Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod ita » úte úno 6, 2018 13:37

apuko, nad tim zakazem jsem se nikdy nezamyslela,asi na tom neco bude :-) btw. ja zcela chapu, ze musi nejak chodit a ze se to proste rozslape, bylo to mysleno spis tak, ze JA mam problem
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » úte úno 6, 2018 14:18

V sobotu manzelka pichla kolo na rozsypanych vecech z uz vysetrene nehody v protismeru (uklizeli jen na strane nehody, na druhe strane je to napadlo az kdyz ona prejizdela, kvuli tomu musela vyjet ze stopy, kde nic nebylo, presli na jeji stranu uklizeci - pesaci) na dalnici v A. Trvalo par desitek km, kym zjistili, ze maji defekt (vecer po sedme, tma) a vymenili za nahradni dojezdove kolo. Jenze 550+ km 80-kou nic moc. Jsme hledal nejake nonstop pneuservisy, kde by jim predali novou pneu. V A se po ceste naslo neco jedine ve Vidni (hodne od cesty), nakonec v Brne byly 3, co sami tak inzerovaly "nonstop pneuservis, nonstop dispecink" - tak jsem tam zavolal na dispecinky zjistit, jestli je to realni nekdy v sobotu pred pulnoci. Na dve cisla - "At delame co delame, nemuzeme se s cislem spojit. Telefon je bud vypnuty nebo mimo signal" nebo jak to zni. Treti cislo alespon zvonilo, ale ani po 20. zvonení nikdo nezvedal. Opakovani po nejake dobe dopadlo uplne stejne. Samozrejme ani zpet nikdo nevolal (to bych ale chapal).

Tak ted nevim, jestli "nonstop" znamena jsem k dostizeni a pracujeme kykoliv nebo muzete volat kdykoliv, kdyz jsme doma a chce se nam, tak to zvednem.. ](*,)

BTW, jedna vyhoda jizdy na dojezdovem pneu 550 km 80 po dalnici je, ze spotreba byla o litr a pul mensi nez normalne :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř úno 7, 2018 11:20

Tak. Sem se právě rozloučil s opravářem kotlů... neska ty věci fuckt nic nevydrží, na podzim to bude 18 let, co bydlíme a (plynový) kokotel je na hraně smrti, ditto (plynový) bojler (prý jeden ze sta přežije 15let a to je asiten náš). Takže prosím teho nahoře, ať obojí dožije do léta a v létě halt budu muset in(g)vestovat.... O:)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon úno 12, 2018 19:15

Tak aspoň jedna malá dobrá zpráva (stávající kokotel Protherm mezitím už zase 2x spadnul do nouzáku) - neska sem doslat nabídku od Vaillantu na nový kokotel a .... ta cifra je výrazně nižší než sem čekal.... (já čekal vysoko nad sto a ono je to hluboko pod sto, spíš blíž k padesáti)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » ned úno 18, 2018 20:29

Ty woe.... :shock:

Skialpová sezona v plném proudu a ... on je problém sehnat/koupit QuickSpray od Colltexu..... Stachoš ho má vyprodaný, RP a Hudy nevedou nebo nemají, nakonec sem ho sehnal na telemark.cz.... aspoň že tak...taxem rovnou rači vzal 3 kousky.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod vonkreuz » ned úno 18, 2018 21:45

Jo, Fugas je šikovnej chlap.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » stř úno 28, 2018 19:56

Tak jsem vcera v te kose menil komin na chate. Po trech hodinach na strese jsem byl pekne vymrzly a sel jsem si zatopit a uvarit caj s merunkou. Nepochopim jak, ale normalne upadlo z placatky cele hrdlo ta se prevratila a bylo po merunce. :smt022 Radeji at vypadne decko z kocarku nez by se chlast vylil. ](*,)

placatka.jpg


btw DIY striska na komin :mrgreen:
komin.jpg
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř úno 28, 2018 20:09

Deti se rozhodly, ze vyleci tatinka z alhokolismu, a tak mu upravily placatku :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » stř úno 28, 2018 20:21

Spis ta zmena teplot. :D Deti miluji sveho otce. :twisted:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř úno 28, 2018 20:22

Vsak prave, chteji ho zachranit pred demonem alkoholu :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » stř úno 28, 2018 20:29

Myslis ruzoveho demona? S nim jsem kamarad. :P
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod GreyMouse » stř úno 28, 2018 23:39

booze píše: Radeji at vypadne decko z kocarku nez by se chlast vylil. ](*,)

- Tatínku, nemohl bys chvíli nést sestřičku? Je hrozně těžká. Já bych vzal místo tebe piva.
- Zbláznil ses? Co kdyby ti spadly?
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon bře 19, 2018 13:08

Tak a zase nevím, kam to dát, esli do chlubítka nebo stěžovatelny....

Dobrá zpráva je, že tělo už snese týdenní (fyzickou) zátěž - ref minulý týden šialpa na MF- takže koncem dubence tradá nad Frankreich.... blbá je ta, že sem tam asi (doufám) chytil nějakého bacila - už druhý den mi třeští hlava jak před "rymečkou" (jen doufám, že je to fuckt enem rymečka ane že se ta sfiňa vrátila)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon bře 19, 2018 18:25

Tak rychle by se to nevratilo, to mas z toho chlastu :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » pon bře 19, 2018 19:13

JJ, budu muset ty dvě desítky za týden omezit, to je fuckt neúnosné ochlaství..... :mrgreen:

Opravdu moc si přeju ať je to enem rymečka.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » stř bře 21, 2018 20:17

Tak mě zase brusel (podle vzoru prdel) nasrál.... fčíl sem šel okolo telky, dyž tam běžely zprávy na čété a mluvili tam o GDPR a že asi milion firem to postihne od 25.5.2018... tadyhle sem si o tom něco přečet a sem z teho jelenec.... moje firma (s.r.o.) obchoduje POUZE s podnikatelskými subjekty (právnické a fyzické osoby), nikoli s občany.... může mi, prosím, někdo, jednoduše a stručně vysvětlit, co budem muset dělat od 25.5.2018 jinak? To už nebudem moct posílat nabídky/objednávky a (skenované) faktury mailem?

Do prdele s bruselem.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod lojzmen » stř bře 21, 2018 22:03

Naseru tě. Máš zaměstnance a o ochranu údajů o nich jde taky.


Přiznám, že o tom nic nevím :-)
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1098
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř bře 21, 2018 22:09

Bych rekl, ze tohle je otazka na pravnika nebo nejakou konzultacni firmu, co se na takovych vecech prizivuji. Levne to asi nebude :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Lipon » čtv bře 22, 2018 13:54

bude se tě to týkat, minimálně kvůli zmíněným zaměstnancům

pokud máš na mzdy/účetnictví externí firmu, budeš muset ošetřit ochranu údajů s tou firmou (budeš jí předávat osobní údaje zaměstnanců), DTTO pokud máš na správu IT někoho externího

je to fakt na hlubší analýzu, jak moc se tě to bude týkat - někdo, kdo se do detailu seznámí s chodem fabriky aby zjistil, do jaké míry se tím musíš zabývat
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Stížnost

Příspěvekod pavproch » čtv bře 22, 2018 18:32

Kuju.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob bře 24, 2018 22:13

Zase ten :axe: letni cas. Zase abych vymyslel, jak nastavit budik na mobilu, aby mne rano nevzbudil o hodinu pozdeji nebo driv #-o Jsem zapomnel, jak jsem to delal predchozi roky. Nejspis jsem zmenil datum, aby se v noci cas neprenastavil. Nic lepsiho mne nenapada...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Stížnost

Příspěvekod budo » ned bře 25, 2018 11:41

Na jařřřřře dopřřřřřředu, na podzzzzzzim dozzzzzadu.

To je celá věda.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » ned bře 25, 2018 14:30

Není těžký vědět, jakým směrem se to posouva...ale vymyslet, jestli se telefon prenastavi sama, a tedy s tím není nutné počítat nebo neprenastavi a pak je to nutné zohlednit.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8424
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod budo » ned bře 25, 2018 15:56

Asi jak kdo. Vím, jak mám mobil nastavený a že si bere čas ze sítě. Takže vím, že si to nastaví sám.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » ned bře 25, 2018 16:16

To nastavene mit muzes, otazka ale je, ze jak casto, resp. kdy se synchronizuje. Obzvlaste, kdyz je "uspany", tj. nepouzivas jej, spis.
Napr. muj aktualizuje cas az pote, jak zazvoni budik a ja to vypnu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » pon bře 26, 2018 0:21

Mne slo hlavne o ten budik. Nastavim vecer budik na sedmou rano, v noci se prenastavi cas. Zazvoni budik v 7 letniho casu nebo puvodniho? Ani prenastaveni neni jasne. Mobil na spani odpojuju od site, aby mne nikdo nebudil. K prenastaveni sit nepotrebuje, na to mu staci kalendar, ale opravdu to dela?

Vsechy varianty jsou technicky rovnocenne a ke vsem se daji najit duvody. I kdybych to bral tak, ze nejrozumnejsi by to bylo udelat pro BFU tj. aby se vsechno nastavilo samo a kdyz uzivatel nastavi budik na 7, tak ho to vzbudi v 7 prenastaveneho casu, tak je sice pravdepodobne, ze to tak udelali, ale ne jiste. A kdyz nahodou ne, tak mi ujede bus a budu mit zkazeny vylet. Takze jsem sel na jistotu a na mobilu zmenil datum na starsi :)

Blbe je, ze zmena je ze soboty na nedeli a v nedeli obvykle nekam jedu, takze to nikdy nezjistim. A i kdybych to zjistil, tak si to stejne do priste nebudu pamatovat #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte bře 27, 2018 17:08

Stezuju si na DPD. Receno s klasikem, bandu nemyslících pitomců, co půjdou první ke zdi, až nastane revoluce. Nejhorsi prepravni sluzba u nas. S ostatnima v podstate nejsou problemy, s temahle vzdycky. Bohuzel u zasilky z Nemecka nebylo videt, ze to skonci u nich :?

Uz treti den mi dorucuji balik. Dovolat se jim neda, ale maji skvelou aplikaci, kde si clovek muze nastavit, jak a kam to chce. Akorat ze pak udelaji uplne neco jineho :axe:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » úte bře 27, 2018 17:49

A co si místo telefonu natáhnout normálního budíka, hodinky co se nepřenastavujou, vypnout na telefonu automatickej čas...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte bře 27, 2018 17:56

Kde bych vzal normalniho budika? Posledni umrel uz pred mnoha lety a i na nem se cas prenastavoval sam.

Hodinky sice budika maji, ale pipaji moc slabe. Jestli jde na mem telefonu vypnout zmena casu nevim, ale prijde mi jednodussi to, co jsem udelal, tj. zmenit datum ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » úte bře 27, 2018 18:23

Když říkám normální budík, tak myslim normální budík
Přílohy
at1058-19.png
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

PředchozíDalší

Zpět na Pokec