Misto pro prednasku s promitanim

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Misto pro prednasku s promitanim

Příspěvekod djx1 » pon bře 20, 2006 20:06

Ahoj.
Nevite nekdo o nejake cajovne, cafe baru, divadelnim baru...a buh vi ceho, kde by se dalo provest promitani a povidani ze zajimave cesty (bez nejakeho sileneho pronajmu)? Nejlepe Praha, vychod Prahy a smer na Nymburk?
Dik
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod uplne jinej martin » pon bře 20, 2006 21:30

Zkusil bych nějakou menší místní knihovnu, budou rádi za propagaci (co já vím, tak naše škola pořádá ve smíchovské recitační soutěž a asi gratis); velká (hlavní) knihovna na Mariánskym náměstí účtuje 2500/1500 velký/malý sál (viz mlp.cz). Pokud by stačil malý prostor, zkus se poptat v čajovně Genesis (dlouho jsem tam sice nebyl, ale vlastní to jedna milá pani a kámoška řiká, že je to tam furt v pohodě. Je to stanice tramvají od hlaváku za bulharem - u viktorky tušim, a potom dokopce dokopce). Nebo na nějaký škole v okolí, pokud tam máš známý, a nebo udělat dvě promítání, jedno dopoledne "výchovně-vzdělávací" do zeměpisu pro študáčky a jako revanš by ti škola půjčila aulu odpoledne/večer pro veřejnost (a dopoledne se aspoň odladí chyby). Kdyby mě ještě něco napadlo, tak to asi zapomenu :-) tak mě propruď přes icq...
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod uplne jinej martin » pon bře 20, 2006 21:33

A propó, SOKOL, bratře. Spolužačka bydlí v Úvalech, hledali jsme místo pro maturiťák za rok a skoro zvítězila Ouvalská sokolovna (cca 160 Kč/hod oproti 250 000 v lucerně za večer...). Kór na ten východ od Prahy, nebo Nymburk, sokolíkům dáš na pivo, příspěvek do kasy a oni ti večer po cvičení nechají sokolovnu...
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod zitka » pon bře 20, 2006 21:47

co mě napadá: občas jde najít nějaký prostory v ddmkách, neziskovkách, kde fungujou různý klubíky pro mládež, … a když takhle někde máš nějaký známý, tak je to ideální řešení :wink:
a pak co jsem kdy takhle byla v praze: farní klub u panny marie sněžné (u františkánský zahrady) a v zoo :mrgreen:
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Re: Misto pro prednasku s promitanim

Příspěvekod algar » úte bře 21, 2006 6:08

djx1 píše:Ahoj.
Nevite nekdo o nejake cajovne, cafe baru, divadelnim baru...a buh vi ceho, kde by se dalo provest promitani a povidani ze zajimave cesty (bez nejakeho sileneho pronajmu)? Nejlepe Praha, vychod Prahy a smer na Nymburk?
Dik



Já dělal dvě besedy a výstavu fotek v havířovské knihovně. Byl jsem tam kdysi na civilce, takže si mě zvou sami, protože o mě ví. Ovšem když do takového zařízení zajdeš sám z vlasní iniciativy a nabídneš zajímavou besedu, tak tě vezmou bez pronájmu prostor (samozřejmě ty z toho nebudeš mít žádný zisk). Takže v prvé řadě zkus místní knihovnu.

To samé čajovny (problém čajoven ale je, že jsou malé anebo členité o několika místnostech), případně větší kluby (i když tam budeš mít asi problém, pokud nejsi superznámý cestovatel, tak se tam asi neprocpeš)
algar
účastník
účastník
 
Příspěvky: 496
Registrován: stř bře 8, 2006 4:38
Bydliště: Havířov (to je u Ostravy:o))

Re: Misto pro prednasku s promitanim

Příspěvekod norman_64 » úte bře 21, 2006 7:04

algar píše:
djx1 píše:Ahoj.
Nevite nekdo o nejake cajovne, cafe baru, divadelnim baru...a buh vi ceho, kde by se dalo provest promitani a povidani ze zajimave cesty (bez nejakeho sileneho pronajmu)? Nejlepe Praha, vychod Prahy a smer na Nymburk?
Dik



Já dělal dvě besedy a výstavu fotek v havířovské knihovně. Byl jsem tam kdysi na civilce, takže si mě zvou sami, protože o mě ví. Ovšem když do takového zařízení zajdeš sám z vlasní iniciativy a nabídneš zajímavou besedu, tak tě vezmou bez pronájmu prostor (samozřejmě ty z toho nebudeš mít žádný zisk). Takže v prvé řadě zkus místní knihovnu.

To samé čajovny (problém čajoven ale je, že jsou malé anebo členité o několika místnostech), případně větší kluby (i když tam budeš mít asi problém, pokud nejsi superznámý cestovatel, tak se tam asi neprocpeš)

Dobré jsou i školy a domy dětí....samozrejme prednášku udeláš vecer pro veřejnost a pro ty co budou mít zájem *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Re: Místo pro přednášku s promítáním

Příspěvekod AV.kolo » ned bře 11, 2007 22:00

Jde-li o cestopisnou přednášku, pak Karavanseraj. Další na html://www.hedvabnastezka.cz :lol:
AV.kolo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát úno 9, 2007 23:18

Re: Místo pro přednášku s promítáním

Příspěvekod zbuddy » ned bře 11, 2007 22:03

AV.kolo píše:Jde-li o cestopisnou přednášku, pak Karavanseraj. Další na html://www.hedvabnastezka.cz :lol:


Funguje spíš tento odkaz:
http://hedvabnastezka.cz/
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu


Zpět na Cykloturistika