Klub Atlantik

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Klub Atlantik

Příspěvekod Vašucek » pon led 23, 2006 18:05

Zítra se v Ostravském klubu Atlantik > http://www.ckv-ostrava.cz/atlant02.htm koná beseda s promítáním Mexiko a Guatemala...prosím místní Ostraváky jestli by neměli informaci popřípadě nějakou podrobnější mapku cesty z nádraží k výše zmíněnému klubu .. nikdy jsem tam nebyl a proto nemám nejmenší tušení kde by se to mohlo nacházet, píšou, že je to v centru ale tam netrefím ani z vlakáče :roll:
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Re: Klub Atlantik

Příspěvekod šíp » pon led 23, 2006 18:06

Vašucek píše:Zítra se v Ostravském klubu Atlantik > http://www.ckv-ostrava.cz/atlant02.htm koná beseda s promítáním Mexiko a Guatemala...prosím místní Ostraváky jestli by neměli informaci popřípadě nějakou podrobnější mapku cesty z nádraží k výše zmíněnému klubu .. nikdy jsem tam nebyl a proto nemám nejmenší tušení kde by se to mohlo nacházet, píšou, že je to v centru ale tam netrefím ani z vlakáče :roll:


ségra je z těšína, tu oblast určitě znají, písnu jí mailík a pak ti okopčím odpově%D
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Klub Atlantik

Příspěvekod Vašucek » pon led 23, 2006 18:31

šíp píše:
Vašucek píše:Zítra se v Ostravském klubu Atlantik > http://www.ckv-ostrava.cz/atlant02.htm koná beseda s promítáním Mexiko a Guatemala...prosím místní Ostraváky jestli by neměli informaci popřípadě nějakou podrobnější mapku cesty z nádraží k výše zmíněnému klubu .. nikdy jsem tam nebyl a proto nemám nejmenší tušení kde by se to mohlo nacházet, píšou, že je to v centru ale tam netrefím ani z vlakáče :roll:


ségra je z těšína, tu oblast určitě znají, písnu jí mailík a pak ti okopčím odpově%D


Těšín mám za humny :D ale Ovu bohužel neznám....jinak jestli by tě to nějak obtěžovalo tak se s tím netrap, stejně není jisté jestli tam pojedu....samému se mi nechce :roll: lae opravdu moc thnx za ochotu :D
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Re: Klub Atlantik

Příspěvekod šíp » pon led 23, 2006 18:35

Vašucek píše:
šíp píše:
Vašucek píše:Zítra se v Ostravském klubu Atlantik > http://www.ckv-ostrava.cz/atlant02.htm koná beseda s promítáním Mexiko a Guatemala...prosím místní Ostraváky jestli by neměli informaci popřípadě nějakou podrobnější mapku cesty z nádraží k výše zmíněnému klubu .. nikdy jsem tam nebyl a proto nemám nejmenší tušení kde by se to mohlo nacházet, píšou, že je to v centru ale tam netrefím ani z vlakáče :roll:


ségra je z těšína, tu oblast určitě znají, písnu jí mailík a pak ti okopčím odpově%D


Těšín mám za humny :D ale Ovu bohužel neznám....jinak jestli by tě to nějak obtěžovalo tak se s tím netrap, stejně není jisté jestli tam pojedu....samému se mi nechce :roll: lae opravdu moc thnx za ochotu :D


mailík jsem poslala švárovi (přeci jenom, chlap má orientační smysl), čekám na odpověď, poprosila jsem ho aby i nakreslil mapu od nádraží ke klubu
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Klub Atlantik

Příspěvekod Vašucek » pon led 23, 2006 19:01

šíp píše:
Vašucek píše:
šíp píše:
Vašucek píše:Zítra se v Ostravském klubu Atlantik > http://www.ckv-ostrava.cz/atlant02.htm koná beseda s promítáním Mexiko a Guatemala...prosím místní Ostraváky jestli by neměli informaci popřípadě nějakou podrobnější mapku cesty z nádraží k výše zmíněnému klubu .. nikdy jsem tam nebyl a proto nemám nejmenší tušení kde by se to mohlo nacházet, píšou, že je to v centru ale tam netrefím ani z vlakáče :roll:


ségra je z těšína, tu oblast určitě znají, písnu jí mailík a pak ti okopčím odpově%D


Těšín mám za humny :D ale Ovu bohužel neznám....jinak jestli by tě to nějak obtěžovalo tak se s tím netrap, stejně není jisté jestli tam pojedu....samému se mi nechce :roll: lae opravdu moc thnx za ochotu :D


mailík jsem poslala švárovi (přeci jenom, chlap má orientační smysl), čekám na odpověď, poprosila jsem ho aby i nakreslil mapu od nádraží ke klubu


Jé to jsi moc hodná :)
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod šíp » pon led 23, 2006 19:24

tak švagr je asi někde na volejbale, mimo net, odpovídala mi ségra, její odpověď máš dole. holt ženská,navíc do těšína přivdaná, moc se tam nevyzná, ale aspoň se snažila

________________
na idosu jsem hledala spojeni, vypada to, ze by tam mohla byt zastavka
Stodolni.
at si najde na idosu v mhd ostravy
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod tuso » pon led 23, 2006 21:19

Vlakem: na nádraží skočíš do šaliny- jedno jaké, trasy se větví až po tom co vystoupíš, a vyskočíš na zastávce Stodolní ulice. Půjdeš kousek po směru její jízdy, mineš jednu ulici vpravo a pak je křižovatka tvaru +. Vpravo je ulice Hollarova na který uvidíš ČSOB. Ty se dáš doleva- to je Českobratrská ulice, na které asi po cca 200m je plácek s velkým kostelem a na rohu parkoviště u kostela je Klub Atlantik.
Autobusem: vystoupíš na ÚAN, vlezeš do podchodu /je tam několik vchodů/ a vylezeš na tramvajové zastávce směrem do centra. Tam skočíš do č.2,4,8,12,17 a možná ještě nějaké, teď si nevzpomenu /hlavně ne 9 a 11/ a vystoupíš znova na Stodolní ulice- ale samozřejmě se vrátíš zpátky,protože přijedeš z druhý strany- ulice stejné jako u popisu výš.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod šíp » pon led 23, 2006 21:21

vidím že jsi mu to zjistil přesně (aby né, Ostravák). tak já ségře napíšu, že už se nemusí na manýela vrhat po příchodu z volejbalu, aby mi to zjistil.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vašucek » pon led 23, 2006 22:12

tuso píše:Vlakem: na nádraží skočíš do šaliny- jedno jaké, trasy se větví až po tom co vystoupíš, a vyskočíš na zastávce Stodolní ulice. Půjdeš kousek po směru její jízdy, mineš jednu ulici vpravo a pak je křižovatka tvaru +. Vpravo je ulice Hollarova na který uvidíš ČSOB. Ty se dáš doleva- to je Českobratrská ulice, na které asi po cca 200m je plácek s velkým kostelem a na rohu parkoviště u kostela je Klub Atlantik.
Autobusem: vystoupíš na ÚAN, vlezeš do podchodu /je tam několik vchodů/ a vylezeš na tramvajové zastávce směrem do centra. Tam skočíš do č.2,4,8,12,17 a možná ještě nějaké, teď si nevzpomenu /hlavně ne 9 a 11/ a vystoupíš znova na Stodolní ulice- ale samozřejmě se vrátíš zpátky,protože přijedeš z druhý strany- ulice stejné jako u popisu výš.


Senks a lot :wink:
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod Vena » pon led 23, 2006 22:26

šíp píše:vidím že jsi mu to zjistil přesně (aby né, Ostravák). tak já ségře napíšu, že už se nemusí na manžela vrhat po příchodu z volejbalu...

No, do večerního programu bych jim moc nekecal!!! [-X
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad


Zpět na Osobní stránky, kluby,spolky