Vtipy

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » úte dub 23, 2019 2:47

bg.jpg
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vtipy

Příspěvekod Olchor » stř dub 24, 2019 7:50

Mám podobný....
Přílohy
v042.jpg
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 999
Registrován: úte kvě 12, 2009 7:38
Bydliště: Blansko

Re: Vtipy

Příspěvekod budo » pon dub 29, 2019 22:26

Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » čtv kvě 9, 2019 21:13

Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » čtv kvě 23, 2019 23:59

Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » pát kvě 24, 2019 18:18

Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vtipy

Příspěvekod budo » pát kvě 24, 2019 23:11

Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » úte čer 11, 2019 21:10

Nedelni chvilka poezie

Nasaď mi na chvíle, do břicha motýle...

Za svitu měsíce
tančili dva zajíce,
i koroptev,
ten tančil nejvíce!


https://www.youtube.com/watch?v=ZnhZMoHJQdA
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vtipy

Příspěvekod dudy » sob čer 22, 2019 17:45

Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » sob čer 22, 2019 22:16

Co ti na tom prijde vtipneho? Mne to prijde jako standardni novinarsky, marketingem ziveny, vyplod ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vtipy

Příspěvekod dudy » ned čer 23, 2019 14:54

Jeden černej k zítřejšímu smutnému výročí:

"Hermann, kde mám to pivo?"
"Jaké pivo, můj Vůdče?"
"Himmelherrgott Frank, dyk sem jasně říkal: Vychladit ležáky!"
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Vtipy

Příspěvekod FrantaKrajta » úte čer 25, 2019 18:29

Chvíli už to koluje, ale po neděli:

A: Where are you from?
B: Czechia
A: Wait, what, Chechnya?
B: No, Czechia! Prague castle, Charles bridge, the best beer!
A: Oh yes, Andrey Babish, Milosh Zeman, right?
B: No, no, no, Chechnya!!!
FrantaKrajta
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob říj 1, 2016 16:19

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » stř čer 26, 2019 17:06

Prisel mi spam od NightyLove: Mike, Podívejte se na horké modely představené v reálném videu. Sledujte teď a zahřejte!

A to zrovna, kdyz jsem prisel z rozpaleneho mesta, kde bylo snad 40 stupnu #-o :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Vtipy

Příspěvekod dudy » pon črc 15, 2019 17:00

:mrgreen:
Přílohy
zemanova ústava.jpg
zemanova ústava.jpg (48.85 KiB) Zobrazeno 9945 krát
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Vtipy

Příspěvekod FrantaKrajta » čtv črc 18, 2019 17:47

Nejprve jsem to chtěl dát do vlánka o metodice a slaňování, ale ještě by se tím někdo nedejbože řídil, tak raději sem:

https://www.youtube.com/watch?v=6pekH-tDztI

Jak NEslaňovat v deseti snadných krocích, aneb najděte, co je vše špatně...(nápověda, je toho dost)

Video je z 2016, ale ten "expert" zdá se bohužel stále funguje a "instruktorskou" činnost provozuje (poslední, "metodicky" úplně stejné fotky mají ze závěru školního roku 2019). Pokud máte někdo děti či drahou polovičku v Litvínově a chcete se jich zbavit, pošlete je třeba k němu :D

Popravdě, je to spíš smutný vtip. Jinak nic proti jištění či slaňování na osmě (stará škola ať si klidně slaňuje na Dulfera a klidně budu věřit starému zkušenému pískaři, že mne chytí i přes tělo, ale toho učitele z videa bych se teda bál), ale nechat slaňovat takto nezkušená děcka, zapomenout je zajistit a ještě u toho být sám zajištěný nejspíš za materiálové poutko mi přijde trochu moc :)
FrantaKrajta
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob říj 1, 2016 16:19

Re: Vtipy

Příspěvekod ketrin » stř srp 21, 2019 9:15

Taková blbost, ale pobaví a potěší.
Stačí malej překlep při zadání adresy jednoho serveru z holdingu, a octnete se na hacknuté stránce, která vypadá úplně stejně jako ta původní, jenom tam robot v článcích a titulkách ke jménu premiéra přidává různé přívlastky, např.
Téměř nespící...
... stále neodsouzený...
lidový miliardář...
Velectěný majitel těchto novin...
... který dává chléb naší redakci...
Skvělý pan B., náš vážený vlastník a pevný cenzor našich článků...
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Vtipy

Příspěvekod budo » stř srp 21, 2019 11:26

dudy píše:https://www.novinky.cz/cestovani/508277-do-prirody-s-batohem-do-dlane-nebo-kapesni-retezovou-pilou.html


cwoe prej plynové hořáky v mini velikosti - popisek u čínských hrnců Pinguin s výměníkem
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Vtipy

Příspěvekod budo » stř srp 21, 2019 11:45

FrantaKrajta píše:... a ještě u toho být sám zajištěný nejspíš za materiálové poutko mi přijde trochu moc :)


Hele já bych řekl, že ke konci videa je vidět, že to má za bederák a ne za materiálové poutko.
Můžeš to pro nás méně zkušené v bodech popsat? Ty chyby? dík.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Vtipy

Příspěvekod FrantaKrajta » stř srp 21, 2019 16:44

@Budo, znovu na to cele koukat nebudu, tak jen tak letmo. Nejsem ale samozrejme zadny metodik :)

Mozna ma k vlastnimu jisteni procvakly cely bederak sedaku, od pohledu to vypadalo, ze je jen za materialove poutko. Ani tak ale nechapu, mohl se normalne navazat, proto maji preci sedaky navazovaci oka, proc je takhle nesmyslne karabinou za bederak sedaku...Kdyby uklouzl, hodi tlamu na skalu nebo nejakou jinou krkolomnou pozici. Mohl treba lip prodlouzit stand, aby na ne videl a sedel u toho na kraji.

"Vtipny" je uz ten zacatek, kdyz jim vyklada, jak je bude dojistovat pres druhe lano, ze se nemusi bat a holka tam celou dobu poskakuje na kraji, nedrzi brzdny pramen. Az pak si ucitel vsimne, ze se mu ta osma, na ktere ji mel dojistovat, klinka volne u pasu... Kdyby v tu chvili skobrtla, je dole. To, ze je dobre pred slanovanim nejprve vyzkouset spravnou funkci slanovaci pomucky zatizenim, dokud je clovek jeste zajisten ke standu, snad ani zminovat nemusim (je vlastne dobre, ze to nezkousela, protoze zajistena vlastne nebyla...).

U obou jsou karabiny blbe provleknute skrz navazovaci oka (u holky navic skrz jistici oko), jeho osma na karabine bez zamku (!). Karabiny se cvakaji do centralniho jisticiho oka, proto tam taky je... Karabina je delana na zatizeni v ose, kdyz je takhle blbe, nemuze se volne pohybovat a muze se zatizit treba pres zamek.

Osma se pri odlehceni a opetovnem zatizeni muze posunout na zamek (zvlast, kdyz je karabina takhle blbe) a ten jednoduse otevrit (u nej, bez pojistky) nebo i pri hodne malem zatizeni pacenim vylomit pojistku. Par smrtaku takhle bylo i pri slanovani.

A dalo by se pokracovat. Ten prsak s karabinou napric zatizenou pres zamek (a nespojeny se sedakem) je uz jen drobnost.

Pokud to mela byt instruktaz slanovani, tak je to komplet spatne. Pokud to mel byt proste adrenalinovy zazitek, tak je vubec nemel takhle instruovat, ale proste je bezpecne navazat na lano bez milionu spatne cvaknutych karabin a jinych blbosti, poradne jistit zeshora a mit nekoho dole, kdo je pak odvaze (pripadne bude dojistovat drzenim brzdneho konce lana).
FrantaKrajta
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob říj 1, 2016 16:19

Vtipy

Příspěvekod budo » stř srp 21, 2019 17:40

Díky. Je toho teda fakt dost. Asi to bude tím, že chlápek se průběžně nevzdelava...
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Vtipy

Příspěvekod apuka » stř srp 21, 2019 17:42

Ja nejsu odbornik na to abych soudil tu bezpecnost (a ani jsem neposlouchal video) ale laickym pohledem ihned me napadly dve otazky:
1) Holka secvakla dve strany prsaku karabinou pouze k sobe (k bederaku vubec ne, smerem k navazovacimu uzlu pouze visi volny konec lana v uzlu!) a k te karabince si pripla lano, kterou ji ma chlapek "jistit" Co se asi stane, kdyz holce slanovaci lano nejak proklouzne nebo neco a zachyti ji chlapek na to "jistici" lano za prsak? Podle mne ji ten prsak akurat svlekne... Navic se holka pravdepodobne zachyti tim uzlem pres zamek karabiny :shock:
blbost.JPG

2) Pripnuti jisteni za "bederak" - je ten sedak nejak normovany na pad/zachyceni z boku pouze pres ten bederak? Bo navazovaci oko prece jen je prichycene na dvou stranach a jeste k tomu i k nohavickam, takze mnohem lepe rozlozi silu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vtipy

Příspěvekod FrantaKrajta » stř srp 21, 2019 18:55

@Apuka, prsak jsem trochu zminoval, ale kdybych mel psat vsechno a jeste vic teoretizovat, bude to na nekolik stranek... :)

Ale mas pravdu, zatizeni karabiny ve slabsi ose, zatizeni karabiny ve trech osach najednou pripadne dokonce pres pojistku zamku, atd. Taky kdyby visela vic minut jen v tom prsaku (a nevypadla z nej), nebude ji vubec, ale vubec dobre (sok z visu, prsak ji moc pekne skripne obeh, netestujte to ale sami doma :D), ale to by tu snad taky tolik nehrozilo, je to k zemi kousek. Nejspis je tak navazal z lenosti, aby nemusel mit nekoho dole, kdo je bude svlekat z prsaku a sedaku svazaneho popruhem nebo primo lanem.

Bederak u sedaku - minimalne dle normy vydrzi 10kN (snad jediny pretrzeny moderni sedak, na rozdil od Cliffhangera, byl po neviditelnem ale chromatografii potvrzenem poskozeni kyselinou) pri zatizeni napric, takze v pohode (testovane realne jeste vic, i 17kN), ale samozrejme, neni to spravne, mohlo by ho to treba ruzne vysvlekat, pretacet (teziste je uplne jinde), vylamovat pojistku zamku te karabinu atd. Opet, sedaky vetsinou nemaji centralni a navazovaci oka jen na okrasu...

Taky ale ten sedak mozna jeste pamatuje rozdeleni federace ;) Muze byt uz klidne davno na vyhozeni (nebo nemusi). Zalezi jak moc je prodreny a podobne, ale zrovna u popruhu (na rozdil od normalniho lana s jadrem a opletem) myslim vsechna vlakna nekde vystupuji na povrch, takze i chlupateni muze snizovat pevnost celkem dost. Na druhou stranu, jde o slanovani s hornim jistenim, jakekoliv zatizeni bude max v radu par kN, coz by melo nejspis vydrzet i celkem stare vybaveni (krome toho pripadu s kyselinou).

Abych ho jen nekritizoval, kazdy, at si samozrejme leze s cim chce, na cem chce a jakkoliv chce, klidne treba na konopnym lane a jisten pres telo :) A jestli to pro ta decka ze Sudet dela jen tak ze zajmu a aby mela nejaky pohyb nez jen s mysi a klavesnici, to je urcite taky fajn. Jen by si to mohl trochu osvezit a davat vic pozor, zda opravdu zalozil lano do te osmy... :)
FrantaKrajta
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob říj 1, 2016 16:19


Re: Vtipy

Příspěvekod Etheric » stř říj 23, 2019 11:57

Screenshot_20191023_125327_com.android.chrome.jpg

No nekupte to... :lol:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Vtipy

Příspěvekod apuka » stř říj 23, 2019 12:50

Kurna, Tys teda kamarad. Nedal jsi nam link, abychom tam vsichni nabehli :twisted: Prozrad, uz jsi to vykoupil? :axe:
:lol: :lol: :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vtipy

Příspěvekod booze » ned říj 27, 2019 23:24

Vis co te dokaze vyslect rychleji nez profesionalni prostitutka?
Soustruh 8)
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56


Re: Vtipy

Příspěvekod apuka » pát lis 15, 2019 8:32

Neni to uplne nejspravnejsi vlakno, ale pro mne to zacina byt vtip.

V utery jsem dostal balik - obrovskou krabici, cca 90x50x*40 cm. V nem byla dalsi vetsi poskladana tvrda krabice - a objednany mestsky batoh, ktery v zabalenem stavu zabiral max 45x30x5cm...

Vcera jsem objednal jinde jedno tricko (175g) a jednu PL sukni (190g). Vecer prisel mail na sledovani baliku a co je tam:
"Typ zásilky: Balík Na poštu, Hmotnost zásilky: 3.23 kg, " #-o #-o #-o

To jsem zvedav, co tam skoro 3 kila navic bude. ](*,)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vtipy

Příspěvekod apuka » pát lis 15, 2019 19:55

Tak zahada vyresena. Prisla mala krabicka a na ni vaha 0,7 kg, zadna cihla v ni.
=Pani na prepazce vysvetlovala: ted si stitky eshopy delaji sami, vcetne odesilani zadanych dat do systemu posty, z ceho se generuje i sledovani. No a jak se plati podle rozmeru nezavisle na vaze, pisou si tam, co chteji... Skutecna vaha se pise rucne dodatecne na nalepku, vazi se kvuli moznym reklamacim. Tose ale mozno dostava jen do interniho systemu, ke sledovani uz ne.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vtipy

Příspěvekod mike » stř pro 4, 2019 20:28

Přijde volič ANO do nebe a vyžádá si slyšení u sv. Petra. "Svatý Petře, potřebuji se konečně dozvědět pravdu. Opravdu ten Babiš podvádí, lže a krade?" "Ano". "Tak přeci je to pravda! To spiknutí sahá až do nejvyšších pater!"
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec