Volný cyklopokec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » pát úno 24, 2023 5:47

To jezdíte teda hodně. Já teď jezdím každý den 20-30km.

PP: Jojo, lidi vylézají z brlohů, tak už brzy bude čas se přemístit na polní a lesní cesty. Včera jsem závěr jízdy jel po cyklostezce a ta byl plná mamin s kočárama, nejlepé tak, že vždycky jdou dvě vedle sebe přes celou cyklostezku a klábosí a musí se zvonit a brzdit.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4380
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » pát úno 24, 2023 8:04

já snad zítra na chvíli vytáhnu kolo
fofrklacky už sou v koutě, tak aspoň kousek kolem komína, žádná divočina, stání v pedálech si zatím odpustím
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » pát úno 24, 2023 9:15

Ještě je zajímavý, že aniž bych něco změnil, tak mi zmizely ty bolesti kolene, které jsem měl loni při jízdě na kole a řešili jsme je tu. Takové ostré bodnutí v pravém koleni z vnitřní strany. Teď jezdím více a v koleně nepíchá. Tak doufám, že to tak i zůstane. Je ale fakt, že jsem si mezitím teda hrál s nastavením sedla (dopředu/dozadu), tak možná to hrálo nějakou roli.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4380
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pát úno 24, 2023 18:42

Existuje nějaká reflexní vesta ala pracovní, ale ne pytel, nýbrž střih na tělo /jezdim bez batohu/, aby to nevlálo? Nebo něco na ten způsob. Mám doma klasickou pracovní ale nemám šicí stroj a už vůbec ne skill na to, abych z nemožného střihu udělal vyhovující..
V prodejnách u nás jsem nic nenašel, jen ty pracovní
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8105
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát úno 24, 2023 18:44

...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pát úno 24, 2023 18:44

Dromedaro píše:Je ale fakt, že jsem si mezitím teda hrál s nastavením sedla (dopředu/dozadu), tak možná to hrálo nějakou roli.

Centimetr udělá dost. Dnes jsem viděl chlapa, koko za dvojnásobek toho mého a sedlo měl tak vysoko, že mu lítaly kyčle, až mě to bolelo už jen od pohledu

@pp: děkuju. Po tom, co jsem viděl před pár dny, chcu bejt co nejvíc vidět. Svítím sice jak vesmírná loď, mám blikačku vzadu, všechny předepsaný odrazky, ale ta vesta tomu přidá hodně. Když se zabiju při sjezdu, je to vpohodě, dá se to přijat, ale když mě, blbě viditelného, srazí auto, je to úplně nesmyslná a zbytečná smrt
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8105
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » pát úno 24, 2023 20:37

Tu reflexní vestu si chci taky pořídit na kolo.
Mně to přijde ideální na to kolo. Hodně lidí to takhle vozí na sobě a je to výrazně viditelné na dálku i ve dne.

Další pozitivum je, že aniž bych něco měnil na jídelničku, s tím jak teď více jezdím na kole, cítím a vidím na sobě, že hubnu.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4380
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob úno 25, 2023 12:38

Asi by to bývalo šlo (nechčije/nesněží, chladno), ale točil sem nohama v garáži a dva poznatky:
a) neska ty tři hodiny byl extra dlouhé, už mě to asi opravdu nebaví
b) dvacátý devátý "výlet" indoor, předtím těch 28 výletů (se zpocením + následným sušením) v jednom cyklodresu a dlouhých cyklo kalhotech bez jejich prací, už smrděly a pálilo to na zadku = vypral sem je. Už to nesmrdí, ale na zadku to pálí dál. Chjo no, sem zvjedaff až bude "the real thing", esli ty kaťata budou prudit dál.

EDIT: než sem to dospal, tak na střešním okně už to kape = už tam ščije.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned úno 26, 2023 12:58

Neska sem zase točil nohama v garáži a nebyla až taková otrava jako fčera, i tak se ale už neuvěřitelně těším na "the real thing" - sem tak nějak doufal, že už příští víkend ale moc optimistiky to nevypadá:
picasi.jpg

.. ale budu optimisticky doufat, že se na takovou dopředu netrefí a že to pude = vytáhnu bajka z trenažeru a vyměním řetázku (normální výlety venku = měním co 15 výletů bo bago, písek a tak, na trenažeru sem na jeden řetěz odtočil 30 "výletů" po 3 hodinách).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » ned úno 26, 2023 18:38

já to o víkendu vzdal
včera nevlídno, dneska zima a studenej vítr, šel na pěší rekonvalescenční procházku (a hledat nové stezky ďáblickým lesem, kudyma budu jezdit do a z práce)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv bře 2, 2023 16:10

Neska odpoledne, jaxem přišel z prce, taxem si "hrál" s bajkem - řetázka vyměněná, vzhůru do dalších statických kilometrů (venku je sice vzhledově přenádherně, ale ve stínu furt kluzko a sněhovato, i v sobotu ráno má být zmrzlo (= kluzko) sic hezky = budu zase točit nohama na místě. A v neděli už má zase sněžit. Škoda no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Zdéňa » pát bře 3, 2023 9:55

Dneska ranní vyjížďka skvělá. Posunul jsem se vlakem, pak kolo na chatu, kde mám dneska HO :twisted: Ráno -8, ale jelo se dobře, alespoň bylo vše zmrzlé.
Odpoledne to natáhnu na nějakou hoďku a půl, dvě hoďky domů. Už se nemůžu dočkat, další dny to vypadá na sychravo.
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1488
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » sob bře 4, 2023 10:20

Včera mi pod kolo skočila starší ženská přímo z chodníku, i když se na mě dívala a běžela naproti mně. Měla zelenou na přechodu, což chtěla stihnout tím, že vběhla do silnice o deset metrů dříve než byl přechod a skočila přímo přede mě. Stihl jsem něco zabrzdit, ale stejně mi přelítla přes řídítka do klína. Stihl jsem se akorát zeptat, jestli je blbá a pak bez omluvy nebo nějakého slova mi slezla z kola a utíkala dál přes silnici.

Taky mi začala hrozně zvučit zadní brzda. Když jedu na kole, vydává to zvuk, jako když o sebe škrtají dva plechy a když tou zadní brzdou začnu brzdit, je to kravál jako když se rozpadá staré auto. To musím opravit, s tím se nedá jezdit, když jedu tak se otáčí všichni na ulici. Předpokládám, že je to nevycentrovaná brzda a ošoupané destičky. Ethericu, prodáváš ještě ty Shimana? :D
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4380
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob bře 4, 2023 12:54

Na kluzkém neyezdim. Neska (před chvílí) potvrzeno - sem dopoledne točil 3 hodiny nohama v garáži (venku sucho, zima, šedivo = asi by to šlo) a paxem se doma převlík a před obědem sem spěchal v papučích do garáže pověsit ty kyklohadry na sušák, aby uschly - před garáží mám zbytek (zmrzlého) sněhu vs. papuče vs. spěch = plác sebou. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » sob bře 4, 2023 14:38

Destičky už nemám a myslím, že je nebudeš mít sešoupaný, ale jen blbě vycentrovaný. To je otázka chvilky to napravit..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8105
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » sob bře 4, 2023 14:44

Jako, že rok to bylo vycentrovaný a teď se to samo od sebe odcentrovalo?
Mně se do toho, moc nechce vrtat. Je to na zadním kole a bojím se, že si tím zase rozdrbu úplně vše včetně přehazek, když to kolo sundám. Nemám doma ještě pořádné nářadí ani stojan. Jestli nebude strategičtější to zavést do servisu.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4380
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » sob bře 4, 2023 15:06

Ano, když s tím v zatáčce prudce pohneš, může se to hýbnout. I další věci se tam můžou hýbnout.
Povol brzdu /třmen/ úplně aby se hýbal. Roztoč kolo a zmáčkni brzdu. Pevně přidrž páčku brzdy a utáhni třmen. Roztoč kolo a koukej, jestli běží kotouč rovně mezi destičkami. Třeba máš ohlej kotouč. Nemusíš do toho nijak hrabat, je to na pár minut.

Btw nechápu, proč bysis měl rozdrbat "vše", když sundáš kolo.. Jak s tím souvisí přehazovačka? :-k
Sundavat to budeš muset tak při výměně destiček a odvzdušnění, ale chce to nářadí - já koupil to dražší a i tak jsem ušetřil stokoruny oproti servisu na odvzdušnění brzd a výměně destiček. A to nářadí zůstalo doma, olej taky, takže další brzda bude jen za cenu destiček.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8105
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob bře 4, 2023 15:15

Etheric píše:Sundavat to budeš muset tak při výměně destiček a odvzdušnění.

God bless brzdy XTR = při výměně desek nemusím nic demontovat, vycvaknu pojistku, vytáhnu desky, strčím nové, zacvaknu pojistku, fertig.

Btw, "kovový" zvuk od brzd při brždění může být "špona"/kamínek zamáčklý do desky (už sem to tak měl).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » sob bře 4, 2023 16:57

@pp: ani to kolo při výměně destiček nemusíš demontovat? Já musím jen sundat to kolo + cos psal ty. Jiný úkony pouze při odvzdušnění atd, ale tam musím demontovat jeden šroub a několik jich povolit.
Nebo jak jsi to myslel?
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8105
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob bře 4, 2023 17:22

Ne, u XTR brzd kolo ven při výměně desek nemusí. To byl hlavní důvod, proč jsem nebyl spokojen s brzdama (MT500), které na bajku byly z výroby a vyměnil je (fčíl mám BR9000).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » sob bře 4, 2023 19:23

Kdybych to měl dělat co měsíc, neváhám ani minutu a kupuju, co ty. Ale jednou za uherák sundat kolo není zas taková pruda, takže mi to za ty prachy za lepší brzdy nestojí
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8105
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » sob bře 4, 2023 20:07

pavproch píše:Btw, "kovový" zvuk od brzd při brždění může být "špona"/kamínek zamáčklý do desky (už sem to tak měl).

To by mohlo být. Má to zvuk jako když odpadne plech z auta na asfalt. Jezdil jsem teď po takových cestách, které byly vysypány materiálem něco jako bílý prach a miliarda malých kamínků. Mám to asi tak tři dny, co jsem si toho začínal všímat, ale to dělalo jen chvílema nebo málo. Včera to propuklo na plno a bylo to na ho... a byl jsem rád, když jsem dojel domů.

Etheric: Díky, zkusím to podle tvého návodu.
Nevím, na minulým kole když jsem oddělal zadní kolo, tak se mi to celé rozsypalo, ty kolečka, kladky a bylo to pak celé rozhozené. Tak nerad sundávám zadní kolo.

Včera jsem viděl před hospodou pít pivo dva mladý cyklisty a ti teda měli horský kola, že to muselo stát jako auto. Krásně naleštěný, zářivý barvy a design, že jsem si říkal, že s takovým kolem by se mi ani do terénu nechtělo, protože i malý škrábanec na tom rámu by mě fakt pořádně naštval... ale možná tam mají nějaký ty ochranné průhledné samolepky na tom rámu.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4380
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » ned bře 5, 2023 5:37

Dromedaro píše:Etheric: Díky, zkusím to podle tvého návodu

To není můj návod, to je návod chlapa, kterej tomu rozumí, ale předpokládám to za jakýsi návod všeobecný. Funguje. Pokud nezafunguje tohle, musíš oddělat kolo, srovnat pístky do výchozí polohy /na to musíš mít horní expanzní nádobku/. Však jak jsem psal, objednat všechno nářadí na komplet servis brzd /to lepší nářadí/ a trochu minerálního oleje vyšlo levněji, než jeden zásah v servisu, kde ti to stejně s velkou pravděpodobností udělají špatně či přinejmenším pochybně. Nebo co když to naschvál opraví tak, abys k nim za čtvrt sezóny musel zas?
Sám si to uděláš líp, ušetříš a fakt ti to nezabere ani půl hodiny času včetně shlédnutí instruktážního videa.

Dromedaro píše:když jsem oddělal zadní kolo, tak se mi to celé rozsypalo, ty kolečka, kladky a bylo to pak celé rozhozené. Tak nerad sundávám zadní kolo.

ti teda měli horský kola, že to muselo stát jako auto. Krásně naleštěný, zářivý barvy a design, že jsem si říkal, že s takovým kolem by se mi ani do terénu nechtělo, protože i malý škrábanec na tom rámu by mě fakt pořádně naštval...

Co tam k čertu máš? Vždyť je to pevný a rozdělat to dá práci, teda aspoň na mým novým kole. Spíš mám obavy, že to půjde těžko měnit, že se tomu nebude moc chtít z původní pozice, ale že by se to mělo při oddělání kola vysypat? :shock: Nemáš tam něco špatně?
nebo nepleteš si pojmy? Mám na mysli vytáhnout osu a sundat kolo a toho si dál nevšímat, ne ho /kolo, jakože ten kulatej komponent/ rozebírat.

Je to od používání, málokdo si to koupí jako dekorační předmět... Mně jsou škrábance u zadele. A znám frajera s kolem za 200k+, kterej ho potřísnil nesmyvatelnou barvou. Důvod je mi jasnej - když bude vedle sebe několik drahých kol, všechny krásný, čistý, a jedno pobarvený barvou na graffiti, který si zloděj vezme? Zámek můžeš mít jakej chceš, všechny jdou bleskově překonat. A ten, kdo se na takový kola specializuje, ti otevře každej zámek pomalu stejně rychle, jako ty si odemčeš vchodový dveře.. Takže ta ochrana zohyzděním kola není od věci... A týpkovi to nevadí, dle svých slov to má na ježdění, ne na okrasu a takhle to aspoň není tak atraktivní pro chmatáky..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8105
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned bře 5, 2023 13:04

Taky nechápu, co se může při vyndání kola z rámu rozsypat. Ale dělám to (sundavat kola) taky nerath, tak nějak z principu = do věcí, které fungujou sa nešpárá.

Dokud sem měl na bajku rychloupínáky (pákové = excentr), byl po zpětném nandání kola do rámu občas problém trefit přesnou polohu kola (= brzdového kotouče vzhledem ke třmenu) aby neškrtal. Fčíl mám vepředu i vzadu pevnou osu a ta se vždy trefí do správné/přesné polohy takže brzdový kotouč neškrtá.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pon bře 6, 2023 5:41

Taky do věcí nehrabu, dokud fungují, jenže jemu to nefunguje. A já budu taky muset sundat zadní kolo. V tom zásah nevidim, tam se do ničeho nehrabe.. Hrabat ale už budu do bezdušový pásky, doufám, že ta mrcha křivo nalepená půjde dobře dolů. Ještě jsem tohle nelepil, ale pásky mám na víc pokusů a tak prasácky, jak je to nalepený teď, to snad nenalepim ani na ten první :twisted:
Nebo si nechám poradit od člověka problematiky extrémně znalého - pracovníka reklamní agentury, kterej lepí polepy na cokoliv tě napadne. A musí to mít vždy čistý, bez bublin a ohybů, dokonale rovný, bez ohledu na tvar polepovaný plochy.. Kdo jinej by tomu měl rozumět víc? :)
Taky ještě budu muset sundat přední kolo, oddělat kousek pláště a zkontrolovat množství tmelu, případně doplnit. A rovnou vyměním i ventilek, ať mám na obou kolech stejnej..
Jinak je na tom kole vše v naprostým pořádku a do ničeho dalšího nebude potřeba před sezónou hrabat.

Taky mám pevný osy, z důvodu, že na předchozím kole byly rychloupínací a to už fakt nechcu. Tam ano, tam se to může po sundání "rozsypat"..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8105
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pon bře 6, 2023 9:27

Já budu muset (až vyndám bajka z ternažeru) vyměnit zadní osu (aniž bych vyndaval zadní kolo) a potom doufám budu vyndavat zadní kolo až budu měnit zadní plášť (Z max, má už něco odjeto, na bahnitý začátek sezony dobrý).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » pon bře 6, 2023 10:44

Bylo to na starým ocelovým kole, který nemělo pevné osy, ale rychloupínány. I proto jsem teď chtěl ty pevné osy, že je to prý lepší a není to pak nutné centrovat. Nic se mi nerozsypalo, jen to pak bylo celé rozhozené a přehazka, která před tím řadila normálně reagovala méně spolehlivě. Ale to je asi rukama...
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4380
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » pon bře 6, 2023 12:25

nestalo se mi za 20+ let, že by se mi po vyndání zadního kola cokoli rozhodilo, ani brzdy ani řazení
ať už s rychloupínákama, tak i s pevnou osou
povolim, zatlačim palcem levý ruky na vodítko, aby povolil řetěz, prstama odtáhnu přehazku jako když ven z kola v předozadním směru, aby měly pastorky místo a vytáhnu kolo nahoru
tím jak natáhnu přehazku, je to volný, aby to sedlo na svý místo zpátky v rámu a neházelo
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » pon bře 6, 2023 18:51

Jsem to zadní kolo sundal, vyndal destičky a ....

1.jpg


Vypadají hrozně. (Pardon za špatnou kvalitu fotky.)
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4380
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » úte bře 7, 2023 4:37

No tvl... Nekupovals to kolo ve stejnej čas jako já? Jestli to bylo to testovací kolo, tak bylo tedy testováno až moc.
Budeš muset srovnat pístky, tzn otevřít vrchní šroub, dát tam expanzní nádobku a zatlačit a srovnat je do výchozí pozice. Já osobně bych to raději rovnou odvzdušnil. Cena toho všeho je menší, než cena zásahu v servisu /kde ti to dost možná udělají úplně stejně blbě, jako to máš.../

Jinak tyhle destičky jsem koupil abych pak při výměně zjistil, že tam mám ty větší, 4 pístkový :D
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8105
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

PředchozíDalší

Zpět na Cykloturistika