www.Cestovatel.cz - zajímají mne vaše názory na náš web

na weby s outdoor tématikou

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Přípluv

Příspěvekod zbuddy » úte kvě 15, 2007 15:43

Hafi píše:...to rozhodne tak okaty neni...a pripluv to tady pak smaze, takze nikdo se nic nedovi :ú

Pozor, v Googlu se Ti to objeví jako archív již zrušené stránky, jakmile si to někdo na světě již prohlédl...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Změna názvu auditoria

Příspěvekod sikotenkatl » stř čer 6, 2007 21:49

Nejde to nějak? Teda, né, že by mne to už nezajímalo, ale raděj bych to zneužil jako informačník o novinkách, nebo tak.. hlavně ovšem o soutěžích, který probíhají a já bych tam rád viděl více účastníků.. :((
sikotenkatl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte zář 26, 2006 15:33

Promítání-fotosoutěž-testování outdoorového vybavení

Příspěvekod sikotenkatl » pon lis 19, 2007 18:50

No ahoj, tak jsem se tu ukázal po delší době. Je ze mně zas nováček a to jsem už měl dvě kouličky vybarvený :-(
Mám na srdci tři věci:

1) v sobotu 1. 12. 2007 pořádáme v Brně promítání: www.promitani.cestovatel.cz to kdyby to někoho zaujalo, budeme rádi, když příjde.

2) Ta fotosoutěž, o které jsme si tu psali teda šťastně skončila, její výsledky jsou tady: www.fotosoutez.cestovatel.cz

3) Máme možnost nechat testovat různé outdoorové vybavení, takže kdyby se tu našel stabilní tým testovačů / testerů / tousterů, kteří umí trochu psát, bylo by to dobré. Zatím to berte jen jako předběžnou otázku. Nicméně s Přípluvem počítáme už teď (pokud udrží svou nevymáchanou ... pusu na uzdě a recenzi pak budou moct číst i šestnáctileté holky, aniž by se červenaly a culili nad pojmy, o kterých si zatím jen šuškají :-) )
sikotenkatl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte zář 26, 2006 15:33

Re: Promítání-fotosoutěž-testování outdoorového vybavení

Příspěvekod pripluv » pon lis 19, 2007 19:29

sikotenkatl píše:3) Máme možnost nechat testovat různé outdoorové vybavení, takže kdyby se tu našel stabilní tým testovačů / testerů / tousterů, kteří umí trochu psát, bylo by to dobré. Zatím to berte jen jako předběžnou otázku. Nicméně s Přípluvem počítáme už teď (pokud udrží svou nevymáchanou ... pusu na uzdě a recenzi pak budou moct číst i šestnáctileté holky, aniž by se červenaly a culili nad pojmy, o kterých si zatím jen šuškají :-) )


To je výzva :ú ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Promítání-fotosoutěž-testování outdoorového vybavení

Příspěvekod sikotenkatl » pon lis 19, 2007 19:41

Přípluv píše:
sikotenkatl píše:3) Máme možnost nechat testovat různé outdoorové vybavení, takže kdyby se tu našel stabilní tým testovačů / testerů / tousterů, kteří umí trochu psát, bylo by to dobré. Zatím to berte jen jako předběžnou otázku. Nicméně s Přípluvem počítáme už teď (pokud udrží svou nevymáchanou ... pusu na uzdě a recenzi pak budou moct číst i šestnáctileté holky, aniž by se červenaly a culili nad pojmy, o kterých si zatím jen šuškají :-) )


To je výzva :ú ...


Ty holky? :lol:
sikotenkatl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte zář 26, 2006 15:33

Příspěvekod Hafi » pon lis 19, 2007 19:41

taky se mi to páčí....
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Promítání-fotosoutěž-testování outdoorového vybavení

Příspěvekod pripluv » pon lis 19, 2007 19:42

sikotenkatl píše:
Přípluv píše:To je výzva :ú ...


Ty holky? :lol:


Zejména :twisted:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Promítání-fotosoutěž-testování outdoorového vybavení

Příspěvekod sikotenkatl » pon lis 19, 2007 19:46

Pak o tom hodíme řeč ;-) teď aby nezapadlo, co jsem napsal předtím:

sikotenkatl píše:No ahoj, tak jsem se tu ukázal po delší době. Je ze mně zas nováček a to jsem už měl dvě kouličky vybarvený :-(
Mám na srdci tři věci:

1) v sobotu 1. 12. 2007 pořádáme v Brně promítání: www.promitani.cestovatel.cz to kdyby to někoho zaujalo, budeme rádi, když příjde.

2) Ta fotosoutěž, o které jsme si tu psali teda šťastně skončila, její výsledky jsou tady: www.fotosoutez.cestovatel.cz

3) Máme možnost nechat testovat různé outdoorové vybavení, takže kdyby se tu našel stabilní tým testovačů / testerů / tousterů, kteří umí trochu psát, bylo by to dobré. Zatím to berte jen jako předběžnou otázku. Nicméně s Přípluvem počítáme už teď (pokud udrží svou nevymáchanou ... pusu na uzdě a recenzi pak budou moct číst i šestnáctileté holky, aniž by se červenaly a culili nad pojmy, o kterých si zatím jen šuškají :-) )
sikotenkatl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte zář 26, 2006 15:33

Re: Promítání-fotosoutěž-testování outdoorového vybavení

Příspěvekod brhel » pon lis 19, 2007 21:09

sikotenkatl píše:3) Máme možnost nechat testovat různé outdoorové vybavení, takže kdyby se tu našel stabilní tým testovačů / testerů / tousterů, kteří umí trochu psát, bylo by to dobré. Zatím to berte jen jako předběžnou otázku.

aaaaano, já se prosím hlásím
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Re: Promítání-fotosoutěž-testování outdoorového vybavení

Příspěvekod sikotenkatl » pon lis 19, 2007 21:32

brhel píše:
sikotenkatl píše:3) Máme možnost nechat testovat různé outdoorové vybavení, takže kdyby se tu našel stabilní tým testovačů / testerů / tousterů, kteří umí trochu psát, bylo by to dobré. Zatím to berte jen jako předběžnou otázku.

aaaaano, já se prosím hlásím


S tebou se počítá podobně jako s Přípluvem :-) ...ale zatím to berte jen jako velmi předběžnou věc.

a pomozte mi šířit zvadlo na to naše brněnské promítání... mezi Brňáky nejlépe :-)
sikotenkatl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte zář 26, 2006 15:33

Re: Promítání-fotosoutěž-testování outdoorového vybavení

Příspěvekod Vilík » pon lis 19, 2007 22:08

sikotenkatl píše:a pomozte mi šířit zvadlo na to naše brněnské promítání... mezi Brňáky nejlépe :-)


Kdyz ja su pryc...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hafi » pon lis 19, 2007 22:26

ad promiani....nechces udelat onlajn prenos....bych se hlavne na kyrgyzstan a laposko v mafiho podani rad podival...a do brna jedu tento ctvrtek, tak se mi dalsi cesta na dalny vychod behem dvou tydnu nebude chtit podniknout...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Connect

Příspěvekod sikotenkatl » pon lis 19, 2007 22:33

Hafi píše:ad promiani....nechces udelat onlajn prenos....bych se hlavne na kyrgyzstan a laposko v mafiho podani rad podival...a do brna jedu tento ctvrtek, tak se mi dalsi cesta na dalny vychod behem dvou tydnu nebude chtit podniknout...


čoveče, kámoš disponuje skvělou technologií za 100 tis. Kč., jak přesně tohle udělat na super úrovni, ale já bohužel ne. Ale dík za nápad, zkusím to s ním probrat a příště bychom to mohli realizovat. Kdyby Mafi souhlasil... ale proč ne, aspoň by pak nemusel dělat přednášky a jen by dával přístup do své on-line databáze přednášek :-)
sikotenkatl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte zář 26, 2006 15:33

Příspěvekod Hafi » pon lis 19, 2007 23:04

OT: sem tak postreh ze ma mafi na svych strankach stejny citat jako ja na svych, jen docela jiny preklad (bodejt by ne, kdyz sem toto prekladal ja :ú )
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Rujir » pon lis 19, 2007 23:15

Hafi píše:OT: sem tak postreh ze ma mafi na svych strankach stejny citat jako ja na svych, jen docela jiny preklad (bodejt by ne, kdyz sem toto prekladal ja :ú )


Som cakal, ze tam najdem tento vyrok:

Panák rumu, do něj trošku mletý kávy, cosi cukru do pusy, napít, pořádně zatřepat celou hlavou a polknout. Tak to je KOXIK!

...ale ono nie... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pripluv » úte lis 20, 2007 7:16

:twisted:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pripluv » ned pro 2, 2007 15:38

Škoda, že v celém plánu návštěvy Brna jsem mohl shlédnout jen Laponsko a Kyrgyzstán. Bylo to moc pěkný a pořadatelům díky. Teď jdu vyrábět pulku (za dva roky jsem dal dohromady jen nosnej systém a sehnal jsem boby :oops: ). V březnu tem jedu a nic mne nezastaví. I hope.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: www.Cestovatel.cz - zajímají mne vaše názory na náš web

Příspěvekod Hafi » pon říj 18, 2010 9:39

se pochlubim...sem zas jendou mel spisovatelskou naladu, tak jsem popsal cosik jeste z Kanady
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: www.Cestovatel.cz - zajímají mne vaše názory na náš web

Příspěvekod šíp » pon říj 18, 2010 9:45

A z Gruzie nic? *
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: www.Cestovatel.cz - zajímají mne vaše názory na náš web

Příspěvekod Hafi » pon říj 18, 2010 9:58

cestopis urcite ne, nejak nemam cas a silu ani odhodlani to psat. mozna nejaky kratsi clanecek o nektery casti.
byt je mi to nakonec zpetne i lito, ze se k tomu psani nedokopu...treba z lonskyho pakose si zdaleka nepamatuju tolik veci jako z toho predlonskyho, bo jsem loni nenapsal cestopis.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: www.Cestovatel.cz - zajímají mne vaše názory na náš web

Příspěvekod šíp » pon říj 18, 2010 10:33

Hafi píše: z lonskyho pakose si zdaleka nepamatuju tolik veci jako z toho predlonskyho, bo jsem loni nenapsal cestopis.
Což je jeden z hlavních důvodů, proč datlím ty své cestopisy. Plně Tě chápu.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Odkazy