Volný cyklopokec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned říj 3, 2021 12:43

Btw, neska mě bajk "překvapil" (to semi ešče nestalo, ale řešit to určitě nebudu): už sem jel domů/dolů z hřebene - několikakilometrový sjezd, zatáčky = furt lehce na brzdách, abych někde nelehnul (se už bojím jezdit z kopca rychle, starší pán na výletě) a.... po těch několika km brždění (= brzdy byly určitě zahřáté = suché) si zadní brzda najednou uprostřed brždění na pár sekund zazpívala (kníkala) jako když člověk projede brodem/vysokou mokrou trávou (= mokrá studená brzda to občas dělá) a aniž bych přestal brzdit nebo udělal cokoli jiného, zase ztichla.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned říj 3, 2021 14:22

pavproch píše:Chjo no, jak já ráth opakuju (úspěšné) nákupy a jak zas budu muset (pracně = typ, velikost) hledat něco nového:
Už třetím rokem na bajka (v těple = dyž není zimečka na pacinky) oblíkám tyhle rukavice od Scotta:
scott.jpg

... a MAX spokojenost s nima. Jenže už dosluhují, taxem chtěl pořídit nové.... a prd velebnosti, v tomhle provedení už všude (i v Čile apod) doprodávají jen okrajové velikosti XXS apod. Já potřebuju L. Inovované provedení (vrch látka) nechcu.
Takže si nechám poradit na jiné, podobné: dlaň kůže s gelem, vrch síťovina, ustřižené prsty, černé/šedé, velikost = obvod dlaně 22-23cm.


Nikdo nic neporadil, taxem (nerath) objednal krapet naslepo (neznám, čili ref velikost) rukavice Giro Bravo velikost L. Až budou, taxem písnu úspěch/neúspěch.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » úte říj 5, 2021 8:47

O víkendu se jinak na kole vcelku zadařilo, oba dva dny naprosto luxusní počasí, vcera též. Dnes jsem domluven s jr., že po škole vyrážíme ale bude to dnes bez pochyby o poznání chladnější.

Celkově ta vyhlídka počasí je taková, že už fakt přijde čas na heavy duty hadry. Což mi připomíná, že budu muset též nějáký hadříky dokoupit (včetně rukavic).

Protože jak řekl klasik - sezóna nezačiná a nekončí. Ta jednou začne a trvá :D

Co se týče pískání brzd, mě pískaly všechny kotoučovky a pořád, neřeším to, prostě to k tomu patří.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » úte říj 5, 2021 13:57

Zítra su doma bo fprci nende štrom, ale myšlenek na točení nohama sem se už vzdal (podle předpopičasí má scat, nejvíc právě u nás), takže to vidím na vycházku v gorateksu. No ale definito to bude až ráno. Uvidíme.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » stř říj 6, 2021 17:39

pavproch píše: sem neska ráno zahájil bajko-sezonu ... To zas bude potrat, než si tělo zvykne na točení nohama...


Tomas píše: Protože jak řekl klasik - sezóna nezačiná a nekončí. Ta jednou začne a trvá.


pavproch píše:To teda ta nadcházející zima bude stát za prd.


pavproch píše:z výletu zase přinesl bílou tuhou ruku


Neska při vycházce mi v hlavě lehce začal klíčit plán na průnik těhle čtyř citátů: Dyž bude zima stát za prd, tak bajkování (aspoň občas a vždy jen na krátkou dobu = za humny) provozovat skrz zimu až do jara a na jaře si tělo zase nebude muset zvykat na točení nohama. Ty woe, to je skoro na Nobelofku. :twisted:

Mno, uvidíme, co z toho nakonec bude... O:)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv říj 7, 2021 11:48

pavproch píše:Nikdo nic neporadil, taxem (nerath) objednal krapet naslepo (neznám, čili ref velikost) rukavice Giro Bravo velikost L. Až budou, taxem písnu úspěch/neúspěch.


Úspěch: mám je fprackách, velikost sem trefil, vypadají hodně dobře, moc pěkně /poctivě udělané.

Neúspěch: I po rozepnutí zapínacího sucháče na zápěstí se "otevřou" málo, navlíct na ruku dou jakžtakž, sundat z ruky je ale potrat. Fíld report bude ale asi až na jaře (až bude těplo), fčíl už má mrznout = Rab Cresta.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » čtv říj 7, 2021 12:18

kucí, nemáte někdo vyzkoušený lehce zateplený kalhoty do sychrava?
koukal jsem na SCOTT TRAIL STORM INSULOFT AL, píšou, že lehce zateplený Polartecem Alpha, ale nepíšou gramáž - podle fotek tam moc izolace není, což by mi vyhovovalo, abych se v tom nepotil jak kůň
okolo 10°C už skrz kraťasy (vnitřní plus vnější) trochu leze zima
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv říj 7, 2021 14:43

Já v těplotách pod 12st (ale nad nulou) používám dlouhé cyklo elasťáky (s cyklo vložkou) Silvini Movenza Cycle.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát říj 8, 2021 10:43

Tak jo, víkend před náma, má být kosa (v neděli ráno fest kosa) ale bajkovatelno, vytáhnu "full winter gear" a těším se, jak budu točit nohama. Doufám, že zdraví dovolí.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » pát říj 8, 2021 16:40

Mám něco podobnýho jako pp od Craftu, ale to nasazuju až fakt v chladu (letos ještě ne). Kolem 10C jezdím ještě v krátkých + návleky a zima mi není.

Já o víkendu půjdu bajkovat hezky odpoledne, klepat kosu po ránu se mi něják moc nechce, oba dny má být slunečno, takže fajn. Winter gear tudíž ještě vyndavat nebudu.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát říj 8, 2021 17:26

Já (díky tomu jak nespím) nejsem odpoledne moc použitelný, čím později, tím míň, takže budu muset ráno do té kosy. Uvidíme, otočit (na bajku směr dom, dyž ....) to můžu dycky.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob říj 9, 2021 11:37

Neska sem zase kroutil nohama, byla teda kosa fest, ale jinak křasně, na sobě plnou zimní výbavu a dalo se, díky nízkým těplotám ale zase začalo období kyklistiky se soplem u nosu, no... Jinak ale pěkný výlet v masivu Radhoště, ne že ne. Zítra ráno má být ešče víc kosa, to sem teda zvjedaff.

A neska sem asi dostal odpověď nato, proč si minule ta brzda písknula - zadní začala vratnou pružinkou dřít o kotouč = odpoledne (už zase) budu měnit špalky (vepředu i vzadu). Spotřebák mám.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob říj 9, 2021 17:31

Brzd. desky vyměněné (XTR = klik, klik, hotovo), bajk projetý, namazaný. Já se na zítřek těším, i na tu kosu, co bude. Snad se to něčím neposéře.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned říj 10, 2021 11:46

Tak jo, neska taky sem točil nohama. I když ráno mrzlo stejně jak fčera (-2), tak kosa na bajku neska byla větší, protože opar = skoro nesfítilo slunko, narozdíl od fčerejška. Dyž sem před obědem přijel dom, tak to taky ukazovalo enem +6.

Ale i přes kosu fajný výlet (se soplem u nosu), jaxem se zahřál proti kopcu, taxem si k (původnímu) plánu výletu přidal ještě jeden kopec navíc, kyklista neska žádný, zato pěšáků sem potkal na hřebenu dost.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned říj 10, 2021 13:56

pavproch píše:rukavice Giro Bravo velikost L. ...
Fíld report bude ale asi až na jaře (až bude těplo), fčíl už má mrznout = Rab Cresta.


Taxem přišel nato, že.... fíld report možná bude dříff - zateplené ne-bajkové rukavice Cresta sou sice fajn - pracky nemrznou, ale.... protože sou ne-bajk, nemají na dlaních gelové výstelky = už po dvou výletech (fčera a neska, pokaždé ca 2.5hod, převážně terénem) mám obě dlaně otlačené, otlučené, bolavé od řídítek. To bych nikdy neřekl, že ten gel má až takový účinek (když jezdím v teple s bajk gelovýma rukavicema, taxe nic takového nekoná).

Řešení asi mám - ty Cresty co sem fčera a neska použil jsou M, mám ale i ty samé L, tak asi zkusím na příští výlet pod ně podvlíct letní bajk-gel Giro Bravo rukavice.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned říj 10, 2021 17:18

pavproch píše:U sramů museli změnit / vylepšit mazivo na nové řetězy, i po třech výletech a dvojím mytí/mazání (dry lube) je ta řetázka lepivá a tuhá - sice už míň, ale furt to nechce na malých pastorkách dolů řadit hezky čistě. Dříf to dělalo bordel jen při prvním výletě s novou řetázkou, paxi to dycky sedlo, řetázka změkla a přestala lepit. Ale jaxem spal - gabat do teho nebudu.


Taxem neska po výletě (furt to blbě řadí dolů) do toho gabal - vzal sem kanistr benzínu, štetec a řetěz, převodník, 12-kolo a přehazovačku sem umyl - vytekl z toho teda neskutečný sajrajt, fčíl nechávám do zítra ten benzín odpařit a zítra to máznu Dry Lube a projedu a uvidím, esli sa to někam posune, doufám že to bude dolů řadit líp. Bylo to první takovéhle čištění (benzínem) po dvou letech, tak uvidíme/uslyšíme. Ted the mechanic. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pon říj 11, 2021 17:40

Neřadí. Mně drbne. Musím vymyslet, co s tím budu dělat. A vyšpekulovat, proč to začalo blbě řadit dolů "najednou" při poslední výměně řetázky.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » pon říj 11, 2021 18:39

Růčo když s tím točíš a pomalu řadíš tak to musí být vidět co se tam děje. Vodící kladka musí být pod pastorkem na který řadí/odřazuje.

To mi zní jen jako rozštelovaný/zabordelený lanko/chod řazení (zkusit dotáhnout/povolit).
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » pon říj 11, 2021 20:00

mrkni, jestli nemáš na přehazce prasklou rolničku nebo obě
loni jsem jednu musel taky měnit, začala dělat neplechu a když jsem jí očistil, byla vidět prasklina
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » úte říj 12, 2021 7:37

Chlopi, dík za rady. Zabordelené to už není (po mytí benzínem), ale tím to nebylo, jak píšu začalo to blbě řadit "skokově" při poslední výměně řetězu. Přiskřípnuté lanko /bowden by mohla být příčina.

Dyž mě to bude s.át furt, tak se s tím "mazat" nebudu - mám doma nový náhradní šaltr, 12-kolo, řetěz i pastorek, tak to přes zimu vyměním všechno....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » úte říj 12, 2021 7:40

tak mrkni ještě na rychlospojku, jestli je dobře cvaklá
mně to blbě řadilo resp. skákalo na posledních pár pastorkách, když jsem měl načatý jeden článek řetězu (prasklý), což u nového není moc pravděpodobné - proto mě napadá ta spojka
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » čtv říj 14, 2021 18:08

Kruciš.... už několik dnů předpopičali na víkend slunečno, sic kosa, já se natěšil na točení nohama (i v kose, mám přece nové třiko). Fčíl ale začali strašit se studenou fronticí, co má jít od SZ v noci z pátku na sobotu (u nás v sobotu ráno) .. tak nevím... mno, uvidíme, chtěl bych, no... kéžby.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » čtv říj 14, 2021 19:22

chystám se na to v So popojet někam vlakem a vracet se po své ose, má sice být frišno, ale hezky
aspoň vyzkoušim ty lehce zateplený kraťáky v kombinaci s návleky na kolena

pavle, přišels na to, proč ti to skákalo po pastorcích?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát říj 15, 2021 7:55

To neskáče, jen to nechce moc řadit dolů, cvaknu na řazení o jeden pastorek dolů ale trvá to pár sekund, než řetěz skočí o kolečko níž.

Nechávám tomu čas, zkusím esli sa to nerozchodí (po tom čištění) samo.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » pát říj 15, 2021 13:49

pavproch fčera píše:Kruciš.... už několik dnů předpopičali na víkend slunečno, sic kosa, já se natěšil na točení nohama (i v kose, mám přece nové třiko). Fčíl ale začali strašit se studenou fronticí, co má jít od SZ v noci z pátku na sobotu (u nás v sobotu ráno) .. tak nevím... mno, uvidíme, chtěl bych, no... kéžby.


Tak jo, už předpopičasí vypadá trošku optimističtěji:

Počasí v noci (22-07):
Oblačno až zataženo, místy přeháňky. K ránu ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 7 až 4 °C.
Počasí přes den (07-24):
Polojasno, přechodně oblačno, ráno a dopoledne ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost.


Tak to (snad) zítra ráno pude.... těším se (= čti: to se určitě něco poséře, buď pičasí nebo zdraví nebo bajk)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob říj 16, 2021 11:33

Kupodivu sa nepoondilo nic: pičasí = bajkovatelno sic kosa, zdraví = tělo neprotestovalo, bajk taky fungoval.

Fajny výlet traverzama masivem Radhoště od DBečvy až pod Pustevny, křasne (bo nikde nikdo). Zítra plánuju točit nohama zas.

Aji to ne moc ochotné řazení dolů (na menší kolečko) mě moc nesrálo, jakžtakž to chodí, dyžtak cvaknu dvakrát a ono to skočí hned (o dvě kolečka). Nebudu do toho gabat. Prozatím. Tím, že po dvou cvaknutích to jde hned to asi opravdu ukazuje ně (někde) přiskřípnutý bowden. Přes zimu bude času dost (do toho gabat).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Tomas » sob říj 16, 2021 16:51

pavproch píše:Tím, že po dvou cvaknutích to jde hned to asi opravdu ukazuje ně (někde) přiskřípnutý bowden.

No jo, u 1x12 (nebo co to máš) je ten chod při odřazení lanka minimální, tam stačí fakt málo a neděje se nic.

Já dnes s Jr. vyrazil v deset, luxusních 80km, kilák nahoru, kilák dolu, 4 hodiny něco v sedle. Akorát teď jsem vylezl ze sprchy (neboť bylo dojezdové čtyřpivo).

Počasí sice drobet zklamalo, (mělo být jasno, ale odpoledne z toho vylezlo velmi slabé polojasno, modrý bylo vidět pořád, ale mraky všude), sjezdy byly studený.

Ráno jsem zavelel do full winter gearu, protože bylo 4C ve stínu při odjezdu a v průběhu výletu to vylezlo až na 20+ odpoledne na slunci.

Tak či onak super, i malé zachycení Jr. přikládám, kdesi na návsi při nutném posílení tyčinkou. Podzim takhle ze sedla to je prostě luxus.
Přílohy
2.jpg
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » sob říj 16, 2021 17:14

Zítra ráno uvidím, jak moc kosa ráno (může i mrznout...) bude, buď vyrazím hned po kafi a oklikama (= delší trasa) nebo to budu prokrastinovat a pak kratší trasa. Tak i tak sa těším na točení nohama i dyž po dnešku mám krapet "tuhé" nohy, no.... :bike:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Volný cyklopokec

Příspěvekod Lipon » sob říj 16, 2021 19:53

Jj, dneska luxusně. Já ráno vyrazil ve 3 vrstvách na nádraží, za 10 min vedro jaxfiň, ve vlaku že mě lilo
Tak mikina do báglu a šlo to, alejak píše Tomas, sjezdy byly studené, kór v lese.
Jel jsem Beroun, Srbsko, Malá a Velká Amerika, přes Prokopák pak na metro.
Akorát v údolí Radotínského potoka strašně moc bahna, ke konci už mi vidlice oloupávaly bahno z plášťů.
Čekal jsem víc lidí, s ohledem na počasí, dokonce i v Prokopáku se dalo jet bez kličkování mezi lidmi.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod pavproch » ned říj 17, 2021 11:30

pavproch píše:Zítra ráno uvidím, jak moc kosa ráno (může i mrznout...) bude, buď vyrazím hned po kafi a oklikama (= delší trasa) nebo to budu prokrastinovat a pak kratší trasa.

Za bé bylo správně - ráno dyž sem stal, tak to ukazovalo pár desetinek mínus a všude bylo bílo (jinovatka). Takže prokrastinace a i dyž se vyjížděl, tak furt ešče byla trowa bílá.

Fajný výlet, sic kosa, ale tři vrstvy byly dostatečné. Asi se ale budu muset naučit žít s tím, že (při bajkování kousek nad nulou) ruce v zimních Rab Cresta sice trnou fest (ale to i v létě) ale nemrznou/nebělají, zato nohy (prsty) jo i přes zimní boty, dvoje fusekle a pohyb. Chjo no.

Sice sem zvolil kratší trasu, ale o to větší protikopec to byl (protože převýšení stejné jako ta delší), dobře sem si "zacvičil", ne že ne.... a pak po hřebenu přenádhernou cestou/cestičkou kde yezdim tuze ráth (a schválně neřekne kde, aby mi tama nikdo neyezdil) - musí se to ale jet "po srsti" = celé sjízdné, proti srsti sou tam moc (nesjízdné) stojky.

I jedneho bajkera (bez elektrónů) sem potkal, neyezdim holt fkose sám... :prayer:

A (opět) sem dostal varování, že je třeba furt dávat pozor (i tam kde to nevypadá nebezpečně) - jedu si takle pohodovou lesní cestou, vyhýbám se louži, nefšimnu si šutru, brnk přední kolo, řidítka naštorc a už sem byl v té louži. Naštěstí bez namočení (resp. zimní boty mají proti vodě lošnu přes šněrování, takže voda nešla dovnitř).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Cykloturistika