Stížnost

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » čtv úno 23, 2017 11:17

Chodim, ale asi s ludmi, ktory zvladaju rozpravat, aj pisat celymi slovami :P
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » čtv úno 23, 2017 20:08

I ke konci kostu? :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod scinkk » čtv úno 23, 2017 20:16

ďaleko tu plkaním o ničom trávi zvyšky svojich životov. Je tu plno užitočných informácií, no aspoň toľko isto hluchého balastu a nechápem, že ste tým ochotní tráviť svoj vlastný čas.


Tedy co si vybavuji tve prispevky za tento mesic, tak vubec netusim, proc si tedy ten balast rozmonozoval, kdyz tu zastavas takovy postoj plny nadhledu nad temi, co neumi spravne vyuzit cas jim prideleny :)
A rikam, si kolik takovy dokaze ignorovat to slovo forum, ktere se, dle me, tezko prehledne a povazuji to tu dotycni za nejakou poradnu ci databazi uzitecnych znalosti :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » sob úno 25, 2017 15:06

Lekarska zprava z kontroly po operaci a vyberu stehu:
"Bricho - mekke, poper. rana klidna, hojeni p.p.p.i., bez onfalanace, bez retence, volne prohmatne, dechova vlna prochazi volne, palpacne nebolestive, bez hmatne patologicke rezistence, bez peritonealniho drazdeni, peristaltika slysitelna, jatra a sleziny nezvetseny, Murphy negativni. Podbrisky volne, tapotement oboustranne negativni, v trisle bez vyklenuti".

Maji tam skveleho doktora, ktery dela diagnostiku na dalku. Jsem vesel dovnitr, sestricka me polozila na lehatko, vyndala stehy (jinak se me nedotkla, jen vzdy ustipla steh a vytahla), oblekl jsem se a presel k doktorovi, sedicimu o dva a pul metru dal, celou dobu predtim otoceneho zady ke mne a neco si vytukavajiciho celou dobu na mobilu...
Zeby ma peristaltika byla tak hlucna??? :(( #-o Moje rany ani nevidel, mne se ani nedotkl a zpravu mel napsanou behem chvile - asi Ctrl-C + Ctrl-V :axe: (Mimochodem, v trisle bylo mirne ale dobre znatelne vyklenuti. Ze je pod malou rankou na jeden steh krasna asi 7 x 2cm podlitina, ani netusi (nerikam, ze to vadi).
](*,) ](*,) ](*,)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » sob úno 25, 2017 21:09

Budes to reklamovat? :twisted:

Treba se sestrou komunikuje telepaticky. Nebo je sestra robot, ktery ovlada pres BT mobilem. Peristaltiku mozna neslysel, ale citil a bylo mu blbe to tam psat :twisted:

Kdyz jdu na kontrolu s malickem, tak si pan profesor prohledne rentgen, pak si prohledne ruku, prohmata, vyzkousi hybnost, rekne, ze se to lepsi a kdy mam prijit priste. Zpravu ale pise jeho mladsi kolega, ktery vidi maximalne rentgen na obrazovce. Presto je napsana spravne a odpovida skutecnosti vcetne toho, co jeste neni spravene :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » úte úno 28, 2017 23:07

Jsem objevil zajímavé vedlejší účinky používání smartfounů projevující se u podstatné části populace. Zjevně totiž dochází k jednosměrnému propojení zakončení trávicího traktu s nervovou soustavou, konkrétním důsledkem je, že mají uživatelé v hlavě nasráno.

Jsem byl po delší době na koncertě. Přišel jsem celkem pozdě, navíc nejsem až tak sociální, abych stál namačkán u pódia. To, že neuvidím až tak dobře přes hlavy předemnou stojících bych čekal, že uvidím ještě hůř přes nad hlavou tleskající by mne taky nepřekvapilo, nicméně k tomu docházelo jen ojediněle, ale že neuvidím nic přes houf zvedlých rukou (případně selfie tyčí) s mobilními telefony, kterými ti vidioti natáčí, co se děje na pódiu, jsem fakt nečekal a nechápu to (vzhledem k světleným efektům, půjde pak ve videu rozlišit zhruba tři stavy - tma, bílé světlo, barevné světlo, a zvuk bude naprosto tragický). Měl jsem silné nutkání vzít někomu tu selfie tyč a začít jí vyrážet ty telefony lidem z rukou arm4

A to bylo na vstupence i v návštěvním pořádku jasně napsaný, že jakýkoli zvukové i obrazové záznamové zařízení nejsou povolený vůbec vzít dovnitř, natožpak používat. Přišlo mi divný, že tam mobil není explicitně zmíněný, ačkoli ho ta definice zjevně zahrnuje, tak jsem si telefon vzal. Usoudil jsem, že asi tolerovaný bude, jelikož jinak by to všichni návštěvníci museli nějak řešit a po koncertě by si třeba nemohli zavolat taxíka. Ale i přesto bych si ho nejspíš pro jistotu nebral, nebýt toho, že švagr bydlí kousek od místa koncertu, tedy mu případně můžu zavolat, jestli by mi tam nepřišel a nevzal telefon k sobě.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » úte úno 28, 2017 23:15

Tenhle efekt jsem objevil už před lety, ale, díky němu, se mi otevřel nový obzor koncertu, stráveného na baru, zpravidla s bedňákama, pro který je koncert takovou rutinou, že je nezajímá a díky tomu, sem pronikl do zákulisí víc, jak podpódiová fanynka...
:mrgreen:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » úte úno 28, 2017 23:49

Hafi píše:... jsem fakt nečekal a nechápu to ...

Starnes a vubec nejsi IN :twisted: Myslel jsem, ze tohle se deje uz hezkych par let. Uz to musi byt aspon 5 let, co jsem to sam videl, ale mozna jich jeste nebylo tolik.

Jestli chces videt vystup, tak pohledej na trubce, obcas na neco takoveho narazim, kdyz hledam nejakou hudbu. Duneni v roztresene tme, kvalita zvuku horsi, nez kdyz jsem pred cca 30 lety nahraval na Barce koncert na kazetak...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod PaKo » stř bře 1, 2017 7:24

Tato degenerace se netýká pouze koncertů... v létě jsme byli na Hluboké a já se v parku uvelebil na lavičku čekajíc na ženu se ségrou. A tak si tak sedím a najednou si uvědomuji, že zřejmě přijdu o plánovaný odstřel zámku, nebo něco podobného, protože jsem si najednou uvědomil, že dobře 25-30 lidí, co se v parku před zámkem vyskytovali, drží před xichtem smartfouny či přenosné televize (tablety) a chodí a koukají přes ně na okolí, zámek atd. Selfie tyčí tam bylo rovněž víc jak nohou...

Četl jsem někde článek (možná od psychologa, už ani nevím), že to je dnešní fenomén, kdy se lidé během prožívání nějakého zážitku soustředí více na jeho záznam, že vlastně nejsou jeho součástí a prožívají to až zpětně nad fotkami a videem a teprve tam to nějakým způsobem vnímají a všímají si věcí, kterých si nevšimli a neprožili je díky tomu, že furt šolichali mobilem, kamerou, foťákem, tabletem aj...

edit: O tom, že jsem tam během pár minut viděl spoustu skupinek, kdy lidé dělali pozérská sefíčka na fb pro známé, na kterých se smáli od ucha k uchu, dělali xichty a hráli šťastné, aby pak po vyfocení čuměli nasraně, znuděně, pokračovali v předchozí hádce atp, ani nemluvě...

No, proti gustu...
PaKo
 

Re: Stížnost

Příspěvekod Hafi » stř bře 1, 2017 8:24

Vlastne mi z toho přes noc dosla jeste jedna trochu pozitivni vec - aspon musim uznat, ze vyrazna vetsina natacela na sirku.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » stř bře 1, 2017 9:24

PaKo píše:Četl jsem někde článek (možná od psychologa, už ani nevím), že to je dnešní fenomén, kdy se lidé během prožívání nějakého zážitku soustředí více na jeho záznam, že vlastně nejsou jeho součástí a prožívají to až zpětně nad fotkami a videem a teprve tam to nějakým způsobem vnímají a všímají si věcí, kterých si nevšimli a neprožili je díky tomu, že furt šolichali mobilem, kamerou, foťákem, tabletem aj...


Podla mna to nie je ani o tom, ze to prezivaju oni sami nad tym zaznamem potom, oni to porizuju ten zaznam pro ostatni! Pretoze nie je dolezite, co vidia oni sami, musi kazdy vidiet to, co videli oni, aby to malo tu pravu hodnotu predsa! ](*,)

Ked to video/fotku nedas na FB, tak jako keby si ani nikde nebyl, to mozes rovno sediet doma pred telkou.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod PaKo » stř bře 1, 2017 12:36

Pravda pravdoucí :)
PaKo
 

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » stř bře 1, 2017 13:16

tak to ze me dela degena :D a nejlepsi ale je, ze zasadne pak v praci slysim "cau, tys nikde nebyla"? a ja proc mysli? "no ze nemas nic na webu :lol:
Na druhou stranu zrejme ani fakt, ze to das na fb nic neznamena, protoze to uz stejne nikdo necte. Muj znamej jel asi mesic po me do podobne oblasti sk/pl pomezi co jsem byla ja. Ja na fb pleskla svoje povidani (pravda, ono kdejakej blbec co napise dve strany textu si mysli, kdovi co neudelal, takze fakt, ze to nikdo necte me jako ani neprekvapuje, i kdyz si samozrejme myslim, ze moje povidani je to nejlepsi, asi jako kazda matka me nejchytrejsi dite, ze:D no ale v principu ja tam mam napsany, ze sme ve vesnici roztoki gorne dostali najist a pivecko a o mesic pozdeji tenhle znamej, co si to teda mohl precit, tak byl nestastnej, ze tam nic kde by jim dali pivko nebylo. Az nahore na hrebenu, kde chteli spat, potkali nekoho, kdo jim rekl, ze to tam je a tak sli vecer jeste zpatky... takze nakonec smysl, ze to pisu i proto, kdyby to nekoho zajimalo, se ukazal jasne - nikoho to nezajima :D takze si muzu rovnou postezovat, ze moje nejchytrejsi a nejnadanejsi dite vubec nikoho nezajima :smt022 :smt022 :lol:
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » stř bře 1, 2017 13:21

No jasne, ti lidi tam len postujou svoje veci, to co postujou iny, to ich nezaujima :D

Vy fakt vobec neviete jak ten svet dnes funguje :P
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » stř bře 1, 2017 13:43

ja zrejme nechapu, protoze mam v pratelich vetsinou moje zname a kamarady, takze si rada prohlidnu fotky/projdu clanky nebo prectu co sami vyplodili... ale tak co, staci mi mit svoji zakladni bazi fanousku 5kusu :D hosting bezi na starsim PHP tak mi i prestali fungovat statistiky tak uz se nemuzu ani litovat, ze tam nikdo nechodi :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » stř bře 1, 2017 14:51

Nezmenila sis hosting? Neco jsem dohledaval a tve stare odkazy s fotkama myslim nefunguji.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » stř bře 1, 2017 14:55

booze mam misto htlm poznamkovoblokovyho webu to od leta na WP, ale vsechno stary by melo porad fungovat... overim, jestli mi zmena na WP (nejaky bezpecnostni veci, ala ze nejdou volne prochazet slozky a tak) nejak neposasila linky...

- hm na prvni pohled nic nevidim, muzes mi poslat treba do sz co ti nefunguje? dik (ps. je mozny, ze treba konkretni fotky uz neexistujou, to se stat asi mohlo, ale jinak by to snad na starej web nemelo mit moc vliv) jenze takhle presne nevim, co myslis...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod booze » stř bře 1, 2017 15:05

Z fleku si nevzpomenu, bylo to neco s nastavovanim batohu myslim.
Naposledy upravil booze dne stř bře 1, 2017 15:12, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Stížnost

Příspěvekod Mawenzi » stř bře 1, 2017 15:09

aha, to zkusim projit. kdyz mi jeste fungovali statistiky, slo videt prokliky z fora, tak bych nefuncni linky asi odhalila...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » stř bře 1, 2017 16:20

Boha, tak som si kupil derevenu krajeci desku od Tescomy, pretoze Zwilling chcu za to 2 litre, Tescoma len 500kc. S Tescomou mam dobre skusenosti inak, tak si hovorim, ze to bude vklidu, ucet som vyhodil...

Nemam ju ani mesiac a uz mi brutalne praskla, skoro cela vejpul! A to som ju aj mazal olejom!

Boha takto dopadnem vzdy, ked SETRIM! ](*,)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod dudy » stř bře 1, 2017 17:05

Já mám pižlací desku od Tescomy osm let a praskla nedávno když ji kdosi nejmenovaný z naší domácnosti srazil z topení protože sem jí tam, aby uschla, blbě narafičil.
Sem to sklížil Herkulesem a vesele na ní kuchtim dál.
:-..
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Stížnost

Příspěvekod vonkreuz » stř bře 1, 2017 17:14

Tož já mám 4 desky a z toho 3 plastové z Ikea. Červená plastová tenká a tlustá na maso, zelená plastová na zeleninu, dřevěnou už ani moc nepoužívám.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř bře 1, 2017 17:24

@grco: :D velke drevene prkynko mam nejake noname za par korun. Aspon 15 let, nikdy jsem ho nicim nemazal a je porad v pohode.

Tescoma je sunt z Ciny a navic ma obvykle hnusny design. Reklamovat muzes i bez uctenky, akorat si k tomu vezmi apuku ;-) Pred casem se mi rozpadlo stouchadlo na brambory prave od Tescomy a jako nahradu jsem nahodou koupil Zwilling :) Je to sice drazsi, ale solidni a dobre vypada.

Nasel jsem ti nahradu, prkynko Zwillling za 3700 :twisted:

@vK: nerozlisuju prkynko na maso a zeleninu, krajim vsechno na jednom. To je vyhoda dreveneho, je prirozene antibakterialni. Na rozdil od plastovych hnusu ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » stř bře 1, 2017 17:51

@mike: ja vsetko ostatne, co mam od tescomy, tak som s tym spokojny, toto je prva vec, co sa mi posrala...

predsa len tie veci su aspon o 50% lacnejsie ako napriklad WMF.

inak to prkynko vypadalo dobre, bambusove a hlavne proste hladke... na tych noname obycajnych doskach mi vadilo vzdy, ze nie su hladke, su proste take drsne, nie uplne nalakovane a potom, ked klasicky krajas kuracie prsia, tak sa to strasne nahovno umyva, lebo to tam drzi, tie kusy prs!

toto slo pekne umyt, len vodou... len keby boha nepraskla!

ta zwilling myiabi, co si poslal, sa mi prave nelibi od pohladu, lebo vypada tak, ze nebude uplne hladka... ale mozno nie, chcelo by si to ohmatat...

mne sa libi tato https://www.kulina.cz/prkenko-bambusove-42-x-31-cm-zwilling/d-80130/

a toto je ta tescoma co sa mi posrala https://eshop.tescoma.cz/krajeci-deska-azza-40x26-cm

inak, fakt to mozem vyreklamovat bez uctu?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod vonkreuz » stř bře 1, 2017 18:00

Vyreklamovat mužeš, nejlépe, když k tomu doneseš výpis z účtu, který se časově a výškou shodovat s datumem nákupu. Nebo jak radil Mike - mít svědka, který ti dosvědčí, že jsi to kupoval... Navíc pokud je to do pul roku tak uplatníš "rozpor z kupní smlouvou" nebo jak se to jmenuje (že to neplní vlastnosti prodávajícím inzerované).
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » stř bře 1, 2017 18:02

No ale jak dokazem, ze je to do pul roku, ked nemam ucet? :D A platil som v hotovosti :)

A svedka nemam, kupoval som so zenskou a medzitym sme sa rozisli :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod grco » stř bře 1, 2017 18:05

Je možné reklamovat výrobek, i když nemám doklad o jeho koupi?

Výrobek v záruční lhůtě bez patřičných dokladů je možné reklamovat, ovšem pouze doručením reklamovaného výrobku do servisního střediska Tescoma. Výrobek bez dokladu o koupi nebo bez potvrzeného záručního listu není možné reklamovat v prodejně, ve které jste výrobek zakoupili. Prodejce totiž nemá možnost určit, zda se jedná o vadu v záruční době nebo o pozáruční opravu. V případě doručení reklamovaného výrobku do našeho servisního střediska přiložte podepsané písemné vyjádření, že se jedná o výrobek v záruční lhůtě, který není možné opatřit kopií dokladu o koupi nebo kopií potvrzeného záručního listu. Společnost Tescoma si vyhrazuje právo stanovit, zda se u doručeného výrobku jedná o oprávněnou reklamaci v záruční lhůtě nebo o pozáruční oprav.


Tak na to seru...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř bře 1, 2017 18:05

:roll: drevene prkynko nema byt nalakovane, tim popres cast jeho prednosti. Jak jsem psal vys, ze je antibakterialni, to je drevo a ne lak. Mam klasicke s lety podelne a umyvam ho normalne houbickou, zadny problem.

Jedno mensi bambusove mam taky (dostal jsem ho), taky tam byl lak, ale casem se odrel a ted uz je v pohode ;-) Zadne drevo nebude uplne hladke, i kdyby ho vyhladili ve vyrobe, tak pri umyvani postupne vylezou leta, casem tam udelas ryhy nozem... bambus je hodne tvrdy a vydrzi asi nejvic, to jo, ale nevidim v tom zadne zasadni plus.

Uz je podle fotek je jasne, ze se to rozpadnout musi :D Reklamovat muzes i bez uctenky, ale musis nejak prokazat, zes to tam koupil. Treba vypis z karty, nekdo (apuka) ti to muze dosvedcit... Mozna to je, ale neni to tak jednoduche, zvlast kdyz se budou vzpouzet. Dokazovani je bohuzel na tobe.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Stížnost

Příspěvekod apuka » stř bře 1, 2017 18:09

Pokud si cca pamatujes datum, kdy jsi to koupil (a co jineho jeste s tim) a ze ve ktere prodejne, tak by Ti to meli dohledat. Ale tam uz trocha zalezi na ochote.

Dalsi moznosti jeste je zjistit, od kdy to vubec nabizeji. Pokud by to bylo mene jako dva roky, tak mas jasny ukaz, zes to nemohl koupit drive.

Takze vlastne svedka mas, muzes zkusit se na ni odvolat. Ze jste se rozesli, na tom nis nemeni. Mozna ji ani nebudou chtit videt, hlavne, kdyz to das dokopy s moji prvni vetou (priblizne datum a misto koupe). No a pokud se vec dostane k soudu, nechas ji predvolat jak o svedka a ona bude pod prisahou :lol:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Stížnost

Příspěvekod mike » stř bře 1, 2017 18:11

grco píše:A svedka nemam, kupoval som so zenskou a medzitym sme sa rozisli :D

:lol: musis se rozchazet v dobrem, mne by to predchozi zenska v pohode dosvedcila ;-)

Tescoma píše:Výrobek bez dokladu o koupi nebo bez potvrzeného záručního listu není možné reklamovat v prodejně, ve které jste výrobek zakoupili.

To je samozrejme blbost, zakon rika neco jineho. Muzes, ale musis dolozit, zes to tam koupil a kdy.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Pokec