Velehory a OutdoorForum novými členy Outdoornetu

na weby s outdoor tématikou

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Velehory a OutdoorForum novými členy Outdoornetu

Příspěvekod Vladan » pát zář 12, 2008 18:58

Co to presne znamena? At jsem trochu v obraze. viz http://www.horydoly.cz/vypsat.php?id=11571
Uživatelský avatar
Vladan
účastník
účastník
 
Příspěvky: 658
Registrován: sob kvě 28, 2005 11:32
Bydliště: Opava

Příspěvekod Hafi » pát zář 12, 2008 19:36

jde o spolecny prodej reklamy, proste jurek prijde, koupi nejaky balik reklamniho prostoru od outdoornetu a turek to uz rozdistribuuje mezi "sve" weby a penize rozdeli na zaklade navstevnosti.
je to jednodusi pro vsechny. dalsi variantou je tusim Prvni outdoorova, kde mas treking, svetoutdooru,hiking a par dalsich. a mozna jeste par dalsich, mensich, o kterych nevim.

nutno ovsem dodat, ze ta zprava je prinejmensim z casti nepravda (nebo alespon zkreslena pravda) - coz ovsem nikoho nemuze prekvapit
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8427
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Vladan » pát zář 12, 2008 20:00

Ach tak. Takze se muzeme tesit na takove ty reklamni banery o velikosti monitoru, kterych se nezbavis nez na ne kliknes :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vladan
účastník
účastník
 
Příspěvky: 658
Registrován: sob kvě 28, 2005 11:32
Bydliště: Opava

Příspěvekod Hafi » pát zář 12, 2008 20:05

Vladan píše:Ach tak. Takze se muzeme tesit na takove ty reklamni banery o velikosti monitoru, kterych se nezbavis nez na ne kliknes :mrgreen:

o tom co poskytne za reklamni prostor rozhoduje majitel webu, tedy vojtos. a ja tusim ze ten by toto neudelal. predpokladam, ze nic noveho nebude, max nejaky placeny banner dole. akorat se zmeni slozeni reklamy...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8427
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod djx1 » pát zář 12, 2008 21:11

Vladan píše:Ach tak. Takze se muzeme tesit na takove ty reklamni banery o velikosti monitoru, kterych se nezbavis nez na ne kliknes :mrgreen:

Boze muuuuj. Takze jsme pod Turkem? :(( Chjoooo, von je vsude. :roll:
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod Cvrk » pát zář 12, 2008 21:45

Tak jsem koukal, že na tom outdoornetu jsme sice jmenovaní, ale nemáme tam naše logo... :?
Carpe Diem! Lovte kapry!
Uživatelský avatar
Cvrk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2942
Registrován: ned led 22, 2006 12:56
Bydliště: OV

Příspěvekod zbuddy » pát zář 12, 2008 21:48

Cvrk píše:Tak jsem koukal, že na tom outdoornetu jsme sice jmenovaní, ale nemáme tam naše logo... :?

Ani ty Velehory.cz ! Prostě to jejich webmaster nestihl. Ale na boku a dole je odkaz na nás...
Naposledy upravil zbuddy dne pát zář 12, 2008 21:49, celkově upraveno 1
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Vojtos » pát zář 12, 2008 21:49

Jde o to, že se připravuje redesign a taky tudíž další výdaje a outdoorforum už může být v tomhle směru docela soběstačné. Jenomže já na to jaksi nemám příliš času uhánět firm o reklamu. Každopádně vás můžu uklidnit před vstoupení do outdoornetu jsem si vymínil, že na outdoorforu nebudou zobrazování reklamy typu pup-up a plovoucí reklamy, právě z důvodu, který tu píšete. Jinak se nic nemění. A rozhodně to neznamená, že by outdoorforum bylo pod Turkem, i nadále jsem jediným vlastníkem domény a webu.
Naposledy upravil Vojtos dne pát zář 12, 2008 21:51, celkově upraveno 1
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod zbuddy » pát zář 12, 2008 21:50

OK, souhlas, já se ničeho nebál :wink:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod djx1 » pát zář 12, 2008 22:01

Ok, v pohode. Taky jsem se niceho nebal. Jen Turka. Jsem slysel, ze neco po znich...jen nevim co a tak se bojim....

Na nove OF jsem moooc zvedavej. Hlavne pak dej vedet, kdy zmacknout CTRL+F5...aby to nedopadlo jako u noveho loga :mrgreen:
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Velké reklamy

Příspěvekod Kuba Turek » sob zář 13, 2008 22:48

Vladan píše:Ach tak. Takze se muzeme tesit na takove ty reklamni banery o velikosti monitoru, kterych se nezbavis nez na ne kliknes :mrgreen:

Takové jsme nikdy a nikde neuveřejnili. Reklamy vždy bylo možné standardně vypnout křížkem vpravo nahoře.
Uživatelský avatar
Kuba Turek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 737
Registrován: úte říj 31, 2006 13:17
Bydliště: Praha

Příspěvekod Cvrk » sob zář 13, 2008 22:56

A co asi Vladan napsal?Musíš na ně kliknout, ne! :mrgreen:
Carpe Diem! Lovte kapry!
Uživatelský avatar
Cvrk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2942
Registrován: ned led 22, 2006 12:56
Bydliště: OV

Jak je to myšleno?

Příspěvekod Kuba Turek » ned zář 14, 2008 0:43

Cvrk píše:A co asi Vladan napsal?Musíš na ně kliknout, ne! :mrgreen:

Já si teda pod kliknutím na reklamu představuju KLIK - a otevře se stránka s reklamou. :(
Uživatelský avatar
Kuba Turek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 737
Registrován: úte říj 31, 2006 13:17
Bydliště: Praha

Re: Velké reklamy

Příspěvekod zbuddy » ned zář 14, 2008 7:40

Kuba Turek píše:
Vladan píše:Ach tak. Takze se muzeme tesit na takove ty reklamni banery o velikosti monitoru, kterych se nezbavis nez na ne kliknes :mrgreen:

Takové jsme nikdy a nikde neuveřejnili. Reklamy vždy bylo možné standardně vypnout křížkem vpravo nahoře.

Nemluvíš pravdu, jednu dobu tam prudily takové velké rámečky, které opakovaně naskakovaly pokaždé, když jsem přešel na novou stránku nebo na původní. Vyřešil jsem to nakonec zákazem Java Scriptu nějakého "kaore.cz". Psal jsem to na Horydoly, dobře víš, o co se jedná a nedělej mrtvého brouka :twisted: Nyní už to tam není a tento Java Script není nutno
zakazovat.
Kuba Turek píše:
Cvrk píše:A co asi Vladan napsal?Musíš na ně kliknout, ne! :mrgreen:

Já si teda pod kliknutím na reklamu představuju KLIK - a otevře se stránka s reklamou. :(

Možná si to tak představují pracovníci v reklamě, ale Vladan to myslel určitě takto: "kliknutí na křížek nahoře, abych vypnul vtíravou reklamu, mne sere" :twisted:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Ryba » ned zář 14, 2008 7:48

To je zbytečná debata, definice kliku. Prostě je to opruz. Nejlepší je, když to nějaký expert napíše ve fleši a vypínátko je čistě jen ten mikrokřížek bez hitzóny - to je na mrtvicu. Jinak souhlasím s Tesilem, který tu onehdy uváděl, že se na HD najdou slušné články. Bohužel, většinou mi to připomíná hledání snubního prstenu upuštěného do septiku. Pročež tuto černou práci nechávám jedincům s méně opotřebovanou CNS. Pokud je tam něco solidního, nakonec se odkaz objeví tuná na OF. Třeba článek o výstupu na Hochtor v Gesauskách byl inspirativní.

Jo, taky je dobrá fičura na HD, že je celý článek udělaný tak, že když na něj najedeš omylem myší, tak se změní styl textu na podtržený a celé se to přelomí a přeteče. A zase nazpět. Ještě že nejsem náchylný na epileptické záchvaty. #-o
Uživatelský avatar
Ryba
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1007
Registrován: pon srp 15, 2005 19:21
Bydliště: Brno

Příspěvekod djx1 » ned zář 14, 2008 9:25

@zbuddy...no ja nevim. Ted jsem byl na horyblesky. Praaask, prvni velka reklama pres celej vobraz. Tak jsem klikl (musel jsem) na krizek. Pak jsem si teprve mohl kliknout na clanek. Tak jsem si klikl na "Tvrde, ale bez svinaren". A praaask. Tvrde a svinsky se tam objevila znova ta velka reklama pres celej obraz. Opet klikam na pidikrizek a davam zpet, abych zkusil dalsi clanek. Praaask, zase velka reklama pres celej vobraz. Zase krizek. Klikam na dalsi clanek...ani ti nebudu psat, co se tam objevilo...:-)

Ja nevim. At klikam, jak klikam, ta reklama mi nezmizi. A opravdu me to sere, ze pokazde, kdyz si chci precist clanek, musim klikat na nejaky krizek. Dekuji, nebavi me to. Klil jsem na ten velkej krizek u prohlizece a zavrel okno...navzdy!!!

Takhle si Turek predstavuje nevtiravou reklamu? Ja tohle nikde nezazil, jen na tom jeho webu!!!! A opravdu me to otravuje.
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod zbuddy » ned zář 14, 2008 9:32

@djx1: a jaký máš prohlížeč? A co Java Script? Já jsem ten problém měl myslím jen v práci na Mozille, takže jsem musel Java Script vypnout. Mezitím mi ji admin nějak reinstaloval či co, mám generelně Java Script zakázán (Add-On No Script) a povoluji ad hoc. Tady doma mám snad nějakou starší verzi Mozilly, nějak mi to nevyskakuje, nevím čím to je, takovej ajťák zase nejsem a nechci po tom pátrat. Ale jinak mi mluvíš z duše :wink:

Edit: Opětně jsem doma doinstaloval No Script a povolil na Horyblesky vše (i kaore.cz) a nic mi nevyskakuje :(( I když zakážu Adblock, tak také nic nevyskakuje :((

Edit 2: tak jsem spustil MSIE a v něm to vyskakuje, chachá :mrgreen: :mrgreen:

Edit 3: ale po odkliknutí to přestalo, ikdyž to vyskakovalo při pohybu tam i zpět. :wink:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod djx1 » ned zář 14, 2008 16:34

@zbuddy...Nevidim jediny duvod, proc bych mel na svem prohlizeci cokoliv menit, jen kvuli Horyblesky. Jinde mi to nevadi. Tak proc?
Ja jsem tu uz psal. Reklamy mam rad, jeden cas jsem se jim i venoval a tak i ted rad juknu na peknou reklamu. Ale to, co se mi vzdy zobrazi na horyblesky, to je k nastvani:-))
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod šíp » ned zář 14, 2008 19:20

plný souhlas s djx1
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod pavproch » ned zář 14, 2008 20:23

djx1 píše:@zbuddy...Nevidim jediny duvod, proc bych mel na svem prohlizeci cokoliv menit, jen kvuli Horyblesky. Jinde mi to nevadi. Tak proc?
Ja jsem tu uz psal. Reklamy mam rad, jeden cas jsem se jim i venoval a tak i ted rad juknu na peknou reklamu. Ale to, co se mi vzdy zobrazi na horyblesky, to je k nastvani:-))


ale musí mít šestky.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28299
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod mike » pon zář 15, 2008 16:57

Ryba píše:Jo, taky je dobrá fičura na HD, že je celý článek udělaný tak, že když na něj najedeš omylem myší, tak se změní styl textu na podtržený a celé se to přelomí a přeteče. A zase nazpět. Ještě že nejsem náchylný na epileptické záchvaty. #-o

Jo jo, to se mi taky velice libi :) Svedci to o erudici autora stranek. Posledni dobou k tomu pribyla dalsi. Stranka se natahne a pak se periodicky neco natahuje, dokud nekliknu na Stop. Jenom nekdy, mozna nejaka zmrsena reklama.

Jinak mam taky AdBlock a NoScript a nejen kvuli tomuhle. JavaShit je zbran hromadneho niceni; povoluju jen, kdyz mam duvod.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49405
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Příspěvekod Tomík » čtv zář 25, 2008 8:06

djx1 píše:Ok, v pohode. Taky jsem se niceho nebal. Jen Turka...

Hezky řečeno :twisted:
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Re: Velké reklamy

Příspěvekod brhel » čtv zář 25, 2008 12:49

Kuba Turek píše:Takové jsme nikdy a nikde neuveřejnili. Reklamy vždy bylo možné standardně vypnout křížkem vpravo nahoře.
Jenže ne všechny reklamy jsou optimalizovány pro všechny prohlížeče, verze flashe, javy.... A když se ti zobrazí místo reklamy jen velké bílé pole bez tlačítka zavřít, je to na ...
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Re: Velké reklamy

Příspěvekod zbuddy » čtv zář 25, 2008 12:56

brhel píše:
Kuba Turek píše:Takové jsme nikdy a nikde neuveřejnili. Reklamy vždy bylo možné standardně vypnout křížkem vpravo nahoře.
Jenže ne všechny reklamy jsou optimalizovány pro všechny prohlížeče, verze flashe, javy.... A když se ti zobrazí místo reklamy jen velké bílé pole bez tlačítka zavřít, je to na ...

Jasně, Turek jako vždy, když potřebuje, tak neodpoví přesně na to, co se ho ptáš nebo nač si stěžuješ, nebo rovnou hraje mrtvého brouka :smt070 :smt071 Také jsem si stěžoval na to, co Ty, na jeho serveru, neodpověděl, přitom tam díky tomu, že tam chodí málo lidí, odpovídá rychle na každou kokotinu :twisted:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Velké reklamy

Příspěvekod Hafi » čtv zář 25, 2008 13:12

zbuddy píše:přitom tam díky tomu, že tam chodí málo lidí, odpovídá rychle na každou kokotinu :twisted:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8427
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re:

Příspěvekod Hafi » čtv říj 23, 2008 18:25

Hafi píše:nutno ovsem dodat, ze ta zprava je prinejmensim z casti nepravda (nebo alespon zkreslena pravda) - coz ovsem nikoho nemuze prekvapit

doplnim co jsem kdysi naznacil, ale nemohl rozvest - velehory u turka dlouho nepobyly
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8427
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Velehory a OutdoorForum novými členy Outdoornetu

Příspěvekod djx1 » pát říj 31, 2008 19:21

Koukam, ze cerna ruka Turkova dorazila uz i sem....ctyry blikajici bannery...z toho mi moc veselo opravdu neni :(( Navic to uplne rozhodilo vzhled
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Re: Velehory a OutdoorForum novými členy Outdoornetu

Příspěvekod mike » pát říj 31, 2008 19:23

Jake bannery? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49405
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Velehory a OutdoorForum novými členy Outdoornetu

Příspěvekod djx1 » pát říj 31, 2008 20:06

@_mike_...nahore ten velkej, pak klasickej nad tabulkou fora, pak vedle "kdo je online" a pak jeden velkej uplne dole. Vim, mozna mas brzdice na bannery, ale ja je nepouzivam a ani nechci....
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Re: Velehory a OutdoorForum novými členy Outdoornetu

Příspěvekod mike » pát říj 31, 2008 20:18

djx1 píše:@_mike_...nahore ten velkej, pak klasickej nad tabulkou fora, pak vedle "kdo je online" a pak jeden velkej uplne dole. Vim, mozna mas brzdice na bannery, ale ja je nepouzivam a ani nechci....

Mam a vidim, ze o hodne prichazim :twisted:

Mam zato, ze nepouzivat aspon NoScript je vetsi hazard, nez prechazet trhlinove pole na ledovci s pulmetrem cerstveho snehu bez navazani... Takhle se mi jedinkrat za poslednich 20 let dostal do systemu trojan. Nejaka chyba ve FF, JavaShit, ktery ji zneuzil a uz to jelo. Stravil jsem pak pres hodinu napravou skod (pricemz bezny user by patrne reinstaloval system).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49405
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Další

Zpět na Odkazy