Mé zkušenosti s webem Kalimera

na weby s outdoor tématikou

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Mé zkušenosti s webem Kalimera

Příspěvekod mifr » pát úno 29, 2008 15:21

edited by mod: odděleno od vlákna Outdoor web

t.



ja jen tak do diskuze k tem webum...
Horydoly povazuji za nekdy az nemistne bulvarni outdoor web a o Kalimere nekdy (az se uklidnim z toho soku) napisu par nepeknych slov...Jsem normalni a vzdelany clovek, ale pri komunikaci se sefredaktorkou Kalimery Katerinou Sekyrkovou mam chut pouzivta nespisovna az vulgarni slova :(( :? :x :evil: :ú :mrgreen: tak asi tak
P.S. Jestli jsou tu nejaci jeji kamaradi,tak je lituji a hluboce se jim omlouvam za haneni kamaradky...
Naposledy upravil mifr dne úte bře 18, 2008 8:22, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

tak k te Kalimere...

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 8:37

Uz jsem to trosku rozdychal a beru vec s nadhledem, tak napisu par slov k vyse uvedenemu rozhorceni s webem kalimera.cz ...
Ti z vas, kdo me znaji, tak vedi, ze jsem (jako skoro vsichni na foru :wink: ) pohodovej a klidnej kluk *
Na webu kalimera.cz je rubrika testovna, do ktere mohou ctenari posilat sve prispevky...Podle urovne nekterych z nich jsem usoudil, ze jak prispevek poslete, tak jej vystavi a nikdo nedela nejaky vyber ci cenzuru...Proto jsem pred 3 - 4 lety poslal svuj prispevek na spacak Condor. Zrovna byla vyhlasena soutez, ve ktere mohli prispevovatele vyhrat zajimave ceny od Acronu. Tehdy me celkem prekvapilo, ze byl odmitnuty (ne, ze bych na nem tak trval, spise jsem myslel, ze k nejakemu vyberu nedochazi a co poslete, to uverejni) a navic zpusobem, ktery jsem necekal. Komunikace se sefredaktorkou Sekyrovou byla velmi neprijemna a jeji pristup k ctenari prekvapivy.Bohuzel tuto komunikaci nemam archivovanou, cili nemohu dolozit...
Po tech 3 - 4 letech jsem zase na Kalimeru nakoukl a ejhle! Zase soutez o zajimave ceny...Proto jsem prispevek oprasil, aktualizoval, pridal vlastni foto spacaku a poslal jej znovu...Nize uvadim pravidla rubriky testovna, prispevek i celou komunikaci se sefredaktorkou...Bude to postupne pridavani prispevku, at jste trochu napnuti :wink: *
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 8:42

Toto je presne zneni informace z Kalimery o testovne... Dovolil jsem si to sem vlozit...Snad me nepostihne :axe:

Proč vznikla TESTOVNA?

Pořád a neustále si píšete o testy outdoorového vybavení. Jenže víkendové nebo týdenní testy mají k testování hodně daleko. Testovna je tedy založena na dlouhodobých zkušenostech čtenářů Kalimery, kteří vybavení do přírody na svých cestách používají. Ve svých článcích konkrétní model nejen popisují, ale upozorňují na jeho výhody či slabé stránky, doporučují drobná vylepšení a radí, jak opravit možná poškození. Za víkend se daná věc spíše popíše než aby se skutečně přišlo na to, jak dlouho vydrží vaši zátěž. K čemu je vám stan, který má skvěle promyšlenou konstrukci a nízkou hmotnost, když se vám po roce začne drolit podrážka? Jen se podívejte na své vybavení – 3 roky starý batoh, možná před rokem zakoupený stan, bavlněné triko jste už vyměnili za funkční prádlo, anebo právě naopak… Právě vy testujete vybavení na vlastní kůži, jste nejlepší kritici, jaké si Kalimera a její čtenáři mohou přát. Pokud si zde navzájem budete předávat zkušenosti, vznikne skutečná testovna.
PRAVIDLA:

- Vaši zkušenost popište tak, aby ostatním něco přinesla. Zamyslete se, co by vám při koupi věci pomohlo, co by vás odstrašilo nebo naopak motivovalo k nákupu určitého modelu.
- Příspěvek by měl mít minimálně 2000 a maximálně 8000 znaků včetně přesného názvu, přibližné ceny a data nákupu popisované věci.
- Článek se týká autorových osobních zkušeností s outdoorovým vybavením. Autor bude podepsán svým celým jménem.
- Článek musí být doplněn fotografií popisované věci (pokud si troufnete, výjimečně ji můžete i nakreslit:-)
- Styl článku nechávám zcela na ruce autorově – může se jednat o jednu konkrétní zkušenost na určitém místě, nebo popis funkčnosti a chyb vybrané věci z hlediska dlouhodobého. Vtipně, kriticky, s návrhem řešení, je to na vás.
- Příspěvky budeme postupně zveřejňovat v nově vzniklé rubrice Testovna.
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 8:44

pozn. nechtel jsem zakladat nove vlakno, kdyz moderatori usoudite, ze jsem mel, muzete to oddelit :-)
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » stř bře 12, 2008 8:46

mifr píše:pozn. nechtel jsem zakladat nove vlakno, kdyz moderatori usoudite, ze jsem mel, muzete to oddelit :-)
kdyžtak to pak oddělím - zatím to nechám - pokračuj, jsem zvědavej :)

t.

p.s. tohle potvrzuju ;)
mifr píše:..Ti z vas, kdo me znaji, tak vedi, ze jsem (jako skoro vsichni na foru :wink: ) pohodovej a klidnej kluk ...
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 8:56

Muj prvni email...

Dobrý den, posílám příspěvek do rubriky testovna. S pozdravem a s přáním hezkého dne Michal Frank

prispevek:

Spací pytel CONDOR II
Obrázek
Pro spací pytel značky Condor jsem se rozhodl z důvodu preference kvalitních českých výrobků. Koupil jsem ho v prosinci 2001 přibližně za 1000 Kč. Jedná se o mumii bez zipu, hmotnost spacího pytle je 1200 g.
Firma Condor nabízí typ II ve třech provedeních dle obsahu izolační náplně. Jelikož nejsem zimomřivý (a navíc v zimě pod stan nejezdím), vybral jsem si základní provedení pro použití především v letní sezóně. Pro variantu bez zipu jsem se rozhodl proto, že lépe uchovává teplo a když na spacáku zip není, nemůže se rozbít a ubude tím jeden z možných problémů do budoucnosti.
Spací pytel je určen pro maximální výšku postavy 185 cm. Já mám 183 cm a spacák je na mě tak akorát. Za šest let používání jsem si už párkrát říkal, že spacák o 10 cm delší by mi vyhovoval lépe (prodloužení je u Condora možné – viz níže).
Vnější a vnitřní materiál spacího pytle je nylon, který je lehký a dobře prodyšný, ale také pevný a odolný. Zároveň je podle mých zkušeností také dostatečně vodoodpudivý, neboť mě už v tomto spacáku několikrát probudil déšť a voda se držela na svrchním materiálu. Tato vlastnost se samozřejmě s opakovaným praním spacího pytle pomalu vytratila a pro příznivce spaní pod širákem je nutné ji obnovit příslušnou impregnací.
Barevnou kombinaci jsem zvolil vně i uvnitř khaki zelenou, jelikož nechci být v přírodě moc vidět. Jinak barevná škála, ze které lze vybírat, je pestrá (výběr je hlavně z tmavých barev, ale výrobce nabízí i červenou a fialovou).
Na spodní straně spacího pytle jsou našita dvě poutka, která používám při sušení spacáku po vyprání a za která je případně možné spacák uchytit při skladování ve skříni.
Jako výplň je použito jednodutinkové duté vlákno. Co se týká této výplně a jejího množství, musím říci, že jsem vybral dobře. Můj spacák obsahuje 300 g vlákna na m2 a pro použití (v mém případě od jara do podzimu) to je plně dostačující. Výrobce udává komfortní teplotu 0 °C a extrémní –5 °C. Samozřejmě záleží na každém, jak moc mu bývá zima a kolik vydrží. Já jsem spal několikrát ve stanu při nočních teplotách mezi 0 a 5 °C a zima mi nebyla (na sobě jsem měl tenké tepláky a tričko). Při nižších teplotách si pořádně utáhnu kapuci a nechám jen malý otvor na větrání. Spacák je sám o sobě dostatečně prodyšný – při tomto způsobu spaní nebývá ráno uvnitř mokrý. Pro drobnější jedince a něžné pohlaví bych ovšem doporučoval verzi PLUS, která obsahuje více izolační náplně.
Spací pytel je dodáván v klasickém obalu; já jsem si připlatil 70 Kč (rozdíl mezi normálním a kompresním obalem) a mám obal kompresní. Komprese je možná pouze délková (viz obrázek níže), ale vzhledem k velikosti spacáku je to více než dostačující. Po sbalení v tomto obalu má spacák rozměry cca 38 x 20 x 20 cm (resp. 28 x 20 x 20 po kompresi), takže se pohodlně vejde i do menšího batohu. Kompresní obal je navíc dostatečně velký, což je velká výhoda při balení spacího pytle, které je díky tomu velmi rychlé a pohodlné. (Já osobně mám za 10 s spacák sbalený.)
Obrázek Obrázek
Pro lidi jako já, kteří se nespokojí s jedním druhem výrobku, bez možnosti modifikace nabízí firma Condor (za příplatek) možné úpravy spacího pytle dle vlastního přání. Kromě již zmíněného obalu a výběru barvy je to: prodloužení či zkrácení a rozšíření spacího pytle, značkový materiál Tactel® vně i dovnitř a jako vnitřní materiál bavlnu.
Spacák jsem za 6 let asi čtyřikrát pral v automatické pračce a skladuji jej nesbalený v úložném prostoru postele. Oproti novému je však již možné pozorovat slehnutí přibližně o jednu třetinu; nicméně není to nic dramatického a nemá to vliv na požadované vlastnosti – což je v mém případě dobré vyspání (nesleduji žádné výrazné zhoršení tepelně-izolačních vlastností).
Celkové mé hodnocení odpovídá známce číslo jedna. Jsem s ním velice spokojený a doporučuji jej všem, kteří hledají levný, lehký a přitom kvalitní spací pytel bez zipu.

Michal Frank
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 8:57

nejsem zadny spisovatel, ale nemyslim, ze by na mem prispevku bylo neco spatneho...ze by byl nevhodny k uverejneni v rubrice pro ctenare Kalimery...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:00

prvni email od "Sekyry" :evil:

"Hezky den,
Mam tady u vas vykricnik, ze pry uz jste zkousel vas clanek prosadit v Testovne před nějakým casem. Co vas vedlo k tomu clanek poslat znovu?
S pozdravem
Kateřina Sekyrková
šéfredaktorka"

moje pozn. ja nechtel nic prosadit,jen jsem poslal prispevek :(( *
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:01

moje reakce:

Dobrý den, uz je to 3 roky zpatky, tak mam se spacakem vice zkusenosti a myslim, ze by to mohlo prinest ctenarum uzitek. S pozdravem Ing. Michal Frank

moje pozn. uz mala nasranost - podepsal jsem se s titulem :lol:
Naposledy upravil mifr dne stř bře 12, 2008 9:01, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » stř bře 12, 2008 9:01

hm ... zajimave ... jsem zvedav co bude dal :evil:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:02

"Sekyra":

Hezky den,

Ale text se nijak vyrazne nezmenil….Chybi také foto primo z uzivani spacaku. Hlavne mi prijde fyzikálně nemozne, aby spacak, který ma o tretinu mensi loft, hral porad stejne, To je nejake condori kouzlo ci dokonce zazrak?

Také mi prijde nesmysl, ze jste si poridil trisezonni spacak pro pouziti v letni sezone bez zipu!!! Prominte, ale vy si v tom clanku dost odporujete. Nebo mi tento postoj vysvětlíte?

Kateřina Sekyrková

šéfredaktorka
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:03

ja:

Dobrý den, mám takové malé podezření, že jste zaujatá proti spacákům Condor. Už při minulém písemném kontaktu s Vámi jsem měl ten pocit. Já myslel, že testovna je tu pro všechny a každý má právo napsat subjektivní pocity a zkušenosti z používání vybrané věci. Text jsem přepsal a přidal vlastní fotografie. Když se podívám na úroveň některých příspěvků v testovně, nemůžu se ubránit dojmu, že jste proti mně zaujatá. Váš postoj mě mrzí, nicméně alespoň mám ve věci jasno. Omlouvám se, jestli jsem vás svou korespondencí obtěžoval. S pozdravem Ing. Michal Frank

a po chvili jeste:

P.S. Navíc se mi zdá nesprávné, abych svůj příspěvek psal podle Vašich představ. Jaký spacák jsem si koupil, je snad moje věc, ne? Já Vám ho přeci nevnucuji...Jen jsem chtěl přispět do rubriky nečím jiným, než jsou různá závětří a udělátka na vařiče. A jakou fotografii byste si představovala? Jak ležím ve spacáku? Můžu klidně dodat... Nepíšu, že spacák hřeje stejně-to bych musel změřit tepelné charakteristiky, nicméně pocitově se v něm cítím stále dobře. Tak to je asi vše. To musí každý přispěvatel do testovny takhle dlouze obhajovat, co napíše? Kalimeru jsem měl vždy rád, ale po této zkušenosti mám rozporuplné pocity...A myslím, že se není co divit. S pozdravem Ing. Michal Frank
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:06

"Sekyra":

Hezky den,

O zveřejněni nerozhoduji sama, takze nejake zaujeti nepřipadá v uvahu, ja jsem se vas zeptala na konkretni věci a vy jste mi neodpověděl a jen vse zahral na mou zaujatost vuci vam. Vetsinou zveřejněni clanku v testovne predchazi korespondence s autorem clanku stejne jako s vami. Sami autori mi jsou však schopni vysvětlit sve postoje a odpovedet na me dotazy.
Spacaky Condor moc dobře znam – jednak jsem jich hodne prodala a znam tedy i zkusenosti zakazniku, jednak sama dva vlastnim a proto vim, na co se ptam a proc.
S pozdravem
Kateřina Sekyrková
šéfredaktorka

moje pozn.: kdyby mela Condora, tak prece chce, aby se lide dozvedeli, ze je dobry, no ne??? Navic v rubrice testovna je zatim jen jeden prispevek o spacaku - Hannah...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » stř bře 12, 2008 9:06

@mifr: napiš jí, že ji musíš opravit, že spacák nehřeje, nýbrž izoluje :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:07

ja:

Dobrý den, vy jste asi pořádně nečetla, co jsem vám napsal. Na všechny vaše "otázky" jsem v mém textu odpověděl. Ale chce to jen si najít tu správnou větu. Abych vám to usnadnil, přepíšu věty za sebou, snad to tak lépe pochopíte.

vy: Chybi také foto primo z uzivani spacaku...
já: ...a přidal vlastní fotografie. A jakou fotografii byste si představovala? Jak ležím ve spacáku? Můžu klidně dodat...

vy: Hlavne mi prijde fyzikálně nemozne, aby spacak, který ma o tretinu mensi loft, hral porad stejne, To je nejake condori kouzlo ci dokonce zazrak?
já: Nepíšu, že spacák hřeje stejně-to bych musel změřit tepelné charakteristiky, nicméně pocitově se v něm cítím stále dobře.

vy: Také mi prijde nesmysl, ze jste si poridil trisezonni spacak pro pouziti v letni sezone bez zipu!!!
já: Jaký spacák jsem si koupil, je snad moje věc, ne? Já Vám ho přeci nevnucuji.

Doufám, že vám to alespoň trošku pomohlo. Navíc, když tvrdíte, že spacáky Condor znáte, mohla byste vědět že Condor 2 není třísezónní. Každý si kupuje spacák podle vlastní potřeby. Někdo potřebuje teplejší, někdo lehký, někdo se zipem. Já jsem si vybral, co se mi nejvíce hodilo.

Ale nemá smysl vám něco vysvětlovat, když nejste schopná najít v mém textu, co potřebujete. O testovně píšete: "Právě vy testujete vybavení na vlastní kůži, jste nejlepší kritici, jaké si Kalimera a její čtenáři mohou přát. Pokud si zde navzájem budete předávat zkušenosti, vznikne skutečná testovna." Ale vůbec se podle toho nechováte. Když se podívám na příspěvky v testovně, některé nemají fotky vůbec a některé jen oficiální, někde stažené z internetu. A mně píšete, že chybí fotky. Tak kde je nezaujatý přístup?


moje pozn. uz velka nasranost - nepodepsal jsem se :roll:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:09

navic jsem se tim v teto chvili zacal uz konecne bavit :mrgreen: a ze zkusenosti se sefredaktorkou jsem byl rad, ze nebudu s Kalimerou nakonec "spolupracovat"...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:12

"Sekyra"

Pane Frank,
Když s vami je to tezke, když si sam odporujete, jak potom ode mne chcete radoby nezaujatost?
Jednou mi napisete, ze jste si koupil trisezonni spacak do letnich podminek a potom tvrdite, ze condor 2 není trisezonni. Takze jak to je?
Moje nazory nejsou nezaujate. Jde o to, ze testovna ma pomoci dalším lidem ve vyberu, ale vas clanek tak rozhodne nefunguje, když si protireci. Je to pro vas pochopitelne?
Preposlala jsem vase emaily dalším rozhodcim testovny, takze navíc o ortelu nad vasim clankem nerozhoduji sama.
Velmi me také zarazi, s jakou vervou chcete vas clanek u nas zveřejnit. S tim se setkavam skutecne poprve.
Co se tyce jiz zverejnenych clanku, je to věc redakce, zda jsou zverejnene a jak. Nekdy je to dokonce i chyba redakce, ze fotky u clanku nejsou.

S pozdravem
Kateřina Sekyrková
šéfredaktorka

moje pozn.: uz je to se mnou tezke :shock: ale o trisezonnim spacaku jsem nikdy nemluvil [-X
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:13

ja:

Dobrý den, špatně jste mě pochopila. Já se nesnažím protlačit svůj příspěvek... Mně bylo jasné hned od mé první snahy přispět do rubriky testovna dle vaší následné reakce, že nemáte zájem. Mně šlo jen o princip. Ale když teď vidím vaše reakce, tak jsem nakonec rád, že tam nebude. Vždyť já jsem vůbec nikdy o třísezónním spacáku nepsal!!! Tak co s tím pořád argumentujete??? Já v příspěvku mám "vybral jsem si základní provedení pro použití především v letní sezóně." Vy jste můj příspěvek buď nečetla, nebo asi číst neumíte. Takže už alespoň vím, na čem jsem. Kalimeru mažu z oblíbených záložek a vám přeju hodně štěstí v další práci. S pozdravem Ing. Michal Frank
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:15

tak to je zatim vse :wink: mozna mi jeste odpovi...uvidime...jeste jako bonus nekde najdu mozna cast starsi komunikace,ale nevim...kdyztak dodam...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:27

dekuji za oddeleni :wink:

vim, ze je to dlouhe a pro nekoho mozna nezazivne, presto zajimava zkusenost...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » stř bře 12, 2008 9:31

mifr jako KS píše:Také mi prijde nesmysl, ze jste si poridil trisezonni spacak pro pouziti v letni sezone bez zipu!!!


:smt044 :smt044 :smt044

Ta holka\slečna\paní už ve spacáku určitě někdy spala.

:smt044 :smt044 :smt044
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Rujir » stř bře 12, 2008 9:32

No pekne ste si popisali. :mrgreen: Aby som sa priznal, ja mam tiez v Testovni jeden prispevok este z cias, ked som si myslel, ze treba sirit osvetu. :mrgreen: A jedina komunikacia, co prebehla so sefredaktorkou bola, ked som sa jej opytal, ci to moze byt v slovencine. Takze jeden mail z kazdej strany. Inak bol clanok poslany, publikovany, odmeneny bez akychkolvek problemov alebo komunikacie. Takze moje skusenosti s Kalimerou nie su nijak negativne. Asi naozaj nema rada Condorov alebo Teba.. Mhm...

Inak odkedy je Kalimera Kalimerou a nie tym, cim to bolo predtym (uz ani neviem nazov), tak mi pride akasi nemastna-neslana. V Testovni je kvalitny prispevok raz za uhorsky rok a inak je to vlastne len taky cestovatelsky blog pre ludi, co sa im nechce zakladat si vlastny. Aspon to je moj dojem.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:33

drive to byl myslim Treknet...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:37

Přípluv píše: :smt044 :smt044 :smt044

Ta holka\slečna\paní už ve spacáku určitě někdy spala.

:smt044 :smt044 :smt044


Take myslim... :mrgreen:
Nicmene ja mam ten spacak rad a porad si za svym vyberem stojim...Kdyz je mi teplo,mam v nem jen nohy *
Casem jsem si poridil teplejsi PRIMU (byla za super cenu), ale v te jsem jeste nespal - spava v nem pritelkyne...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » stř bře 12, 2008 9:39

Já mám spacáků osm. Myslíš že ty starý kusy (většinou šitý doma) mají zipy? :ú
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:39

Mam k Condoru vztah jako Přípluv ke Corazonu :mrgreen:
Na prvni pohled, na cely zivot... :prayer:
Naposledy upravil mifr dne stř bře 12, 2008 9:40, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » stř bře 12, 2008 9:40

mifr píše:drive to byl myslim Treknet...

ted sem si toho shodou okolnosti vsimnul
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 9:43

Ja jsem na to kliknul :shock: :shock: :shock: Ten web uz nenavstevuju :mrgreen: Ale kvuli tobe jsem to prelouskal :wink:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » stř bře 12, 2008 12:06

no vidíš, já to nečet'
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod mifr » stř bře 12, 2008 12:26

stastny to clovek :D
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Další

Zpět na Odkazy