Volný cyklopokec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát kvě 8, 2020 11:34

Tak neska ráno sem zase točil nohama proti kopcu, ráno při snídani i po ní kuleno bolelo jak čert, první asi 3 minuty na bajku lehce protestovalo a pak dobrý.... kuju temu nahoře. Teda dobrý jen do okamžiku, kdy mi proti kopcu došlo, musel sem slízt z bajka a tlačit proti kopcu - v tu chvíli kuleno zase řvalo silně nahlas. Ale stačilo opět nasednout a dobrý. Takže je to s ním fčíl přesně naopak, než to bylo dlouhé roky - sem mohl chodit a nemohl jezdit na bajku, fčíl teda přesně naopak).

Křasny vylet, nebylo nepřiměřeně zima ani horko, slunko, moc nefučelo, akurváth na hřebenu okolo Soláně bylo neskutečně, ale neskutečně lidu - sem během 20-ti minut na hřebenu tam potkal snad 50 pěšotůristů.

Doufám, že se to kuleno nějak nerozleží a že zítra budu moct zas.

A fčíl částečně offtopíč: sem si tady už mockrát stěžoval na trnutí rukou na bajku, minulý týden sem o výběru madel mluvil s jedním známým a tak mě ten rozhovor in(g)spiroval že sem prozkoumat nabídku madel/rukojetí pro bajky a tak mě jedny !levné! (340káčé) madla (s integrovanýma parohama) zaujaly, že sem je zkusmo objednal (typ Sting 916) a dal je na bajka (většinou kupuju vždycky to nejdražší, co je v nabídce). A.... světe diff se, občas i levná věc funguje mnohem lépe než drahá - drží se sqěle, ruce díky přendávání polohy trnou míň, za parohy proti kopcu je to balada, prostě max spokojenost. Jediná piha na kráse je asi 200gramů navíc proti tomu, co sem tam měl - tím pádem ta stará madla a parohy budou na prodej.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát kvě 8, 2020 11:43

Jo btw, druhá fáze odlehčování bajka je fertig, myslím (nemám váhu, abych si to potvrdil) že sem už jen opravdu lehce nad 10-tima kilama (čisté váhy bez náhr. duše, nářadí, pumpy a flašky s pitím) i s těma těžkýma madlama Sting. Ešče mám v hlavě jeden krok, ale .... musím počkat až pomine korona, ten díl je fčíl "off", bo fabryka, co ho vyrábí nepremáva - až sem mi podaří ho sehnat a namontovat, tak můj 29" bajk (front shock only) bude na 100% pod 10 kilo. A nad 100kilo, co se ceny týče, teda no..... jo, a moc jiného materiálu než kabroň už na něm nebude, no.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát kvě 8, 2020 11:50

A ještě btw k btw :D : To že člověk koupí něco přesně podle specifikace (ie. co tam rozměrově/typově patří a má pasovať) neznamená, že nemusí řezat, píliť, vrtať, brousiť aby to pasovalo.... ale nakonec sem to tam "narval" (doufám, až čas ukáže zač je teho lokeť)..... jo, a ten kabroň je ale vzpurná sfiňa pod pilkou a pilníkem.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » pát kvě 8, 2020 11:59

To já mam lepší příběh, včera jsem valil kolem Radyně do mírnýho kopce a vjel do dráhy hovadu (asi vosa). Trefila se mi přímo do huby mezi mírně pootevřené čelisti a přístála kde jinde než na jazyku. Než jsem zareagoval, měl jsem tam žihadlo. Zastavím, tvora z úst vyhodim. Rejpu dál a vyhodím i žihadlo, ale ta bolest! A tak tam jen tak stojím a leju si vodu z bidonu na jazyk. To zaujalo bikera přijíždějícího z protisměru, zastavuje a ptá se jestli je vše v pohodě. Vyprávim mu příběh a kontroluje mi jazyk a vypadá to OK, tak valim dál. Po pár pivech u vokýnek ale bolest mizí a tak to dobře dopadlo.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát kvě 8, 2020 13:59

Toho se už roky v outdooru děsím - vosa v hubě a žihadlo do jazyka = udušení. Jednu dobu sem dokonce zkoušel nosit kus záclony (síťky) přes hudu, ale byla s tím jen otrava.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » pát kvě 8, 2020 15:09

Stačilo by mít nákrčník alias roušku přes hubu a nestalo by se to, ale kdo by to při jízdě do kopce v lese dělal.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát kvě 8, 2020 17:54

pavproch píše: akurváth na hřebenu okolo Soláně bylo neskutečně, ale neskutečně lidu - sem během 20-ti minut na hřebenu tam potkal snad 50 pěšotůristů.


Extra hlasitý cvrk Mavic má i svoje výhody.... funguje jak zvonek (který nemám). :twisted:

Už sem si na něj i zvyk.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod mike » pát kvě 8, 2020 18:02

Tomas píše:Rejpu dál a vyhodím i žihadlo, ale ta bolest!

Vosa zihadlo nenecha, to musela byt vcela. Mels sakra stesti, tohle je na uduseni. Asi jeste nemela moc jedu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 9, 2020 11:25

Neska ráno sem zase kroutil nohama proti kopcu, je to na dobré cestě, tělo si už pomalu na tenhle druh pohybu zvyká, ani prtel už nebolí tak moc. A letos poprvé bylo tak akoráth těplo na bajking.

Mně ale asi šlehne - celou loňskou sezonu sem si tu stěžoval, že bajk vydává nějaké neidentifikovatelné lupání/praskání i když sem se snažil opakovaně, marně vše podotahovat, vymezit vůle, promazat atd. Nic nepomohlo, prostě v něm lupalo. Po výměně "půlky kola" za nové to lupání zmizelo a já se pomalu začal radovat, že se zadařilo. Guvno, neska při výletě už v něm zase lupe. Mně mrskne. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » sob kvě 9, 2020 11:54

Vyměnit druhou půlku kola? :-D
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 9, 2020 12:02

Žeby? :mrgreen:

Divné je, že jedu na bajku po hrbolatém a louská/lupe v něm - pokaždé někde inde. Jedu a slyším loupání jakoby zpod sebe = sedlo/sedlovka/zámek sedlovky, taxe zvednu ze sedla (aby to přestalo) a guvno, louská dál. Zastavím, lomcuju řídítkama a nic. Pak sednu na bajka a při prvním šlápnutí "lup" z řídítek/představce/hlavy. Zastavím, zkouším lámat řídítka a nic. Sednu na bajka a "lup" z pod prtele.... začínám mít trochu podezření, jestli pachatelem není press-fit střed (BB - už loni mi tu grco dával odkaz na náhradu za PF, kuju) - když sem měl ale bajka fčíl rozebranýho, tak se to vše tvářilo pevně a žádné vůle nikde.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 9, 2020 14:08

pavproch ve stížnostech asi před rokem píše:Kurwy zelené začaly kácet les a bagrovat (imho naprosto zbytečné) lesní cesty v jednom z posledních "pustých" údolí v masivu Radhoště (levá strana Podstupňů)... chjo no..
Obrázek
:vom:


Neska sem si totam (obě "nové" cesty vrstevnicově nad sebou) projel na bajku - stav nezměněn, ty vybuldozerované zářezy šikmo svahem sou fuckt jak pěst na woko. Ale aspoň se dají použít na bajku na průjezd z jedné strany kopca do vedlejšího oudolí, no....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » stř kvě 13, 2020 15:15

Tak. I dyž sem tu spal, že scu novou přiblbu na bajka a že bez zkoušení nekoupím, bylo to přesně naopak. Kupodivu s úspěchem. Sem na doporučení drahé objednal naslepo v Lidlu Uvex Viva3 v matt black (s tím, že buď třináct stovek vyletí z komína nebo ne) a ... ono to je dokonce mnohem lepší, než to vypadalo podle obrázků, pasuje, netlačí, vzhled je fajny taky. Spokojenost. Prostě vyjímka potvrzující pravidlo.

EDIT: Akurváth tím, že mám XL škebli, je to XL velikost a je teda krapet (rozměrově) větší, no.... halt rachitický důchodce na muntynbajku s velkou bambulí místo hlavy, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod grco » čtv kvě 14, 2020 8:33

Preco by malo 1300 vyletet z komina? Si nepocul este o vraceni zbozi objednaneho z netu?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv kvě 14, 2020 8:51

To byla alegorie, vždycky mám v záloze variantu (když by se MNĚ nelíbila) to věnovat juniorovi. Naštěstí se líbí.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod grco » čtv kvě 14, 2020 8:58

Ja som uz 3 helmy objednaval z netu a vsetky v pohode. Pride mi to pohodlnejsi, dobre eshopy (napriklad skibike centrum radotin) maju zaslani zpatky zdarma, takze ani postovne neplatim.

Kludne by som si kupil veci aj v kamennom obchode, ale bohuzial, vzdy ked do nejakeho cykloobchodu v brne idem, tak co sa tyka doplnkov nikdy nemaju to co hledam. Asi som moc narocny, ale vyber v kamennych obchodoch mi pride casto hrozny, takze ja uz som uplne presedlal na eshopy...

Napriklad naposledy som kupoval cely "outfit" od POC. Kratasy, dres, navleky na nohy, navleky na ruky, ponozky, rukavice, helmu a bryle.

Jediny obchod, co POC predava v Brne, ma od nich 2 tricka a 1 kratasy (a to este MTB), zvysok kolekcie vobec nevedou. Nic z tych konkretnych produktov, co som chcel nemaju, ani jednu tu vec! Furt maju tie obchody plne hovadin, nechapem kto to kupuje. Som to vsetko musel objednat priamo zo Svedska (ofic stranka vyrobce).
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 16, 2020 12:01

Letos sem sezonu na bajku zahájil asi před měsícem a vlastně celý ten měsíc bylo sucho a nechcalo. Dneska už sucho nebylo, bylo zcela normálně jarně (bago a louže po dvou dnech scaní) + docela zima i dyž slunko, takže:

a) sem domů přijel jak zmrzlé prase (že sem se musel zatuhlýma rukama vysvlíkat na terase než sem byl připuščen do těplé sprchy)

b) bajk pod bordelem nebyl skoro rozpoznatelný (už je umytý proudnicí)

c) bago = bordel v řetězu (umyto) + už zase (potřetí za rok, co tohodle bajka mám) sem probrousil brzd. špalky vzadu až na kov, odpoledne budu měnit (ešče, že jich mám doma zásobu)

d) po měsíci ježdění na suchu sem už úplně zapomjél, jakej je to v bagu proti kopcu potrat (klouže to, prohrabává se to) - btw Thunder Burt vepředu i přes poměrně jemný vzorek je i v bagu OK.

e) jak bajk byl celý mokrý a od baga, tak neska na výletě nevydával loupací pazvuky při šlapání

Čím sem starší, tím víc sa tělo brání pohybu proti kopcu (mno, nejvíc asi hlava před výkonem, jak už se rozjedu, tak první protikopec je sice na kantnutí se, než si tělo zvykne, ale pak už šlape a potím se ráth). Zítra ráno zase budu šlapat proti kopcu (a už fčíl sem mi to v hlavě zase "rojí")
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 16, 2020 13:49

pavproch píše:Tak. I dyž sem tu spal, že scu novou přiblbu na bajka a že bez zkoušení nekoupím, bylo to přesně naopak. Kupodivu s úspěchem. Sem na doporučení drahé objednal naslepo v Lidlu Uvex Viva3 v matt black (s tím, že buď třináct stovek vyletí z komína nebo ne) a ... ono to je dokonce mnohem lepší, než to vypadalo podle obrázků, pasuje, netlačí, vzhled je fajny taky. Spokojenost. Prostě vyjímka potvrzující pravidlo.
EDIT: Akurváth tím, že mám XL škebli, je to XL velikost a je teda krapet (rozměrově) větší, no.... halt rachitický důchodce na muntynbajku s velkou bambulí místo hlavy, no.


Tak jo, nákup naslepo v Lídlu se protentokráte povedl, funguje, štítek štítkuje, větrání větrá, nehýbe se a sedí i při pohybu/sportu na škebli tak jaxem chtěl. Ale příště už rači ščestí pokoušet nebudu, věci co sa mají zkoušet budu zkoušet než kupim.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 16, 2020 15:33

Něco je špatně.... sem na bajku vyměnil ojeté zadní brzdové desky za nové a.... nebylo třeba nic na brzdách štelovat. To není normální..... mno, def. uvidíme (spíš uslyšíme) zítra na výletě, esli nebudou dělat pestva....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » sob kvě 16, 2020 19:30

Já to s děckem dnes poslal na Stříbro. Pivo na Hracholuskách a pak ve Stříbře hromada dalších. Pak kola do vlaku a na Plzeň zpět. Pohoda jak řemen.

Skvělej den.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 17, 2020 11:36

Tak jo, brzda (zadní) po výměně desek OK, brzdí a zvuky nevydává.

Neska zase fajny výlet - sem dostal za úkol prozkoumat jestli na (pro mne) známém místě vysoko v masivu Radhoště už je medvědí česnek - není, buď je ještě brzo nebo ho zahlušily kopřivy, kterých tam je fčíl hafo a velikých, což mě vedlo k poznání, že tělo ještě pořád si pořádně na točení nohama nezvyklo - bylo to ca 500 výškových (soustavně proti strmému terénu, asi 6x sem musel zastavit a jednou kus potlačit) a nahoře sem už mlel dost naprázdno, no...

Ale co už, hlavně že to vůbec de (koleno dokad točím nohama dobrý, ale jakmile slezu a tlačím, protestuje fest).

A už to oproti fčerejšku dost oschlo, sem neska jak prasca dom nepřijel, ani bajka mýt nebudu muset.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » ned kvě 17, 2020 14:50

No já jsem už spokojenej. Na gravelu jsem za pět tejdnů natočil už něco přes 800km, nic mě už tak něják nebolí, tělo si zvyklo a odsejpá to.

Občas nadávam na pevnou vidlici na rozbitejch cestách, ale pak když přijde asfalt tak jsem za ní rád a zapomenu na to a i na silniční převody jsem si zvykl.

Čekám až otevřou ubytka/kempy, nahodíme s jr. brašny a valíme, fakt se na to těšim.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod grco » ned kvě 17, 2020 18:39

@Tomas: Tesi ma, ze poznam dalsieho gravelistu :) Co mas za gravel?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » ned kvě 17, 2020 20:04

Super! No, co bych měl, Ronina '19, alias splašený tyče. :lol:

Já měl leta různý crossový kola, který jsem časem vždy postupně transformoval směrem k horáku. Hlavně kvůli tomu, že jsem měl větší nájezdy a komponenty nestačily. Dlouho let jsem nejezdil vůbec a když zavřeli hospody, kolo byla jasná volba. Tak jsem koupil za dvacet ve slevě loňskýho Ronina a už jsme spolu velký kámoši. Zvažoval jsem všechno možný, ale tohle se mi prostě líbilo. Jednoduchý kolo, pevná vidle, mechanický koutoučovky a hromada návarků na cestování.

Jsem z toho nadšenej a to fakt. Neskutečně univerzální kolo do každý domácnosti a živý jak prase, pomalu se na tom jezdit nedá a furt tě to nutí valit rychlejc a dál. Les, štěrk, asfalt, polňačka, je to jedno. Sype to a to jistě dobře víš, radost! Je tady poblíž cyklostezka se zkratkou do skokánku, tak to rozhučim co to dá a užiju si svých pár vteřin ve vzduchu. Je to pecka! A o tom ten gravel myslím je a pro mě už navždy bude.

A co sedláš ty?
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod grco » ned kvě 17, 2020 20:18

Suhlasim, predtym som mal hard-tail a jazdit na kole ma vobec nebavilo. Odkedy mam gravel tak jazdim mnohonasobne castejsie, a aj delsi trasy.

Ja uz mam postupne 3. gravel.

Moj 1. bol celoocelovy Kona Sutra LTD, planoval som vtedy, ze budem jazdit aj nejake delsi vylety s taskama, tak som kupil celoocelak, ale nikdy som sa k tomu nedostal, tak som ho predal, lebo bol tazky.

2. gravel som si poskladal, karbonovy Ibis Hakka MX, 9kg oproti 12kg Kone a zistil som, ze ma to bavi proste jazdit na lehkym kole. Mal som problem tam ale dat kliky s wattmetrom, tak som predal aj ten. :)

A teraz mam Specialized Diverge a som konecne dokonale spokojny. :) Jazdim prevazne asfalt, ale uz som na tom siel aj lahsi singletrail.

Dokonca uz traja kamosi za tu dobu presedlali tiez na gravel a kazdy si to chvali.

Obrázek
Naposledy upravil grco dne ned kvě 17, 2020 20:32, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod grco » ned kvě 17, 2020 20:28

@Tomas: pozeram ze ten Ronin je taky ocel? :mrgreen:
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » ned kvě 17, 2020 20:35

Rozumim 8)

No já zvažoval hromadu věcí, ale vzal Ronina, protože byl jednak levnej a druhak jsem nevěděl jak moc tomu po letech propadnu (a propadl jsem).

Zvažoval jsem od Salsy Fargo, přes Bombtrack Beyond až po Trek 920, kterej je už mimo (a i ten Diverge byl ve hře). Starej Ronin byl levnej a baví mě to teda fest a probudil u mě zase radost jezdit a tak mu za to tímto oficiálně děkuju.

Ocel to samozřejmě je 8) Je to přesně toto.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod grco » ned kvě 17, 2020 20:37

Hehe, tak presne Salsa Fargo a Bombtrack Beyond boli v mojom hladacku tiez, uplne na tom zaciatku, ale vtedy zvitazila Kona :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » ned kvě 17, 2020 20:39

Tím pádem si zcela rozumíme :lol:
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod grco » ned kvě 17, 2020 20:52

Jo rozumime, ale ja som potom postupne presedlal spis na tie "racing" gravely, vic na asfalt a lehoucke. Takze spis neco jak u Salsy konkretne Warbird.

Ted (okrem Divergu) sa mi hodne libi napriklad Cervelo Aspero, Wilier Triestina Jena, Cannondale Topstone, alebo Trek Checkpoint SL
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

PředchozíDalší

Zpět na Cykloturistika