Gerlach? Jak na něj?

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: gerlach

Příspěvekod pripluv » ned led 28, 2007 18:11

xcrazygirl píše:Jestli ten zájezd pojede jako průvodce Tonda(majitel) tak se myslím jde bez horského vůdce, protože on tam myslím může vést skupinu...

Jestli jo, tak by mne zajímalo, jak to dokázal :shock: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: gerlach

Příspěvekod Rujir » ned led 28, 2007 18:14

Přípluv píše:Jestli jo, tak by mne zajímalo, jak to dokázal :shock: ...


Ma sprievodcovsky kurz... :wink: Aspon tipujem...
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod xcrazygirl » ned led 28, 2007 18:15

Lenka píše:Mě by to taky zajímalo...Je to celkem zajímavej nápad - asi si taky vytvořím seznam a pak si ho třeba pověsím na stěnu :)


Seznamik jen doporučuju, taky mám podobný. Je sice docela frustrující, že tam je přeškrtnutých jen pár pojmů z toho mnoha, ale to se nějak doplní...Na stěně ho sice nemám, ale je to dobrý nápad...(to bych ale musel sundat Rossiho, Schumachera nebo stíhačku a to se mi fakt nechce... :cry: )
xcrazygirl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 17, 2007 21:53
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: gerlach

Příspěvekod Hafi » ned led 28, 2007 18:21

Bedrich píše:
No voni kecaj i docela dost holky a to nejen vo horach :D


taky máš dneska migrénu????

:D :D :D
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: gerlach

Příspěvekod xcrazygirl » ned led 28, 2007 18:22

Přípluv píše:Jestli jo, tak by mne zajímalo, jak to dokázal :shock: ...

Tak to fakt nevím...ale mám to ze zaručeného zdroje, ale stejně myslím, že letos Gerlach nepojede protože má v plánu Turecko, takže smůla...
xcrazygirl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 17, 2007 21:53
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: gerlach

Příspěvekod xcrazygirl » ned led 28, 2007 18:27

Přípluv píše:
xcrazygirl píše:Jestli ten zájezd pojede jako průvodce Tonda(majitel) tak se myslím jde bez horského vůdce, protože on tam myslím může vést skupinu...

Jestli jo, tak by mne zajímalo, jak to dokázal :shock: ...

Tak to fakt nevím...ale mám to ze zaručeného zdroje. Ale on stejně letos Gerlach nepojede, protože bude tou dobou v Turecku, ale vždycky má velmi dobrého průvodce.Ale jestli toužíš vědět jak se k tomu dostal, tak se ti můžu zeptat. Za 3 týdny s ním(a s Horalem)jedu na sněžnice do Rumunska, takže s ním budu...
xcrazygirl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 17, 2007 21:53
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: gerlach

Příspěvekod pripluv » ned led 28, 2007 18:27

Rujir píše:
Přípluv píše:Jestli jo, tak by mne zajímalo, jak to dokázal :shock: ...


Ma sprievodcovsky kurz... :wink: Aspon tipujem...


To ti ale nestačí na to, jít na Gerlach, dyk si to tam chráněj jak sviňa, takovej kšeft. Průvodcovský kurz má totiž tolik lidí, že by to tam ti vůdci mohli rovnou pustit každýho...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: gerlach

Příspěvekod xcrazygirl » ned led 28, 2007 18:28

Přípluv píše:
xcrazygirl píše:Jestli ten zájezd pojede jako průvodce Tonda(majitel) tak se myslím jde bez horského vůdce, protože on tam myslím může vést skupinu...

Jestli jo, tak by mne zajímalo, jak to dokázal :shock: ...

Ale vždycky má velmi dobrého průvodce.Ale jestli toužíš vědět jak se k tomu dostal, tak se ti můžu zeptat. Za 3 týdny s ním(a s Horalem)jedu na sněžnice do Rumunska, takže s ním budu...
xcrazygirl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 17, 2007 21:53
Bydliště: Šenov u Ostravy

Příspěvekod Hafi » ned led 28, 2007 18:28

xcrazygirl píše:
Seznamik jen doporučuju, taky mám podobný. Je sice docela frustrující, že tam je přeškrtnutých jen pár pojmů z toho mnoha, ale to se nějak doplní...Na stěně ho sice nemám, ale je to dobrý nápad...(to bych ale musel sundat Rossiho, Schumachera nebo stíhačku a to se mi fakt nechce... :cry: )

Ja radsi nic moc pevne neplanuju pac bych pak byl zdesen, ze bych vymyslel nove cile rychleji nez skrtal stare. Proste to nechavam na aktualnim napadu a dohode s kamosi.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: gerlach

Příspěvekod pripluv » ned led 28, 2007 18:30

xcrazygirl píše:takže s ním budu...

co? S ním budeš? :mrgreen:
Schválně se na to zeptej ... jinak, kam jedete na ty sněžnice? Z Rumunska jsem se vrátil v pátek a sníh je tak od 1.400 metrů, a tam to je zase takový hodně nakloněný (viz můj sněžnicový pokus přejití části Fagaraše v 2004).
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: vánoční dárek

Příspěvekod xcrazygirl » ned led 28, 2007 18:31

defenger píše:KOUZELNÉ VÝHLEDY NAD ÚDOLÍM WACHAU (26. 5. 2007)

ŐTSCHERSKÝ KAŇON …………………………………………… (23. 6. 2007)

........

No tak můj seznam by se ti nelíbil ještě víc... :lol: :lol:
já tam mám totiž mimo jiné Elbrus, Pik Lenina, Aconcagua, treking v Himalájích... :lol:
xcrazygirl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 17, 2007 21:53
Bydliště: Šenov u Ostravy

Příspěvekod pripluv » ned led 28, 2007 18:34

Já si seznam radši nepíšu, protože abych celej rok doma hleděl na stěnu na Kyrgyzstán, Pákistán apod. a na druhou stranu do peněženky a na krávy složenky, to by mi asi ruplo v bedně, poslal Hanku k rodičům, dal výpověď a časem bych někde na východě byl nalezen, kterak jsem zhynul hlady...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: gerlach

Příspěvekod xcrazygirl » ned led 28, 2007 18:34

Bedrich píše:No voni kecaj i docela dost holky a to nejen vo horach :D


Jo ale tady jsme přece v outdoorforu a bavíme se o horách...ten zbytek je jinde...
P.S.A o čem např?Já si fakt nedokážu nic vybavit...
xcrazygirl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 17, 2007 21:53
Bydliště: Šenov u Ostravy

Příspěvekod xcrazygirl » ned led 28, 2007 18:37

Hafi píše:Ja radsi nic moc pevne neplanuju pac bych pak byl zdesen, ze bych vymyslel nove cile rychleji nez skrtal stare. Proste to nechavam na aktualnim napadu a dohode s kamosi.


No jo ale sny jsou zapotřebí...a ono se to tak pěkně píše(a těžce plní)...
xcrazygirl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 17, 2007 21:53
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: gerlach

Příspěvekod xcrazygirl » ned led 28, 2007 18:42

Přípluv píše:
xcrazygirl píše:takže s ním budu...

co? S ním budeš? :mrgreen:
Schválně se na to zeptej ... jinak, kam jedete na ty sněžnice? Z Rumunska jsem se vrátil v pátek a sníh je tak od 1.400 metrů, a tam to je zase takový hodně nakloněný (viz můj sněžnicový pokus přejití části Fagaraše v 2004).

Má to být Malý Retezat a Vilcan...no ale ten bude o hubu. Viděla jsem loňské fotky a teda moc místa tam na hřebeni není.
xcrazygirl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 17, 2007 21:53
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: vánoční dárek

Příspěvekod Hafi » ned led 28, 2007 18:49

xcrazygirl píše:
defenger píše:KOUZELNÉ VÝHLEDY NAD ÚDOLÍM WACHAU (26. 5. 2007)

ŐTSCHERSKÝ KAŇON …………………………………………… (23. 6. 2007)

........

No tak můj seznam by se ti nelíbil ještě víc... :lol: :lol:
já tam mám totiž mimo jiné Elbrus, Pik Lenina, Aconcagua, treking v Himalájích... :lol:

jo, dostal bych se k podobnym horam na jine vrcholy. elbrus je prervanej lidma k prasknutí-se divim že ještě nevybouchnul. ale jinak kavkaz je nádhera. Aconcagua mě přijde že je na tom podbně, navíc poplatek nejmín 100dolaru za vystup, ale v rozumne sezone (=rozumnem pocasi) pry 300 a to neni malo. To radsi pujdu o par kilometru vedle na Ochoz del salado. Budu tam skoro sam a bez poplatku. A je asi jenom 100 metru nižší. A tak bych moh pokračovat...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: vánoční dárek

Příspěvekod xcrazygirl » ned led 28, 2007 18:57

Hafi píše:
defenger píše:jo, dostal bych se k podobnym horam na jine vrcholy. elbrus je prervanej lidma k prasknutí-se divim že ještě nevybouchnul. ale jinak kavkaz je nádhera. Aconcagua mě přijde že je na tom podbně, navíc poplatek nejmín 100dolaru za vystup, ale v rozumne sezone (=rozumnem pocasi) pry 300 a to neni malo. To radsi pujdu o par kilometru vedle na Ochoz del salado. Budu tam skoro sam a bez poplatku. A je asi jenom 100 metru nižší. A tak bych moh pokračovat...


No jo...ale ještě sehnat lidi, kteřítam polezou s tebou. Já mám kolem sebe jen takové co dělají problémy i s Beskydama a ti se pustí dál, tak jen na ty hory, které mají nějaké to jméno...Bohužel sama se nikde nedostanu. Sama můžu jezdit jen po republice a to už mě taky docela přestává bavit...
xcrazygirl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 17, 2007 21:53
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: vánoční dárek

Příspěvekod Hafi » ned led 28, 2007 19:02

xcrazygirl píše:
No jo...ale ještě sehnat lidi, kteřítam polezou s tebou. Já mám kolem sebe jen takové co dělají problémy i s Beskydama a ti se pustí dál, tak jen na ty hory, které mají nějaké to jméno...Bohužel sama se nikde nedostanu. Sama můžu jezdit jen po republice a to už mě taky docela přestává bavit...

lidi sou, jen to chce je poznat. Btw v lete asi (tak na 70 procent t v soucasnosti vidim) pojedem na kavkaz z gruzie. tak cca řádove od 20.7. do 20.8. Asi to vidim když to pujde tak vystup na Kazbek nebo šcharu, záleží jak to s kamarádama pořešíme...tak jestli chceš, můžem se o tom nějak pobavit. :ú (btw, udělal sem ten správnej "balici" dojem???) :smt082 :smt082 :smt082
Aspon to neni takovej offtopic :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

...

Příspěvekod xcrazygirl » ned led 28, 2007 19:08

No udělal, kdybych neměla v plánu na červenec Rumunsko a v červnu Rilu a Pirin... :cry: Ale rozhodně je to zajímavá nabídka... :wink: Jak plánujete cestu?Nebo to máte zatím jen jako nápad...?
xcrazygirl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 17, 2007 21:53
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: ...

Příspěvekod Hafi » ned led 28, 2007 19:20

xcrazygirl píše:Jak plánujete cestu?Nebo to máte zatím jen jako nápad...?

Nápad je a celkem je vážnej. Cesta stopem, pokud nebude něco jinýho výhodnýho, např přes rumunsko a hlavne bulharsko je strasne levnej vlak a stop nic moc, takže možnátam vlakem. Pres turecko je to v poho, tam stavej kamionaci a ty te vezmou na velky vzdalenosti. A cesta zpet je jasna nejakym kamionem cela, pac neni tezky stopnout na hranicich v turecku ceskyho kamionaka, ktery te odveze az dom. A por cest tam je jeste otevrena moznost, ze bude mit nejaka nizkonakladovka hodne levny letneky nekde tim smerem (treba loni sme meli cestou do turecka z blavy do sofie zpatecni za 900kč včetně poplatku), ale zatim jako jedinou vyhodnou registruju nabidku air baltic na letenku z rigy do tbilisi za 2000kč. Na tu jednu cestu by to pomohlo a do rigy je to nejakejch 1000km, do gruzie cca 3000, takže by to docela nebylo špatný...zejtra jdu kámošce na maturiťák a budo tam relativně všici co by jeli, tak totam nějak proberem.
xcrazygirl píše:No udělal, kdybych neměla v plánu na červenec Rumunsko a v červnu Rilu a Pirin... :cry:

Tak když seš vybíravá a vyměníš kavkaz za nějaký minipidi kopečky :mrgreen: ....to máš těžký :D
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: ...

Příspěvekod Hafi » ned led 28, 2007 19:22

xcrazygirl píše:No udělal, kdybych neměla v plánu na červenec Rumunsko a v červnu Rilu a Pirin... :cry: Ale rozhodně je to zajímavá nabídka... :wink: Jak plánujete cestu?Nebo to máte zatím jen jako nápad...?

jinak ted koukam na ty mesice...pokud ses nepreklepla tak bys i mohla mit cas...pokud bys mela rumunsko na zacatku cervence...ale asi ne penize, co? :( A to rumunsko je i spravnym smerem :)
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: ...

Příspěvekod xcrazygirl » ned led 28, 2007 19:29

Hafi píše:jinak ted koukam na ty mesice...pokud ses nepreklepla tak bys i mohla mit cas...pokud bys mela rumunsko na zacatku cervence...ale asi ne penize, co? :( A to rumunsko je i spravnym smerem :)


no jedině že byste mě cestou tam přibrali. Teda ten plán na to Rumunsko mám téměř nulový. Zatím sháním lidi. Bulharsko to mám jistý. To jedu s kámoškou. A to datum máte pevný?no ty finance jsou taky trochu problém. Máš nějaký +-odhad?Tak až budete mít něco konkrétnějšího a jistějšího tak mi písni na mail. musí říct že na něco takového bych se ráda nechala přibalit. :lol:
P.S.A o jaký terén se tam jedná?Nejsem moc horolezecký typ. Spíše VHT.
xcrazygirl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 17, 2007 21:53
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: ...

Příspěvekod Hafi » ned led 28, 2007 19:36

xcrazygirl píše:
Hafi píše:jinak ted koukam na ty mesice...pokud ses nepreklepla tak bys i mohla mit cas...pokud bys mela rumunsko na zacatku cervence...ale asi ne penize, co? :( A to rumunsko je i spravnym smerem :)


no jedině že byste mě cestou tam přibrali. Teda ten plán na to Rumunsko mám téměř nulový. Zatím sháním lidi. Bulharsko to mám jistý. To jedu s kámoškou. A to datum máte pevný?no ty finance jsou taky trochu problém. Máš nějaký +-odhad?Tak až budete mít něco konkrétnějšího a jistějšího tak mi písni na mail. musí říct že na něco takového bych se ráda nechala přibalit. :lol:
P.S.A o jaký terén se tam jedná?Nejsem moc horolezecký typ. Spíše VHT.

o rumunsku vim ze shanis lidi...uz sem to tu nekde cet :) odhad...loni nas podobna doba v turecku vysla vcetne letenek, jine dopravy, jidla-proste vsechno tak na 6-7000kč, podle toho jak kdo šetřil. A to sme si v klidu zasli na jidlo do hospody a nejak extremne sme se nesnazili usetrit. kdyz nam prislo vyhodny jet busem, tak sme s nim jeli a ty tam nebyli nejak extra levny. Ta gruzie by mohla byt malinko levnejsi. Ale zas je to dal, asi o par dni delsi...
A termin... do soboty 14.7. sme na táboře, pak se nějak vrátíme dom, necháme maminky ať nám vyperou, sbalíme se a pojedem tak ve stredu nebo ve ctvrtek. plus minus. A nejakyho 25.8. uz musim byt na slovensku na fatre, akze to je mezni pro navrat :P
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod xcrazygirl » ned led 28, 2007 19:43

No finančně by to šlo...takže uvidím. Rozhodně písni jak jste se na tom maturiťáku domluvili...
xcrazygirl
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: stř led 17, 2007 21:53
Bydliště: Šenov u Ostravy

Příspěvekod Hafi » ned led 28, 2007 19:45

xcrazygirl píše:No finančně by to šlo...takže uvidím. Rozhodně písni jak jste se na tom maturiťáku domluvili...

jj
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Hafi » ned led 28, 2007 19:49

xcrazygirl píše:No finančně by to šlo...takže uvidím. Rozhodně písni jak jste se na tom maturiťáku domluvili...

jinak, žádný lezení neplánujem. prostě turistika, poznávání místního života a nějakýtreky v horách. Viděl bych to že asi mačky vezmem, ale ani to neni jistý. zas tak jsme to ještě neplánovali. De o to jestli si dáme za cíl ten kazbek, což už je docela vejška, nebo to vezmem ryze turisticky. Což by ale na kavkaze docela omezovalo :( uvidime
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Hafi » ned led 28, 2007 19:51

conny píše:ach jo 8) mmch: toto ma potencial stat sa krasnou, rozvetvenou OT arm4 diskusiou *

jak to ta šipka tak pěkně odhadla :D
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod conny » ned led 28, 2007 20:10

Hafi píše:
conny píše:ach jo 8) mmch: toto ma potencial stat sa krasnou, rozvetvenou OT arm4 diskusiou *

jak to ta šipka tak pěkně odhadla :D


aka sipka??? :evil: :evil: :evil:
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod Bedrich » ned led 28, 2007 20:14

Sem taky nepochopil, nojo mladej kluk, plnej sily, se mu ty zensky uz motaj :lol:
Uživatelský avatar
Bedrich
účastník
účastník
 
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 26, 2005 8:35
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Dena » ned led 28, 2007 21:14

conny píše:
Přípluv píše:Kristepane, jede tam robit dojem, ne žrat!


podla mojho skromneho dojmu by mal vzbudit aspon zdanie, ze sa dokaze postarat. a nie ze bude este on vyzierat slecnu - boze kam tento svet speje?

no nic, ved sa tu objavi Dena so sipkou, my ho uz preskolime, do zari casu dost.

přeškolímE?- len zopár rad do života neuškodí- však?
:yawinkle:
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

PředchozíDalší

Zpět na Treking