Totální vyčerpání

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Totální vyčerpání

Příspěvekod Ryba » pát čer 25, 2010 8:39

Ze včerejška mám čerstvou zkušenost. 21:15 jsem vyběhl na svoje 11 km kolečko, na začátku výběh 150 výškových k vysílači, celkem svižně - 14:58 (Vinohraďáci znají :mrgreen: ). Pak už víceméně po rovině na otočku v 6km. Pořád pohoda. A na tom šestým kiláku jsem najednou během 15ti vteřin úplně odešel. Zamotala se mi hlava, cejtil sem se jak vymačkanej hadr. Hlaďák jak vyšitej. Tož jsem se chůzí vysloveně doploužil asi další 2 km k místnímu hotelu, tam zahrál na recepci etudu "Umírající labuť" (no, moc hrát jsem to nemusel) sežral jim tam 3 pytlíky cukru, zapil vodou - no a během 10ti minut už jsem se zas cítil celkem normálně, do konce jsem byl 100 zbytek doběhnout.
No a příčina? Klasická. Zhruba ve dvě jsem obědval hustou polívku, pak jsem dělal, na šestou vyrazil na kole na zkoušku s kapelou, v osm se vrátil, poliskal děcka do postelí a vyrazil. Jíst už jsem před během nechtěl, bo bych se zblil a pocit hladu jsem taky neměl. Jenže jsem vlastně už 7 hodin nic nesežral. No a dopadlo to, jak jsem vylíčil.
Takže tu balím do kapsy běhacích trenclí zatavenejch a zalepenejch 6 pilulí glukózy a propříště je raději budu vláčet ssebou.
Uživatelský avatar
Ryba
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1007
Registrován: pon srp 15, 2005 19:21
Bydliště: Brno

Re: Totální vyčerpání

Příspěvekod ZbynekN » pát čer 25, 2010 10:48

Ryba píše: Tož jsem se chůzí vysloveně doploužil asi další 2 km k místnímu hotelu, tam zahrál na recepci etudu "Umírající labuť" (no, moc hrát jsem to nemusel) sežral jim tam 3 pytlíky cukru, zapil vodou -


Když čtu nějaký článek o hlaďáku v cykločasopisech, tak tam mluví o cyklistech kteří lezou na stromy a trhají nezralá jablka, aby se trochu najedli. Ale tohle je taky dobrá historka
ZbynekN
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5176
Registrován: ned kvě 6, 2007 10:12
Bydliště: Vrbice

Re: Totální vyčerpání

Příspěvekod Mařena » pát čer 25, 2010 12:41

Já tě včera varoval! [-X [-o< Stačil kousek a mohli tě okusovat jezevci.... :finga:
Mařena
Mařena
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1137
Registrován: pát bře 3, 2006 12:50
Bydliště: Brno

Re: Totální vyčerpání

Příspěvekod Ryba » pát čer 25, 2010 13:03

Varování jsem dbal! Alkoholu jsem se netkl!
Uživatelský avatar
Ryba
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1007
Registrován: pon srp 15, 2005 19:21
Bydliště: Brno

Re: Totální vyčerpání

Příspěvekod Semo » pát čer 25, 2010 13:45

Cyklista s poctivym hladakom na ziadny strom nevylezie, ale mohol by zbierat padane.
Semo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 905
Registrován: čtv kvě 15, 2008 22:12
Bydliště: Praha, obcas Kosice

Re: Totální vyčerpání

Příspěvekod vojtarek » úte črc 20, 2010 22:51

Pytlíček rozinek, brusinek a nesolených arašídů. Po poslední příhodě vždy! A co se mi stalo? Místo svačiny jsem si vzal do Polska 10 euro na jídlo ](*,)

Ano, v Polsku se platí stále zlotými
Uživatelský avatar
vojtarek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon čer 21, 2010 13:16

Re: Totální vyčerpání

Příspěvekod ivan. » čtv črc 22, 2010 8:39

Cerstva zkusenost- jezdim kolecko 50km, rovinka. Stacilo mi v puli dat si jablko a vypit celkem litr caje a byl jsem v poradku. Posledne jsem si nevzal jablko a ponekud zabloudil, natahl to na 70km a to vse rano po probuzeni bez snidane. Poslednich 10km, to bylo neco, predstavoval jsem si hory rizku a jinych pochutin, citil pekarnu nekolik set metru dopredu a celkem se mi motalo videni....
ivan.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 106
Registrován: ned lis 8, 2009 20:19

Re: Totální vyčerpání

Příspěvekod Wolfi » čtv črc 22, 2010 12:38

Jednou jsem jel jen tak odpoledně maratonskou trasu (houštecký cyklomaraton - nic brutálního) a když jsem byl tak v třetině trasy tak jsem si řekl že to zkusím jen tak na jakej čas se dostanu, nu dost jsem to přepálil, ve flašce jsem měl jen čistou vodu a jedl sem naposledy něco na oběd, nu a asi ve dvou třetinách mě chytl takovej hlaďák že jsem žral i cibulu z pole. :axe: Pak jsem se už po asfaltce doploužil domu, ale po sprše a dávce něčeho k jídlu jsem se tak otřerpal že jsem v klidu šel ještě s kolegy na grilovaní a soudek :-)
Dobrodružství začíná tam kde končí komfort.
Uživatelský avatar
Wolfi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 319
Registrován: čtv čer 10, 2010 7:48
Bydliště: Předměřice n.J.

Předchozí

Zpět na Cykloturistika