Volný cyklopokec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob led 27, 2024 13:59

Neska ráno/dopo byl zase indoor a bylo to správné rozhodnutí: ráno padala sněhová krupice, paxe sice na chvíli vyjasnilo, ale pak tam zase posněhovávalo. I fčíl pořád chvílema něco lítá v luftě. Zítra zas. :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát úno 2, 2024 14:27

Kura, fčera předpopičasí na čt 1 (výhled na víkend = oba dva dny scanec a to dost) mě vůbec nepotěšilo = zase budu oba dny točit do zblbnutí nohama na místě. Škoda, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob úno 3, 2024 13:38

Tak ne, neska sem netočil, bylo sice šedivo až na zem, ale nescalo = byla dlouhá vycházka a bylo to správně - kousek nad náma (pár desítek výškových metrů) to ešče na cestě klouzalo jaxfiň (polorozpuštěná ledová glazura) = to by bylo bývalo ledatak na bajka na ohřebovaných pneu. Nemám/nechci.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » stř úno 7, 2024 16:03

Cifiks.... sem během cesty z prce dom vymyslél, že zítra ráno má scát, tak budu točit nohama. Nebudu, bo musím být dopo fprci (zistil sem to až fčíl pohledem do blbníku). Grrr.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv úno 8, 2024 14:47

Cifiks, to nevypadá, žeby to (="the real thing") o víkendu šlo, sic má být (relativně) těplo, bude zase spíš scát:
Předpověď na sobotu (00-24):
Většinou polojasno, zpočátku ještě oblačno až zataženo a ojediněle slabý déšť nebo přeháňky, spíše na severu kraje. Nejnižší noční teploty 9 až 5 °C, nejvyšší denní 12 až 16 °C.
Předpověď na neděli (00-24):
Oblačno až zataženo, postupně od jihu občasný déšť. Nejnižší noční teploty 10 až 6 °C, nejvyšší denní 7 až 11 °C.

Kéžby ne.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát úno 9, 2024 14:30

Už to krapet (aspoň na zítra) vylepšili, třeba to vyjde. Plán v hlavě kde je.
Počasí přes den (07-24):
Zataženo až oblačno, místy přechodně polojasno. Nejnižší noční teploty 9 až 6 °C. Nejvyšší odpolední teploty 13 až 16 °C.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » sob úno 10, 2024 15:14

Můj předpoklad, že Brno a okolí bude vylidněné i o sobotě (jarní prázdniny) se ukázal jako chybný. Než jsem se dostal po cyklostezce za Brno, připadal jsem si jako na Tour de France. Jel jsem ve štrůdlu cyklistů a chodců. Předjíždět se moc nedalo, jen občas. V protisměru furt někdo. Za Brnem v lesích už to bylo lepší.

Jinak brzdy zatím brzdí dobře. S těmi předchozími se to nedá srovnat. Pořád si na ně zvykám. Jak jsem byl zvyklý u těch předchozích mačkat na plno, aby to brzdilo, tak tady už jsem kvůli tomu málem několikrát letěl z kola, jak to zabírá a jak to ze zvyku zmáčknu na plno. Alespoň už to můžu víc rozjet i v lese.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4385
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob úno 10, 2024 15:25

To je dobře, že se to (montáž a nastavení) brzd povedlo a že fungují. Jak píšu v gerontovi, neska moje NEzdraví ráno rozhodlo za mě že nebudu bajkovat venku.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » sob úno 10, 2024 17:51

pavproch píše:To je dobře, že se to (montáž a nastavení) brzd povedlo a že fungují. .

Jojo, hned je to o něčem jiném, díky.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4385
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » sob úno 10, 2024 17:57

Já už dneska koloběžkoval. Paráda, nádherný počasí, +10. Konečně jsem i prodal kolo...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » sob úno 10, 2024 18:00

Etheric píše:Konečně jsem i prodal kolo...

Za tu cenu se divím, že to tak trvalo, ale tak hlavně, že už jsi prodal.


EDIT:
Etheric píše:Já už dneska koloběžkoval.

Jaké cesty jezdíš ( kopce, rovina, ... ) a kolik km s tím ujedeš na jedno nabití + jakou to má rychlost, kterou běžně jezdíš?
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4385
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » sob úno 10, 2024 19:21

Trh je přesycen.
Už jsem to psal, jezdím s tím kopec nekopec, 25km/h, trasy co se jezdí na gravelu, hezčí lesní a polní cesty, 60km to ujede na jedno nabití
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » sob úno 10, 2024 19:41

To mi přijde slušný.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4385
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » sob úno 10, 2024 19:50

Jo, píšou dojezd 70, čekal jsem tak 40, vůbec to nešetřím, kopců je požehnaně.. Někdo 100kg váhy samozřejmě tolik neujede. Zatím to ještě drží a funguje skvěle, ikdyž moje cesty jsou prach, bahno, mokro, kameny, minimálně jednou denně zajedu žábu,... Ono to tak nějak vyjde, že životnost baterky bude v mým podání asi jako životnost zbytku. Za 2-3 roky to vylítám a zahodim. Narozdíl od kola nevyžaduje údržbu, měnit řetězy,... Prostě jednou za 2-3 roky koupím za cca 20k novou, užívám si jízdu, nemusím to umejvat ani se o to jakkoliv jinak starat, pohoda..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » ned úno 11, 2024 11:36

Vůbec se v tom nevyznám, tak se chci zeptat, jestli a jakou případně používáte sportovní výživu při jízdě na kole. Jde mi o to, že když jedu na kole delší nebo náročnější trasu nebo takhle třeba dva dny po sobě, tak jsem další den unavený jak kdybych skládal uhlí a někdy chytám i křeče do noh, že si musím dát pauzu s jízdou na kole. Takže se chci zeptat na nějakou asi spíš regenerační výživu jako jsou třeba nějaké ty gely v tubě, prášek rozpustný ve vodě, tablety s minerály nebo tak nějak, nevím. Teď mi v tom trochu pomáhá, že vypiju velkou butolu magnesia minerálky, ale úplně spolehlivé to také není, spíše to pomáhá na ty křeče. Nebo jak to máte vy s ježděním na kole a únavou druhý den?
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4385
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned úno 11, 2024 13:24

Magne B6 Forte + šumivý multivitamín + šumivý hořčík.
Po bajku mě taky bolí nohy, ale díky (dostatku = i podle rozboru krve mám MG tak akoráth) Mg křeče nechytám, v noci se to vždy rozleží, takže druhý den (ráno) můžu šlapat zas. Teda aspoň ešče loni to tak bylo, uvidíme jak velké Widle mi do toho letos hodí moje NEzdraví.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » ned úno 11, 2024 13:43

Podle mě je to akorát černá díra na prachy, gely, prášky apod.
Na vrcholové nebo vysoce sportovní úrovni to možná smysl má, ale jinak ne.

Při vícedenních cyklo akcích si vystačím s müsli tyčinkami, cestou sem tam pivo, když je. Někdy nebublinkovou minerálku, když je vedro a člověk se hodně potí.
Sem nějaký ten Isostar dostanu od někoho z rodiny (narozky, vánoce apod.), tak to nějak průběžně spotřebuju, ale spíš do flašky, když si jdu do haly na hodinu zahrát. V camelbaku mi to vadilo, že tu příchuť pak člověk má v puse furt. Vozim už jenom čistou vodu.

Ono i to složení je někdy slušnej potravinářsko-chemickej koktejl.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » ned úno 11, 2024 15:15

@Dromedaro: Nejsi zdechlej z toho, že tělo není zvyklý a dals tomu moc?
Normálně pořádně a pestře jez. Jako když běháš. Přidej si MCT olej do snídaně. Po náročným dni ještě na noc kasein. Dostávej do sebe víc, než vydáváš. Ale hlavně trénuj a neojebávej regeneraci
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned úno 11, 2024 15:26

Etheric píše:Normálně pořádně a pestře jez. Přidej si MCT olej do snídaně. Po náročným dni ještě na noc kasein.

Souhlas.
S těma doplňkama bych byl opatrný.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » ned úno 11, 2024 15:43

Jo, opatrnost je na místě už při výběru, abys nekoupil sračku (viz šumivý magnesium s obsahem magnesia nula nic, zato se spoustou aditiv). Pak je důležitý dodržet dávkování, ne to do sebe cpát horem dolem.
Zrovna MCT a kasein jsou nevinný, to nejsou steroidy a podobně..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » pon úno 12, 2024 10:47

Etheric píše:@Dromedaro: Nejsi zdechlej z toho, že tělo není zvyklý a dals tomu moc?

Teď jsem jel po delší době delší náročnější trasu, ale úplně neřeším jen současnost. Já s tím měl problémy i minulou sezonu. Teď jsem to začal řešit. Já to mám tak, že třeba jeden týden jezdím často pak třeba týden zase moc ne nebo vůbec a tak nějak dokola. Myslel jsem si, že třeba když budu jezdit pravidelně každý týden několikrát, že si zvyknu, ale moc to nesleduju, že by to pomáhalo. A pak tady třeba čtu, že PP jede 40km někde v kopcích v Beskydech, což je náročnější terén, než jezdím já a nepíše, že by z toho byl vyřízený. Třeba takhle dva dny po sobě můžu jet 40km trasy, ale pak jsem už unavený, že hlava by chtěla jezdit, ale tělo nechce. S takovou můžu na cyklovandry zapomenout, protože bych to na delší dobu nedával asi fyzicky. Přitom mi 40km nepřijde jako nějaký extrém nebo, že to bylo moc, nevím.

Lipon píše:Podle mě je to akorát černá díra na prachy, gely, prášky apod.
Na vrcholové nebo vysoce sportovní úrovni to možná smysl má, ale jinak ne..

Já tu právě četl v jiném vlákně před delší dobou, že oodoow (pokud si dobře pamatuji) a milarepa používají na ty své dálky nějaké regenerační a energetické přípravky, tak jsem si říkal, že to asi užíváte i ostatní na ty vaše výkony. Zase je fakt, že zrovna ti dva mají výkony (podle co tu píší, že uběhnou nebo ujdou), že už je to spíš jako vrcholový sport. Je fakt, že co jsem se díval, tak ty kvalitnější jsou pěkně drahé a ty cenově dostupnější jsou chemický koktejl co ani nic moc neobsahují z účinných látek, jak píše Etheric. Ale zase hořčíku jsem kdysi užíval toto, ten toho hořčíku má v dobré formě dostatek za dobrou cenu a té chemie tam moc není MedPharma Hořčík 300mg + vitamín D3.

K těm vitamínovým doplňkům právě taky moc nevím, jestli se do toho pouštět, protože tomu nerozumím a budu do sebe cpát vše možný ani nevědět, jestli je to správný, co potřebuju, to není úplně ideální. Taky nejsem moc jejich příznivec. Vyzkouším ten MCT olej a kasein, jak píše Etheric, to jsem neznal.

Já jsem si právě všiml, že když jsem si po delším výjezdu na kole odšťavnil jablka a pomeranče, tak mi druhý den nebylo tak těžko. Z toho jsem usoudil, že asi musím doplňovat nějaké minerály při větším výkonu. Což by pro mě bylo snadnější doplňovat jinak, než hlídat, abych měl vždy doma dostatek ovoce na šťávu.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4385
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pon úno 12, 2024 11:12

Dromedaro píše:ten toho hořčíku má v dobré formě dostatek za dobrou cenu a té chemie tam moc není MedPharma Hořčík 300mg + vitamín D3.

Lol :lol:
Oxid hořečnatý (hořčík), plnidlo (mikrokrystalická celulosa), barvivo (uhličitan vápenatý), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), lešticí látka (polyvinylalkohol), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), cholekalciferol (vitamin D3), lešticí látka (talek).
Horší sis vybrat nemohl. Samej balast, hořčík v tý nejhorší formě, ze který tělo využije nejméně. Když přepočítáš cenu čistýho hořčíku, co tělo využije, ty "drahý" tak draho nevyjdou.. Navíc třeba malát hořčíku je lepší na výkonnost, než chelát, kterej je spíš na noc na relaxaci.

MCT olej ber čistou C8 získanou extrakcí z kokosovýho oleje. Rozdíly jsou velký. Já ho dávám do smoothie, jogurtu, do kafe,...
Kasein je normální separovaná bílkovina s dlouhým uvolňováním, nezatěžuje zažívání, proto je ideální pro regeneraci. Jinak kde prodávaj kasein, maj většinou i MCT.
Minerály nějak extra hlídat nemusíš. S pestrou a vyváženou stravou ti chybět nebudou.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » pon úno 12, 2024 11:38

Etheric píše:Horší sis vybrat nemohl. Samej balast, hořčík v tý nejhorší formě, ze který tělo využije nejméně.

Se mi to nezdálo, protože jsem schválně před tím studoval, které formy hořčíku jsou dobře vstřebatelné a které ne. Dal jsem sem odkaz na špatný výrobek. Podařilo se mi v mailech dohledat a objednával jsem tento: MedPharma Magnesium citrát Forte B6
Ten tzv. základní balast je ve všech baleních, která nestojí 30 pilulek za 1500Kč (nadsázka). Nemám úplně chuť pojídat chemickou tabulku prvků ale zase nevyžaduji čistotu potravin z dob před lidstvem.

Navíc ten balast, já nevím, jako asi je lepší, když to je bez toho, ale zase ty látky musely u nás (EU) projít nějakými schvalovacími procesy, tak nevím, jestli by prošlo něco vyloženě škodlivého. Buď tě oje*bávají mizerným složením nebo brutálně předraženým čistým složením, to si člověk nevybere. To je jak s helmou na kolo. Můžeš koupit za 5tisíc Kč nebo v Dekáči za 800Kč, přičemž ta za 800Kč je taky bezpečná, bo musí splňovat nějaké podmínky.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4385
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pon úno 12, 2024 12:03

Hodně schválených éček se zakázalo, zakazuje a zakázat plánuje, protože teprv zjišťují jakej bordel to v těle dělá. Snad nejsi tak naivní.
Ten tvůj je 67 tablet, jedna 150mg hořčíku, tj 10 050mg za 139kč. Můj https://doplnky-stravy.heureka.cz/brain ... /#prehled/ je 100 tablet, jedna 200mg, tj 20 000mg za 550. To je 2x tolik, což není tak hrozný.

Helma za 800 jistě musí splňovat nějaký základní podmínky, ale o nějakým komfortu si budeš moct nechat jen zdát.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » pon úno 12, 2024 17:57

Etheric píše:Můj https://doplnky-stravy.heureka.cz/brain ... /#prehled/ je 100 tablet, jedna 200mg, tj 20 000mg za 550.

Tak to bych i bral tohle, to by ještě šlo. Vydrželo by mi to i déle, než to, co jsem měl, protože by stačila jedna kapsla, tak to vyjde cenově na stejno. Máš i odkaz na nějaký ten kvalitní MCT olej a Kasein? Já v tomto nemám přehled.

Etheric píše:Helma za 800 jistě musí splňovat nějaký základní podmínky, ale o nějakým komfortu si budeš moct nechat jen zdát.

Zatím mi nejlépe seděla helma z Dekáče za 800Kč, pokud nenajdu nějakou slušivější s hezkým designem do 2-3tisíc, která mi také sedne, tak vezmu Dekáč. Helmu za pět tisíc kupovat nebudu.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4385
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pon úno 12, 2024 18:31

Používám ten hořčík na noc, když je potřeba. Na den je lepší tohle https://www.brainmarket.cz/doplnky-stra ... ium-malat/

MCT může byt libovolnej C8 z kokosovýho oleje, je to stejný. Kasein si vyber podle chuti. Já tohle jedu stylem pana Nevrlého, nevadí mi neochucenej "hnus", prostě to vypiju.. Ale někomu se to může kekelit, tak si vybere s příchutí. Opět věc preference - čistý složení, nebo dobrá chuť. Naposled jsem bral tyhle věci na aktin.cz, teď maj myslím i nějaký akce. Což mi připomíná, že bych měl objednat proteiny, už dochází. Akorát ti poradim nekupovat hned velký balení, když nevíš, jak ti to /ne/bude chutnat. A jakkoliv je to chuťově fajn, nerozmíchávej to v mlíku. Vždy jen vodu. Přidáním mlíka tam vracíš to, co bylo pracně vyseparováno a měníš schopnost vstřebávání.

Helmu jsem koupil v 50% akci za 3k ze 6, takže spokojenost. 6 bych za to taky nedal..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » pon úno 12, 2024 19:20

Dromedaro - nedělal bych z toho takovou vědu. Pomůže ti trénovanost, to je dlouhodobější meta, po větším jednorázovém výkonu bych si koupil flašku magnezie.
Když to opakovaně nebude pomáhat, zkoušel bych přípravky, ale jestli ti normálně nic není, není důvod hned brát něco extra.

Terminátorské výkony ála milarepa nebo oodow nepraktikuješ, ne?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod oodoow » pon úno 12, 2024 20:09

Souhlas s Liponem, chce to jezdit a jezdit. Kámoš loni najezdil nespočet km a přes 365km výškových za rok. Teď jsem s ním na dovolené a když vidím, že jí každý den prostě chleba s něčím a večer dává pivko, tak to opravdu není žádnými doplňky stravy. :) Jestli tě z kola bolí něco abnormálně, tak si zajdi na bikefitting. Jestli máš jenom unavené nohy, tak to je normální.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » pon úno 12, 2024 21:02

Lipon píše:Terminátorské výkony ála milarepa nebo oodow nepraktikuješ, ne?

Ne, to rozhodně ne.

oodoow píše: Jestli tě z kola bolí něco abnormálně, tak si zajdi na bikefitting. Jestli máš jenom unavené nohy, tak to je normální.

Ne, nic abnormálně ne. Jen jsem druhý den vyčerpaný, unavený a někdy mě bolí celé tělo. Že bych se rád jel projet, ale po sto metrech bych z toho slezl a šel zpět domů.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4385
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » úte úno 13, 2024 7:38

@oodoow: jasně, že trénink je alfa omega úspěchu, však jsem mu to psal. Ale zas nutno dodat, že ne každý tělo je stavěný na velkou zátěž (bez ohledu na stravování). Nicméně, tréninkem se může opravdu citelně zlepšit každej. Jen ty začátky jsou těžký a pokud fakt správně nejí, můžou mu chybět živiny. Tady se dá pomoct, mnoha způsoby, já mu poradil neškodnou mléčnou bílkovinu a zdravej tuk měnící se v těle na ketony. S tím, že to neslouží jako náhrada pestrý a vyvážený stravy, což se na tom i píše.
Ten kasein bez příchuti chutná jako rozkvedlaná syrová mouka, ale když se to pořádně rozmixuje, je to lepší, neni to tak "moučný". Zkoušel jsem do toho dávat různý věci na ochucení, ale stejně to byl pořád hnus, často větší, než bez ochucení. Tak to piju čistý..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

PředchozíDalší

Zpět na Cykloturistika