Slovenske "regionalne expresy" a bicykel

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Slovenske "regionalne expresy" a bicykel

Příspěvekod Ticho » pon črc 8, 2024 11:28

Caute, cez vikend som cestoval vlakom aj s bicyklom, a narazil som na zaujimavu vec.

Rano som cestoval jednym REXom z Bratislavy do Piestan, a na internete bola moznost miestenky na bicykel, kedze na to mali specialny vozen kde sa bicykle vesaju v strazenej (udajne) miestnosti. Pohoda.

Poobede som cestoval naspat, tiez nejakym REXom, ale na internete bola moznost uz len listku pre bicykel bez miestenky s tym ze si bicykel clovek musi strazit sam. No ale ked som nastupoval, sprievodkyna ostala v soku ze ako mozem ist do prvej triedy s bicyklom. Vraj take nieco ani nemalo byt mozne zakupit, ze oni v prvej triede na bicykle nemaju miesto ani v chodbach pri dverach. Ked som jej ukazal listok, tak len pokrcila ramenami, a ze v buducnosti ze ked idem s bicyklom takymto vlakom, radsej mam ist do druhej triedy. :)

Nastastie bol vlak takmer prazdny, a tak mi len povedala aby som bicykel dal niekde kde nespadne, a bude sa dat popri nom prechadzat.
The more you depend on forces outside yourself, the more you are dominated by them.
Ticho
nováček
nováček

Zpět na Cykloturistika