Nejenom na lezci.cz je občas sranda...

na weby s outdoor tématikou

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod zbuddy » stř říj 31, 2007 8:54

ad Caban) Tak je to Míša jako v tom stripu nebo Miroslav jako v těch článcích na Lezci a Idne? To je jeho přezdívka? Bo já znám z VŠ zase jiného Michala Cabana (Baletní jednotka Křeč, choreografie MFF KV...)

Ještě k tomu vyjádření Cabana na lezci - ty chyby v tvrdém a měkkém i/y :evil: :((
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Tomík » stř říj 31, 2007 12:14

teoretic píše:ty diskuze na lezci mě fakt dostávaj - nechápu, jak to normálního člověka může bavit být na fóru, kde diskuze funguje tímto stylem :((
t.

Nad fenoménem Lezce jsem už několikrát uvažoval. Prostě největší a nejčtenější ale myslím, že si tam už dáno lidi nechoděj pokecat (takže to není fórum). Choděj se tam podívat co je nového a diskuse tam funguje tak jaksi navíc - a tím, že je tam lidí moc, není tam ani pokus o nějaké moderování a občas tam choděj i trotlové a pak také jedinci s přebujelým egem, vypadá to tam tak jak to tam vypadá.
Mimochodem, Lezec nechť je velikým mementem. Já ho pamatju ještě když tam byla dobrá parta, většina "fóristů" se navzájem znala (alespoň podle jména - ale lidi jsme si dokázali zařadit; něco jako dneska tady), a byla to veskrze příjemná sajtna :-)

Stejně tam chodím - minimálně kouknout, co je novýho...
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod JK » stř říj 31, 2007 13:25

teoretic píše:
JK píše:..Caban si zajistil svého druhu nesmrtelnost mezi lezci mimo jiné tímhle http://www.lezec.cz/clanky.php?key=3624
(hustá diskuse)
ty diskuze na lezci mě fakt dostávaj - nechápu, jak to normálního člověka může bavit být na fóru, kde diskuze funguje tímto stylem :((

t.



třeba to jen nedokážeš ocenit :D
nechci tvrdit, že jsem "normální člověk", ale tenhle Cabanův článek a diskuse podle mě má jistou kvalitu :mrgreen:
ostatně jsem tam taky jeden příspvěvek přidal, nepodepsán :oops: 21:21:04 27.01.2005

--
...prosazovali návrat spontánnosti, která vedla k naivitě a jistému primitivismu a ve svých důsledcích k úplné destrukci jazyka... (z Wikipedie)
JK
nováček
nováček
 
Příspěvky: 116
Registrován: pát led 5, 2007 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tomík » stř říj 31, 2007 13:30

@JK: mnohé diskuse tam mají určitou kvalitu!
Mnohdy přímo nezměrnou :mrgreen:
Přiznávám, že se tam občas chodím báječně bavit.
No, přiznávám, že se tam občas nas..u, ale zdaleka ne tak často, jak by bylo možné očekávat. A přiznávám, že občas to i poňouknu :oops:

Úplně nejlepší je, když si prostřednictvím Lezce vyměňujeme názory s kolegyní, se kterou sedíme proti sobě přes stůl.
Hm. Uznávám, není to od nás hezké... Vlastně si děláme srandu z ubohých vážně diskutujících. Mirek Dušín by něco podobného nikdy neudělal, a navíc tak přispíváme k dalšímu snižování kvality úrovně místní komunikace.
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod pripluv » stř říj 31, 2007 16:15

Tomík píše:Mirek Dušín by něco podobného nikdy neudělal...

páč neměl net :twisted:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Tomík » čtv lis 1, 2007 22:45

Přípluv píše:páč neměl net :twisted:

Hele, ty jeden ošklivý chlapečku... NEBER MI MÉ ILUZE!
Mirek Dušín by něco takového NIKDY neudělal!
:mrgreen:
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod pripluv » pát lis 2, 2007 7:22

Sem teď myslel, že jedna z tvých iluzí byla, že Mirek Dušín měl internet :mrgreen:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Tomík » pát lis 2, 2007 11:38

Přípluv píše:Sem teď myslel, že jedna z tvých iluzí byla, že Mirek Dušín měl internet :mrgreen:
:twisted: :mrgreen: :twisted:
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Předchozí

Zpět na Odkazy