Chlubítko univerzální

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod mike » čtv úno 23, 2017 20:40

Idealni kombinace, chybi uz jen kyselina sirova :roll:

Jak dlouho uz to beres? Asi to moc nefunguje...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » čtv úno 23, 2017 20:43

cca týden v plné dávce a předtím sem pár dnů testoval enem jednu denně... nezapomeň, že sem po těžké chemii, takže tělo je hoooodně moc otrávené a zblbnuté, tak mu všecko strašně trvá...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod booze » čtv úno 23, 2017 20:51

@mike jogurty jim kazdy den. (Hollandia)
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod mike » čtv úno 23, 2017 20:54

V tom pripade zadne prasky nepotrebujes.

@pp: jasne, ale tady jde o obnovu strevni flory a to s tvym stavem az tak nesouvisi. Cekal bych, ze to zafunguje v radu dni, jestli to teda vubec funguje. Mozna jsou lepsi napad prebiotika, zkus palicku cesneku denne :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod booze » čtv úno 23, 2017 20:57

@mike a je normalni po tridenich ATB fungovat jak prutokac?
Cesnekove se delaji i kapky
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » čtv úno 23, 2017 20:58

@mike: Jo, kdysik hned po revoluci sme jezdili na bajkách v čriedě a Vlastík (který v té době věřil v sílu česneku) musel VŽDY jezdit na chvostu skupiny... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod mike » čtv úno 23, 2017 21:01

@booze: neni. Jestli myslis ty, co ja, tak tam obvykle neni potreba ani ten jogurt. Bez se reklamovat ;-)

V kapkach asi nebude to, co je potreba, tj. slozite cukry, co slouzi jako potrava pro spravne bakterie.

@pp: dneska ale uz nikam nejezdis, ne? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod sobb » čtv úno 23, 2017 22:24

mike píše:@booze: s ATB jeden kvalitni (bez skrobu) jogurt denne mezi davkami a je vyreseno. Maso ani cukr mi nevadi. Miliardy bakterii v tabletce jo.
Jogurt je zoufale málo. A ty seš přecitlivělej.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod mike » čtv úno 23, 2017 22:29

Nejak ti to nesedi dohromady :twisted: Kdyz jsem precitlivelej, jaktoze mi jogurt staci? Jedna bila Hollandia denne. Vyzkouseno opakovane, bez nej je to s nekterymi ATB pruser (doslova...), s nim v pohode. S tema, co mel booze, ale ne (ty se daji i bez jogurtu), tak kdo je precitlivelej? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod sobb » pát úno 24, 2017 11:51

Tohle neukecáš :wink:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » pát úno 24, 2017 12:40

Yo!, neska první (pěší) výlet v horách (ne za chalupou, kam chodím na zproproproch už co mě pustili ze špitálu)

Odspoda skrz Podstupně nahoru k soše a z5. Dvě a půl hodiny zdravé práce, bo místama dvouvaječný mokrý těžký sních. Ešče že to tam bylo (aspoň místama) poježděné skútrama, jinak bych sem tam hrabal hore ešče fčíl.

Kuwa, já su tak ščastné.... myslím, že v březnu zkusím i skialpit.... teda skibeskydit... __II
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod mike » pát úno 24, 2017 17:25

@sobb: ty taky ne ;-)

@pp: porid si sneznice ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » pát úno 24, 2017 20:49

Ee, jak píšu asi brzo zkusím šlapať hore a oblúčkovať dole kopcom na prknech.... __II
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » sob bře 11, 2017 18:39

pavproch píše: chemo s názvem matrix mi fakt rozhodilo matrix.... :D


Jo, rozhodilo, teda asi ta chemie, ač sem víc než tři měsíce po ní, začalo se mi objevovat "brnění" nervů (chvíli stojím, jdu nebo sedím vzpřímeně, pak předkloním hlavu a nervama od pasu dolů mi projede sekundový impulz jako bych dostal el. ránu)... na webu sem našel informaci, že po metotrexátu (a ten sem dostával a ne málo) může s odstupem i několika měsíců nastat tzv. demyelinizace nervů, která se prý projevuje přesně jak to zažívám.... doufám, že mi tohle potvrdí i specializovaní dochtoři příští týden .... [-o< (čti: nerad bych skončil na vozíku či tak něco....)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » ned bře 19, 2017 20:06

Tak fyzička je (skoro) zpět... neska ráno sem vyšel z chalupy, došel k soše a sešel dolů ke skokanovi na basufku. Tři a půl hodiny - tj. čas srovnatelný jako dříve.... :supz:

(A co sem měl dělat, že... dyž bylo za a) křasně a za bé) pindica byla v ta3.....)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » ned bře 19, 2017 20:24

pavprochova fabryka je vidět aji z masivu Radošče....

Obrázek

(a naopak, chlopi z wokna jejich kanclu krásně vidí na ten náš Kopec.... enem já čumím na hňupiský kostel, no... chybka v projektu...)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod apuka » pon bře 20, 2017 9:33

Nainstaluj si pred okno soustavu dvou velkych zrcadel... :wink:

Nebo jako velkokapitalista si muzes nechat prestehovat Radhost misto kostela :D
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » pon bře 20, 2017 10:50

přešibovat Kopec, to je nápad.... :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » úte dub 4, 2017 18:28

pavproch píše:
pavproch píše: chemo s názvem matrix mi fakt rozhodilo matrix.... :D


Jo, rozhodilo, teda asi ta chemie, ač sem víc než tři měsíce po ní, začalo se mi objevovat "brnění" nervů (chvíli stojím, jdu nebo sedím vzpřímeně, pak předkloním hlavu a nervama od pasu dolů mi projede sekundový impulz jako bych dostal el. ránu)... na webu sem našel informaci, že po metotrexátu (a ten sem dostával a ne málo) může s odstupem i několika měsíců nastat tzv. demyelinizace nervů, která se prý projevuje přesně jak to zažívám.... doufám, že mi tohle potvrdí i specializovaní dochtoři příští týden .... [-o< (čti: nerad bych skončil na vozíku či tak něco....)


Tak verdikt neurologa po všemožných vyšetřeních včetně magrez je, že to na vozík není, že prostě ta intezivní chemie poškodila nervy, projevilo se to až se zpožděním a že to budu muset přežít v řádu měsíců až let (obnovování nervů je prý v řádu 1mm/den a některé sou dlouhé i metr - ano, 1000 mm čili čti 1000 dní....) A po lékách, které to tlumí to "brnění" (ale neodstraňují/neléčí příčinu) je mi ve vyšších dávkách blbě.... (šak taky příbalová informaci k nim je horrorové čtení....)

ALE, sem tady a dejchám, to je to, co se počítá..... :supz:
(...nicméně je to dosti otravné, ty elektrizující impulzy, co cítím a ne málo....)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod booze » úte dub 4, 2017 20:07

Par dni mam porad nervy. Nejake ti muzu poslat. :mrgreen:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » sob dub 29, 2017 19:48

pavproch píše:
pavproch píše: chemo s názvem matrix mi fakt rozhodilo matrix.... :D


Jo, rozhodilo, teda asi ta chemie, ač sem víc než tři měsíce po ní, začalo se mi objevovat "brnění" nervů (chvíli stojím, jdu nebo sedím vzpřímeně, pak předkloním hlavu a nervama od pasu dolů mi projede sekundový impulz jako bych dostal el. ránu)...


Taxi musím ještě jednou ulevit.... nestěžuju si, jen ulevuju protože samozřejmě sem ráth, že sem ešče furt tu a dýchám.... ale.... kromě brnění nervů se u mě plíživě v posledním měsíci (4.5 měsíce po chemii) rozběhly bolesti hlavy/zátylku a to chvílema až takové, že paralyzující.... část minulého týdne sem proto strávil opět ve FNO, kde sem - zaplaťpanbu - dostal dobré zprávy - ta potfora sa do hlavy nevrátila (jak MagRez tak i rozbor mozkomíšního moku - btw odběr jehlou z páteře není nic moc zážitek - ukázaly "negativní" výsledek), ale ty bolesti jsou/byly teda strašné.... posledních pár dnů to - klep, klep, klep na dřwo - trochu polevilo, ale furt to není žádná hitparáda..... prý zřejmě ta chemie kromě toho, že zabila tu potforu, tak zežrala i povrch nervů a ty fčíl vysílají falešné signály..... ale sem tu a dýchám.... \m/
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod booze » pon kvě 1, 2017 20:32

Preji ti rychle 100% zotaveni. A jak rikame na dedine, drzs se klidne i zabradli. :smt023
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » pon kvě 8, 2017 9:45

Jo, fyzička a vytrvalost sou (skoro úplně) zpět - tělo už dokáže tři dny po sobě pochodit po Beskydoch (každý den 800m+ pozitivního převýšení).... :supz:

Fčíl ešče přetrpět ty ostatní následky chémie..... [-o<
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod mifr » pon kvě 8, 2017 22:05

Dobrá zpráva, drž se \:D/
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » úte kvě 9, 2017 7:49

Kuju
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » sob kvě 20, 2017 17:35

Po wosmi letech od vzniku firmy a sedmi od sepsání a vytištění firemního prospektu v CZ, resp. pěti v English, který je jen překladem CZ verze, fčíl připravuju re-edici .... a normálně sem zistil, že sem to tenkrát naspal tak nadčasově, že mi fčíl stačí změnit enem datum, adresu a počet doposud vyrobených strojů... \:D/

Jo, a dva překlepy..... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod Hafi » sob kvě 20, 2017 19:18

Jakoze si chte napsat do stiznosti, ze jste se za tech 7 let vubec nikam neposunuli?
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » sob kvě 20, 2017 19:22

:twisted:

Naopak, my se furt posouváme - akorát, že nevím, esli tím nejsprávnějším směrem... ale 7 let staré texty měnit quli teho nemusíme....

We, at xxxxxxx, not only simply go on with the machine designs inherited from xxxxxxx, surely we cultivate them, reflecting latest developments in legislation as well as design trends, nevertheless always bearing in mind the golden "KISS" design principle.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod mike » ned kvě 21, 2017 0:49

Zajimave. Po prekladu do anglictiny je pavprochstina temer srozumitelna :-k :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvekod pavproch » pát črc 7, 2017 19:55

mikeova poznámka v jiném vlákně

mike píše: tak mladsi telo se rychleji hoji :twisted: Od me prosincove nehody uz je to 7 mesicu a narazena zebra jeste obcas citim. Nic, co by mne omezovalo nebo vadilo, ale uz je to sakra dlouho.


mne vede k podobné - stařecké - úvaze:

Ač sem už 7+ měsíců po chemii (+ fyzička je už z 95% zpět, vlasy dorostly, bolesti hlavy taky hodně ustoupily, brnění nervů sice furt je, ale už sem se naučil s ním nějak žít), tak v globále je mi o dost "blběji" než čerstvě po chemii.... každou chvíli mě přepadají pocity jako po velké, opravdu velké opici + skoro totální nespavost + sebemenší stres mě absolutně vykolejí .... tožtak no, ale... SEM TU A DEJCHÁM! :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Pokec