Volný cyklopokec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » stř bře 22, 2023 8:39

Díky za ty odkazy.

Já nakonec zvolím ten bezdušový systém. Jsem si uvědomil, že ten váhový rozdíl mezi UL dušemi a tmelem smaže to, že nebudu muset vozit náhradní duši, lepení, montpáky. Pak můžu přestat používat i tu brašničku na nářadí, která váží 105g nebo koupit menší a lehčí. Ale mám ještě velkou brašnu na rám, tak to můžu vozit tam, ten drobný zbytek nářadí, co mi zbyde.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » stř bře 22, 2023 9:54

Vítej v klubu bezduší. =D>
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » stř bře 22, 2023 11:35

Já na doporučení pp používám Stans no tubes tmel, existuje k tomu tzv dart tool, který s tím tmelem chemicky reaguje, je to lepší, než klasický knoty a to ve všech ohledech. Pak opravdu se ti všechno potřebný nářadí smrskne, někde jsem to už kdysi tady psal, že jsem díky bezduši na tomhle ušetřil dekagramy..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod oodoow » stř bře 22, 2023 11:57

@dromedaro: Pokud si chceš být jistý, že dojedeš, tak se hodí si vzít duši jako zálohu. Knotem případnou díru sice zacpeš, ale pak to musíš znova nahodit a to při určitých kombinacích ráfek-plášť je docela problém i s velkou pumpou. S malou pumpičkou někde v terénu je to většinou bez šance. Já s sebou vozím CO2 bombičky z dekáče, pomocí nich mi naštěstí plášť vždycky naskočí.
Takže dobrý vyzkoušet doma, jestli jsi schopen to uvést do provozuschopného stavu, abys pak nemusel domů pěšky. :-)
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3094
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » stř bře 22, 2023 15:56

oodoow píše:Knotem případnou díru sice zacpeš, ale pak to musíš znova nahodit

Takhle fungují klasický knoty? Že to musíš nejprv shodit? To bych nechtěl...... Zlatá dart tool /ještě jsem nemusel použít/, tam se jen nacpe "knot", nafoukne a jede dál.... Že vraj... Ale pozitivní zkušenosti s tím má dost lidí, takže to asi fakt funguje
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » stř bře 22, 2023 16:20

Tak teď zase nevím... Podíval jsem se na toto video Duše vs bezdušáky a zase mi to jako nějaká výhra nepřijde. Nehledě na to, že těch věcí se musí vozit snad ještě víc a defekt s bezdušema v terénu, to musí být taky "zábava".
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » stř bře 22, 2023 16:26

Dromedaro píše:těch věcí se musí vozit snad ještě víc a defekt s bezdušema v terénu, to musí být taky "zábava".

Upřesni prosím co víc musíš vozit.
Mám defekt? Mám Dart tool. Aspoň dle videa, bude velice zábavný sledovat otevřený huby dokořán, když to uděláš jako na tom videu. Přihlížejícím dušařům praskne č....:mrgreen:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » stř bře 22, 2023 17:15

o tubeless uvažuju už asi 8 let a pořád jezdim s dušema ...
první (a poslední) pokus nahodit bezdušáky mě z prvotního zápalu dost zchladilo, ani velkou nožní pumpou ani domácím kompresorem se mi to nepovedlo
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4906
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » stř bře 22, 2023 17:28

Mluví tam o tom, že je potřeba mít knoty, trochu mléka, bombičky, montpáky, raději i tu duši. Při větším defektu jsi prý celý od tmelu a ta oprava v terénu taky není snadná. Plus všechno, co se může pokazit, aniž by člověk píchnul. Třeba, že to může protíkat. Ta samotná instalace je prý dost opruz a hlavně napoprvé je to prý o nervy to nahodit. Pak je třeba to udržovat a starat se o to, na rozdíl od duší.

Taky tam mluví o tom, pro koho je to vhodné a pro koho ne, ty bezduše. Pochopil jsem, že to ocení především ti, kdo jezdí závodním tempem někde ve složitějším terénu a má častější defekty. Jako já si taky rád přišlápnu, ale zase nějak závodním stylem nejezdím v terénu a prý ten, kdo píchne jednou/dvakrát za sezonu (já-zatím) a jezdí spíše rekreačním tempem nebo po silnici, ten to tolik neocení, protože to moc nepozná a ta investice nemá úplně smysl. Ale prý to zlepšení jízdních vlastností tam je.

Další věc, kterou jsem blbě odhadnul je cena. Dva pláště dejme tomu po tisícovce jeden tak to jsou dva tisíce, ty dva ventilky prý vyjdou cca na 400kč, tmel cca na 500Kč, pak nějaký ten booster nebo pumpu, plnidlo (stříkačka). To já si teď asi nemohu dovolit. Leda zatím jedno kolo a další za měsíc, jestli to není blbost mít vzadu bezduši a vepředu duši nebo počkat a udělat to zaráz.

Pak mě tam zaujala zmínka o to, že váha ušetřena na rotačních věcech jako jsou kola, se násobí třema, jako že tolik jsi pocitově ušetřil váhu na celém kole včetně rámu. Prý je to prověřená rada, že je nejlepší odlehčovat kola, protože to člověk pocitově pocítí nejlépe.

Lipon:
Mluví tam o tom, že duše jsou také super a on s nimi jezdil řadu let a byl spokojený a dneska už jsou ty duše ještě zase lepší a své místo v cyklistice mají. Tak nevím, jestli bych si to zase zbytečně nekomplikoval těma bezdušema.
Chtěl jsem to případně nahodit domácím kompresorem, abych nemusel kupovat ten booster, ale asi to teda taky není zaručené ten kompresor, jak u tebe čtu...
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod oodoow » stř bře 22, 2023 17:36

Etheric píše:Takhle fungují klasický knoty? Že to musíš nejprv shodit? To bych nechtěl...... Zlatá dart tool /ještě jsem nemusel použít/, tam se jen nacpe "knot", nafoukne a jede dál.... Že vraj... Ale pozitivní zkušenosti s tím má dost lidí, takže to asi fakt funguje

Oboje funguje stejně, prostě nacpeš knot a tím se zacpe díra. Problém je v tom, že když máš únik vzduchu, tak se ti může stát, že ti patky pláště spadnou z ráfku. No a pak je problém právě s tou fází "nafoukne", protože nahodit ty patky na ráfek zpátky není tak jednoduchý, potřebuješ na to velký ráz vzduchu, který někde v lese v terénu nemáš k dispozici a bez toho to netěsní, takže to nenafoukneš.
To spadnutí se může stát hlavně pokud máš ráfky, který nemají takový ty výstupky kam to přesně zapadne a drží to tam i bez tlaku vzduchu. Jak jsem psal, tohle dost záleží na kombinaci plášť - ráfek.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3094
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » stř bře 22, 2023 18:47

Dromedaro píše:Mluví tam o tom, že je potřeba mít knoty, trochu mléka, bombičky, montpáky, raději i tu duši.

:finga: pobavilo....
Plášť se nedává dolů - netřeba bomby. S dart tool opravím defekt 3cm. Pokud udělám větší, su v řiti. Ale to bych byl i s náhradní duší - lezla by z pláště s takovým defektem...
Dromedaro píše:Ta samotná instalace je prý dost opruz a hlavně napoprvé je to prý o nervy to nahodit. Pak je třeba to udržovat a starat se o to, na rozdíl od duší.

Fakt? Nebyl to větší vopruz, než měnit duši, přísahám.
Udržovat co? Starat se o co? Jakože občas dofouknout?
Ježiši.....
Povedený video (ironicky myšleno)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » stř bře 22, 2023 19:10

Doufám, že si na sebe nepřivolám hromy-blesky neb jiné průsery. :prayer:

Na bajku yezdim už od sametu, poslední dvě sezony bezduše, předtím duše a ... za těch 25+ let sem NIKDY, opravdu nikdy nemusel opravovat větší díru v duši než milimetr (trn) = poslední dvě sezony (bezduše) nic, opravdu nic - během těch 50+77 výletů sem nemusel opravovat žádnou díru/únik/dofukovat apod.

Vozím ale s sebou opravný sprej, knoty i šídlo, doufám ale že to i do budoucna budu jen vozit.

Proto si troufnu říct, že to co tady popisujete (= babrání se s opravou bezduše/velké díry v terénu) je silně nepravděpodobný scénař, pro který (kdyby nastal) s sebou vozím tydlifon = zavolám domů s prosbou o odvoz autem s tím, že dojdu s bajkem v ruce někam, kam auto (legálně) dojede.

Jinak jo, ráfky "se zahloubením" pro patku pláště (mám) vyžadují při prvním nasazení pláště kompresor (4+ atm v kole) aby si keflar patky pláště (s mohutným hlasitým prásknutím) sedly do těch zahloubení - to si nedokážu představit to dosáhnout ruční pumpičkou.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » stř bře 22, 2023 19:17

Koupím pláště, které budou i na mlíko a kdyžtak to pak můžu zkusit později.
Vyzkouším pravděpodobně tento plášť Schwalbe Racing Ralph a tuto duši Pirelli Cinturato SmarTUBE. Ta duše váží 75g a prý je odolnější 2x než klasická duše. Ten plášť má taky ještě nějakou ochranu proti průrazům.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » stř bře 22, 2023 21:30


A zkoušel jsi ty hmotnosti, které uvádí? Sedí to těch 690g, které je na těch stránkách? Na kupkolo zase píší, že to váží 780g. U některých plášťů jsem totiž v hodnocení četl, že ve skutečnosti váží více.
Přemýšlím teď i nad nimi. Že jsou na tvrdý povrch a rychlé a já po asfaltu jezdím dost.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » čtv bře 23, 2023 7:09

Váha ukázala 671g u těch žlutých s ProWall, ale už jsou trochu jetý, vážil jsem asi zrovna ten zadní. Zkoušel jsem za pomoci závaží, zda váha neklame a ne, váží přesně. Ty stříbrný mám obutý, ale až budu přelepovat tu bezduš pásku a bude plášť dole, můžu ho zvážit. Bude to cca nastejno, ale měl by být otrochu lehčí. Asi, nevim, nevážil jsem po koupi.
Jo, po asfaltu sviští krásně, v terénu kterej jezdim taky, proto to mám, že než se vyprdelim z města a těch stezek, je to 4-8km tam a to stejný zpět.... Na lesní a polní cesty, štěrk, kamení jsou ty pláště boží. Do většího bahna ale nic moc, tam to chce jinej vzorek a větší šířku. Třeba ty Schwalbe trail boss co na tom kole byly na prodejně. Ale jeď si na tomhle 10km asfaltu...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » čtv bře 23, 2023 7:21

A proč máš každý plášť jiný? Psal jsi, že máš na předním i zadním stejný plášť. Taky je to 2.20 a já mám 2.1. Je v tom velký rozdíl? To si taky uberu na zrychlení.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » čtv bře 23, 2023 7:43

Mám 2 páry, každý jiný model, obutý mám stejný a sundaný taky oba stejný. Tyhle sundaný jsem jezdil s duší, nemaj zas tak moc nalítáno, ty druhý jsem tam dal při přeměně na bezduši, ani nevim proč, ale to je fuk, ty pláště se hodí mít doma náhradní.
Ony se dělají i v menší šířce, pohledej... Ale ty jsem nezkoušel, těch 2.2 mi přijde jako optimální, přece jen víc nalítám v terénu
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » čtv bře 23, 2023 8:15

Jo a díky za ty váhy. No a myslíš, že to bude poznatelný rozdíl oproti 2.1 na silnici? Nechtěl by jsi mi ty sundaný případně prodat s nějakou slevou oproti novým?
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » čtv bře 23, 2023 8:26

Nechtěl bych ti je prodat se slevou.. Do čeho pak budu přezouvat, až sjedu současný pláště?
Nevim jakej to bude rozdíl na silnici ani v terénu, nezkoušel jsem ty užší verze.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » čtv bře 23, 2023 9:38

Tak psal jsi, že něco vydrží a aby ti ty druhý neležely doma zbůhdarma, když je zatím nevyužiješ. Pak by jsi si koupil nový. Napadlo mě, že by to mohlo být výhodné pro oba, že ty by jsi peníze peníze zatím využil na něco jiného, když tady každou chvíli něco prodáváš. Ale v pohodě, jen jsem se ptal, jestli to třeba nemáš v plánu prodávat. Když nic, tak nic.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » čtv bře 23, 2023 15:09

Etheric píše:Udržovat co? Starat se o co? Jakože občas dofouknout?

Ne, prý to může zaschnout v tom kole a musí se to po čase měnit.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » čtv bře 23, 2023 15:18

Tak tam doleješ, to je otázka pár minut doslova..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv bře 23, 2023 16:12

Moje zkušenost s mlíkem NoTubes po dvou sezonách tubeless - do pláště velikosti 29x2,1" při montáži naliju 80 ml = spolehlivě to těsní nejméně půlroku. Pak teprve (bez sundávání pláště = bez odstranění zbytků starého mlíka) ventilkem doliju dalších 60-80 ml a yezdim dalšího půlroku.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » čtv bře 23, 2023 18:02

Já jsem ohledně toho hrozně nerozhodný. Stanovil jsem si do konce týdne, že to snad rozseknu.
Mě nejvíce odrazuje, když jsem ve videích a tak různě četl, co to může (ale taky nemusí) dělat za problémy.
Mám pocit, že chci něco měnit, co mi funguje a akorát si to zkomplikuju. a důvod pro bezduše mám ten, že na to přechází ostatní, protože je to prý dobrý. Taky nevím, jak poznat, že mám ten dobrý ráfek, do kterého to bude dobře zapadat, přičemž teda ten ráfek je určený na bezduše.

Počítal jsem si finance a s těmi plášti a lehkými dušemi na tom budu o pár stovek méně, než za bezduše. To je prašť jako uhoď.

Kdyby to někoho zajímalo, tak jsem si udělal seznam, na co jsem se zatím díval.

Tmel - No Tubes 473 ml - u toho tmelu nerozumím tomu, že PP píše, že mu na ten rozměr kol postačuje 80ml. Ten TH tam mluví o tom, že je potřeba tak čtvrt litru, ale nevím, jestli myslel do jednoho nebo do obou dvou kol. Ale i kdyby do obou tak furt přesahuje PP hodnotu o 100ml
Stříkačka - No Tubes stříkačka
Booster - Beto CJA-001S- viděl jsem ji u TrailHuntera, tak ten asi nepoužívá něco, co je problémové
Pumpa - Beto CMP-130AG1- tahle pumpa má na tom eshopu nejvíce hodnocení a je hodnocená kladně. Akorát mě trochu odrazuje jeden z komentářů, že prý ten budík ukazuje jen celé bary a je to tedy pak nutné přeměřovat podle přesnějšího měřáku. Ten teda mám a šlo by to pumpnout více a pak tím měřákem upustit na požadovanou hodnotu. Ale je to takové komplikované, tak když někdo budete mít tip na pumpu, která měří přesně a nestojí majlant, tak budu rád.
Dart tool - No Tubes Dart Tool - díval jsem se na videa a s tímto už bych se toho defektu v terénu tolik nebál, když bych to nemusel sundávat a pak problematicky nasazovat a být celý od tmelu.

Jinak to mám jako PP. Za celý život jsem na kole asi nějaké velké trhliny neměl, že by to nešlo zalepit na místě. Pokud si dobře pamatuju.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » čtv bře 23, 2023 18:12

V návodu na tmel a ještě někde jinde bylo, že 29" kola potřebují 90ml tmelu každé
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv bře 23, 2023 18:36

Já žiju v přesvědčení, že sem někde četl, že do 29" patří těch 80ml, co tam liju.
Stříkačku používám obyčejnou lékařskou plastovou 50ml (vyžebral sem si ji kedsyk u dochtorů) + kus pnemuatické hadičky 6mm (akoráth pasuje na galuskový ventilek)
Booster nevím co je = nemám (a nechce se mi hledat, co tím básník myslel)
Knoty a šídlo k nim mám nějaké "noname" z kupkolo.
Pumpu sem už před rokem přestal vozit s sebou (= sem zvjdeaff, kdy semi to vymstí)
Za ty dva a kus roku, co jezdím bezduše aktuálně mám na ponku (ještě nenačatou) druhou litrovou (nebo kolik to je) dózu NoTubes (každá výměna zadního pláště = 80ml, přední dolívám jak píšu co půlroku).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » čtv bře 23, 2023 18:55

Já dal na začátku sezóny 100ml do každýho pláště tak su zvědav, jak to bude uvnitř vypadat, až to sundám
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » čtv bře 23, 2023 18:56

Booster ti prý umožní dosáhnout rychlého vysokého tlaku, aby plášť při nasazování zapadl do ráfku. Což se prý s klasickou pumpou nebo domácím kompresorem bez boosteru nemusí podařit.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pát bře 24, 2023 5:34

Wtf že se to s domácím kompresorem nemusí podařit?? Mám nějaký obyčejný za cca 2k a su schopen to kolo přefouknout tak, že vystřelí z ráfku ;)
To s pumpou chápu, to musí být porod a výsledek nejistej, ale že to někdo nenahodí kompresorem? :-k

Já z těch bezduší měl strach díky těm videím, o kterých si teď myslím své /a nic hezkého to není/. Zkušenosti uživatelů bezduše /tu i jinde/ byly jiný, než ty třesky plesky ve videích. Tak jsem se rozhodl zkusit, kdo má pravdu - měli ji uživatelé z netu, ne ti týpci ve videích..

@Dromedaro: zapomněl jsi ve výčtu ventilky. Doporučím ty nejdražší, Muc-Off, rozdíl mezi nimi a obyč je asi rozdíl jako mezi Husky a La Sportiva...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » pát bře 24, 2023 7:19

I Lipon tu o pár příspěvku výše psal, že se mu to s domácím kompresorem nepodařilo.

Jo, ventilky, na ty jsem zapomněl. No a ty jsi tu myslím ohledně toho řešil, že jsi koupil nějakou špatnou velikost nebo tak nějak? Nebo si to pletu s něčím jiným a u ventilku žadná záludnost není?
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

PředchozíDalší

Zpět na Cykloturistika