Volný cyklopokec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » ned kvě 29, 2022 7:49

Dcerá váží tak 50kg a defektů má víc než já (a to skoro nejezdí). Kombinace hladších pláštů a smůly. Ostrýmu kusu drátu je ale vcelku buřt jestli vážíš 50 nebo 100, plášť rozřízne a duší propíchne.

Řešení jsou dvě:
1) Buďto jezdit bezduše (a pravidelně se s tím srát)
2) Jezdit duše a používat co nejvíc odolné pláště, typicky třeba tohle
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » ned kvě 29, 2022 8:05

Pláště co mám, mají taky nějakou výztuhu.
Nicméně jsem rozhodnut přezout na bezduše, koupím ventilky, mlíko a ještě něco je potřeba? Kola jsou tubeless ready, pláště taky. Když vyhodím duše, ušetřím hmotnost, ikdyž tam naleju mlíko. A prej to má lepší jízdní vlastnosti. Tak to zkusím. Koneckonců bude sezóna sběru všeho možnýho, takže občas nějaký ostružiní, nebo blbě postavenej trn čehokoliv jinýho,.. Zatím jsem nepích, ale to neznamená, že se to nemůže stát.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » ned kvě 29, 2022 8:07

Pak ještě asi kompresor a dobrou náladu.

Plus ještě se musí dát pásku z vnitřní strany ráfku, tu už tam budeš mít, ale nevím jestli není na bezduše jiná.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » ned kvě 29, 2022 9:44

Kompresor mám, nervy na to snad taky..
Pásku asi ne, když je to " tubeless ready", mělo by to být už utěsněný, tj netřeba s tím nic dělat.
Najdu si video, jak se to předělává. Kvůli takový chujovině nepůjdu do servisu..

Moje současná kombinace bezdušový kola a v nich duše je nesmysl... Pokud se z nějakých důvodů budu chtít vrátit k duši, pak na dušový ráfky.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » ned kvě 29, 2022 11:06

Tak záleží na výrobci ráfků. Některý maj zevnitř materiál (tzn. nejsou tam žádný díry a nemusíš řešit nic). U některých tam jsou díry od vrtání drátů a tam tu pásku řešit budeš muset.

A "klasická" ráfková páska to je v podstatě jen takovej proužek z nijak zvlášního materiálu. aby se ti nedořezala duše o ty díry uvnitř ráfku.

Kdežto ta tubeless páska má účelů víc a v podstatě by měla vyplnit jakékoliv netěsnosti které tam můžou být. Prostě bych si tu pásku co tam je pořádně prohlídnul než do toho začnu prát mlíko.

Slyšel sem o tom spoustu příběhů a vím, že to pro mě není. :D
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » ned kvě 29, 2022 11:23

Samozřejmě, že to nejdřív prohlídnu.
Taky jsem o tom slyšel dost a chcu to zkusit. Třeba budu spokojen.
Pro mě zas vůbec není silniční kolo, jakýkoliv.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 29, 2022 11:31

Na základě vlastních zkušeností (už 2 sezony) doporučím bezduše - dřív (s dušema) sem za dvě sezony odhadem tak 6x hledal a lepil dírku, fčíl za ty dva roky bez duší ani raz. Klep klep klep na dřwo. Jo, a NoTubes mlíka se lije do 29" míň než píšeš = 80 ml.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 29, 2022 11:39

Neska ráno opět kuleno dalo pokoj a bylo křasně = byl bajk. Kosa nakonec (tady u nás na V) nebyla větší než fčera, naopak - nefučelo/nefučí, takže bylo a je o něco málo příjemněji.

Křasný výlet (zase okruh - ale na opačnou stranu (V) než fčera (Z). Ale v kose (taja fčera polozimní výbava na sobě) to nejni úplně ono, no.

Původně slibovali na prc dny nadcházejícího týdne scanec ale jak fčíl koukám na předpopiča tady pro Zl kraj (do čtvrtka), tak to (snad) bude vždycky ráno bez scance a polojasno/oblačno = žebych sa na to v průběhu týdne některý den vys*ál (na prci) a šel točit nohama? Uvidíme.... :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » ned kvě 29, 2022 11:42

Jak poznáš, že máš mlíko dolejt? A jak dlouho to vydrží po načnutí? Má to nějaký datum spotřeby?
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 29, 2022 12:01

Nedolívám (teda ani mě to nenapdlo, fčíl po Tvé otázce mi to asi začně strašit v palici, no). Těch 80ml tam vydrží celou dobu života (zadního) pláště = 60-80 výletů (sjede se vzorek = výměna pláště = nové mlíko). A v předním sem mlíko nalil loni a furt dobrý. Životnost mlíka = nevím, na pixle píšou akoráth pořádně zavřít a skladovat v chladnu (což já v dílně/garáži mám a pořádně zavřenou tu pixlu taky mám) - používám Stans No Tubes
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 29, 2022 12:44

pavproch píše:Jo, a vrzání (někde něco v bajku)

Neska při výletě to byl zase konzért - začínám být opravdu přesvědčen, že to sou ložiska BB30 (neska ty zvuky šly vyloženě se středu) - udělal sem první krok: právě sem objednáál stahovák/lis na BB30 a sadu náhradních ložisek Cannondale. Až to budu mít doma, začnu se rozhodovat - KDY? (rozebrat bajka) = ono totiž to pouze vydává nepěkné zvuky, ale jinak funguje na 100% - a do věcí, které fungujou sa co?, sa nešpárá.... Dýp Párpl: Ted, the mechanic. :-({|=

EDIT o hodinu a půl později: Taxem sčuměl několik videjí "creaking BB30" a dozvěděl se spoustu věcí, ale to co sem chtěl ne - jakej použít loctite na ty nový ložiska až je tam budu lisovat (všude to byly hliníkové rámy cannondale, žádný Fsi)

EDIT EDIT: nakonec sem se to dozvěděl - montážní pasta park Tool ASC1. Už je na cestě ke mně.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod oodoow » ned kvě 29, 2022 13:07

Tomas píše:jezdit bezduše (a pravidelně se s tím srát)

S bezdušema žádný sraní není, po pár pokusech se to člověk naučí. Celkově to na sraní se vychází mnohem líp, protože šance na defekt se mnohonásobně zmenší.

@etheric: Předělat to není problém, jestli tam máš už tu pásku z výroby, což snad máš, když máš kolo za tolik peněz.
Největší problém je potom s nahozením pláště do hranky ráfku, ale pokud máš kompresor, tak by se to mělo podařit. Uslyšíš takové uspokojující lupnutí a pak můžeš zkontrolovat jestli to naskočilo všude podle rysky na plášti. Pak by to mělo nějak držet vzduch i bez mlíka. Teoreticky se tam potom dá dolít mlíko i ventilkem, ale některé pláště po upuštění vzduchu zase seskočí. Hodně záleží na kombinaci ráfek - plášť.
Prostě pokud se ti to pořadí nahodit bez mlíka, tak bych to zase shodil, nalíl mlíko a nahodil znovu. Nejhorší je, když tam dáš mlíko a pak to nepůjde nahodit a pak co s tím mlíkem, že jo.
Někdy se stává, že to někde trochu uchází, tak to chce se s kolem potřást, aby se mlíko dostalo všude a utěsnilo to.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3094
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » ned kvě 29, 2022 17:17

Drahý kolo to je, ale ráfky jsou nějaký z těch základních, na tom šetří, potvora.. Když se na tom kole měnily pláště, všiml jsem si, že je v ráfku cosi, co vypadá jako těsnění děr drátů a co jsem nikdy v ráfku nikdy neměl, takže asi je to fakt "ready".
Doma jsem jednou měnil duši a taky jsem to nahodil zpět bez problému, dvakrát luplo a bylo.
Pláště jdou nahodit /s duší/ naměkko, dofouknutím se ozve to lupnutí a plášť zapadne.
Ono asi bude více způsobů, jak to mlíko tam nalejt. Netuším, kouknu a vyberu ten, kterej se mi bude líbit. Pláště na to rovnou koupím nový, Pirelli Scorpion. Ty současný, který maj 600km najeto, dám na rybářský kolo, to už nutně potřebuje nový pláště.

Pokud se mi to podaří nahodit bez mlíka a bude to držet i po upuštění, nebude jednodušší to tam nalít ventilkem?
Naposledy upravil Etheric dne ned kvě 29, 2022 17:23, celkově upraveno 1
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 29, 2022 17:22

pavproch píše: právě sem objednáál ... a sadu náhradních ložisek Cannondale.

Grrr! Tak sem (pozdě = už tu objednávku nejde stornovat) zistil, že sem objednal špatně - nesprávný typ ložisek Cannondale BB30 (teda možná ta ložiska budou rozměrově správná, ale jsou bez misek a krytek). Napraveno - v UK sem ta správná ložiska vč. misek a krytek (Cannondale PF30 KP197 SRM) našel skladem a už sou na cestě ke mně. Takže vyhozených 9 stovek, no... ale co už, chybami se člověk učí....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned kvě 29, 2022 17:31

Etheric píše:Pláště na to rovnou koupím nový, Pirelli Scorpion.

Neznám je, ale fčíl sem si je našel na webu (29"x 2,2") = 697 resp 737 grms (to první verze "light") - to je strašně moc, např. můj (zadní) Ritchey Zmax Shield 29" x 2,1" má jen 566 grms.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » ned kvě 29, 2022 18:12

Ono jich je více druhů, light i ty s výztuhou, na tvrdej podklad, mix.. já mám ty s výztuhou na tvrdej podklad a maj 660g jeden. Hlavně mi sedí ten vzorek a výdrž se zdá být taky hodně v pohodě. Trochu těžší plášť nevadí, když víc vydrží /nejen nájezdově/
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » ned kvě 29, 2022 18:38

Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » ned kvě 29, 2022 19:12

Dromedaro píše::D :D
Nasraná manželka na kole

Jako dobrý, pobavilo ale na tom jejím posezu je blbě snad úplně všechno a nedivím se že na to nadává. V tom jejím posezu bych to zabalil raz dva.

- šlape hrozně před sebe
- kolena chodí dementně vysoko
- ruce natažené velmi

Čiže:
- sedačku tak o 10 - 15 cm vejš od oka minimálně
- zřejmě drobet sedlo pošoupnout i dopředu
- zvážit velikost rámu a délku/úhel představce (sekundární problém)

Pak to třeba cyklistika bude, to co tam vidím je ryzí tortura.

Takhle přátelé rozhodně ne.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » ned kvě 29, 2022 20:09

Tomas píše: na tom jejím posezu je blbě snad úplně všechno a nedivím se že na to nadává.

Jo, ale ono tímhle způsobem jezdí celkem dost žen, co jsem si tak všiml.
Nechci si hrát na nějakého znalce, ale jak teď víc čumím po kolech, tak u hodně lidí mám dojem, že to mají blbě seštelované a pak na tom sedí blbě nebo mají větší/menší rámy, než by měli mít.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod lojzmen » ned kvě 29, 2022 21:16

Vy jste mne nalomili na ty bezduše :-) ale já, na rozdíl od Etherica, bych musel koupit všechno nové a to se na kolo 15 let staré nehodí a to bych radši koupil nové, ale teď mám hluboko do kapsy.

Takže, když už jsem do auta přidal dojezdovku, můžu využít tu šlichtu, co byla v soupravě s kompresorem, což se nabízí, neb mám autoventilky (v tomhle jsem starší konzerva, než PP :oops: ).
Howg.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1092
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pon kvě 30, 2022 7:00

pavproch píše:celou dobu života (zadního) pláště = 60-80 výletů (sjede se vzorek = výměna pláště

To je prosím kolik kilometrů odhadem?
Mně se u těch Pirelli líbí, že jsou přímo na tvrdý povrchy, který jezdim nejčastěji, takže ty gumy dobře drží a nesjedou se na tvrdym tak rychle. Prej. Ale asi to tak bude, zatím mám 600km a sotva zmizely takový ty cancoury, který tam zůstanou po vstřikování.
Ono vybrat pláště je taky věda. Tenhle mi doporučil borec na prodejně, předtim se mě ptal, kde a jak jezdim, rovnou mi to přehodil a fakt ten rozdíl je hodně znát.
Na tom Pirelli je stejnej vzorek jako mám na starým kole, jen s rozdílem, že na starým kole jde podstatně rychleji vzorek dopryč a nedrží tak dobře v zatáčkách.

Klidně vyzkouším i něco jinýho. Znáte někdo fajn bezduš plášt s rychlým vzorkem, ze směsi pro převážně tvrdý povrchy, s kvalitní výztuhou proti propíchnutí a dobrou vahou? Tady váha je na druhým místě, na prvním je odolnost a výdrž. Jezdím 29" 2.2 pláště, ale klidně bych šel i do 2.1
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » pon kvě 30, 2022 7:15

Já mám pláště Schwalbe Rapid Rob 29x2.1 new KevlarGuard s váhou 680g.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pon kvě 30, 2022 7:30

Dost laciný, jakej je kontakt s vozovkou? A co výdrž, když jedu z 80% po děravym, více či méně rozbitym asfaltu? Použitá směs "SBC = Schwalbe Basic Compound - univerzální kvalitní směs pro každé použití"
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » pon kvě 30, 2022 7:43

Co máš na mysli tím kontaktem s vozovkou? To je na mě asi moc odborná otázka :) Ve vzduchu nelítám a neklouže to. Já jsem si nevšiml něčeho, že by byl nějaký problém. Po rozbitém asfaltu nejezdím, já jezdím polňačky, lesní cesty normální ale i kamenité s kořeny a v pohodě. Ty jsi tu právě psal, že jsi hned vyměnil na prodejně za Pirelli, tak jsem přemýšlel, že bych koupil lehčí a lepší, ale zjistil jsem, že už oproti jiným mám dost lehké pláště a za dobrou cenu, tak jsem to nechal.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » pon kvě 30, 2022 7:45

Dromedaro píše:Jo, ale ono tímhle způsobem jezdí celkem dost žen, co jsem si tak všiml.
Nechci si hrát na nějakého znalce, ale jak teď víc čumím po kolech, tak u hodně lidí mám dojem, že to mají blbě seštelované a pak na tom sedí blbě nebo mají větší/menší rámy, než by měli mít.

To nemusíš být znalec, to je holý fakt. Já když občas projíždím tady ty cyklostezky tak minimálně polovina těch lidí prostě sedí na blbě seřízeným kole v dost bolestivejch pozicích.

Většina lidí ani neví jak má rozumný posez na kole vypadat a pak se takhle trapí.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pon kvě 30, 2022 7:50

Etheric píše:
pavproch píše:celou dobu života (zadního) pláště = 60-80 výletů (sjede se vzorek = výměna pláště

To je prosím kolik kilometrů odhadem?
Průměrný výlet je odhadem 25-30 km takže ca 2000km, z toho asfalt do 10%, zbytek šotol nebo terén.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pon kvě 30, 2022 8:01

@pp: tak to bych sežral vzorek hodně rychle. Já potřebuju něco, co si líp rozumí s asfaltem. Což mám.

@Dromedaro: jak to drží na cestě a v zatáčkách. Ten pocit při jízdě, když valíš a klopíš to, cítíš, jak kola souzní s tím, po čem jedeš. Nevím jak jinak to říct.
Já jezdím tedy jak jsem psal, většinu asfaltu, takže.. Ve finále namísto dvou levných plášťů spotřebuju jeden dražší. S tím dražším budu taky mít lepší jízdní vlastnosti, nadělám míň odpadu a ušetřím si práci, páč nemusím měnit tak často.
Prostě jako s podrážkama bot - každá je určená na jinej podklad. Jasně, že jde použít na cokoliv, ale výdrž a komfort jdou dolů.
Naposledy upravil Etheric dne pon kvě 30, 2022 8:04, celkově upraveno 1
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pon kvě 30, 2022 8:04

Zazněla tu otázka - jak nasazovat bezdušové pláště na ráfek (resp. kdy tam lít mlíko)?.
Já to dělám takle: ráfek od zbytků starého mlíka otřu do sucha, na sucho nasadím plášť (vč. galuskového ventilku do ráfku), bez mlíka nafouknu odhadem na 5 atm nebo i víc (tolik moc, aby si plášť "střelil" = usadil se patkama do ráfku), pak ho úplně vypustím, vytáhnu vnitřk ventilku, naliju mlíko injekční stříkačkou skrz ventilek, našroubuju vnitřek ventilku, nafučím na mých provozních 3 atm a protočím, aby se mlíko rozlilo.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Dromedaro » pon kvě 30, 2022 8:05

Etheric: Jo a akorát ty pláště mají u ráfku nějakou výztuhu nebo co to je a když jsem měnil duši, tak dostat ten plášť zpět byl porod a stejně si myslím, že to tam teď nemám úplně dobře nasazený, že ten ráfek by měl asi kopírovat tu rysku,nevím.Ale já už na to neměl nervy, tak jsem to nechal nebo bych to kolo vzal a vyhodil z okna. Ale ono je to možná rukama.

EDIT: Já taky jezdím dost po asfaltu, když bydlím ve městě. Akorát ne po rozbitým.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4332
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Etheric » pon kvě 30, 2022 8:12

@Dromedaro: to by mělo kopírovat rysku :D
Když už na něco už nemám nervy, nechám to na druhej den ráno ;)
Já se naučil měnit duši nedávno, koukal jsem pod ruce borcovi v prodejně a nebylo tak těžký to okopírovat. Aspoň jsem vyzkoušel, že montpáky montpákujou :)

@pp: přesně takhle jsem to chtěl udělat. Na to lití mlíka kolo pověsim, bude tak líp držet tvar až ho vyfouknu a líp se mi s tim bude pracovat.
Co použít na plnění mlíka toto? https://www.kupkolo.cz/caffelatex-injector-100ml_z5821/
To su zvědav, jak se mi ta bezduše bude či nebude líbit.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

PředchozíDalší

Zpět na Cykloturistika