Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod scinkk » stř srp 9, 2017 8:48

o prevedeni chodi mail ci tusim i sms

Tak po dlouhem hledani a psani zde, ze vlastni filtr nelze, jsem to nasel az kdyz jsem chtel tady postnout screenshot filtru, takze jo to tam zustalo.

prehlednosti mi to prijde o neco lepsi nez airbank, ale mozna i proto, ze tam toho je obecne mene.
Samozrejme skoro vsude vykukuje odkaz na nejakou pujcku, dashboard na homepage by mohl jit individualizovat a info, ktere neptrebuji, vyhazet
MyFlickr - fotky ulovene cestou
scinkk
inventář fóra
inventář fóra

Re: Bankovní vlákno - půjčky, úvěry a zlodějny

Příspěvekod mike » ned srp 13, 2017 2:59

Byl jsem tam. Uz mne prevedli. Ztratil jsem chut do zivota... (zadne upozorneni neprislo)

Je to lepsi, nez AirBank, nemam problem se v tom vyznat. Je to vyrazne horsi, nez puvodni verze. Min prehledne, min informaci na vetsi plose, chybi mi funkce, ktere jsem pouzival. Vsechno je pomalejsi a neohrabanejsi, na stejne akce je potreba vic kroku. Obcas je neco malinko lip vyresene, ale jde opravdu jen o detaily, ktere se daly klidne vylepsit i ve starsi verzi. Vazne premyslim o tom, ze zrusim ucet. Vzdyt uz mne tam nic nedrzi, vyexportuju si vsechna stara data a muzu jit jinam. Ale kam? Existuje neco, co by bylo srovnatelne se starym bankovnictvim eBanky?

Prijde mi, ze se docela snazili zatajit poplatky. Driv byly videt na prvni pohled, ted tam nejsou. Ironicke je, ze nejprehlednejsi vypis clovek dostane, kdyz si vyexportuje PDF, tam je vsechno pekne videt, na rozdil od webu. S exportem do Excelu je trochu problem, jelikoz mam anglickou verzi, ktera cisla v jejich tvaru (1 234,56) nebere jako cisla. To by snad slo nekde poladit... Na webu se jim podarilo vybrat opravdu hnusny font, ve kterem ma kazde cislo jinou vysku a cele to vypada rozhazene a blbe se cte.

Filtry funguji, ale prace s nima je neohrabanejsi a pomalejsi. Vsechny stare filtry, co jsem mel, a ze jich bylo, jsou samozrejme v cudu. To je taky prasarna, co jim branilo je pretahnout? Vzdyt tam byla stejna data, jako v novych a maximalne se mohl zmenit interni format.

Maji tam nejaky bordel. Odecetl ze mi 10x poplatek 4 Kc za SMS (WTF?!) a pak se zas 10x pricetl jako storno.

Nasral mne poplatek 65 Kc za platebni kartu. To je asi na ukor prechodu na eKonto Smart, ke kteremu jsem byl donucen. Fakt mam chut je poslat do prdele a jit jinam. Po 19 letech.
mike
Moderátor
Moderátor

Předchozí

Zpět na Pokec