Volný cyklopokec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned čer 20, 2021 11:31

pavproch píše: Du vymýšlet co zítra ráno (f šest? :twisted: )


Narozdíl od fčera, neska sem se zkousnul, stal fuckt brzo a fšest už točil nohama proti kopcu. Těplo (chladno? +20) bylo stejně, ale v devět, dyž sem dojížděl dom, tak ešče nebyl takový hic jako fčera v deset, čili sem dom nedorazil tak urvaný jak fčera. Fajne.

Částečně sem si zopáknul fčerejšek, fprotisměru + něco navíc, narozdíl od fčera neska sem ale tak takle brzo ráno na celém hřebenu nepotkal ani nohu, až při dojezdu dom jednoho mtb kyklistu.

Ježdění ftych (suchých) hicoch má výhodui, že po dvou výletech na bajku vlastně není žádné bago, netřeba vytahovat hadicu s třískou. Nevýhoda je, že sa člověk potí jak kráva, triko/dřes dyž na slunku po výletě uschnul, taxem ho málem "zlomil". Už je fpračce.

Hlavu se dotáh správně, už se negaglá.

A při dojezdu dom (zkopca = čili sem moh i uvažovat - proti kopcu mám dycky v hlavě "blank") mě napadlo, kam pojedu příště. Sergač.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned čer 20, 2021 12:51

pavproch před ca 3týdny píše:po dnešním výletu sem vyměnil řetázku (najety loni asi 3 výlety, letos 15 = dohromady něco kolem 400 km) . Měrka do ní už volně padala na 3 zoubek.


Fčíl ňa napadlo, jen tak cvičně zase zasunout měrku do řetázky (po 6-ti výletech = ca 150km převážně v suchu/prachu) a padá tam (už) na druhý zoubek. Takže jen potvrzení toho, co už dělám, že to mám dělat i dál: řetázku měnit vždy po 15-ti (max 20-ti) výletech.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » stř čer 23, 2021 9:53

neska mi teda helma docela dost pomohla :prayer:
po tom posledním dešti je ještě v lese mokro a takový oslizlo, pod Bohnicema v lese u pramene Haltýře mi ustřelilo přední jak na ledu a už jsem pokračoval jen po lokti a boku; a pěkně mi cvakla helma o kořeny a pár vystrčených kamenů

btw. nemáte někdo tip, jak rozpojit tu rychlospojku na XTčkovém řetězu (CN-M8100)? Měnil jsem to minulý týden a po víc jak 1/2 hodině jsem na rychlospojku rezignoval a vzal to normálně nýtovačkou vedle - před pár lety jsem zkoušel taky nějaký SRAM s rychlospojkou a tam to šlo v pohodě, ale tady ač jsem mačkal k sobě ze strany a pak i podélně, tak se nevycvakl

to samé při instalaci nového, spojení hned, ale zacvaknutí nýtků do finální polohy ani za boha, musel jsem zamáčknout zadní brzdu a celou vahou se opřít do pedálu, pak to teprve zaskočilo
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » stř čer 23, 2021 10:36

Já na rychlospojku SRAM NX

Obrázek

používám "jak na rozpojení, tak na spojení (zacvaknutí) SIKA kleště (uhlopříčně přes ten článek řetězu s rychlospojkou)

Obrázek

Jde to docela snadno - Šimano má (podle toho jak vypadají, zkušenost nemám) ty rychlospojky podobné, mělo by to jít taky.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod ZbynekN » stř čer 23, 2021 13:39

ZbynekN
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5176
Registrován: ned kvě 6, 2007 10:12
Bydliště: Vrbice

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » stř čer 23, 2021 13:40

dík
já právě zatím viděl jen instrukce se spešl kleštěma na řetěz a to se mi kupovat nechce, když vercajku je doma dost
mezitím jsem našel něco na trubce, nejlepší je ten 3. způsobem, provázkem :-)
https://www.youtube.com/watch?v=XdNVXb3BQ7c
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob čer 26, 2021 11:58

Neska ráno sem zase točil nohama proti kopcu (a těšil sem se nato) - nebylo ani horko ani zima, bylo ale fest šedivo, místam mha a vlhko (v luftě) - chvíli dokonce mrzgolilo = zpocený až tam všude. Čtvrteční bóřka (s průtrží) všude "rozebrala" cesty a cestičky (naplavila bordel a šutry, vymlela korýtka i koryta) takže to drncalo a furt měto "shazovalo" z bajka (neska sem teda neměl jízdně "vyspělý" den, no).

Fajny výlet v masivu Radhoště, zítra ráno zase tam ale inudyma.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob čer 26, 2021 12:02

Jo a .... jak bylo neska opravdu fest vlhko, ta zadní brzda si zase kníkla než se zahřála bržděním zkopca, mně asi drbne.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned čer 27, 2021 11:38

pavproch píše:Čtvrteční bóřka (s průtrží) všude "rozebrala" cesty a cestičky (naplavila bordel a šutry, vymlela korýtka i koryta) takže to drncalo a furt měto "shazovalo" z bajka (neska sem teda neměl jízdně "vyspělý" den, no).


Neska zas fajny výlet v Radhošti (až k soše), opět poznamenaný mou neschopností šlapat proti kopci volným naplaveným kamením a bovdelem, furt mě to zase shazovalo. Ale co už, neska sem z toho (už, narozdíl od fčera) nebyl nas.aný, bral sem to s nadhledem.

Příští týden už nebude pouť na HBečvě, tak budu moct po kyklostezce nahoru k přehradě a (konečně) pojezdím ten Sergač a okolí.

Jo, a po několika letech sem měl zase zážitek s SPD - dojedu k překážce, zastavím, nějak sem zapoměl vycvaknout SPD a už sem se válel na boku i s bajkem.... samozřejmě v kopřivách, ešče fčíl mě pálí ruka, záda, noha, prtel.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » stř čer 30, 2021 7:29

Dnes ranní vyjížďka za všechny prachy. V lese potoky vody, větve, ale potud dobrý. Největší peklo začlo na cyklostezce, kde bylo místama dost vody a tak jsem to obcházel a různě brodil. Finální test byl asi 200m dlouhý brod neznámé hloubky, který jsem asi ve třetině vzdal, neb už mi voda na kole sahala skoro po náby kol. Tak jsem si po ránu nabral do treter vody a bahna a šel zas brodit zpátky, protože to jinudy nejde.

Takže jsem pochopitelně přijel domů zmrzlej a nasranej, optimální start dne =D>
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod mike » stř čer 30, 2021 21:05

Cyklisti, vysvetlete mi jednu vec. Co je to za blbou modu jezdit po chodniku? Prijde mi, ze je to cim dal castejsi.

Okolo baraku mi vede ulice necely kilometr dlouha. Rovna, prehledna a provoz naprosto minimalni. Podel vede uzky a obcas hrbaty chodnik, na kterem se v nekterych mistech maji problem vyhnout dva chodci. Chodim tam denne a kazdy den potkam aspon jednoho cyklistu jednouciho po tom chodniku. Jeste chapu rodice s malymi detmi, ale vetsina je jich dospelych. Vetsi deti spis jezdi na skateboardech nebo kolobezkach po silnici.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv črc 1, 2021 12:33

Nemám pro ježdění (na bajku) po chodníku omluvu, ale taky tak činím - dyž přijíždím dom, tak šúsuju z kopce kolem kostela až k hlavní cestě a než na ni vjedu (lidi tam jezdí jak blázni), tak rači dycky najedu na chodník a jedu po něm, abych měl dost času se pořádně rozhlídnout, jestli po hlavní nejede (rychle) nějaké auto....

dedina.jpg
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod apuka » čtv črc 1, 2021 13:17

Jo, u Vas to byl uz pred lety v lete pres den poradny frmol, dnes to musi byt nasobne horsi. Ja uz tehdy se divil, ze se tam nasli lide, co tam "cyklovali".

BTW, ze nekdo jede na kole po chodniku, je jeste pochopitelne. Ale kdyz nekdo jezdi v te nejvetsi spicce v OV smerem ke krizovatce Nova Ves vodarna misto po nove cyklostezce po plne hlavni ceste, kde vetsina jezdi "nikterak opatrne", tak to uz nechapu vubec. Usetri mozna 3-4 metry jednym smerem a snad 10 druhym. Ja tam nerad jezdim i autem, ne to jeste na kole.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv črc 1, 2021 13:55

pavproch píše:Pan brašnář maily nečte, musel sem mu volat, ale domluveno, zítra (fejk) Flajta posílám na přečalounění novou, pravou a kvalitní kůží. A paxi si ho nechám, žádný prodej NEbude! :twisted:


Pan brašnář už má sedlo fprackách, právě sem s ním domluvil, jaká kůže to bude (šedá, kvalitní, nefalšovaná), prý ca do týdne bude - to sem zvjedaff. Paxem písnu dojmy (ale asi ne jízdní, protože to druhé, zřejmě víc "pravé" Flite se tváří po půlsezoně hodně dobře, snad se neprošoupe).

In(g) zeráth mažu.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod mike » čtv črc 1, 2021 16:48

pavproch píše:Nemám pro ježdění (na bajku) po chodníku omluvu

Za mne je tohle jedina omluva, kdyz je tam cesta fakt nebezpecna. Samozrejme kdyz se chovaji slusne tj. nejedou jako hovada a davaji bacha na chodce. Ono totiz kolo zezadu neni skoro slyset, kdyz ho necekas a muzes se slusne leknout a skocit primo pod nej. I ja obcas vydesim chodce kdyz jdu rychle a predbiham je.

To ale neni nas pripad, jak jsem psal, silnice je malo frekventovana a navic vyrazne lepsi, nez ten chodnik. Moc bezpecnejsich ulic bys v Praze nenasel. Proto mi to vubec nedava smysl, snad jen to, ze ty hovada jsou zvykle jezdit po chodniku vsude, a tak to delaji i tady. Je povoleno takove strilet?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » čtv črc 1, 2021 17:22

Místy po chodníku taky jezdím.
U polikliniky Prosek, když je kolona, tak to jinudy nejde. Je široký skoro jako jízdní pruh. Taky už se mi tam na silnici stalo, že mě málem auto přimáčklo na podélně parkující - dojel autem starší chlap na mou úroveň, zjistil že proti něco jede, tak mě tam zavřel. Z každý strany jsem od řídítek měl tak 10 čísel.
Nadjezd Liberecké od Proseka po 4 proudovce k Ládví ve špičce je taky o hubu, souběžný chodník je široký a nefrekventovaný.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod mike » čtv črc 1, 2021 17:29

Tam s tim taky nemam problem, ale koukni u nas, mozna to tu znas, Ustavni, po cele delce, chodnik po prave strane pri pohledu na zapad.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » čtv črc 1, 2021 19:40

Tam netuším, proč jezdit pro chodníku, cesta je v poho, teď je i zavřená, ne? V půlce něco kopou.
Občas tam jedu od útulku a kostela, skoro nulový provoz.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod mike » čtv črc 1, 2021 20:01

No prave, proto jsem se ptal. Uz je otevrena, po pul roce nebo tak nejak to zahrabali. Zrovna jsem ji celou prosel obema smery a mam pocit, ze cestou tam nejelo nic a zpatky jedno auto.

Z chodniku navic trci dost blbe umistene znacky a ted tam obcas vegetace zasahuje do pulky chodniku, takze i chodci musi chodit za sebou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod JoseD » čtv črc 1, 2021 23:07

Lipon píše:Místy po chodníku taky jezdím.
Nadjezd Liberecké od Proseka po 4 proudovce k Ládví ve špičce je taky o hubu, souběžný chodník je široký a nefrekventovaný.


jj.

LIbereckou PODjiždím kousek níž ul. Ve Štěpnici,(doporučuju) ale je mi jasný, že pro některý směry to nemusí být ono. Na tom nadjezdu co píšeš, když už tam musím, tak je třeba si tam nechat tolik místa od chodníku, aby to bylo stále bezpečné a měl jsi kam uhnout. A když tam jede nějakej velkej tatrák, tak holt bude muset změnit pruh. hlavně se nenechat vytlačit na obrubník a pod kola. Směr do Ládví je ještě OK, ale zpět je to pravotočivá zatáčka a nechceš se nechat vzít návěsem.

Tohle je taky jedno z horších míst co znám, "Lepší" je snad jen Plzeňská ul. mezi Klamovkou a Andělem.
JoseD
nováček
nováček
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned lis 4, 2012 1:15

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned črc 4, 2021 17:05

Tak zítra snad. V sobotu koňura rozhodla, že pěškobus (a správně, jaxem spal), neska sem měl auto-cestovní den (ve tři ráno budíček, na otočku do Ruzyně s juniorkou na létadlo) a fčíl už jen tak dožívám den (úplně vyflusnutý - nemládnu, nö). Snad se z toho (aspoň trochu) vyspím, zítra ráno má být bajkovatelno, tak snad. Kéžby.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pon črc 5, 2021 11:28

Jo! Bajk byl, v hlavně sem měl plán na výlet s případnou prodlužovací variantou a nakonec bylo dokonce prodlužování prodloužené varianty. Tři hodiny točení nohama, fajne. Nebylo ani moc horko ani zima, nefučelo, slunko příjemně sfítilo, nikde nikdo (na hřebenu teda pár tůristů, jedna rodina dokonce s besným psiskem co nemělo rádo kyklisty, ale co už - nebyl sem ani hlasitý ani sprostý. Kupodivu.) Zítra repete, jinam, větší kopec. Podle předpopičasí by zítra ráno mělo být zase bajkovatelno, akurváth větší hic (odpoledne, to už snad budu vydýchavat doma), to sem teda zvjedaff.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pon črc 5, 2021 13:17

Jo, a fčíl sem si zpoměl na zážitek z dnešní vyjížďky: Hned na začátku sem projížděl okolo baráku, kde strhávali starou střechu a házeli ji v kusech na zem - bylo mi umožněno se tama protáhnout (přestali házet) s doporučením bajka přenést, bo hřebíky. Přenesl sem a paq mi chvíli v hlavě vrtalo, esli bych jim dokázal vysvětlit, že mám tubeless, takže hřebíky neřeším. Myslím, že ne. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » úte črc 6, 2021 11:34

Neska sa zadařilo, sem stal extra brzo, takže snídaně, kafe a už před sedmou sem (pěkně v chládku) točil nohama proti kopcu. A v deset doma, to už bylo těpleji, ale furt ještě sportovatelno. Fčíl už jetam na scípnutí.

Neska Valašský Kopec pěkně odzdola z DBečvy až nahoru jen se dvěma zastaveníma na vydýchání (+ kus tlačení extra strmým kopcem). Paq parádní sjezd přes ČHoru a traverzama z5 dom.

Moc lidu sem nepotkal a když už, tak nefér a nesportovně - zrovna v místech, kde sem viděl krvavě a snažil sa ušlapat kopec 26/50 se kolem mně proti kopcu prohnala banda elektrobajkerů (na těžký převod - odhadem 40/25, s úsměvy na rtech a vůni šamponu za nima).

Ditto při příjezdu dom - než dojedu do té naší dědiny, musím sa přefuňet přes strmý pahrbek (ca 50 výškových), bo konec výletu, mlel sem už z posledního a kolem mě profrčel (zase elektrobajk a těžký převod) důchodce tak 70. Chjo no. Ale ne, dokad můžu točit nohama, taxi elektrobajka NEpořídím. O:)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod mike » úte črc 6, 2021 17:28

Davam ti 5 let, maximalne 10 :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » úte črc 6, 2021 17:52

Při odpoledním servisu bajka po mytí ( i dyž je sucho, tak po třech výletch bez mytí si už hadicu s třískou zasloužil) sem přišel nato, že už brzo budu muset měnit zadní plášť Zmax, vzorku je už na něm pomálu, skoro nic. Chjo no, jak mně se dycky nechce gabat do věcí, které fungujou (= znamená to sundat zadní kolo atd).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » čtv črc 8, 2021 15:32

Chtěl bych se ježdění věnovat trochu víc, tak přemýšlím, co si koupit za stroj..
Mám horáka Meridu, základní model, 15kg hmotnosti. Rád bych něco, co trochu víc sviští. Ne do terénu, ale na silnice... Rozbitý silnice, lesní cyklostezky,...
Nehodlám na tom podávat extra výkony, za den ujedu tak dvojnásobek toho co ujdu, tj 100 - 120km.. Po asfaltu, kterej má k ideálnímu stavu daleko.
Čistokrevnou silničku jsem zavrhnul z důvodu stavu tras v širším okolí bydliště. Napadlo mě, že by nemusel být špatný nápad pořídit např krosovej Cannondale Quick CX, kterej má 11kg.
Otázkou je, jak moc bych si pomohl, víte někdo odpovědět?
Nebo máte někdo lepší nápad? Mám na tu srandu 30 tisíc
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod apuka » čtv črc 8, 2021 15:53

@etheric: Ja Ti neporadim konkretni model, bo na kole nejezdim. Ale po zkusenostech, jak jsme manzelce shaneli pred mesicem a neco nove kolo, bych rekl, ze spise nez si vybirat podle "katalogu" se zameruj na to, co je vubec momentalne k dostani u prodejcu. Je to prachbidne a zrovna v teto cenove kategorii bych rekl, ze nejhorsi. Vyrobci nemaji z ceho vyrabet, prodejci uz davno prodali skoro vsechno, jak se za covidu zvysoval zajem o jezdeni. Proste doba na vymysleni detailu v objednavkach, jemne receno, opravdu nepreje (presnejsi by bylo rict, ze mas smulu). Neni to moc lepsi ani na Zapad od nas. Jak jeste pred rokem, dvema jsi zasel do obchodu s kolama a mohl sis vybirat z desitek modelu ve Tve velikosti, plus nabizeli upravy podle katalogu, tak ted nekam zajdes a budes rad, pokud tam neco ve Tve velikosti a v Tve cenove relaci vubec je. Prakticky nezavisle na prodejci.

Mozna budes mit trochu stetsi, ze asi potrebujes mensi velikost ramu, to se jeste obcas nekde najde.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » čtv črc 8, 2021 16:05

@apuka: ten Cannondale, konkrétně tento https://www.cannondalebikes.cz/jizdni-k ... -2-c31251m u prodejců bude možnost vyzkoušet.
Ta cena je pro mě ok a za ty prachy nikde nic lepšího nevidím. Velikost rámu vel. S /16 palců/ je pro mě ideální.
Jako koukal jsem v kamenných krámech, ale u nás maj maximálně Author, CTM,.... V této kategorii vše do maximálně 20 tisíc, dražší už jsou jen ty s karbonovým rámem, což je pro mě už moc drahý. Výběr moc jakože není z čeho vybírat no...
Z toho, co je k výběru, se mi nejlíp jeví ten Cannondale. Musel bych ho jet vyzkoušet do jinýho města, ale to je to nejmenší..
Bohužel neznám nikoho, kdo by mi kolo poskládal, musím tedy hledat mezi hotovkami
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod aksam » čtv črc 8, 2021 16:34

Etheric...se poptej na bikeforu... krossy skládá hodně uživatel scalar
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

PředchozíDalší

Zpět na Cykloturistika