katastrofy.com (horská služba, záchranáři, nehody na horách)

na weby s outdoor tématikou

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

katastrofy.com (horská služba, záchranáři, nehody na horách)

Příspěvekod multimotyl » úte čer 9, 2009 18:57

Lidi navrhoval jsem design tohohle webu, který se prolíná s tématikou outdoorfóra (v některých věcech). Zajímal by mě názor na něj (z jeho podpory nic nemám, ve firmě, kde jsem to navrhoval už naštěstí nepracuju).
Viděl jsem půl světa, ale dosud jsem nebyl v Českých Budějovicích, na Sněžce ani na Karlštejně.
Uživatelský avatar
multimotyl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 498
Registrován: úte dub 8, 2008 17:12
Bydliště: Opava

Re: katastrofy.com (horská služba, záchranáři, nehody na horách)

Příspěvekod pavproch » úte čer 9, 2009 18:59

anin sem na ten odkaz nekliknul, přesto to vidím v jasných barvách: aha, blesk, nova..... :mrgreen:

uteč, kdo můžeš!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: katastrofy.com (horská služba, záchranáři, nehody na horách)

Příspěvekod mike » úte čer 9, 2009 19:27

Ja jo, bohuzel. Sorry, v tomhle pripade obsah prebiji design takovym zpusobem, ze je nepodstatny a hodnotit se neda. Desi mne, ze mezi nama zije cilova skupina tohoto webu (jestli to ma byt reklama na pojistovnu, tak se sakra nepovedla).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: katastrofy.com (horská služba, záchranáři, nehody na horách)

Příspěvekod Tomík » pon čer 15, 2009 10:35

mike píše:...mezi nama zije cilova skupina tohoto webu ...

On ten web není moc dobře udělanej, a hlavně nepříliš chtře nazvanej. Evidentním původním úmyslem (si teda myslím) byly stránky spíš odborné - zejména se zaměřením na záchanáře. Vznikly v době, kdy několik podobných stránek zaniklo a zároveň byly na ústupu obecně odborné časáky (nedstatek reklamy), v záchranařině zbývaly ty vydávané nebo podporované z MV, jejichž nezávislost je poněkud pochybná.
Podle mého názoru to založil někdo z podobného časáku s nějakou představou (kterou se mu možná ne zcala povedlo naplnit), ale na druhou stranu to jsou jedny z mála stránek na kterých se objevují redakčně neupravované vyjádření záchanných složek, IZS apod. Často proto mají jako jedni z mála nezkreslené (mediálně) informace.

Takže chceš-li znát čtenáře toho webu, tak v době kdy jsem dělal svazového bezečáka jsem ke čtenářům patřil i já (byť nevím, zda jsem byl reprezentativním představitelem cílové skupiny, ale vím, že to např. hasiči čtou dost).
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Re: katastrofy.com (horská služba, záchranáři, nehody na horách)

Příspěvekod mike » pon čer 15, 2009 18:58

Tomík píše:Takže chceš-li znát čtenáře toho webu, tak v době kdy jsem dělal svazového bezečáka jsem ke čtenářům patřil i já (byť nevím, zda jsem byl reprezentativním představitelem cílové skupiny, ale vím, že to např. hasiči čtou dost).

Cilova skupinou jsem myslel laicke ctenare a ne ty postizene nemoci z povolani ;-)

Jestli je to jak pises, tak je fakt asi spatne udelany. Protoze mi z toho na prvni pohled vysel monotematicky Blesk a za druhy mi to uz nestalo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27


Zpět na Odkazy

cron