beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným designem

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod Voko » stř dub 27, 2011 12:24

Aldo píše:Zlomili by jste si lyžařskou hůlku jen proto aby jste rychle sjeli z firnového kopce když vás ještě čeká dlouhá štreka ve sněhu někam do prdele? :lol: :lol:
Nezlomil - když už by nebylo zbytí, tak se sundá talířek a je stejný efekt, jako u zlomené hůlky, navíc zasunutá (složená) bude pevnější.
Kdyby to nelámal, tak by ale nebylo tak krásně vidět logo Salomon :-$
Uživatelský avatar
Voko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 931
Registrován: pon bře 23, 2009 20:28
Bydliště: Ostrava

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod jaryncip » stř dub 27, 2011 18:58

chufu píše:No zběžně jsem koukl na "fansite tohoto šílence s úchvatným designem". To dělá nějaký 10letý skalní fanda? Na tohle se snad nedá ani nic říct #-o


fanda jo ale 10 let mu fakt není :) podle čeho posuzuješ ? uvědomuji si, že některá slova tam jsou přehnaná a že občas narazíte na pár gramatických chyb ale jinak netuším podle čeho ... :-k
jaryncip
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned dub 24, 2011 23:02

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod teoretic » stř dub 27, 2011 20:17

jaryncip píše:uvědomuji si, že některá slova tam jsou přehnaná a že občas narazíte na pár gramatických chyb ...
To skoro stačí ;)
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod martan » stř dub 27, 2011 21:32

že těch chyb je tam na 5ku z diktátu :mrgreen:
ale jinak v modních barvičkách.
kdo je jebán, ten se rozvíjí :finga:

největší peklo je život

http://madfoto.wz.cz/
Uživatelský avatar
martan
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1965
Registrován: pon úno 22, 2010 20:03
Bydliště: F-M - http://fajnemjesto.cz/

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod chufu » čtv dub 28, 2011 9:26

Celkový styl jakým je to napsané.
Cituji: "Naše planeta je tvrdá,nehostinná a nevyspitatelná země, kde lidé umírají kvůli zbytečným záležitostem,které neznali. Na světě se stávají letecké nehody,kdy letadlo spadne a lidé přežijí nebo ztroskotají na opuštěném ostrově. Ale to přežítí ještě zdaleka nekončí. Někdy trvá pár dní než vás někdo najde,jestli vůbec a najít vhodnou vodu a potravu či dostat se do civilizace je opravdu těžké"
Ale nejvíc mě pobavila reakce jednoho diváka: "Krása, jeden z nejsilnějších webových zážitků" :smt082 #-o
A podobných sraček je tam plno #-o Ten šoumen je tam vylíčený skoro jako Pán Bůh.
Máme taky v práci jednoho takového. Všude byl, všechno umí, všechno zná. Asi bych o něm měl udělat web. :-k
Uživatelský avatar
chufu
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1177
Registrován: pát kvě 29, 2009 11:32
Bydliště: Zlatá Haná

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod Skimpy » čtv dub 28, 2011 9:51

Včera jsem kouknul na díl kdy napodobuje situaci pádu letadla v opuštěných horách. Jak jsem si myslel je to pojato velice akčně trošku jako show, ale to je logické zajištění sledovanosti u cílené skupiny což tipuju +/- 15-25 let. Třeba by mě zajímalo jak dlouho by mu v reálu trvalo rozdělání ohně klacíkem, nebo jak by fungoval v promočených hadrech v těchto končinách a zdali by tak podchlazen (ztuhlé ruce) zvládnul rozdělat oheň apod. To plavení se v řece s baťohem v ruce, nevím jak by zvládl 30km v takto studené vodě. Každopádně když tam pekl ty pstruhy tak to jsem slintal :-). Jo překvapilo mě, že převařoval vodu z horského potoka, prý kvůli bakteriím. Musím dodat, že vždy než něco udělá tak upozorní na rizika.

Člověk u toho musí sám přemýšlet zda-li je to co dělá zbytečně riskantní a nešlo by to řešit jinak (skákání do neznámé vody). Nějaké poznatky si z toho určitě člověk vezme. Už se těším na další díly :-) , ale rozhodně to nelze brát jako návod. Je to prostě show.
Naposledy upravil Skimpy dne čtv dub 28, 2011 12:22, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Skimpy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1117
Registrován: úte zář 26, 2006 17:05
Bydliště: Ocelové srdce republiky

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod jonza » čtv dub 28, 2011 11:55

super, presne tak to je, pokud ma cas, vari vodu, pokud ne, pije co je. Je to o tom, ze ukazuje ne nejjednodussi cestu jak prezit, ale ceho jsi nekdy nucen udelat pro preziti. Ukazuje, ze to je mozne.
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod Ryba » čtv dub 28, 2011 12:16

Je to o tom, ze ukazuje ne nejjednodussi cestu jak prezit, ale ceho jsi nekdy nucen udelat pro preziti.


Jak tu někdo uvedl, je to prostě navoněná, falešná komerční sračka.
U naprosté většiny aktivit, kde jde o život, platí axiom "KEEP IT SIMPLE." A lidi, kteří to se svým adeptem myslí dobře, se toho budou férově držet.

Třeba v sebeobraně se ti solidní instruktor bude snažit vštípit základní techniky:
1. nebýt v blbej čas na blbým místě
2. zdrhnout
3. chrstnout mu pivo do ksichtu a zdrhnout
4. kopnout ho do kulí a zdrhnout
5. praštit ho otevřenou dlaní vší silou do nosu/ píchnout klíčama do voka a zdrhnout
atd.

Kděžto borec typu BG tě začne učit aikido, práci s energií či, v nejlepším případě kopy z votočky.

Protože to zdrhání sice funguje nejlíp, ale zas se na tom blbě vydělává.
Uživatelský avatar
Ryba
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1007
Registrován: pon srp 15, 2005 19:21
Bydliště: Brno

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod Skimpy » čtv dub 28, 2011 12:22

Pochopil jsem správně, že primárním smyslem proč bylo založeno toto vlákno je zvýšení návštěvnosti stránek této survival show??
Uživatelský avatar
Skimpy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1117
Registrován: úte zář 26, 2006 17:05
Bydliště: Ocelové srdce republiky

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod kropt » čtv dub 28, 2011 13:22

Přesně tak... a funguje to :-)
To je pořád řečí o škodlivosti alkoholu, ale když je někde nějaká epidemie, tak je to z vody!!!
Uživatelský avatar
kropt
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1510
Registrován: pát zář 28, 2007 20:35
Bydliště: Vysočina

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod jaryncip » úte črc 12, 2011 18:12

už nikdo nic ? :D další nové lidi by se hodili
jaryncip
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned dub 24, 2011 23:02

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod Skimpy » stř črc 13, 2011 7:39

Kouknul jsem na několik dílů a taky na ten seriál o legii. Musím říct, že legie už nebyla tak zábavná. Co dodat je to hlavně show...

Jo nejpoučnější bylo jak si na voru do zadku zaváděl hadičku aby si doplnil tekutiny.
Uživatelský avatar
Skimpy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1117
Registrován: úte zář 26, 2006 17:05
Bydliště: Ocelové srdce republiky

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod conny » stř črc 13, 2011 20:28

pripluv píše:Jak by odvětili příslušníci SAS — s nožem to není přežití, s nožem to je kempování.

Jinak konečně po čase pořádný vlákno :mrgreen:


este ze ho niekto vytiahol. to kamos ma kolegu, co sluzil kdesi v cudzineckej legii, na dovolenku chodi zasadne len s nozom, naco tam tahat to ostatne, ked to uz tam davno je?

Aldo,

ten serial sa volal takmer som to neprezil - to bolo dost huste, videla som tych dielov niekolko a uplny mazac bol ako dvaja dospeli zapadli v zime na uzavretej ceste, kdesi v americkom narodnom parku s kojencom. s obrovskym stastim sa z toho dostali vsetci, a to dodrziavali v podstate vsetky pravidla (sedeli v tom zapadanom aute snad dva-tri dni, kym im nedosli aj cipsy a cakali, ci ich niekto nebude hladat. nehladal...). fakt neviem co by som spravila inak, asi nic a stejne im to takmer nestacilo.
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod Tomas » stř črc 13, 2011 21:46

To jsem si vzpomenul na jeden vtip, ktery jsem kdysi kdesi cetl, znelo to zhruba takto:

Nechte Raye Mearse a Beara Gryllse na par dni v divocine ve stejnych podminkach, jak to bude po trech dnech vypadat? Zatimco rano bude odpocaty Ray vychazet z nove postaveneho srubu posbirat maso z pasti, aby ho vyudil v nove postavenem krbu, bude promocenej BG hledat v bahne brouky. :ú
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod chufu » čtv črc 14, 2011 5:24

:mrgreen:
Uživatelský avatar
chufu
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1177
Registrován: pát kvě 29, 2009 11:32
Bydliště: Zlatá Haná

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod pripluv » čtv črc 14, 2011 5:58

Skimpy píše:…do zadku zaváděl hadičku aby si doplnil tekutiny.

Ne že by to byla věc, bez který bych se neobešel, ale jak to vlastně je s hydratací těla druhou stranou? Např. brakická voda vyvolává zvracení, je tedy jistá šance to do sebe napumpovat naopak. Jak ono se to vlastně dělá (a ve své podstatě funguje)? Asi to bude složitější, než si stáhnout trenky a sednout do lavoru…
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod Skimpy » čtv črc 14, 2011 6:09

AD pripluv
Mě jen překvapilo kde v divočině vzal tu hadičku kterou to aplikoval. Nepředpokládám, že nosí sebou sadu na provádění klystýru.
Uživatelský avatar
Skimpy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1117
Registrován: úte zář 26, 2006 17:05
Bydliště: Ocelové srdce republiky

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod grco » čtv črc 14, 2011 7:22

Tomas píše:To jsem si vzpomenul na jeden vtip, ktery jsem kdysi kdesi cetl, znelo to zhruba takto:

Nechte Raye Mearse a Beara Gryllse na par dni v divocine ve stejnych podminkach, jak to bude po trech dnech vypadat? Zatimco rano bude odpocaty Ray vychazet z nove postaveneho srubu posbirat maso z pasti, aby ho vyudil v nove postavenem krbu, bude promocenej BG hledat v bahne brouky. :ú


Chapem, ze je to vtip, ale uz som tieto porovnavanie pocul tolko krat, ze sa mi neda sa neozvat.

Bear Grylls ma vycvik, ma znalosti a ma kondiciu taku, ze prezije situacie, ktore by zabili 99% obyvatelstva nasej planety. Vysiel takisto ako najmladsi brit na Everest a to v ramci rekonvalescencie potom, co si zlomil pater pri zoskoku padakom a nebolo iste ci vobec bude este chodit. Nemyslim si preto, ze je vhodne porovnavat ich survival skilly len podla toho co vidime v televizii.

Ludia by mali v prvom rade pochopit, ze porady Beara Gryllsa su hlavne o SHOW. Su robene preto, aby mali vysoku sledovanost a zarobilo sa na nich $$$, a preto su robene stylom akym su robene. Porady Raye Mearse su podla mna nudne a nevydrzim sa na ne vobec dlho pozerat. Bear Grylls je pred kamerou ovela sympatickejsi a na niektore casti sa kludne pozrem aj ked som ich uz niekolko krat videl, a aj napriek tomu, ze viem, ze nic z toho co tam robi ja robit nebudem.

Su to 2 ludia, ktory robia ako pracu uplne odlisne TV relacie. To ale nic nevypoveda o tom, ake su ich schopnosti v realnom zivote.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod jonza » čtv črc 14, 2011 8:36

Skimpy píše:AD pripluv
Mě jen překvapilo kde v divočině vzal tu hadičku kterou to aplikoval. Nepředpokládám, že nosí sebou sadu na provádění klystýru.


Hadicku nasel spolu dalsim bordelem vyplavenou na plazi (toho bordelu tam bylo silene moc).

Jinak to popsal asi tak, ze strevo umi vstrebat vodu. Takze pokud se voda neda pit a chce se vam z ni zvracet. Je krajni moznost zavest druhou stranou hadicku a tu vodu tam nalit samospadem. Neni to ideal, ale posledni moznost jak neumrit na dehydrataci.
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod Skimpy » čtv črc 14, 2011 8:39

Tak když budu v krajní situaci, budu hledat hadičku, super poučení. Možná to mohl jenom zmínit, ale nemusel to ukazovat :-/
Uživatelský avatar
Skimpy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1117
Registrován: úte zář 26, 2006 17:05
Bydliště: Ocelové srdce republiky

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod jonza » čtv črc 14, 2011 8:43

popisoval situaci, kdy ztroskotala rodinka na mori. Hadicka byla soucasti clunu nebo lekarnicky (uz to nevim), tak ji maminka pouzila a nepitnou vodou (zvraceli pri piti) ji zavadela do zadku. Rodinka to docela v pohode prezila diky tomu. On demonstroval extremni situaci, kdy to zachrani zivot.
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod pripluv » čtv črc 14, 2011 11:02

Ona ta rodinka takto přežila snad tři týdny! Voda to nebyla úplně nepitná, ale brakická dešťovka (slanosladká). Na lodi je hadiček a všeho možnýho spousty a právě kvůli lodi mne to zajímá.
Jo a rodinka vypadala poměrně vitálně, když je zachránili.
Hele, jak hluboko se to musí strčit? A co pak? Jen lejt? Kua, si dávám, takto před obědem :twisted: .
Kde je ten doktor, co teď dostavěl? :ú
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod jonza » čtv črc 14, 2011 11:16

pripluv píše:Kde je ten doktor, co teď dostavěl? :ú


v IKEA? :)
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod pripluv » čtv črc 14, 2011 12:12

Jdu zavolat na infocentrum, ať jej zahákujou mezi dveřma :)
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod Indy » čtv črc 14, 2011 12:27

to Grco:

porovnani Gryllse a Mearse...

No chapu ze se Ti stary pan zda malo akcni.

mam takovy jeden poznatek. kdyz v zivote je neco akcni, tak je to vetsinou hodne spatne.

Grylls paroduje, prehrava survival, jeho postupy jsou vetsinou k nicemu protoze prostredi a situace nejsou uplne realne a netykaji se nas, ale show je pak atraktivni.

Mears dela ligovy bushcraft, a to jsou dovednosti se ktreryma se da survival taky velice pekne uhrat.

ale kdyz clovek neni posuk co na silu bojuje o zivot i tam kde by nemusel, ono to opravdu neni tak akcni.

reknu to jinak, je to jak porovnavat Ramba3 a Knoflikare.

co je v zivote pravdepodobnejsi a castejsi - dostat se za spravny konec .50cal masinkveru anebo potkat zvlastni lidi v absurdnich situacich?
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod grco » čtv črc 14, 2011 15:58

@Indy: Co si myslis, ze je pre vacsinu obyvatelstva atraktivnejsie, pozerat sa jak niekto stavia srub, alebo jak pije vlastnu moc? :)

Ja ich neporovnavam. Ake su ich realne znalosti a zrucnosti vedia len oni sami a nik nemoze vediet s istotou, ze keby boli obaja v rovnakej realnej survival situacii, ze by si Mears viedol lepsie ako Grylls. Mne praveze vadia ludia, co ich porovnavaju a nadavaju na Beara, ze robi to a tamto. To ako keby niekto nadaval na to, ze Arnold v Terminatorovi nemusi robit vsetky tie extremy, ale dalo by sa to zvladnut kludne aj jednoduchsie a bez vybuchov a efektov, myslim si, ze potom by ten film nikdy taky uspesny nebol.

Bear Grylls robi svojim sposobom zabavny porad a robi ho velmi dobre. Nataca reality stylom situacie, ktora sa povacsine v skutocnosti niekomu stail a ten dotycny prezil a preto o tom mohol podat spravu. Nesnazi sa robit nejake instruktazne video, ktore pustaju instruktory vysadkarom pri vojenskom vycviku. Extremy ludi bavia. A ja takisto, ked pridem vecer z prace a pustim si telku, tak si radsej pozriem zabavny "akcny film" ako nudne "instruktazne video".
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod Indy » čtv črc 14, 2011 16:11

co se Gryllse tyka, asi jeho nejlepsi vec je utek z cizinecke legie - doporucuju - nebo jak jse to jmenuje. predevsim kvuli tomu ze tam velice nic nepredvadi, ale maka a sem tam neco rekne.

motiv je podobny jak kdyz Landa trenoval s tema outsiderama na boxersky zapas, ale mezi nama, ten Landuv serial je o dost lepsi.

co se mearse tyka, chapu ze to muze nekomu pripadat zabavne a napinave jak dokument o tuhnuti betonu, na duhou stranu bych si dovolil parafrazovat Goebbelse: vzdycky kdyz slysim reality show saham po pistoli - protoze to se zas nelibi me. po tom co se toho zhostily nase a slovenske televize, jakkoliv bednu doma nemam, tak jen zprostredkovane a z navstev mi to leze krkem.

z jineho uhlu pohledu, radsi si od toho Mearsovic dedka necham v klidu a pohode vysvetlit proc a ukazat jak, nez se divat jak tam ten akcni mladik dynamicky a afektovane predvadi jaky je to extrem...

neberu ti tvuj vkus, to je vec kazdeho soudruha, a vim ze jsem nerekl nic noveho.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod grco » čtv črc 14, 2011 16:15

Jasne, kazdemu sa paci nieco ine, to je normalne. Ale mne pride divne NADAVAT na jedneho alebo druheho z nich len preto, lebo to robi inak ako ten druhy, ked to je vlastne zamer. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod Indy » čtv črc 14, 2011 16:21

nechci byt za debila, ale proti Gryllsovi samotnemu nic moc nemam.

jeho serialy s uvedenou vyjimkou skutecne nemusim a myslim ze to "doma to nezkousejte" tam neni nahodou, a podle me nemaji valnou hodnotu

nepamatuju se ale ze bych mu samotnemu vylozene nadaval. pokud ano, omlouvam se.

nezamenovat s hanobenim jeho dila, tam si stojim za svym.

Dedu Mearse mam rad za jeho pristup k veci. nic vic, nic min. neglorifikuju ho, ostatne, taky se tim zivi.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: beargrylls.cz - fansite tohoto šílence s úchvatným desig

Příspěvekod grco » čtv črc 14, 2011 16:36

Ja som ale nepisal, ze mu nadavas konkretne ty. :) Ale cital som uz par nazorov fanusikov Mearse o tom aky je Bear amater a ze Mears je LEPSI. A co som ja chcel vysvetlit tu je, ze ani jeden nie je lepsi ani horsi, su iny, robia nieco ine, a obaja to svoje robia dobre.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

PředchozíDalší

Zpět na Osobní stránky, kluby,spolky