Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Kolik km jste v zivote nejvic usli nebo ubehli za den?

pres 20 km
2
8%
pres 30 km
4
15%
pres 40 km
4
15%
pres 50 km
1
4%
pres 60 km
4
15%
pres 70 km
4
15%
pres 80 km
0
Žádná hlasování
pres 90 km
0
Žádná hlasování
pres 100 km
7
27%
 
Celkem hlasů : 26

Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod mike » pát bře 1, 2024 2:59

Jde o maximalni delku trasy bez prespani, typicky behem 24 hodin. Tj. klidne i pres pulnoc, ale porad ve stylu jednodenni akce. Takovy mensi pruzkum k tematu tohoto vlakna jak jsou na tom lidi v ramci velmi vyberove skupiny na OF. Pokud nevite presne, staci odhad, rozmezi jsou dostatecne siroka.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod Mawenzi » pát bře 1, 2024 6:56

tak ja vynecham 100 vokolo brna jako takovej pro me netypickej zazitek, protoze sem nevyrazila "rano z domu", aby ten muj vyjimecnej ulet nezkresloval moji beznou prumernost :D to tam je pro oodoowa a milarepu a dalsi, tyhle kolonky :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod Mawenzi » pát bře 1, 2024 7:57

nasla sem si denicek, co sme si s kamoskou koupili v roce 2012 :D mozna cca v dobe, kdy sem prisla sem. Nekdy tou dobou, kolem roku 2011 mi doktor zakazal jezdit na kole, protoze sem dostala po 8 letech diagnozu - SPRAVNOU :D :D a ortoped mi pak na jedne z nasledujich navstev, kdy mi to pres 25 moc neslo kvuli kolenu, doporucil ortezu a hole.

za rok 2012 mam v zapiscich od zacatku roku vylety kolem 13km, to sem uz "trenovala", driv me 4 vylety za rok o delce 15km sundaly, protoze sem uz od vlaku sla s bolestma :D vyletu bylo 7.
posledni dubnovej vikend uz ma trasa 22km, a prvni cervnovej vikend sem se pokusila ujit svuj prvni mid o delce 44km. Bohuzel sme na dalnici v zacpe stali asi 3 hodiny a protoze nemuzu mit koleno ohly, to boli nejvic, tak sem uz vyrazela s bolavou nohou. cca na 35km sem uz bolesti regulerne brecele a ujit posledni kilak k silnici mi trvalo asi dve hodiny, za ktery muj muz, kterej chodil jen obcas se mnou, dosel k silnici, sehnal si stopa, dojel pro auto a vyzvedl me :D

muz se mnou sel 20km mozna 2x na dovolene v kvetnu a obcas polovicni trasy pres rok, ten to bez treningu zvladl dost luxusne :D proste jen tak jak byl vyrazil s nama :D ale nutno rict, ze nam bylo tenkrat tak 28 let, dneska by muze zabila asi i pulka :D

14 dni na to sem natezko usla 44km za jeden den s kolenem v prijatelne bolestivym stavu, jit dalsi den vic nez cca 10km sem uz nemohla.

Dneska mi 25km prijde jako prijemnej jednodenni vylet, 25km natezko pro me neni zadna nadmerna zatez a to mam v roce 2012 mam poznamku u 22km vyletu ze "uz po 10km me desne boleli slapky, nechapu, jak sem to dolezla" :D

Jen skoda, ze mapy v ty dobe neukazovali vzdalenost a ja ji bud pocitala z rozcestniku nebo papirovych map, takze u vetsiny vyletu neznam presnou delku a spocitat se mi podarilo jen nektery, protoze kdyz mam napsano "celou trasu po zelene z mista x do y" tak to aspon nakliknu v mape dneska :D


dneska ujdu 40km natezko i bez ortezy (teda s holema alespon) narazove v pohode, 25km natezko hole ani nepotrebuju, ale nosivam je hlavne jako pomucku dlouhodobe udrzitelnosti, kdy 2 dny vandr bez holi OK, tyden uz ne, riziko pro koleno, lepsi s holema.

v pulce dubna sem chtela vyrazet s kamaradem na dogtrek, 2x 45km na tezko +/- ale s natrzenym lytkovym svalem si nedelam iluze, ze jestli mam 14 dni v podstate zakaz zateze (coz se u lytka teda dela blbe, kdyz treba musim chodit do prace), 12.3 mam kontrolu stavu, tak za mesic, na velikonoce, mozna nebudu ve stavu ani ujit vandr o 60km za 3 dny... coz mela byt prijemne rozehrivaci akce zacatkem sezony, tak na hrane flakani a zateze 3 dny po sobe...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod ketrin » pát bře 1, 2024 9:11

Zahlasovala jsem přes 40, ale to bylo jen jednou v životě na dogtreku. Můj strop je do 35, dala bych pořád i o něco vic, ale nemám motivaci se ničit :mrgreen:
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod Etheric » pát bře 1, 2024 9:39

Já dal nejvíc přes 70. Výlet 75km, od kraje města až ke konci trasy. Pokud bych počítal i pěší cestu než jsem vyšel z města a pak zpět, bylo to 100% přes 80.

Stovku bych ušel taky, jenže za rozhození organismu /spánek, režim/ a ty následky z toho plynoucí mi to nestojí..

Jinak 40 - 60 byla moje nejčastější vzdálenost na výletě. Teď chodím tak 20 - 40. Kdybych byl schopen rehabilitovat a vydržet to cvičení, mohlo by to být lepší. Ale bohužel...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod apuka » pát bře 1, 2024 9:59

ketrin píše:přes 40, ale to bylo jen jednou v životě na dogtreku.
Toto se nepocita, tam mas nepovoleny pridavny motor :-D.

Dalsi diskuse o psech presunuta sem. mike


Ale ja mam pripominku, ze neni uplne jasne, co se ma do "delky jednodenni trasy pocitat". Napr. ja si loguji od startovniho bodu k cilovemu, ale predtim jedu verejnou dopravou a na vlak jdu rano pesky 2,5 km, odpoledne zpatky to same opacne. Tj. je to 5 km navic - nepatri to do "trasy", ale ujit to musim v ramci toho jednoho dne. Pripadne jeste s prodlouzenim, ze si musim dalsi 2 km zajit si neco koupit na veceri, plus obcas se nekde prejdu nejaky ten kilometrik, kdyz dlouho cekam nekde na pripoj a sedet na lavicce na otevrene zastavce (napr. ve vetru nebo slunci) se mi moc nechce.
Ted ale ma se to do "delky trasy" zapocitat nebo ne?
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod mike » pát bře 1, 2024 17:40

Dromedaro píše:Zvláštní jak se tu málo lidí zapojuje. Chápu, že třeba někoho nebaví internetové diskuse a nerad se zapojuje, ale třeba tahle anketa je anonymní a je to o jednom kliknutí. Nevím no.

Je patek, nejvic lidi tu byva zacatkem tydne. Jinak jo, neni to zadna soutez, jen orientacni pruzkum, takze hlasujte :)

Mawenzi píše:aby ten muj vyjimecnej ulet nezkresloval moji beznou prumernost

Jenze tady jde prave o vyjimecny ulet. Proste kolik byl clovek schopen maximalne ujit. Otazka nebyla na prumer, ale na maximum, klidne vyjimecne.

ketrin píše:Zahlasovala jsem přes 40, ale to bylo jen jednou v životě na dogtreku.

To je naprosto v poradku.

apuka píše:Napr. ja si loguji od startovniho bodu k cilovemu, ale predtim jedu verejnou dopravou a na vlak jdu rano pesky 2,5 km, odpoledne zpatky to same opacne. Tj. je to 5 km navic - nepatri to do "trasy", ale ujit to musim v ramci toho jednoho dne. Pripadne jeste s prodlouzenim, ze si musim dalsi 2 km zajit si neco koupit na veceri, plus obcas se nekde prejdu nejaky ten kilometrik, kdyz dlouho cekam nekde na pripoj a sedet na lavicce na otevrene zastavce (napr. ve vetru nebo slunci) se mi moc nechce.
Ted ale ma se to do "delky trasy" zapocitat nebo ne?

Tohle je ciste na tobe. Ja to nepocitam, jelikoz konec trasy je na nadrazi a pak sedim a pospavam ve vlaku, buse apod. Obvykle minimalne hodinu, spis vic, takze telo prepne do odpocinkoveho rezimu. Na druhou stranu jsou me zacatky a konce vyrazne kratsi.

Psi diskusi asi presunu jinam. edit: presunuto.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod Dromedaro » pát bře 1, 2024 21:19

Etheric píše:@Dromedaro: všiml sis, jak dlouho anketa běží běží? Tady nejsi na FB, kde se to to během chvilky nasdílí do všech koutů republiky :)

mike píše:Je patek, nejvic lidi tu byva zacatkem tydne. Jinak jo, neni to zadna soutez, jen orientacni pruzkum, takze hlasujte :).

Tak hodnotím to na základě počtu zobrazení příspěvků a počtem dosavadních hlasů.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4386
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod mike » sob bře 2, 2024 4:08

Pocet zobrazeni prispevku roste po kazdem otevreni vlakna. Treba ja jsem jich ted pri presunech psi diskuse udelal nekolik. Kdyz to nekdo cetl pres den po kazdem prispevku, tak se pokazde pocet navysil. Tj. neda se z toho moc usuzovat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod booze » sob bře 2, 2024 10:40

Uběhl jsem maximálně kolem 50 km ušel jsem přes 60 km. Myslím si že ta anketa moc neukáže, protože jsem zvyklý jít třeba 14 dní každý den 35 km nebo i více. Pokud bych šel měsíc, tak si myslím, že dávám každý den kolem 50 km a Vše záleží na terénu.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod mike » ned bře 3, 2024 0:15

Anketa ma ukazat, kolik lidi asi maximalne ujdou. Tady, kde je vetsina lidi sportovnich a chodi dost. Ciste pro zajimavost, abychom meli lepsi predstavu.

booze píše:protože jsem zvyklý jít třeba 14 dní každý den 35 km nebo i více. Pokud bych šel měsíc, tak si myslím, že dávám každý den kolem 50 km a Vše záleží na terénu.

Pak jsi liny terminator :twisted: Protoze to v sobe mas, ale nechce se ti se kousnout a jit najednou pres 100 ;-) Ja kdybych sel mesic 35 km denne, tak bych nesel, protoze bych byl mrtvy. Po 14 dnech mam dost.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod pavproch » ned bře 3, 2024 14:02

Chybí tam kolonka "nevím", pro geronta, který nemá GPS logger, čuli vlastně neví, kolik ujde při výletě km. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod Mawenzi » ned bře 3, 2024 14:45

pavproch
myslim, ze hodne lidi si to dokaze aspon by voko zmerit na mapy.cz napriklad... a v nejakym okamziku lidi moc nezajima, kolik usli, ale v okamziku, kdy na neco trenuji nebo se snazi zlepsovat fyzicku, jit nejaky pochod, tak nejaky povedomi pak maji...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod pavproch » ned bře 3, 2024 14:47

Neměřím. Tečka.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod karaya1 » ned bře 3, 2024 14:51

mike píše:Pak jsi liny terminator :twisted: Protoze to v sobe mas, ale nechce se ti se kousnout a jit najednou pres 100 ;-)

Hlásím se do klubu líných terminátorů, protože jsem sám bez "důvodu" ušel (nebo spíš uběhl) tak max. 45 km; všechno víc byly organizované akce 8-[
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 689
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod booze » ned bře 3, 2024 16:21

Liny nejsem a Terminátor nejspíš taky nebudu. Nechápu důvod proč bych to měl dělat, vím že to zvládnu když budu potřebovat, ale neznám jediný rozumný důvod proč si to dokazovat, proč to dělat, na co by mi to bylo. Dělám jenom věci které mi dávají smysl. Asi 15 let jsem každý den běhal 10 km pak mi to přestalo dávat smysl, tak jsem přestal běhat. Začal jsem běhat výlety okolo 25 km. To mi taky přestalo dávat smysl, tak všude Chodím pěšky a nebo kombinace běh a chůze.

V cervnu mam tri dny cas. Tak ujdu 101, at si muzu skrtnout kolonku na OF 100 km.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod lojzmen » ned bře 3, 2024 20:23

Teď jsem si vyzkoušel v Beskydech kolem Martiňáku (mírné kopce, lesní cesty), že jsem schopen denně ujít do 20km.
Omezením je koleno a plotýnky bederní páteře. Je to o vůli snášet bolest, nikoli nemohoucnost svalů.
Kdysi v mých turistických začátcích jsem dal 30km, jednodenní akce.
V anketě dávám přes 20.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1105
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod mike » pon bře 4, 2024 1:45

karaya1 píše:Hlásím se do klubu líných terminátorů, protože jsem sám bez "důvodu" ušel (nebo spíš uběhl) tak max. 45 km; všechno víc byly organizované akce 8-[

To je fuk, to se taky pocita.

booze píše:V cervnu mam tri dny cas. Tak ujdu 101, at si muzu skrtnout kolonku na OF 100 km.

Fajn, budem se tesit :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod Dromedaro » úte bře 5, 2024 13:00

mike píše:Pocet zobrazeni prispevku roste po kazdem otevreni vlakna.

Aha, já jsem myslel, že to započítává podle IP adresy.

Jinak by možná bylo lepší (více vypovídající) dát anketu kolik cca km na treku chodí lidi nejčastěji.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4386
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod mike » úte bře 5, 2024 14:50

To by byla jina anketa. Tahle vznikla jako reakce na 50 km vlakno, kde se resilo, jestli je to schopen ujit skoro kazdy, jak si mysli oodoow.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod oodoow » úte bře 5, 2024 15:31

To máš ale anketu na to, kdo to ušel a ne kdo to je schopen ujít. Skupina, která je to schopna ujít bude mnohem větší než ta, která to už ušla.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod mike » úte bře 5, 2024 15:55

Nedelej apuku :twisted: Bude stejna nebo vetsi, k mnohem vetsi nevidim duvod. Predpokladam, ze znacna cast lidi je tu motivovana zkusit si, co daji, a to uz je v ankete videt. Pricemz rec neni o tom, co by kdo dal s pistoli u hlavy, ale co je ochoten ujit.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod apuka » úte bře 5, 2024 16:08

lojzmen píše:Teď jsem si vyzkoušel v Beskydech kolem Martiňáku (mírné kopce, lesní cesty), že jsem schopen denně ujít do 20km.
Omezením je koleno a plotýnky bederní páteře. Je to o vůli snášet bolest, nikoli nemohoucnost svalů.
Asi tak nejak...
Ja kdyz jdu na Lysou, tak nekdy to mam za 2,5-3 hodiny (podle chute a kondicky) jen 7,5 km dokopy nahoru a dolu. Ale je to taky 730 m primeho prevyseni nejdrive nahoru, potom dolu, bez oddechovych "skoro rovnych" pasazi. Potom uz se na dalsi kopec tem problematickym partiim tela moc nechce, maji toho relativne dost. Ale je to uplne jine slapani, jina zatez, nez napr. v OV, kdyz si dam zdravotni prochazku v rezeervacich kolem Odry, klidne na 10-12 km - ale celkove prevyseni do 15 metru... To prijdu domu a ani necitim, ze bych nekde byl, mit cas a chut, tak to dam jeste nekolikrat. Jen mi to nedava smysl - tak to nedelam. Asi jako booze.

I proto jsem se ptal, jestli se ma zapocitavat cesta 2,5 km na vlak/z vlaku. Kdyz muj samotny vylet da 7,5 km ale "cesta na/z nej" dokopy dalsich 5, tak je to docela rozdil - 7,5 vs 12,5 km.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod apuka » úte bře 5, 2024 16:14

mike píše:Predpokladam, ze znacna cast lidi je tu motivovana zkusit si, co daji, a to uz je v ankete videt.
To si nemyslim. Ja nemam motivaci zkouset vzdalenost, nevidim na to duvod, samotna vzdalenost pro mne neni meta. To uz radeji prevyseni, pripadne delku a to same opakovane napr. pres dovolenou. To se ale na ankete neprojevi. Navic prave vzdalenost hodne zkresluje a nerika nic ani o vykonnosti, ani o schopnostech - protoze se do toho vubec nezahrnuje prevyseni. Viz muj predchozi prispevek - kdybych dvakrat vyslapal na Lysou, dal bych celkem 15 km a skoro 1500m prevyseni. Na vzdalenost je to pakatel, na prevyseni uz (u nas) slusne. Ale dat si trikrat ty rezervace kolem Odry, celkem 30-36 km a do 45m prevyseni, tak jsem podle ankety vyrazne lepsi...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod mike » úte bře 5, 2024 16:22

Zbytecne to komplikujes. KISS. Jestli ujdes 7.5 nebo 12.5 km je uplne jedno. Jednak je to mimo anketu a jednak je granularita schvalne nastavena na 10 km.

apuka píše:Ja nemam motivaci zkouset vzdalenost, nevidim na to duvod, samotna vzdalenost pro mne neni meta.

Nepsal jsem, ze vsichni vcetne tebe, ale znacna cast. Jsou lidi, co tu motivaci maji, jini ne. Ja treba tak napul, asi bych stovku po rovine usel, ale to mi za to nestoji, zatimco 76 km po kopeckach stalo. Takze obcas sve maximum cilene prodlouzim, ale musi to byt zajimava trasa a takova vyzaduje kopce.

apuka píše:To se ale na ankete neprojevi. Navic prave vzdalenost hodne zkresluje a nerika nic ani o vykonnosti, ani o schopnostech - protoze se do toho vubec nezahrnuje prevyseni.

Ano, ale o tom ta anketa neni. Opakuju, byla to reakce na konkretni vlakno.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod oodoow » úte bře 5, 2024 16:34

Taky nemám motivaci zkoušet kolik za den nejvíc újdu. Musel bych si najít nějaký kolečko rovinatý, kde bych chodil pořád dokola to by byla dost nuda.

Každopádně to vypadá, že 50 tu ujde opravdu skoro každý. Pokud je to reakce na sousední vlákno, tak tam se uživatelka ptala, jestli to jde dát. Napsal jsem že jo a podle mě to i ona v pohodě dá po nějakém tréninkovém období.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod mike » úte bře 5, 2024 16:43

Ne, to fakt nevypada. Aktualne je to 56.5 % ze vsech, coz je "skoro kazdy" leda v apukavesmiru. Kdyz odectu terminatory, ktere jsem schvalne vyclenil, tak je to jen 37.5 %. Navic tu mame velice silny vyberovy efekt, v bezne populaci to bude radove min.

Uzivatelka se ptala, jestli ona to muze dat za 4 mesice. Kdyby se ptala na nekolik let, tak je to jine.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod oodoow » úte bře 5, 2024 16:55

mike píše:Kdyz odectu terminatory.

Když odečtu padavky, tak mi vychází 100%. :twisted:

No vypadá, mawe a lojzmen psali že dali míň, než ušli. A ti co došli 40 by dali i 50, kdyby to bylo po rovince a hecli se. Že nemaj motivaci je to, co jsem psal v tom předchozím postu.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod mike » úte bře 5, 2024 20:36

Jednim z cilu bylo zjistit pocet terminatoru na OF 8)

Sorry, ale nevychazi ti to zadnym zpusobem, at to ohybas jak chces. Skoro kazdy je u mne aspon 90 %. Navic byla puvodne rec o bezne populaci, ne o clenech OF. Doufam, ze pri sazeni mas lepsi odhad ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod oodoow » úte bře 5, 2024 20:45

No, jestli si myslíš, že běžná populace má v 90% rozumnou fyzičku, tak to opravdu nejsem já, kdo žije v nějaké bublině. :roll:
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Další

Zpět na Treking