Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Volný cyklopokec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Volný cyklopokec

Příspěvekod Chmeld4 » pon srp 21, 2017 8:21

A pak zjistíš že ti vrzaly pedály jako mě :lol:
Independence is a state of mind.
Chmeld4
účastník
účastník

Příspěvekod grco » pon srp 21, 2017 8:51

Hej, ved pisem, ze to dam do servisu, lenze idealna situacia pre mna by bola, keby som vedel presne ktora ta osa mi tam sadne, objednal by som si ju z netu, a pak by som jel do servisu rovno aj s tou osou, nech mi to vymeni...

Pretoze sa mi nechce ist do servisu s tym, ze "potrebujem vymenit osu a chcem nejaku keramicku, aku tu mate? no to su smejdy, objednate mi tuto? alebo si to mam objednat sam? ok, tak ked mi dojde, tak tu s tym kolem pridem znova..."

Proste sa mi tam nechce chodit dva krat. :)
grco
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod ZbynekN » pon srp 21, 2017 12:08

Dle webu Raceface jsou tvoje kliky 24 mm - to je průměr té tlusté osy, co je integrovaná do pravé kliky s převodníkem. BSA je typ závitu a 73 je délka domku, kde jsou kliky a ložiska našroubována. Hladký chod budeš mít i s běžnou osou, skřípání z osy bude z toho, že se tam dostal bordel, což se může stát i u keramiky. Radši bych vybral servis, kde ti osu vyberou a vymění sami- někde nemají rádi, když ti montují díly z eshopu. Jsou super příjemní a občas si účtují víc ](*,) .
ZbynekN
outdoor maniak
outdoor maniak

Předchozí

Zpět na Cykloturistika