Ceska posta a jini prepravci; stiznosti a zkusenosti

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod booze » stř črc 26, 2017 14:54

Miras píše:@booze: Ještě jednou - co ti tvrdí, je blbost!

Asi ano dokonce i vedouci posty musela nekam volat, aby zjistila jak to funguje.
Diky snad to vyzkousim nejdriv s prazdnym balikem.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod mike » stř črc 26, 2017 17:58

:D koukam, ze mas v postu velkou duveru.

Zkus to jinak. Natri cihlu zlatou barvou a zabal ji do baliku. Na balik napis hodnotu 50000 Kc (to je v cene) a posli. Zamestnanci CP balik vykradou a ty dostanes 50k :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod booze » stř črc 26, 2017 21:10

Verit je dobre, proverovat lepsi. 8)
Ty cihly nemusis ani natirat. Nekdy se podivej na stranky sberatelu cihel. :wink:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod mike » stř črc 26, 2017 21:14

Jsem sice paranoidni programator, ale az takhle ne :twisted: Na baliky pisu o neco vetsi cenu, nez ma obsah, aby mi to pokrylo i pripadny opruz s resenim ztraty nebo cenu noveho zbozi.

Cihla byla cilena na zamestnance CP :roll: Aby si ji opravdu odnesli a nevratili do baliku. Mozna je ale podcenuju a lepsi by byla mala olovena natrena na zlato ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod vonkreuz » stř říj 4, 2017 9:03

I se slovenskou poštou je veselo. Zásilka byla v 7:23 převzata na doručení a hned poté byla v 7:25 byla uložená na poště, aniž by vubec došlo k pokusu o doručení. ](*,) Už to řeším s místní acount managerkou. "Naše" doručovatelka je strašná "ani_vyslovit_to_nemužu". :axe:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod wawrik » stř říj 4, 2017 9:18

Nič tým nedosiahneš. Vedúca pošty má u prdele, a na sťažnosť na ústredie ti síce po troch mesiacoch odpovedia, že je oprávnená, ale tým to zhasne. A pokojne aj päťkrát po sebe v rozmedzí troch rokov. Ten komunistický podnik treba najprv neodkladne zavrieť (pôvodne som chcel napísať niečo o múre a strelných zbraniach, ale nechcem byť militantný), až potom hľadať náhradu. A nabrať ľudí, ktorým na práci záleží.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod Mawenzi » stř říj 4, 2017 14:37

tohle neni cernobily a na vesnicich kde nejsou prehlceny pracou to vetsinou funguje dobre a zensky sou rady ze maj praci v okrese a nemusej hodinu busem do mesta za praci...

ale prehlceny spatne placeny postacky ve mestech ktery maj prace 2x vic nez zvladnou... jakoze nechci postu obhajovat, jen ze ryba smrdi od hlavy a ta postacka taky chce jit nekdy domu za detma a za ty prachy co tam ma je vubec s podivem ze tam jeste lidi chteji pracovat a chodej se vyucit... takze jako pro zakazniky naprd ale castecne tam ty zensky jinou moznost nemaj. jo maj - jit nekam kde se budou mit lip a problem se zhorsi mensim poctem opravdu pracujicich zamestnancu...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod mike » stř říj 4, 2017 19:01

Je to posta od posty, aspon u nas. Na te nasi vedouci stiznosti resi a snazi se je napravit. Akorat je tam silena fluktuace, takze to jedne postacce vysvetli a za dva mesice je to same s novou... Se ale nedivim, pri tech jejich platech.

Za pokus to ale stoji, kdyz neco nefunguje, tak se to bez stezovani samo nespravi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod booze » pát led 5, 2018 19:05

Nevim jestli jsem to tady uz rozmazl. :vom:

Cekal jsem balik do ruky. Normalni vec, kdyby ho nedorucovala CP...
Rano se podivam na sledovani baliku...Dorucovani zakaznikovi
Na obed se podivam na sledovani baliku...Adresat nezastizen...ve schrance nic sms zadna. =D>
Odpoledne se podivam na sledovani baliku...Doruceno :shock: a ja bez baliku :shock:

Sel jsem v 17.30 na postu, kterou zaviraji v 18.00. Tam mi pani rekla, ze s tim nic neudela protoze je to dorucena zasilka a ja jsem ji prevzal, ze ji to tam sviti. To rekla asi 100x.
Tak jsem ji rekl, ze tam budu do te doby dokud se to nevyresi a klidne tam budu spat.
Nova vymluva: Neni tam zadna pani, ktera ma nejakou moc nad dorucovateli baliku a ta by zjistila, kde ten balik je. Setrela me a poslala do ....
Tak ji rikam ZE JESTLI NENI NAHODOU HLUCHaA PROTOZE CHCI TEN BALIK NEBO NAPSAT REKLAMACI.
Na baliky, ktere jsou dorucene nelze psat reklamaci a je patek a za chvilku zaviraji.

Dosla nejaka jina 3,14ča a zacala mi citovat nejaky demetni zakon. Tak jsem ji rekl, at mi zavola vedouci posty. Nezavola maji zakazane od vedouci posty ji volat a nesmi nikomu volat (asi zlobily a nemuzou volat nebo jsou tak vylagrovane a neumi to).

Tak ji nekdo musi zastupovat a chci s nim mluvit (to uz bylo 17.57).
Konecne dosla nejaka baba, rekl jsem ji, co se stalo. Ona zavolala te sefove dorucovatelek a ta ji dala cislo na toho zmrda, ktery mi to mel dorucit.

ZMRD si sam sobe podepsal doruceni baliku... a ze nestihal... a ze mi to doruci v pondeli a ze je patek... a ze je uz doma.... blabla.
Tak jsem mu rekl, ze to predavam fizlum (ano jsem horsi nez apuka). Tak chlapec dosel asi za 5minut a donesl balik.
Se rozbrecim
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod Hafi » pát led 5, 2018 19:45

Jsem nedávno obdobně...sleduju průběžně online...a najednou balík prý doručen. Tak volám doručovateli, co že jako jak to mám chápat (bylo tam uvedený číslo na něj). A on, že to předal ženě. Ukázalo se, že výjimečně nebyla chyba u ČP, ale u odesílatele, který to omylem poslal na fakturační, ne doručovací adresu. Tudíž to přišlo domů, ne do práce...a naštěstí tam někoho zastihnul
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod mike » pát led 5, 2018 19:46

booze píše:Tak jsem mu rekl, ze to predavam fizlum (ano jsem horsi nez apuka). Tak chlapec dosel asi za 5minut a donesl balik.

Ze se nestydis [-X :twisted:

booze píše:Se rozbrecim

Proc? Vyresil jsi to skvele. Ted to jeste dotahnout do konce. Stiznost na ty kravy i na toho zmrda.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod booze » pát led 5, 2018 20:11

mike píše:Ted to jeste dotahnout do konce. Stiznost na ty kravy i na toho zmrda.

Jasne to jsem udelal asi 9x +- prubezne, co me serou.
Jenze zivotnost dorucovatelky a i tech pani za prepazkou je asi 2-3mesice. Maji sefovou nejakou 3,14ču, ktera presluhuje duchod a hrozne tam sefuje. Minule rikala pani na prepazce, ze jich je tam 6 na sichtu (4 musi byt u prepazky dve nekde v balikarne), z toho dve marodi a dve poslala na nejake delsi skoleni "jak vyplnit sportku", tak si to tam holky davaly pekne dva dny, az se na to vykakaly a sly taky marodit. Musel to za ne vzit team 2.

Napises si stiznost, 3,14ca si neprizna chybu a bezduvodne pojebe mannschaft, ktery, kdyz za to muze, se ji na to vykaka a jdou pryc. Takze dorucovatelky se musi naucit teleportovat a devcata za prepazkou se klonuji. At zije chaoz a vysvetleni "ano pani blabla pochybila polibte nam prdel :smt018 "
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod mike » pát led 5, 2018 20:13

V tom pripade se posun o level vys. Stiznost na vedouci jejim nadrizenym. Podklady mas, neustale stiznosti, ktere k nicemu nevedou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod booze » pát led 5, 2018 20:15

Jsem liny
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod pavproch » pát led 5, 2018 20:38

Mně neska přistál v poštovní schránce papírový dopis od Allianzu, vydaný (a zřejmě i poslaný) 21.12.2017 .... :mrgreen:
(že byl vydaný 21.12.2017 vím, protože v 15:47 toho dne mi jeho PDF přistálo v mailu.....)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod mike » pát led 5, 2018 20:39

A to je pochvala nebo stiznost? :-k :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod pavproch » pát led 5, 2018 20:41

Hádej.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod apuka » čtv led 18, 2018 10:44

Je to jenom tretinove o CP, vsechny ale o preprave baliku.

1. pripad: Objednano zbozi,
15.1. zaplaceno, 18:55 email od prodejce, ze zasilka byla predana na expedici
16.1. ani email, ani SMS, odkaz na sledovani v mailu vys hlasi neevidovanou zasilku
17.1. 11:14 mail a SMS od CP "Prevzali jsme zasilku od XXX"
18.1. 8:19 Mail a SMS od CP ze je zasilka uz ulozena na poste a ceka na mne (balik na postu)

Co se s balikem delo jeden a pul dne :twisted: ? Slo to tak dlouho par ulic nebo jen se nekomu neco nechtelo udelat?

2. pripad (uz se tyka CP):
16.1. Vecer Mail+SMS "Zasilka prijata k preprave", podle sledovani jeste predtim "Preprava zasilky k dodaci poste"
18.1. (dnes, 10:30) - do ted nic dalsiho, ani ve sledovani baliku ](*,)

3. pripad (GLS)
domluva, ze se balik neodesle na domaci adresu, ale do prace. Casy priblizne, nechce se mi dohledavat SMSky.
-9:50 volani, "za pet minut jsem u Vas doma se zasilkou.", "Kurna, ja nejsem doma, melo to prijit do prace.", "Ja Vam to odpoledne vezmu do Parcelshopu", "OK".
-17:10 SMS, ze se nepovedlo doruceni, mohu zmenit doruceni na webu. Rku, pockam hodinku, mozna je to automaticke geneorvane, za chvili prijde dalsi SMS, ze je to v Parcelshopu (nedavno byl stejny pripad)
-19:00 nic neprislo, tak jsem zmenil doruceni do prace na druhy den, prislo potvrzeni na mail, ze se to tam doruci na druhy den
-20:15 SMS a mail: "Balik je ulozeny na Parcelshopu X" ](*,) ](*,) ](*,)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod mike » stř bře 14, 2018 18:41

Pošta popletla město. Lidé si stěžují i na doručování doporučených psaní

O dodání balíku adresovaného do Mostu se Česká pošta pokusila v ulici stejného jména v 65 kilometrů vzdáleném Kladně. Čísla popisná v něm jsou jen třímístná, zatímco na zásilce bylo správně uvedeno čtyřciferné číslo. Doručovatel po neúspěšném pokusu o dodání do provozních dokladů k zásilce zapsal poznámku „špatné číslo“. „On ani další zaměstnanci na ukládací poště si přitom nevšimli, že zásilka do jejich doručovacího obvodu vůbec nepatří,“
:D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod Tkuh » pon bře 19, 2018 18:40

Mike:
To je dost zvláštní, neboť zásilky na centrálách v Praze a Brně třídí stroj podle směrovacích čísel :-k
Tkuh
nováček
nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned čer 16, 2013 14:12

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod mike » pon bře 19, 2018 18:58

Asi se stroj spletl a zbytek zaridila demence zamestnancu ;-) Co se stalo pisou v clanku, nemam duvod jim neverit.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod mike » sob srp 11, 2018 2:56

7.8. SMS a mail od CP: prevzali jsme zasilku a budeme vam ji dorucovat 8.8. 13 - 19 hod. Menim doruceni na ulozeni na poste.
8.8. nic :?
9.8. vase zasilka je pripravene k vyzvednuti. Zasilku odpoledne vyzvedavam.
10.8. ve schrance vyzva k vyzvednuti zasilky #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod vonkreuz » čtv srp 23, 2018 10:18

Nedoručené zásilky? Problémy České pošty vedly k odvolání vedoucí pražské pobočky
http://byznys.lidovky.cz/ne-dorucovani- ... my-trhy_sk
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod PaKo » čtv srp 23, 2018 11:17

mike píše:...

Proto se řídím tím "nezasahovat do rozjetého procesu"! Chceš balík na poštu? Objednej si zboží a zvol balík na poštu. Chceš do ruky? Tak do ruky. Jak je balíček podán, už nic neměnit, nic nepřenastavovat, neupravovat. To je poukázka na průser. Tos dopadl ještě dobře. Pokud eshop nemá ve volbách balík na poštu ale jen do ruky - zvolit do ruky a nechat být - nebudeš zastižen a balík na té poště stejně skončí. Lepší, než editovat způsob doručení, nedejbože adresu atd. To by ses s tím balíčkem nemusel už nikdy shledat :D
PaKo
 

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod apuka » čtv srp 23, 2018 11:33

Tohle neni pravda. Ja bezne menim u baliku do ruky na prime dodani na postu. Jediny problem byl, kdyz informace nekdo na nektere poste nezadal do systemu vcas a ja jsem dostal upozorneni o zacati prepravy pozde a timpadem jsem zmenil dodani v case, kdy ve skutecnosti byla zasilka uz v aute dorucovatele.

Asi to nejvice zalezi na konkretni dorucovaci poste a roznasce. V Praze mate vetsi problemy, cemu se nedivim - za ty penize u Vas nikoho na tu praci nesezenou.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod PaKo » čtv srp 23, 2018 15:36

Tak jinak a trošku polopatě:

Když si objednáš balík českou poštou, tak ta následně udělá X kroků k tomu, aby ho dodala. Když změníš během toho způsob dodání, zvýší se počet nutných kroků o Y (někdo to bude muset někam zadat, změnit), stejně tak když změníš adresu.... (Z). Takže místo toho, že se může podělat cokoliv (což není zase taková rarita u čp) během jakéhokoliv z těch X kroků, může se ještě podělat cokoliv u těch kroků, které si vrtáním do zásilky způsobil ty (X+Y+Z). Čím jednodušší a nejpřímější cesta balíčku bude, tím větší šance, že dorazí včas a v pořádku. A ne že to nakonec vezme okružní cestou po depech, pobočkách atd po polovině republiky...
PaKo
 

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod sobb » čtv srp 23, 2018 17:07

Já si naštěstí na místní pobočku stěžovat nemůžu, ale je fakt, že občas je s nima sranda.
SMS - budeme vám doručovat balíček. Adresa sedí, tak si říkám, že to snad klapne. V čas, kudy tu poštovní auto většinou projíždí, pokukuju z okna a vidím pošťáky prosvištět do pryč. O pár hodin později telefonát z úplně jiné vesnice, že mají ten balíček a nemůžou nás najít, že tam bydlí někdo jinej. Tak jsme se domluvili, že někde bude chyba a prý, že to doručí zítra, anebo kdybychom měli cestu na poštu. Neměli a další den už se zadařilo :lol:
Někdo u nich blbě přepsal adresu a holky to samozřejmě braly asi podle seznamu, co měly v autě a ne podle štítku na balíku.

Ale to byla výjimka, jinak tu máme celkem dobré soužití :mrgreen:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod apuka » čtv srp 23, 2018 17:16

Pokud dobre vim, kdyz uz je zasilka v systemu (tj. vidis jej ve sledovani jako prevzatou zasilku - nestaci odkaz v mailu od odesilatele) a zmenis zpusob nebo misto dodani, ta to se automaticky zmeni v systemu (Ty to nevidis, ale v internim systemu to je), nikdo to nemusi zadavat. (To je taky duvod, proc se muze balik odvest nekam jinam pri spatne zadane adrese, proc se nekoukaji na balicek.) Takze se v pristi krok se provede uz s nove zadanymi udaji, napr. se prideli ne do auta "roznasece" ale do auto na ukladaci postu.
Problem muze byt zmena dorucovaci adresy (jiny okrsek, hlavne jinem misto v CR), kdyz to zmenis, az je zasilka uz systemem prirazena k nejakemu kroku - ten jeste nemusi byt pro Tebe viditelny na Internetu. Napriklad kdyz uz je ulozena na hromadku pro auto z mesta X do mesta Y a Ty bys chtel doruceni do mesta Z. V tomto pripade se nejdrive proveze do Y a az odtud v dalsim kroku presune do Z. Taky v internim systemu je mnohem vice kroku (jemnejsi rozdeleni ukonu) nez co videt na internetu. V uvedenem pripadu Ty vidis neco, ze "zasilka je prepravovana" az kdyz to prejde nejakym "podkrokem", napr. je na vystupu z rozrazovaci posty do konkretni "partnerske" rozrazovaci posty nebo jej prevzal ridic (nacetl kod), ale samotny krok zacne uz v okamziku vstupu na tu rozrazovaci postu (je prijaty na rozrazovaci linku). Mezitim udelana zmena na Internetu se promitne az po prijmu, kam se to odvezlo.
To nejsou presne kroky, natolik do pdorobnosti to neznam, ale mel jsem moznost koukat pres rameno pracovnici do interniho systemu, kdyz jsme hledali, kde je davno podana a zpracovana zasilka, kde par dnu nebyla na internete nic. Tehdy to byla nejaka chyba na prijimaci rozrazovaci poste, ze jim nesla ctecka nebo co, tak se do systemu par kroku zasilky nedostala - a pozdeji se zase dostaly rucne ponekud predcasne, napr,. ze je zasilka uz na ukladaci poste (kde jsme to koukali), ale po pul hodine telefonovani se zjistilo, ze se nevesla do predchoziho auta, takze se fyzicky odveze az dalsi den rano :-).
Jo a aby sis nemyslel, kdyby svidel, co maji za sledovaci systemy nektere prepravni sluzby a jak se projevuji udelane zmeny, chvalil bys CP do nebe :-D. Staci si tady precist trocha do minulosti, staci mikove prispevky na (myslim) DPD.
A muj kolega by se mohl dlouho rozpovidat, co delaji s jmenem a adresou do ciziny na nizozemske poste (svevolne zkracovani a prepis do uplne jinych znaku - adresy zadane dobre primo pres pocitacovy system posty od eshopu) a jake jsou pak zabavne udaje na stitcich a o zazitcich s komunikaci s prepravcem o neexistujicich adresach a jmenech ](*,)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod mike » čtv srp 23, 2018 21:43

@PaKo: jasne, kdyby byla moznost balik na postu, tak to udelam. Jenze nebyla, byla jen jedina moznost CP bez dalsiho upresneni. Zmenil jsem doruceni hned, jak mi prisla SMS, maji na to dokonce na webu volbu. Stejne jsem dalsi den nebyl v Praze, a tak by dorucovali marne. Cekal jsem, ze by se to mohlo o den urychlit, ale houby a dorazilo to oznameni na zaver, to uz je vylozene chyba jejich internich procesu.

A taky si myslim, ze kdybych do toho nezasahoval, tak jsem ji mozna mel jeste o den pozdeji. Pokusili by se neuspesne dorucit, dalsi den dali na postu a az dalsi den by postacka prinesla oznameni, ze tam je.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Ceska posta; stiznosti a zkusenosti

Příspěvekod lojzmen » pát srp 24, 2018 23:09

Už se mi stalo, že prodejce nesdělí včas, či vůbec, číslo zásilky.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

PředchozíDalší

Zpět na Pokec