Jake kolo na cykloturistiku

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Jake kolo na cykloturistiku

Příspěvekod djx1 » ned kvě 22, 2005 20:37

Ahoj,
mel bych jeden dotaz. V lete by jsme s pritelkyni radi vyrazili na kola po ceske republice. Problem je v tom, ze na to nemame kola. Teda oba mame horska kola, ale jsou na cykloturistiku tak nejak nevhodna (nebyla zrovna levna a mame je radi :-) ). Zacalo se nam courani na kole libit a proto by jsme radi koupili nova (nebo i nejaka starsi). Jen si nevim rady jaka. Ma predstava je asi tak kolo kolem 12 tis a asi krosove. Pomuze nekdo poradit jake? Nebo nevi nekdo o nejakem solidnim bazaru v Praze?
Diky moc za radu
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod uplne jinej martin » pon kvě 23, 2005 11:17

www.bikestore.cz www.trinnity.cz
www.kupkolo.cz ....a mnohé dalšíMoje nej je bike store,je na Andělu,maj to sympatický lidi atak...

rika kamos
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Re: Jake kolo na cykloturistiku

Příspěvekod Lipon » úte kvě 24, 2005 7:54

djx1 píše:Ahoj,
mel bych jeden dotaz. V lete by jsme s pritelkyni radi vyrazili na kola po ceske republice. Problem je v tom, ze na to nemame kola. Teda oba mame horska kola, ale jsou na cykloturistiku tak nejak nevhodna (nebyla zrovna levna a mame je radi :-) ). Zacalo se nam courani na kole libit a proto by jsme radi koupili nova (nebo i nejaka starsi). Jen si nevim rady jaka. Ma predstava je asi tak kolo kolem 12 tis a asi krosove. Pomuze nekdo poradit jake? Nebo nevi nekdo o nejakem solidnim bazaru v Praze?
Diky moc za radu

solidni bazar na kola jako takovy asi neni, kdo ma solidni kolo, tak ho prodava bud pres inzerat (annonce, noviny cykloservis - prodavaj se v bikeshopech), anebo pres bikovy obchody - obcas nejakou komisi meli v Peksportu u Kohinorky, v Bicycles u Strossmayeraku (rohovy dum smerem k nabr. kpt. Jarose, jinak hodne dobry obchod s sirokym sortimentem a skvelym pristupem je Bikeranch na Palackeho nam. a taky Sterba na nam. bratri Synku, ten je ale o trosku drazsi, nez treba Bikeranch, ma vsak obrovsky vyber kol i tve kategorie
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...


Zpět na Cykloturistika