu se tam může chytat, tam si můžeš pálit a nikomu to nevadí. Plus příslušnost. Místnímu často projde to, co přespolnímu ne..

mike píše:Seber vsechno, co muzes a na ostatni nehled.


Nejen na ostatní, ale na nic, ani přírodu. Máš vidět, jak se mnozí chovají k rybám - zejména ti 50+, kteří by už měli prej mít rozum. Už jsem kolikrát nervy neudržel a hodil někomu kabelu a jiný vybavení do vody, zlomil pruty, vytáhl jeho rybu z vezírku a pustil, případně volal stráž... Ono ta holá hlava, tetování a piercingy maj na ty starý lidi efekt kriminálníka nebo co, že se bojí a úplně se nechají :mrgreen:
Zajímavost - 99,99% těchto pažravců jsou právě důchodci.
Já se v rybářství pohybuju odmala, vim, co je s tim práce odchovat násadu atd. Pak tu násadu hovada zkurví anebo zabíjou dřív, než stihne dorůst.... Kdežto "Z" generace s těmi rybami manipuluje, jako by byly od hoven, mají na ně podložky, téměř se jich nedotýkají.. Zato ti staří, to je přesnej opak. A čím starší, tím horší. Naštěstí zanedlouho vymřou a nová generace půjde rozumným, udržitelným přístupem :prayer:
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8276
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 24, 2024 16:07

Bacha na to, tohle zavani ageismem [-X Jako 50+ se citim urazen :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49699
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát kvě 24, 2024 16:13

Promiň, ale 50+ mi nadávají běžně do "smradů" (ačkoliv mám zažito jako mnoho z nich za 50 životů)...
Já to nemyslel nijak urážlivě nebo zle. Je to jen a pouze statistika, kterou jsem vypozoroval za 22 let u vody ;)
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8276
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pát kvě 24, 2024 16:42

Etheric píše: Tuplem v kombinaci s hamtavostí mnoha lidí by tu be vodě nebylo nic.

Pamatuji na jeden případ u nás v republice, bylo to i ve zprávách tehdy, ale už je to hodně let. Někde se roztrhla hráz chovného rybníku a vyplavilo to vodu i s kaprama na pole. Rozkřiklo se to po okolí a než přijeli rybáři, aby zachránili co se dalo, začali se tam sjíždět lidé z okolí s auty a klidně i přívěsnými vozíky. Porybný, který dával rozhovor na mikrofon, vyjadřoval znechucení, které na něm bylo dost vidět, jak se ti lidé k těm rybám chovali, když viděli, že si můžou narychlo ukrást ryb kolik chtějí, protože jich tam byly hromady. Šlapali po nich nebo je ještě živé napichovaly na vidle a házely do přívěsných vozíků a ujížděli s vozíkama plnýma kaprů. Když jim rybáři říkali, že je to jejich majetek a že normálně kradou a ať se k těm rybám chovají normálně, tak na ně ještě byli drzí, vulgární a vyhrožovali jim zbitím :vom:
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4515
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » pát kvě 24, 2024 17:11

U nás je velký soukromý rybářství, maj hodně chovných rybníků a ti se neserou. Chodí ozbrojeni, protože pytláci bývají velmi agresivní, často před pytláka střelí brokovnicí do vody a ten si lehne jako pejsek hned. Povětšinou jsou to naši noví spoluobčané z východu, všichni vojenského věku. Každého chyceného by se patřilo poslat na frontu, mohl by si svoji agresi vybíjet tam..
Vietnamci jsou druzí nejhorší pytláci, ale ti to loví na kšeft. UA pro obživu, bo peníze padnou na vodku a cigára :evil:
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8276
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » pát kvě 24, 2024 18:33

Chodím hodně kolem řeky Svitavy a tam UA taky hodně pytlačí přímo ve městě. Typicky mají jen nějaký vlasec v ruce puštěný do vody, který sám o sobě není moc vidět a aby ho kdyžtak mohli pustit a "já nic já muzikant".

Pak je ještě jeden biotop za městem, kam se jezdím koupat. Už to bohužel objevili i UA a začali tam chodit a pořádat své opilecké pikniky. Všude možně zakládají ohníčky, kde se jim zachce, takže je tam plno míst s vypálenou trávou a zbytky od ohně a samozřejmě odpadky okolo, jak jsou zvyklí z domu. Nejvíce mě ale serou s tím, že tam loví škeble rybničné (chráněné) a opékají je pak přímo na těch ohýncích. Jsou pak prázdné vyloupané škeble okolo těch ohníčků. Psal jsem mail na úřad, pod který ten biotop spadá, aby věděli, že se to tam děje a dál už je to na nich. Ti mají pravomoc a prostředky s tím něco dělat. Ale nějaké změny jsem si nevšiml. Umravňovat a vychovávat skupiny opilých UA, když mají ve zvyku u sebe nosit nože, nějak nemám zájem.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4515
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Quido » pát kvě 24, 2024 22:34

mike píše:Nastesti cely zivot potkavam lidi s podobne narusenym smyslem pro humor a spolecne se pak zvracene smejeme sucharum, co se z prehnaneho pocitu vlastni dulezitosti nedokazou zasmat sami sobe :twisted:

"V životě lidském jsou chvíle, kdy i vůl pláče"
Jaroslav Hašek
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod mike » pát kvě 24, 2024 23:28

Vsak se klidne vyplakej.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49699
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » sob kvě 25, 2024 8:23

GreyMouse píše:Koukám, že se započítáním práce kolem slepic vám taky jedno vejce vyjde tak na 50 Kč :D

Asi tak. Stejně to má matka třeba i s bramborama. Nechce používat postřiky, tak ručně sbírá mandelinky. Ale třeba ty vajíčka ona různě mění se sousedkama třeba za saláty, atd, co zase vypěstují ony.

GreyMouse píše: o dovolené se nemusím bát, že děti slepice vyhladoví k smrti, když jim "neuvaří". Ale to asi tvoji rodiče neřeší.

Naši jezdí na delší dovolenou tak jednou dvakrát ročně a to plánují třba 3/4 roku předem, takže o tom vím zavčas a když jsou na dovolené, tak tam bydlím já a starám se o zvířata a zahradu.

Díky za ty tipy na krmítka i na to vlhké krmivo. Jestli nevyjde ten dravec, tak toto by také bylo řešení. Určitě jednodušší než prodlužovat sloupky a tahat pletiva. Zase je pravda, že nejedí v kuse a když k tomu jinak nebude přístup, tak by to mohlo pomoci nebo aspoň zlepšit. Teď to tam ptáci mají k dispozici neustále, že si zvykli, že přiletí a jedí.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4515
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Dromedaro » sob kvě 25, 2024 10:04

Etheric píše:Můj mobil nemá opravy - tedy ne klávesnice, kterou používám běžně.

Jsem si tu funkci taky vypnul. Ale vznikají z toho kolikrát zajímavá a vtipná spojení. Jednu dobu koloval a stále koluje na FB screenshot z nějaké diskuze. Namísto: "Pane Bože, slituj se nad námi!" tam bylo:

"Pane Bože, slisuj se nad námi!" :D

To se mi tak líbilo, že to teď taky používám místo originálu.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4515
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod ntz » sob kvě 25, 2024 16:24

Etheric píše:[i]XIV. Zacházení s ulovenými rybami
....Porcování přisvojených ryb před odchodem od vody je zakázáno. Přisvojené ryby je nutno uchovávat tak[/b], aby jejich maso nebylo znehodnoceno a aby byla možná kontrola úlovku.

hmm, to jsem fakt nevedel, ze to tam je takhle napsany ...
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2186
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Mawenzi » sob kvě 25, 2024 16:47

ja sem opravy zkousela, ale zase to nefunguje evidentne na qwerty klavesnici a psani bez dia.

takze uplne k nicemu:D

tak sem si dneska chtela dat prvnich 25km. bylo z toho 14... jeden by neveril, ze z neustalyho drepeni s fotakem na louce me bude lytko tahnout tak, ze sem se rozhodla neriskovat a tech 10km do cile radsi nejit.

nicmene uz v prvnich dnech, kdy sem se mohla plouzit, sem rozhodne nemohla drepet, to silene bolelo, asi se tam ten lytkovej sval natahuje mnohem vic, nez pri chuzi. takze sem mela dneska konecne od vanoc pocit, ze se vyradim i s fotakem a za hodinku uz sem.vedela, ze se priste musim krotit a zase si ho radsi nebrat, jak minule:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9446
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod ntz » sob kvě 25, 2024 19:10

my byli dneska na vylete a ja zase dal tak 15km s klukem na ramenou (na kone) .. 16kg jezdec uz se docela pronese ...
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2186
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod irem » sob kvě 25, 2024 21:05

apuka píše: Ja TI nevim, obavam se, ze Ti, co se tomu odborne venuji budou mit naprosto odlisny nazor od toho Tveho.

Usetrim Ti obavy, byli to sociologove zabyvajici se rasismem, kdo prisel s pojmem conceptual inflation :-s

apuka píše: Ja jsem tady vysvetlil, proc si za tim stojim a proc uvedene neni vubec zadnou devalvaci pojmu - znovu zopakuji, u techto projevu to zacina a tyto projevy delaji to podhoubi ...

Pokud mas tak silny nazor na 'zjednodusujici a zobecnujici usudky' a 'generalizaci na celou specifickou narodnostni skupinu' a povazujes je za pocatecni projevy netolerance, xenofobie, rasismu a sovinismu, mohl by ses zamerit na vlakno o Ceskosaskem Svycarsku. Nejaky Madar nebo Slovak tam naznacuje, ze existuje neco jako 'cesky pristup' a ze Cesi jsou 'vycuranci'. Utlocitnejsi clenove ceske narodnostni skupiny by takovou generalizaci mohli povazovat za podhoubi rasismu :roll:
irem
účastník
účastník
 
Příspěvky: 297
Registrován: čtv kvě 24, 2018 7:14

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » ned kvě 26, 2024 15:54

ntz píše:hmm, to jsem fakt nevedel, ze to tam je takhle napsany ...

Neznalost neomlouvá, přišel bys o papíry. Ale já to dělám jednoduše - když je domů daleko, rybu u vody zabiju, oškrábu, vykuchám a všechno tohle posbírám do sáčku. Rybu dám do izolační tašky ze superhyper, kde mám i ty malý namražený vložky. Sáček s vnitřnosti dám bokem. Když bych narazil na strážce kkta - ryba je uchována jak ukládá řád (aby se maso nezkazilo), není naporcovaná, je včetně hlavy a ocasu, tudíž lze zjistit druh i délku. A váha? Vnitřnosti mám s sebou, takže na nemožnost přesného zvážení mě nechytí, ani na to, že jsem nechal po sobě bordel. Jednoduchý.

Jinak se tvoje situace ale řeší takhle - zvážíš rybu, zapíšeš jako konec docházky, rybu vykucháš (furt nesmíš dělat bordel), zapíšeš novou docházku a teď už si tu první rybu můžeš u vody udělat, tedy pokud to místní předpisy dovolují či stráž toleruje. Dost se to liší revír od revíru, kraj od kraje. A furt platí, že místní může víc, než přespolní, čímž nemyslím hrubý porušení, ale takový ty věci jako vařiče, ohně, bivaky...
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8276
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Quido » ned kvě 26, 2024 21:00

mike píše:Vsak se klidne vyplakej.

aha, takže zjevně nechápeš ani význam citátu klasika... a ještě máš dojem, že jsi vtipný
](*,)
no tak nic, podle toho to tu taky tak vypadá...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Olchor » pon kvě 27, 2024 6:55

@Quido - vypadalo by to tady o dost líp, kdyby jsi odsud vyzmizel. Tvoje příspěvky jsou většinou nepříjemné, agresivní a bez jakékoliv informační hodnoty. Mike tu odvádí velmi dobrou práci a i když s ním ne vždycky souhlasím, jsem velmi rád, že tu je.
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Quido » pon kvě 27, 2024 12:48

@Olchor
A vidíš, mně zase připadá, že to tu vypadalo o dost líp, než tu začal Mike rozsévat ty sáhodlouhé spory s Apuka, vysmívat se a poté hýčkat své nevyzrálé "pacoše", kteří s ním ve všem souhlasí, přičemž za jejich chování by se i řeznický pes styděl...
Takže já mám přesně opačný názor. To si fakt myslíš, že jen proto se nesmím vyjadřovat. Proto, že tobě se to nelibí? Agresivní je tu úplně někdo jiný, jestli tedy vůbec znáš pravý význam toho pojmu.
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3801
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysú...

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » pon kvě 27, 2024 13:14

Quido píše: že to tu vypadalo o dost líp, než tu začal Mike rozsévat ty sáhodlouhé spory s Apuka, vysmívat se a poté hýčkat své nevyzrálé "pacoše", kteří s ním ve všem souhlasí, přičemž za jejich chování by se i řeznický pes styděl...

+1
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod ntz » pon kvě 27, 2024 14:30

@Etheric - ja vim, ze se nesmi nechavat nikde u vody zbytky a bordel (takze vse jde se mnou v plastove doze pokud rybka neni v jednom kuse) ... netusil jsem ale, ze si nemuzu rybu u vody naporcovat (a pripadne rovnou sezrat) ... Ostatne kdyz lovim na svem kotvisti, tak tam by me zajimal ten vyklad tohodle, protoze na tom kotvisti jsem za ucelem vicedenni rekreace ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2186
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod ntz » pon kvě 27, 2024 14:33

Olchor píše:@Quido - vypadalo by to tady o dost líp, kdyby jsi odsud vyzmizel. Tvoje příspěvky jsou většinou nepříjemné, agresivní a bez jakékoliv informační hodnoty. Mike tu odvádí velmi dobrou práci a i když s ním ne vždycky souhlasím, jsem velmi rád, že tu je.

+1

takze to je mikovo pacosi Vs knourove (od slova knourat, nikoliv cerna zver) 1:1 :P
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2186
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod Etheric » pon kvě 27, 2024 14:44

ntz píše:Ostatne kdyz lovim na svem kotvisti, tak tam by me zajimal ten vyklad tohodle, protoze na tom kotvisti jsem za ucelem vicedenni rekreace ..

Výklad je stejnej. Prostě jestli chceš mít vše ošetřeno, zapiš po ulovení ryby odchod od vody, zvaž rybu, vykuchej, nasol, zapiš novej příchod k vodě a pak si ju můžeš usmažit..
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8276
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod mike » pon kvě 27, 2024 14:50

@ntz: knouraci? ;-)

@Olchor, ntz: diky, potesilo :)

@Quido, pp: proc si vlastne nezalozite vlastni forum pro prudive geronty? Tam muzete nerusene realizovat sve predstavy o moderovani a pp muze psat sve denni reporty o zdravi, pocasi, jestli byl na kole nebo pesky a dalsich dulezitych vecech, ktere tam jiste budou vsechny pritomne zajimat.

@Quido: asi 4 mesice jsi tu nebyl a nevypada, ze bys nekomu chybel. Byl tu docela klid a normalni atmosfera. Ted mas za par dni naprostou vetsinu prispevku jak popsal Olchor.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49699
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » pon kvě 27, 2024 14:52

Se nepotenti.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod mike » pon kvě 27, 2024 14:53

To ty tu pises o kazdem svem prdu ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49699
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » pon kvě 27, 2024 15:38

No a co?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod mike » pon kvě 27, 2024 16:42

Hmm, rekl bych, ze jsou veci tak jasne, ze je neni potreba vysvetlovat, ale asi se pletu ;-)

Odpoved je: koho to zajima? Vazne, koho? Krome gerontovlakna jsou to naprosto nezajimave banality, ktere se hodi leda na soukromy blogisek nebo FB ci Twitter. Tam je na kazdem, jestli si prihlasi odber nebo te. Tady je to normalni spam. Ktery trpime z historickych duvodu, ale kdyby s necim takovym zacal nekdo novy, tak pujde a ty budes jeden z prvnich, co si bude stezovat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49699
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec, který nemá hlavu ani patu vol. 4

Příspěvekod pavproch » pon kvě 27, 2024 17:01

No a co?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28540
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Pokec