Volný cyklopokec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » sob kvě 8, 2021 16:46

Já už s řetězama neexperimentuju, dřív jsem zkoušel různý vyšší řady Shimano a bylo to +/- stejný. Dospěl jsem k závěru, že investicí do dražších řetězů nic nezískám.

Takže kupuju standardní HG-54 na 10ti kvalt a jsem spokojen. Děcko fasuje HG-53 na 9ti kvalt (a to samý jsem jezdil roky na kole na kterým jsem měl jinak spoustu XTR věcí).

Už mám doma nachystáno 11-36 10ti kolo a novej HG-54, asi tam ale to starý ještě chvíli necham. Jezdí to a řadí pořád.

Jinak jsem si koupil nový brejle, prubnul jsem českou značku R2, přesně toto. A můžu po dnešní vyjížďce pochválit, je pod nima teda trochu vzdušněji než jsem zvyklý, ale nemlžej se. Samozatmavování taky funguje, takže spokojenost.

Tak uvidíme jak dlouho bude trvat, než je rozežere můj agresivní pot, což se stalo s posledníma německejma AGU. Na "sklech" jsou vyžraný mapy od potu 8)
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 9, 2021 11:25

Pot na čele /přiblbě /brejlích mě neska taky pěkně vytočil, ráno bylo výrazně těpleji než fčera, taxem na sebe dal míň vrstev, mj. sem si nevzal ani čepicu, co strkám pod přiblbu aby mi nebylo zima a zapoměl sem, že v létě pod přiblbu strkám čelenku, aby mi pot netekl do wočí. Takže neska tekl, i na brejle skápnul (a to je věc která mě vytáčí ne do červena, ale rovnou do běla). Čelenka je už nachystaná, příště na ni už nezapomenu.

Fajny výlet, nahoru dolů masivem Radhoště, aji kus sněhu sem hluboko ve stinném oudolí zahlíd. Jak píšu, bylo těpleji, ale v dlouhých čapácích a těplém dřesu dl. rukávec sem se cítil tak akoráth (z lesa táhlo studeno). Jaxem příjížděl dom, taxem křížil bečwanskou kyklostezku a tam bylo hafo víkendových kyklistů v kraťáskách a třičku. Fuckt asi už mám (stařecky) posunutou tepelnou rovnováhu. Ale už sa těším na bajking jen v křaťáskách s třičku. A bez (powerstrečových) rukavic pod kyklo-rukavicema.

Neska byla (už zase, abych nevyšel ze cwiku) po výletě hadica s třískou.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 9, 2021 12:30

Ref brejle: nosím dioptrické brýle, na sport mám už asi 15 let tyhle - dvoje:

Obrázek

A kupodivu za ty roky a litry potu na nich pot "šrámy" nezanechal, jiných šrámů už ale za ty roky mají dost, pár dílů sem už na nich vyměnil (ještě donedávna se daly díly na ně bezproblémů sehnat, čli mám doma zásobu ND) a furt (dobře) fungujou, nemám důvod uvažovat o jiných.

Samozatmavovací (nejen na sport) sem už taky zkoušel a ... ne, moje woči si na ně nezvykly (taja si nedokážou zvyknout na multifokály) - při přechodu ze slunka do stínu s multifokalama i samozatmavovacíma nemám jistotu v chůzi / bajku, "nevidím si pořádně pod nohy/přední kolo".
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » pon kvě 10, 2021 18:09

Tak dnes se zadařilo a dali jsme s jr. 4 hodiny čistého času v sedle. Na slunci kolem 35C, peklo. V lese bylo podstatně příjemněji.

Půlku trasy mě doprovázela lehká migréna z dehydratace po pivně vydatném víkendu, ale dalo se to snést. Vždycky když příjdou tyhle vedra, chvíli mi trvá než se adaptuju. Jsem zvědavý jak bude zítra vypadat moje kůže, ač jsem použil faktor 50, kůže se pěkně červená.

A vlastně se ani nezlobím, že se má ve středu zas ochladit o 10C, v tomhle se mi moc dobře nebajkuje.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » úte kvě 11, 2021 15:56

Dnes jen menší vyjížďka na relax a i pivo bylo. Slunce ve 3 zalezlo a chystaj se tam bouřkový mraky, takže dva dny bude necyklo a vyměním všechny řetězy a sobě i kazetu.

Má tu chcát dva dny v kuse, ale od pátku až po víkend to vypadá opět slibně (teploty příjemných 15C, polojasno).
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod malejjarda » úte kvě 11, 2021 16:28

Jih Moravy - vítr 40km/h, v nárazech 60 - údaje místní meteostnice. Původně jsem chtěl jet se synem na soutok Moravy a Dyje - trojmezí ČR,SR a A. Ale vzdali jsme to. Nerad bych, aby nám spadla někde na hlavu větev.
malejjarda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned pro 7, 2014 16:55
Bydliště: nejjižnější Morava

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » úte kvě 11, 2021 17:35

Juniorka před chvílí přijela na bajku z dědiny nad náma (ca 3km asfaltu z kopce 6-8%) a říkala že musela fest šlapat, aby se z toho kopce vůbec hýbala směrem dolů.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod mike » úte kvě 11, 2021 17:43

Tak uz aspon vime, po kom je. Apuko [-X :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » čtv kvě 13, 2021 15:59

Dny jsou deštivé, tak dítě prodělalo instruktáž a asistovalo u výměny řetězu na jejím kole, po 1550km to dotáhla už na třetí zub měrky.

Starej poctivej 9ti kvalt řetěz HG-53, přehazka Deore, šaltry Alivio - nádherně to řadí. Vepředu trojplacka 48/36/26, vzadu 11-32, je to taková nostalgie - královskej rozsah na všechno.

Ty tlustší řetězy a 9 kvaltů - má to něco do sebe, jednoplacka mi do baráku nesmí. Stejně tak cokoliv co není Shimano :lol:
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv kvě 13, 2021 17:32

Tomas píše: Starej poctivej 9ti kvalt řetěz HG-53, přehazka Deore, šaltry Alivio - nádherně to řadí. ... Stejně tak cokoliv co není Shimano


Napřed offtopíč: já bych... točil nohama... už ať je sobota, to u nás (už) nemají padat trakaře.

K věci: Zrovna při posledním výletu sem se zamýšlel nad tím, jak moc velký kus kupředu to posunul SRAM (1x12, mám na bajku, placka, 12-ti kolo a šaltr XX1, řadiče a řetěz NX, vše model 2019 a mladší) a řadí to mnohem (opravdu o hodně) lépe než XTR (3x8, model myslím 2010) co sem měl na předchozím bajku.

Když sem pořídil současného bajka (kupoval sem záměrně konfiguraci: špičkový rám + slabší osazení SRAM, že to doladím sám) taxem i uvažoval místo SRAMu tam dát Šimano a... neska vím, že by to nebylo třeba, ten SRAM je fuckt dobrej.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » čtv kvě 13, 2021 22:55

Taky jsem byl zvědavý, jestli jednoplacka a ty cirkulárky vzadu budou stačit proti 3x10 na starém kole a překvapivě stačí. Sice jsem párkrát už hledal, kam ještě odřadit a nakonec z toho slezl, ale na starém bych asi stejně skončil, by se to zvedalo stejně na zadní.

Zato už jsem párkrát použil teleskopickou sedlovku dolekopcom, fajná věcička.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát kvě 14, 2021 17:44

pavproch píše:Napřed offtopíč: já bych... točil nohama... už ať je sobota, to u nás (už) nemají padat trakaře.


Dyž sem šel neska zprce dom s paraplem nad halou a jemně mrzgolilo taxem ztrácel optimismus, předpopičají ale že by (snad) zítra dopo scát nemuselo, to sem zvjedaff, esli to vyjde. :bike: Zato v neděli má ráno "na Valašsku vydatněji" scát.... :t:t
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 15, 2021 11:34

Vyšlo. Kuju temu nahoře.... :prayer:

Fajny výlet, vody a baga všude fest, sem zase přijel jak prasca a byla hadica s třískou. Na hřebenu okolo Soláně byl neska strašně lidu - tůristů, aji dva bajkery sem potkal, lidi asi kvaltovali předtím, než to přijde (odpoledne přehaňky a bóřky, zítra ráno trvalý scanec).

Obávám se, že zítra ráno točit nohama nebudu (moct), tak aspoň budu šlapat v gorateksu a vyzkouším ty dexšely.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 15, 2021 12:46

Kura, fčíl semi v hlavě rozsfítil vykřičník - jak letos to sou bahenní lázně, taxe to fest podepisuje na řetězu (opotřebení - sleduju to), ale (kupodivu) jezdím furt jedny brzdové špalky, musím se na ně mrknout, kolek "masa" tam ještě zbývá (zadní brzda je už trošku měkčí při stisknutí brzdové páky než přední).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 15, 2021 14:02

pavproch píše:Se SIDem byl (po jeho montáži na bajka) na podzim jen jeden výlet a první pocity byly veskrze pozitivní, reaguje na nárazy proklatě rychle a dobře. Je to verze 2021 čili 35mm nohy.


Tak opravuju, fčíl sem hledal u Rockshoxů katalog náhradních dílů (mě neska při bajkování napado, že bych se mohl podívat, esli není "downgrade" kit na předělávku zamykání z Twistlocku na korunku - a není) a přitom sem ftom katalogu našel, že RockShox SiD SL Ultimate Race Day 2021 (ten mám) má nohy 32mm a ne 35. Byl sem to hned změřit šuplerou a ... jo, je to fuckt 32 mm. Takže asitak. :oops:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » sob kvě 15, 2021 16:12

Dnes jsme i přes ne moc přížnivou předpověď po desátý nacpali kola do vlaku a jeli na konečnou do Bezdružic. Zpět kolmo, vítr, poprchávalo, ale bylo pořád tak něják kolem 13°C, dalo se. Na Pertex v batohu nedošlo.

Všude dost bahna, po tom chcanci v týdnu, potoky tam kde normálně nic není. Pivo v Bdeněvsi u okna potěšilo (a i slunce vysvitlo). Až na pár turistů tu a tam nikde nikdo, ani žádný biker. Takže ve finále příjemných tři a půl hodiny a zpět v Plzni samozřejmě vylezlo slunce a je to venku na triko. =D>

Zítra údržba bajků a dám nový řetěz + kazetu.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 15, 2021 16:34

Taxem poservisoval bajka a.... v některých částech řetězu měrku už natlačím až na třetí zoubek + zadní desky mají už sotva 0,5mm "masa", myslím že po příštím výletě (nebo dvou, víc ne) udělám "větší" servis: umýt, vyčistit, namazat + novou řetázku + nové špalky (dyž už budu měnit vzadu, udělám i předek). A dyž mi rupne fkouli, tak i vyměním zadní Zmax za nový, už má taky odslouženo. Naštěstí nemusím nic kupovat, nový "spotřebák" už mám nachystaný.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » sob kvě 15, 2021 16:40

Já na desky koukal, tam je furt tak 2mm. Ubejvaj pomalu. Mě připadne že v podstatě neubejvaj.

Měrku tam netlač, měla by jen "volně" zapadnout. Kdybys jí tam tlačil tak to tam asi dokážeš narvat nadoraz i u novýho řetězu.

Jinak těch 0.5mm na deskách, to už je jasná výměna.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 15, 2021 16:42

Natlačím = jemnou silou, hlavně ale šponuju řetěz, aby se v něm vymezily vůle.

Neska jaxem projel jednou bahenní koupelnou, tak paq následoval prudký výjezd (26/50) a tosi teda řetěz šrotoval to bago a píseček fest (opravdu nahlas, to byly zvuky frézy a brusky najednou), až miho bylo líto.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 15, 2021 16:50

pavproch píše:Btw, jak po každém výletě meju bajka, tak pak dycky mažu řetěz a šaltry (Muc Off Dry lube) a už sem zase tu malou pixelku s čuramentem (120ml) spotřeboval, taxem si objednal nový, tentokráte pixlu s čuramentem velikosti "service pack" = 1litr...


Tak... neska sem zkoušel tou kovovou litroffkou s (větším) čuramentem namazat řetěz a .... zbabral sem fšecko okolo, ale řetěz sem tím čuramentem skoro netrefil. Je to moc velké a vůbec nevhodné pro jemnou práci (bo to nejde zmáčknout). Ešče žesem tu 120ml (malou, z měkkého plastu) pixlu s (akoráth velkým) čuramentem nevyhodil, budu to do ní z té litrofky přelívat a používat tu malou. Cimrman a jeho (polo)slepé uličky, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » ned kvě 16, 2021 15:51

Tak jsem nahodil novou kazetu, nový řetěz a pořádně vyčistil převodníky. Takže pohon bajku opět na 100%.

Jak jsem s tím tak laboroval tak jsem zjistil, že ta brzda ramínka co má GRX dost ovliňuje řazení. Dá se páčkou zapnout nebo vypnout, vlastně to má bránit mlácení řětězu o rám v terénu (což funguje dobře). Když je zaplá, řadí to o něco hůř (a já jí měl vždy zaplou). Ale dá se u ní nastavit odpor jaký klade, tak jsem si s tím pohrál a drobet ubral na odporu a teď to řadí fakt luxusně. 8)

Jinak to s počasím příští týden vypadá dost slabě, každý den nějáký chcanec (přeháňky) až do čtvrtka a každý den relativně větrno. Něják to ale půjde.

Co mě ale fakt potěšilo, že má oblíbená bajková osvěžovna, která neustála COVID a měsíc zpět ohlásila "krach" opět ožila a vzal to jiný provozovatel. :supz:
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 16, 2021 16:42

Kuju za rozšíření mých tech-bajk znalostí, sem netušil že nějaká brzda ramínka existuje, už sem si to vyguglil.

Jj, předpopičasí je hodně málo optimistická, snad ale aspoň závěr týdne bude bez scance. Už neska ale mám v hlavě (hrubý) plán, kudma budu točit nohama proti kopcu příští sobotu dyž to pičasí dovolí. :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » ned kvě 16, 2021 17:06

No jestli máš vzadu nějáký trochu vyšší SRAM, tak jí tam asi nejspíš i máš (tu brzdu). Akorát nevim co se s ní na SRAMu dá dělat, bo jsem ho nikdy neměl a neznám.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 16, 2021 17:19

Mám tam šaltr XX1 ale nepamatuju se, žeby v popisu (dyž sem to kupoval) něco o brzdě bylo, ale nemám patent na rozum (a nechce semito hledat).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » ned kvě 16, 2021 19:59

Jestli je to tohle, tak tam je. V angličtině je to "clutch" - takže spíš "spojka" než brzda ramínka, ale tak se to překládá do čestiny. A "roller bearing clutch" tam uveden je. U Shimana se dá zapnout/vypnout a když sundáš dekl tak i štelovat (jak jsem dnes zjistil).

Na GRX to dávali právě kvůli směsi terénu na který je určený (pokud nejezdím trvale přes kořeny, můžu to vypnout), ale mám pocit že dnes to u MTB sad má každý Shimano od Deore vejš. Když se sundá ten plastový dekl, tak je tam toto. Utažení toho šoubu na té objímce reguluje rychlost napínaní ramínka.

Takže to zpomaluje návrat ramínka po přeřazení do vypnuté polohy - u velkých rozdílů na kazetě vzádu je běžný jev že v tento moment dochází k vibraci/"roztřesení" řetězu, která jde v terénu často do rámu. Zároveň to ale logicky zpomaluje řazení, protože v přechodech mezi kvalty řetěz není zcela našponovanej kladkou a chce se mu tam kam kladky velí až o něco déle.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pon kvě 17, 2021 6:58

Typ odpovídá, provedení ne - mám zřejmě ještě model 2020 (nebo starší) - bez té kladky nahoře a s kovovým (ne cabroňovým) vodítkem.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » pon kvě 17, 2021 10:01

včera vyjížďka "na pavprocha", bahno až na helmě, tolik marastu všude sem už dlouho nezažil
na jednom místě se Loděnice neboli Kačák rozlila tak široce a hluboce, že nešla ani přebrodit (možná tak po pás ve vodě), ale šlo to objet horem
jinak brody hluboké a studené, většinou co druhý brod, to výplach bot
marně vzpomínam, kdy se mi i v Praze při výjezdu protáčelo zadní v bahně - od pramene Haltýře nahoru k Bohnicím
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » úte kvě 18, 2021 12:59

Tak dnes v poledne jsem vyrazil (po silné přeháňce) a vykropilo mě to během hodiny s různou intenzitou třikrát. Když jsem dojel na pivo na stojáka u baráku, svítilo slunce. Bude to těžký týden :lol:

Každopádně nová kazeta + řetěz a vylazená brzda ramínka řadí tak, že mi to dělá samo o sobě radost. 8)
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob kvě 22, 2021 16:46

Jak píšu vedle, neska ráno sem quli předpopičasí bajka odpískal a pochodoval v dešti a goratexu....
Na zítra ŕáno hlásí taky nic moc optimismus:
Počasí přes den (07-24):
Zpočátku zataženo a ojediněle, během dopoledne na většině území déšť.

To sem teda zvjedaff, esli to ráno bude na točení nohama... kéžby. :prayer:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 23, 2021 11:54

Jo, jo, jo!

Ten nahoře byl ke mně neska fest milostiff, ráno o půl šesté sfítilo, o půl sedmé už moc ne,ale nevypadlo to černě, taxem vyrazil točit nohama proti kopcu.

Fajny výlet, letos poprvé z DBečvy až nahoru k soše (a jen 2x sem zastavoval na vydýchání, heč :supz: ), u sochy ani noha a sjezd dolů na DBečvu noblesní. A ani moc baga sem nepotkal, bajka není třeba hadicovat s třískou.

No, a dojel sem dom, to už to od jihu fest šedlo a než sem vylez ze sprchy, tak už krápalo a fčíl tam regulérně chčije, aji asi 3x zahřmělo.

Ejchuchu!

A po příštím výletu (to bude letos patnáctý) už opravdu dám novou řetázku i brzdové špalky.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Cykloturistika