Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Cestovani vlakem a stiznosti na Ceske drahy

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Cestovani vlakem a stiznosti na Ceske drahy

Příspěvekod budo » pát srp 9, 2019 16:49

Dobrý den, tam a tam.
Bude to 43.
Počkejte, máte v tom toho psa?
Jakýho psa? Já zadnyho psa nevidím.

... takže to bude o lidech.
budo
inventář fóra
inventář fóra

Re: Cestovani vlakem a stiznosti na Ceske drahy

Příspěvekod Sirkka » ned srp 11, 2019 20:44

Taky už jsme měli neviditelného psa :D
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod mike » pát srp 16, 2019 16:09

Tem Nemcum hrabe cim dal vic, asi epidemie nemoci silenych krav... Zrušte první třídu ve vlaku. Německá levice chce rovnost mezi cestujícími
mike
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Příspěvekod mila6032 » sob srp 17, 2019 6:04

No konečně. Už mě ta nespravedlnost fakt štve. Někde se začít musí a vlaky jsou pro to ideální. Pak bych pokračoval přes gastronomii, kde je taky nemyslitelný, aby si někdo pochutnával na stejku a druhej žužlal sekanou. Pěkně sekanou pro všechny. Máme na to právo. Pak taky bazén. Bazény jsou prostě problém. Soused má obrovskej bazén, ale fakt monstrum. A mě to teda pobuřuje strašně. Mám právo na to, aby soused neměl bazén. Hrozně mě tím dráždí. A jeho žena? To nejsou prsa, to jsou balóny. Škrtnout balóny. Okamžitě. A ještě oba chrápou do desíti. No to mám hned ráno nervy. Takže od září budíček v pět. Jako u nás. Auto...jako dobře, ale Porsche? Na co? Akorát tím zbytečně provokuje a rozséva špatnou náladu. Nebo třeba taková paní Zagorová. Jako je to milá holka...
mila6032
nováček
nováček

Příspěvekod dudy » sob srp 17, 2019 7:43

Jo a taky to zdravotnictví.
Co to jako je, aby se boháči váleli po soukromejch sanatoriích, nebo na klimatizovaném nadstandardu s plasmou přes celou zeď.
Buďto domácí kino i na ARO a nebo, a to líp, milionáři na přistýlku na chodbě ve vokresním lazaretu...
dudy
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod malejjarda » sob srp 17, 2019 9:36

A co ty vlaky zrušit úplně?
Vždyť kolik by se tím ušetřilo životů - hlavně sebevrahů. :lol:
malejjarda
nováček
nováček

Příspěvekod mike » sob srp 17, 2019 22:03

Zamer melounu (nahore zeleni, vevnitr rudi) je opacny. Zrusit auta, tim se zachrani mnohem vic zivotu, a lidi nahnat do vlaku. Aby se tam vsichni vesli, zrusi se i druha trida, vytrhaji se sedacky a udela se z toho dobytcak. Ostatne, Nemci maji v tomhle smeru cenne historicke zkusenosti. No a kdyz se tam nevejdou ani tak, tak proste zakazou cestovani, v tomhle smeru zas maji velke zkusenosti jejich vychodni vzory.

Sakra. V totalite jsem vyrustal a dospival. Kdyz pred 30 lety padla, tak mne fakt nenapadlo, ze jednou bude hrozit nova a tentokrat ze zapadu :? Pod zaminkou ekologie a boje proti globalnimu oteplovani. Mi vrstevnici si jiste vzpomenou, ze komousi taky furt proti necemu bojovali. Podobnost ciste nahodna.
mike
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Předchozí

Zpět na Pokec