Nechcete se přidat?

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Lipon » úte lis 8, 2005 18:43

norman_64 píše:to Lipon: ty jo, takové lidi jako ty obdivuju :smt023 ( a tiše závidím :P ) ...Kdybych tak jednou já se do něčeho tak ponořil... :(( :(( - holt na některé věci mam holt slabou vůli :cry: ...
to Rujir: Budeme bydlet v Terchové ale program nevím,protoze s těmato kámošama jedu na hory poprvé. 8)

no já se do toho v téhle intenzitě ponořil po 3 letech a je to znát ... už to do hlavy tak dobře nejde jako na škole, ale holt když chce člověk trochu "kariérně" postoupit, je to potřeba nějak vošefovat, ale už toho mam plný brejle, jako na potvoru bylo ještě nedavno babí léto, teď nádherně fotogenický ranní mlhy se spadaným listím a já na to čumim akorát z tramvaje :twisted: :twisted:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod uplne jinej martin » úte lis 8, 2005 20:18

--edit: sem to sem vložil omylem dvakrát...
Naposledy upravil uplne jinej martin dne úte lis 8, 2005 20:21, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod uplne jinej martin » úte lis 8, 2005 20:20

Lipon píše:nádherně fotogenický ranní mlhy se spadaným listím a já na to čumim akorát z tramvaje :twisted: :twisted:

jsem teďka vykoupal ilforda, je na něm přesně taková fotka... (až na to listí), takovej urbanistická náladovka... (křižovatka, po dešti, východ slunce za panelákem,...) a abych nezapomněl je to foceno flektogonkem 20/2,8 ..

p.s. velice zajímavé okolnosti vzniku tý fotky: jdu do školy, náhodou mám s sebou čb tělo a druhej den novej objektiv... jako už 12 let předtim, rozhlídnu se zleva nic, zprava nic, ale najednou si řikam - to je ale kurva zajímavý světlo! - a prásk to tam... :-)
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod uplne jinej martin » úte lis 8, 2005 20:23

p.s. ty zajímavý okolnosti, to bylo myšleno jako ironie, že je to zajímavý...
p.s.2: zajímavý je, že na tři roky prošlim tónovanym speedu od fomy to vypadá hezky, ale na neprošlym (sice netónovanym ale neni to teda vidět.) docela divně...
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Lipon » stř lis 9, 2005 11:20

uplne jinej martin píše:
Lipon píše:nádherně fotogenický ranní mlhy se spadaným listím a já na to čumim akorát z tramvaje :twisted: :twisted:

jsem teďka vykoupal ilforda, je na něm přesně taková fotka... (až na to listí), takovej urbanistická náladovka... (křižovatka, po dešti, východ slunce za panelákem,...) a abych nezapomněl je to foceno flektogonkem 20/2,8 ..

p.s. velice zajímavé okolnosti vzniku tý fotky: jdu do školy, náhodou mám s sebou čb tělo a druhej den novej objektiv... jako už 12 let předtim, rozhlídnu se zleva nic, zprava nic, ale najednou si řikam - to je ale kurva zajímavý světlo! - a prásk to tam... :-)


sakra chlape neprovokuj :twisted: :twisted: :D
jestli ty zkousky udelam, tak jednak si dam poradne do trumpety a jednak si ten fotodeficit vynahradim az se bude ze zaverky kourit :mrgreen:
uz mi u nasich lezi nejakej Opemus, co mi ho tam strejc za dekuju nechal, jen co to pujde privezu si ho
tak uz vim co budu delat o dlouhych zimnich vecerech :ú
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv lis 10, 2005 21:15

Lipon píše:
uplne jinej martin píše:
Lipon píše:nádherně fotogenický ranní mlhy se spadaným listím a já na to čumim akorát z tramvaje :twisted: :twisted:

jsem teďka vykoupal ilforda, je na něm přesně taková fotka... (až na to listí), takovej urbanistická náladovka... (křižovatka, po dešti, východ slunce za panelákem,...) a abych nezapomněl je to foceno flektogonkem 20/2,8 ..

p.s. velice zajímavé okolnosti vzniku tý fotky: jdu do školy, náhodou mám s sebou čb tělo a druhej den novej objektiv... jako už 12 let předtim, rozhlídnu se zleva nic, zprava nic, ale najednou si řikam - to je ale kurva zajímavý světlo! - a prásk to tam... :-)


sakra chlape neprovokuj :twisted: :twisted: :D
jestli ty zkousky udelam, tak jednak si dam poradne do trumpety a jednak si ten fotodeficit vynahradim az se bude ze zaverky kourit :mrgreen:
uz mi u nasich lezi nejakej Opemus, co mi ho tam strejc za dekuju nechal, jen co to pujde privezu si ho
tak uz vim co budu delat o dlouhych zimnich vecerech :ú

tak jsem to skennul, ale sken vypadá fakt hnusně... ale aspoň něco (a ostatní ať prominou, že to není v sekci o foto...)
Obrázek
(Ilford pan 100 / D-76 1+3 16min standard překlápění + fomatone rc mg lesk prošlé 3 roky + ilf. multigrade)
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Súlovky

Příspěvekod Noemi » pon bře 27, 2006 15:09

Soptím - zase jsem se dozvěděla, že tento víkend jsou zase všichni "zadaní".

Tudíž jsem se rozhodla plánovitě zeptat tady - jelikož chci vyrazit před Velikonocemi (nejspíše 13.-15.4.) trošku projít Súlovské skály - s dcerou.
Přivítám nějakou "dobrovolnici" (v nejhorším případně i turistu mužského pohlaví :roll: ) - nejraději s dítětem, kteří by chtěli vyrazit taky....ale ti se taky asi nevyskytují, že?
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Re: Súlovky

Příspěvekod Rujir » pon bře 27, 2006 17:55

Noemi píše:Soptím - zase jsem se dozvěděla, že tento víkend jsou zase všichni "zadaní".

Tudíž jsem se rozhodla plánovitě zeptat tady - jelikož chci vyrazit před Velikonocemi (nejspíše 13.-15.4.) trošku projít Súlovské skály - s dcerou.
Přivítám nějakou "dobrovolnici" (v nejhorším případně i turistu mužského pohlaví :roll: ) - nejraději s dítětem, kteří by chtěli vyrazit taky....ale ti se taky asi nevyskytují, že?


A mna nechces? :cry: :cry: :cry:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Re: Súlovky

Příspěvekod teoretic » pon bře 27, 2006 17:59

Rujir píše:A mna nechces? :cry: :cry: :cry:


jenom ti tam haprujou ty deti - leda, ze byste na nich zapracovali cestou :mrgreen:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Súlovky

Příspěvekod Noemi » pon bře 27, 2006 18:02

Rujir píše:
Noemi píše:Soptím - zase jsem se dozvěděla, že tento víkend jsou zase všichni "zadaní".

Tudíž jsem se rozhodla plánovitě zeptat tady - jelikož chci vyrazit před Velikonocemi (nejspíše 13.-15.4.) trošku projít Súlovské skály - s dcerou.
Přivítám nějakou "dobrovolnici" (v nejhorším případně i turistu mužského pohlaví :roll: ) - nejraději s dítětem, kteří by chtěli vyrazit taky....ale ti se taky asi nevyskytují, že?


A mna nechces? :cry: :cry: :cry:


Beru vše :mrgreen: :wink: .
Ne vážně - jedná se mi o zajištění ubytování....potřebovala bych to vědět. Doufám, že ukecáš i přítulku....nebo už je v Americe?
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Re: Súlovky

Příspěvekod Rujir » pon bře 27, 2006 18:14

Noemi píše:Beru vše :mrgreen: :wink: .
Ne vážně - jedná se mi o zajištění ubytování....potřebovala bych to vědět. Doufám, že ukecáš i přítulku....nebo už je v Americe?


Priatelka sice doma je a Sulov je asi jedina oblast kam sa mi ju dari vzdy zno a znova dostat, ale ci by isla uprostred skuskoveho je otazne. Zial, zatial ti neviem povedat, ci budem moct ist alebo nie (stale ta ista pesnicka). Ak ma pustia ku statniciam tak skor nie ako hej, pac to budem mat tak tyzden pred statnicami a to sa asi zacnem konecne ucit. Ale ak by neboli (pre mna), tak kludne...
BTW S byvanim si problemy nerob. Stan to isti... :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Noemi » pon bře 27, 2006 18:26

Jenže já si to ubytování musím rezervovat :cry: .... a když neseženu funkčního sparingpartnera/rku, tak zřejmě samy nepojedeme.
A já bych tak chtěla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod Rujir » pon bře 27, 2006 18:50

Noemi píše:Jenže já si to ubytování musím rezervovat :cry: .... a když neseženu funkčního sparingpartnera/rku, tak zřejmě samy nepojedeme.
A já bych tak chtěla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .


Mhm a preco si to ubytovanie musis rezervovat? Podla mna by si s ubytovanim nemala problemani bez rezervacie. No zial, ja ti budem vediet povedat, ci mozem ist tak zaciatkom maja, skor nie. Takze zaujemci hlaste sa! Ja budem zaloha... :shock:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod mifr » pon bře 27, 2006 19:44

Rujir píše: Mhm a preco si to ubytovanie musis rezervovat? Podla mna by si s ubytovanim nemala problemani bez rezervacie. No zial, ja ti budem vediet povedat, ci mozem ist tak zaciatkom maja, skor nie. Takze zaujemci hlaste sa! Ja budem zaloha... :shock:


Maja? :((
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » pon bře 27, 2006 19:45

mifr píše:Maja? :((


kvetna :mrgreen: - ale durko asi myslel aprila, vid

t.
Naposledy upravil teoretic dne pon bře 27, 2006 19:45, celkově upraveno 1
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » pon bře 27, 2006 19:45

mifr píše:
Rujir píše: Mhm a preco si to ubytovanie musis rezervovat? Podla mna by si s ubytovanim nemala problemani bez rezervacie. No zial, ja ti budem vediet povedat, ci mozem ist tak zaciatkom maja, skor nie. Takze zaujemci hlaste sa! Ja budem zaloha... :shock:


Maja? :((


máj = květen
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod chonga » pon bře 27, 2006 19:46

mifr píše:
Rujir píše: Mhm a preco si to ubytovanie musis rezervovat? Podla mna by si s ubytovanim nemala problemani bez rezervacie. No zial, ja ti budem vediet povedat, ci mozem ist tak zaciatkom maja, skor nie. Takze zaujemci hlaste sa! Ja budem zaloha... :shock:


Maja? :((

byl 1. máj lásky čas.........
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod mifr » pon bře 27, 2006 19:52

Ted nevim, jestli ze mne delate blba schvalne :cry: (zastavajic se Rujira) nebo ze srandy :(( :mrgreen: :(( Nejen teoretic umi cizi jazyky * Ja samozrejme vim, co je maj a Maja :P Ja jsem prave poukazoval na nesrovnalost mezi ceskym 13.4. - 15.4. a slovenskym majom... :wink: :shock:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » pon bře 27, 2006 19:52

Mája je včela, to je snad jasný :ú ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Rujir » pon bře 27, 2006 19:53

šíp píše:máj = květen


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ja sa vzdy spolieham, ze ovladate aj medzinarodne oznacenie mesiacov, lebo v poetickych ceskych nazvoch mesiacov mam obcas hokej. :shock: *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod šíp » pon bře 27, 2006 19:53

Přípluv píše:Mája je včela, to je snad jasný :ú ...


a Vílík byl její kamarád...kdepak je jemu konec. od léta tady nebyl... :lol:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » pon bře 27, 2006 19:54

Ale libi se mi, jak vsichni rychle prispechali blbovi na pomoc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod chonga » pon bře 27, 2006 19:56

:mrgreen: nečerti se to se nedalo, že jóóóó :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Noemi » pon bře 27, 2006 20:08

mifr píše:Ale libi se mi, jak vsichni rychle prispechali blbovi na pomoc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Smích - a o kterého blba se tady přesně jedná? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod mifr » pon bře 27, 2006 20:13

Jezis maria... :ú :roll:
Ja se z to ho zblaznim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jen jsem nechtel, aby ti Rujir v maji rekl, ze s tebou (a dcerkou) pojede v aprilu na Sulov... :mrgreen:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » pon bře 27, 2006 20:25

mifr píše:J
Jen jsem nechtel, aby ti Rujir v maji rekl, ze s tebou (a dcerkou) pojede v aprilu na Sulov... :mrgreen:


No a nakoniec som ten blbec ja, lebo som si naozaj nevsimol, ze Noemi rozprava o aprili. :roll: Uz mi ta diplomovka vazne skodi. :evil: Ospravedlnujem sa za flame a v aprili nemozem tak na 90%. :cry:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod mifr » pon bře 27, 2006 20:26

Alespon v tom nejsem sam :mrgreen:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » pon bře 27, 2006 20:31

mifr píše:Alespon v tom nejsem sam :mrgreen:


moc bych se neradoval - ja myslim, ze ti durko chce spis udelat radost *

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Noemi » pon bře 27, 2006 20:33

Rujir píše:
mifr píše:J
Jen jsem nechtel, aby ti Rujir v maji rekl, ze s tebou (a dcerkou) pojede v aprilu na Sulov... :mrgreen:


No a nakoniec som ten blbec ja, lebo som si naozaj nevsimol, ze Noemi rozprava o aprili. :roll: Uz mi ta diplomovka vazne skodi. :evil: Ospravedlnujem sa za flame a v aprili nemozem tak na 90%. :cry:


Smích - a to jsem tam neuvedla název měsíce, ale číslo - s ohledem na "jinostrannyje" členy OF :mrgreen:.

Hm, tak zřejmě budeme zase samostatná jednotka.
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod teoretic » pon bře 27, 2006 20:36

Noemi píše:Hm, tak zřejmě budeme zase samostatná jednotka.


kdybys zajela kousek dal (do ceskyho raje), tak tam mozna na velikonoce nekde budu s martinou, tak muzem vyrazit nekam spolu - zas tak velkej vekovej rozdil mezi mackem a andou neni :mrgreen:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

PředchozíDalší

Zpět na Treking