silnicka

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: silnicka

Příspěvekod Volovec » pát srp 6, 2010 21:04

Prave jsem dostal nabidku na Torpado T3000 na Ultegre s karbonovou zadni stavbou za 17 litru. Nove kolo. Asi jdu do nej.
Volovec
Uživatelský avatar
Volovec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon úno 5, 2007 16:54
Bydliště: Vysočina

Re: silnicka

Příspěvekod strider » sob srp 7, 2010 8:38

nove, karbonova zadni a Ultegra za 17? pokud jsou vsechny tri veci pravda, tak bych veru nevahal
Uživatelský avatar
strider
účastník
účastník
 
Příspěvky: 463
Registrován: pát úno 3, 2006 21:21
Bydliště: Nové Město na Moravě, Brno

Re: silnicka

Příspěvekod Zodiax » ned srp 8, 2010 21:18

Nevahej, pritulka ho mesic jezdi (i kdyz bez zadni karbonove stavby a na Shi 105) a zatim naprosto bez problemu. Jedine co, tak oproti memu Cube nejsou zacistene svary a vaha ramu je znatelne vyssi (alespon ji to trochu zpomali :mrgreen: )

Naopak rozdil ceny je dvojnasobny :)))

Jedine co, tak kolo prislo s nezkracenou vidlici, tak jsem mel trochu vitr ji rezat, ale dilo se zadarilo ;)


EDIT: jinak zadni karbonovou stavbu jsem mel moznost zkouset a nepoznal jsem rozdil. Takze kolo jsem vybral bez ni a s pocitem, ze se mi nikde ve spojce nemuze rozlepit ;) Ale pujcene kamaradovo drzi uz nekolikatou sezonu ;)
Není důležité zúčastnit se, ale zvítězit! Případně alespoň nasrat toho, kdo vás porazil ;)
http://www.opentelemark.cz
Uživatelský avatar
Zodiax
účastník
účastník
 
Příspěvky: 457
Registrován: pon led 12, 2009 11:29
Bydliště: Praha

Re: silnicka

Příspěvekod visna » stř srp 11, 2010 13:03

ja by som volil najlacnejsiu 10ku Campu a postupne vymienal za lepsie,
kupil som 9ku a teraz toho lutujem
visna
nováček
nováček
 
Příspěvky: 98
Registrován: pon črc 21, 2008 12:55
Bydliště: Bratislava

Re: silnicka

Příspěvekod Volovec » čtv srp 12, 2010 13:27

Tak silnička je doma :)
Ted jeste resim jak to udelat s pedaly.
Zda-li ma cenu kupovat silnicni SPDcka (Shimano A520), ktery bych casem poslal do sveta a nebo koupit obyc horske SPDcka (preci jen je to skoro 400,- rozdil.
Pak na to pujdou silnicni LOOKy, ale k tem budou muset byi i nove tretry, a to rovnou dvoje - na kole se budem stridat se zenou.
To zas bude penez v :toimonster:

Ale uz se tesim na poradny :bike:
Volovec
Uživatelský avatar
Volovec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon úno 5, 2007 16:54
Bydliště: Vysočina

Re: silnicka

Příspěvekod outdoor » čtv srp 12, 2010 13:58

tak to potom obyc. SPD, ktere se daji zuzitovat...
a myslis, ze SPD na silnicku moc nepatri? ze budes kupovat looky?

ja tedy jezdim MTB na SPD a silnici na LOOKu (tak nevim) na lookach me stve, ze se v tom neda moc dobre chodit (popijit)..jinak max spokojenost...
Poznáš, že neexistuje nic, oč by se nepokusila
lidská odvaha. Seneca
Uživatelský avatar
outdoor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 474
Registrován: stř pro 21, 2005 0:19
Bydliště: jihozápad ČR

Re: silnicka

Příspěvekod Zodiax » pát srp 13, 2010 7:45

my jsme to vyresili normalne tim, ze jezdime SPD i na silnicce. Koupil jsem levnejsi pedaly co maji vyraznejsi hrazdu, tak mam (asi dost subjektivni pocit), ze plocha doslapu je vetsi, podobne jako u silnicnich ;)

kazdopadne cca 5000,- za nove pedaly a boty na silnici jsem rozhodne schopen utratit za neco jineho, takze u nas spd zustanou ;)
Není důležité zúčastnit se, ale zvítězit! Případně alespoň nasrat toho, kdo vás porazil ;)
http://www.opentelemark.cz
Uživatelský avatar
Zodiax
účastník
účastník
 
Příspěvky: 457
Registrován: pon led 12, 2009 11:29
Bydliště: Praha

Re: silnicka

Příspěvekod Volovec » stř pro 29, 2010 8:20

No nazdar, dosli jsme az do stadia ze ted hledam i silnicku pro zenu (vyska 175 cm, takze asi Mko), vzhledem k financni situaci se divam cenove kolem 15.000,- a divam se po bazarech. Kdyby jste vedeli o necem slusnem, tak bych byl vdecen za informaci. Podminky jsou carbonova predni vidla, osazeni nejlepe na Campe, samozrejme malo najeto. Nejaky tipy uz mam.
Volovec
Uživatelský avatar
Volovec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon úno 5, 2007 16:54
Bydliště: Vysočina

Předchozí

Zpět na Cykloturistika