Recenze na HS bundu a kalhoty Devil od DA

na weby s outdoor tématikou

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Recenze na HS bundu a kalhoty Devil od DA

Příspěvekod teoretic » stř zář 3, 2008 7:56

Resp. spíš podrobný popis ;)
bunda
kalhoty

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod djx1 » stř zář 3, 2008 8:22

Mam oboje. Ja mam vlastne vsechno od DA. Jsem takova chodici reklama:-)

Bunda je dle meho uzasna. Maximalne mi vyhovuje. Ten matros je prijemnej a takovej vic "jemnej" nez GTX. Kapuce dokonale stahovatelna a prizpusobiva.

Kalhoty jsem nemel moznost moc zkouset. Jen parkrat v Alpach, kdyz jsem tam 4 mesice makal:-) Ale zadny extrem (ledy, skaly). Zacinal jsem na prkne, takze jsem si dost zapadal...a pohoda. Zadny sram na nich nebyl. Nosil jsem je do vysokeho snehu...pohoda. Ten matros je uzasnej v tom (je stejnej jako na Devilce), ze je oproti GTX jemnejsi, pohyblivejsi... Ale pritom drzi.
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod teoretic » stř zář 3, 2008 8:26

djx1 píše:.. Ten matros je uzasnej v tom (je stejnej jako na Devilce), ze je oproti GTX jemnejsi, pohyblivejsi... Ale pritom drzi.
já jsem půjdu asi do HP Wanton - elastickej 3L laminát - imho to bude něco hodně podobnýho jako onen Dermizax u Devila...

t.
Naposledy upravil teoretic dne stř zář 3, 2008 8:58, celkově upraveno 1
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod djx1 » stř zář 3, 2008 8:35

Ja jsem puvodne tomu materialu moc neveril. On je opravdu oproti gorotexu tenci a jemnejsi. Ale uz jsem se parkrat po skale svezl, otrel.... a drzi. Zadnej sram. A prijde mi, ze i lepe dejcha (mam moznost porovnavat s Raptorem).

Gate jsem kupoval v zime. A zkousel jsem i Raptory (prvni, co asi clovek zkousi, kdyz kupuje podobne gate). Pripadal jsem si v nich jak robot. Tvrde, nepohyblive. Pak jsem zkusil Devilky a uz je nesundal:-) Je to jako kdyz mas na sobe platene gate...strasne pohodlne.
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod Letec » stř zář 3, 2008 8:47

djx1 píše:...Ten matros je prijemnej a takovej vic "jemnej" nez GTX...

Zase na druhou stranu je Dermizax těžší než novej GTX Pro Shell. Nicméně já volím Tilak Gravity. Starý střih Evolution, prostě Tilak...
Letec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 260
Registrován: sob dub 15, 2006 12:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod teoretic » stř zář 3, 2008 8:56

Letec píše:Zase na druhou stranu je Dermizax těžší než novej GTX Pro Shell. Nicméně já volím Tilak Gravity. Starý střih Evolution, prostě Tilak...
nad Gravity jsem přemýšlel, ale spíš už bych šel do modelu Storm - přece jen to nemám furt na sobě a v batohu je každejch 300 g znát, nehledě na sbalitelnost..

U mě třeba jsou teď prostě favority HP Wanton a Tilak Storm - mezi nimi se budu rozhodovat...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod djx1 » stř zář 3, 2008 9:36

Letec píše:
djx1 píše:...Ten matros je prijemnej a takovej vic "jemnej" nez GTX...

Zase na druhou stranu je Dermizax těžší než novej GTX Pro Shell. Nicméně já volím Tilak Gravity. Starý střih Evolution, prostě Tilak...


Nejak jsem nikdy neresil o kolik. Kdyz jsem bundu kupoval (tri roky zpet), byl jen GTX. Me odrazovala ta jeho tvrdost. V tomhle se opravdu citim strasne volne. Je to jako silnejsi Paclite.
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod poldík » stř zář 3, 2008 9:50

Gravity má výhodu střihu ala starej uvolution storm lite zase váhu a sbalitelnost a navíc na storm je teď v akci za 5000,- takže o nějakých 1800 levnější než gravity. ale namá tak technickej střih jak gravity. :wink:
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod Peta » stř zář 3, 2008 18:22

Já mám taky Devilky, ale jen kalhoty, střih jsem moc neřešil, jsou mi sice trošku volnější, ale na zimu stejnak mám víc vrstev. Kalhoty perfektně dýchají, nikdy jsem neměl problém s vlhkostí. Zdají se mi trošku stretchový, takže není problém je vzít i na lyže/skialp. Pokud porovnám matroš s gore(respektive Raptor od Tilaku) tak je jemnější, měkčí....
Uživatelský avatar
Peta
účastník
účastník
 
Příspěvky: 225
Registrován: ned kvě 18, 2008 12:51
Bydliště: Vrchlabí/Liberec


Zpět na Odkazy

cron