Jedlo na turach

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod apuka » stř zář 21, 2016 14:26

Ja bych rekl, ze to ani nemusis nechavat moc obschnout, jist se daji i tak a urcite jsou dobre.
Jinak pro mawe nejaky zaklad bezlepkoveho jidla mimo lepkovou mouku: pohankove, ryzove a jahlove vlocky - das to do cehokoliv, napr. do polevky, nemusis z toho nutne delat neco kasoviteho. Na druhe strane staci zalit horkou vodou, pridat trochu zeleniny, syra, hub, pro Tebe i maso, kdyz chces, tak trochu oleje, ghi nebo jineho tuku a mas z toho plnohodnotne jidlo. Muzes to ochutit i arasidama nebo jinymi oriskama, seminkama, i kdyz je to "na slano". Samozrejme muzes pouzit i "nevlockovou verzi", jen to potrebuje bud trochu vareni nebo alespon mit termosku. Napriklad si vecer nachystas do termosky sve susene veci (pohanka, jahly, ryze, ..., zelenina, ...), zalijes to vrouci vodou, zavres termosku a rano (nebo na obed, ale to si musis nest sebou) mas hotove teple jidlo. Chce to jen trochu fantazie a nespolehat se na ruzne kucharky a nebat se zkusit nezname kombinace.

@grco: kuskus se nedela jenom ze semoliny. Konec koncu se obavam, ze mnohym tady by mnoho nejkvalitnejsich "original" (napr. Tunisky/marocky) kuskusu napr. z mistnich trhu moc nepozdaval. To je z velke casti spise drvene testo nez strouhane, trhane, resp. u nas prodavane "kulickovane".
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod grco » stř zář 21, 2016 14:38

A z coho je to testo apuko? Z psenice...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod grco » stř zář 21, 2016 14:38

Ako sere ma ked ludia nazyvaju ine veci nejakym stejnym nazvom len preto, ze je to podobne... Bramboraky tiez nie su palacinky, len preto, ze je to okruhla placka z testa, zeano...

EDIT: OK, tak sa ospravedlnujem, zistil som, ze to dokonca bolo povodne z prosa/jahel, ktore su bezlepkove, takze som to mal uplne naopak a kuskus je teda povodne bezlepkovy :toimonster:
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Mawenzi » stř zář 21, 2016 15:07

to mas jak to pastiku :D

apuka jo no me nenapadnou nikdy ty kombinace prave:D koupila sem si susenou papriku a mrkev k susenymu mletymu masu a neco doma zbylo. zvazovala sem, co s tim budu delat a muz si to nasypal k michanici a jen mi oznamil ze mi to uzral aze je to dobry:D ja na tohle fantazii nemam a pritom rajce/paprika je k vajckum klasika ale v suseny forme to uz neco jinyho:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod booze » stř zář 21, 2016 19:33

grco píše:zistil som, ze to dokonca bolo povodne z prosa

jo vidis jsem si nemohl na to puvodni slozeni vzpomenout, jak to napsal apuka.
edit:preklepy
Naposledy upravil booze dne čtv zář 22, 2016 10:23, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod apuka » čtv zář 22, 2016 7:27

Dekuji za pripsani zaslu o puvodnim slozeni - ale ja jsem nic takoveho nepsal :| :lol:

@grco: Ja jsem s reagoval na to, zes napsal, ze "Kuskus je proste kuskus, ked to nie je zo semoliny, tak su to akurat "bezlepkove kulicky"", coz je evidentne blbost. Jednak je kuskus (ted uz vetsinou) ze psenice, ale libovolneho ruhu, ne jenom ze semoliny (coz je jenom jeden druh), jednak to v oblasti puvodu dodnes nebyvaji kulicky.

@mawe: kdyz Te kombinace nenapadnou, tak je jednoducha rada - sahni si do batohu, kde mas susene veci, vytahni 2-3-4 druhy, vyber z kazdeho do esusu nahodne mnozstvi, prisip nahodne vybrany "zaklad" (co jsem napsal), pridej trochu tuku, soli, pripadne velice mirne koreni podle chuti (tohle jinak vubec neni nutne) a zalij vrouci vodou. Az to dojde, mas "specialitu sefkuchare" aneb "co ruksak dal" a budes to mit pokazde jine :lol: (Jo, a myslel jsem to naprosto vazne - mozna jednou za cas narazis na nevhodnou kombinaci, ale spise zjistis, ze to se docela da, max ze by to potrebovalo neceho vic nebo min na harmonizaci chuti).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod fps » pon zář 26, 2016 14:20

Mawenzi píše:kdyby byl nekdo prejedenej bombusek tak hanibal ma hanibar jednu sem koupila v prodejne spis nahodou, kokosovou a byla podobna jak kokosova bombuska, ale ne stejna. celkem dobra.

ochutnal jsem všechny HaniBar RAW tyčinky i HaniBar RAW tyčinku s proteinem, konzistence i vzhled je stejný jako u Bombusek, ale všechny mají trochu jinou chuť než Bombusky, což je dobře, nejlepší je jednoznačně jablko a skořice, ta je o dost lepší než Bombuska, ale je o něco víc sladší
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » pon zář 26, 2016 17:28

Vyzkousim. Neni malinova moc kysela? Jablko skorice je skvela originalni Rawbite, Bombus se sice da, ale neni tak dobra a strasne se lepi na zuby.

Dosel jsem postupne k tomu, ze od Bombusu uz kupuju jen kokosove a pak fikove a merunkove od Lifebaru. Cokoliv dalsiho dobreho bude fajn.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Dr4k3 » pon zář 26, 2016 23:32

booze píše:porad nechapu, co je za problem.
Kuskus s tunakem- tunak v sacku, kuskus, voda

Kde se dá sehnat tuňák v sáčku? Mívali ho v Bille, ale teď nedávno jsem ho nenašel!
Uživatelský avatar
Dr4k3
účastník
účastník
 
Příspěvky: 729
Registrován: pon čer 20, 2011 11:54
Bydliště: Praha

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod fps » úte zář 27, 2016 13:40

mike píše:Neni malinova moc kysela?

není vůbec kyselá
mike píše:Dosel jsem postupne k tomu, ze od Bombusu uz kupuju jen kokosove

i kokosovou Maracuja & coconut, ta je hodně kyselá, i když mně to nevadí
mike píše:a pak fikove a merunkove od Lifebaru

kde se dají v Praze koupit? nejlépe někde okolo centra, ještě jsem je neviděl nikde prodávat, mně by lákala Lifebar brazilská a Lifebar kokosová
mike píše:Jablko skorice je skvela originalni Rawbite, Bombus se sice da, ale neni tak dobra a strasne se lepi na zuby.

to o tom lepení na zuby jsem zapomněl napsat, HaniBar RAW jablko a skořice se vůbec nelepí na zuby, asi je to tím, že jsou v ní kešu oříšky a slunečnicová semínka
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Příspěvekod scinkk » úte zář 27, 2016 15:53

Lifebar msji třeba na Hlavaku v bioobchode u vstupu do severního podchodu u pokladny
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » úte zář 27, 2016 17:04

Za kolik je tam maji? Myslim, ze Lifebar jsem videl v Delmartu na Andelu, ale docela predrazeny, jako vsechno u nich. Kupuju tyhle veci pres Net, jednou za cas vetsi mnozstvi a za znatelne lepsi ceny, nez v obchodech.

fps píše:mně by lákala Lifebar brazilská a Lifebar kokosová

Brazilska mi nechutnala, kokosova je dobra, podobna jako Bombus, mozna o trochu lepsi. Kazdy ma ale jine chute, nejlepsi je vyzkouset vsechno a vybrat si.

fps píše:HaniBar RAW jablko a skořice se vůbec nelepí na zuby, asi je to tím, že jsou v ní kešu oříšky a slunečnicová semínka

Fajn, zkusim je vsechny. Ani original Rawbite se nelepi, naopak je velmi dobra, jen ta od Bombusu je silne lepiva.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod GreyMouse » pon říj 3, 2016 16:18

krysarr píše:Zkusil jsem sepsat všechno, co vím o jídle na horách, a vyšel mi z toho tenhle článek:

http://zahorami.cz/2016/09/jidlo-na-tre ... ou-krosny/

:smt023 Prima čtení, škoda, že jsi s tím nepřišel dřív, když jsem hledala na internetu nějakou inspiraci. Koukám, že to máme nastavený hodně podobně, taky si myslím, že je dobrý nekazit si dovolenou blbým jídlem a snažím se brát sebou jen to, co do sebe nebudu cpát s odporem jen proto, abych neumřela hlady. Lišíme se asi jen v pohledu na čokoládu (jsem asi čokoholik) a bramborovou kaši - mléko v ní nepovažuju za umělou ptákovinu a pokud koupím kaši bez něj, tak si ho tam doma dosypu (má taky víc energie než jen bramborové vločky) :)

Mawenzi píše:proc sou vsechny podobny paradni clanky beznadejne lepkovy? :D
Mawenzi píše:me prijde, ze mam desne jednostranny jidlo a nejaka inspirace by se mi libila, ale je vetsinou problem na ni narazit a pak se dostavam do stadia, kdy mam fakt problem furt dokola jist to samy (hermelin, salam).

Četla jsi ten článek až do konce? Vždyť tam máš i bezlepkové tipy - bramborová kaše, rýže, čočka... Sušičku máš, tak si k tomu můžeš nasušit i přísady (maso, zeleninu). Teď jsem zkoušela, jak bych (psychicky) vydržela jen s trvanlivým jídlem, tak jsem si schválně vzala chleba a něco z lednice jen na dva dny. Další dny jsem měla k snídani 125 g müsli, přes den celkem 200 g různých tyčinek, sušeného ovoce, masa a zeleniny, k večeři 125 g něčeho instantního v sáčku (kupované i domácí výroba). Pokud by mi vadil lepek, nahradila bych běžné müsli bezlepkovým nebo nějakou kaší (u té už se ovšem umaže nádobí, pokud si ji neuděláš jako fps do sáčku od večeře) a müsli tyčinky nějakými raw bez lepku. A nepřišlo mi, že bych měla nějak jednostrannou stravu. Ne že bych si po návratu nedala s chutí kus masa, ale s popsaným jídelníčkem jsem neměla žádný problém a snesla bych ho i delší dobu. Takže si myslím, že si můžeš naplánovat taky mnohem pestřejší jídelníček ;-)

Foto "oběda" na ukázku (Ovoce jsem měla víc druhů, ale kiwi a švestky už došly. Na levém talířku dole jsou sušené placičky z rozvařeného ovoce a nasekaných ořechů a různých semínek. Na (nesladkém) talířku v pravo chybí sušené maso, které taky došlo. Rajčata snad k poznání jsou, kolečka na druhé půlce talířku jsou domácí "psí sušenky" z hovězího masa a zeleniny.)

oběd.JPG
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Mawenzi » pon říj 3, 2016 19:08

greymouse bez toho abych nekoho doma zardousila se k susicce nedostanu pac misto, co vydrzelo par dni na prvni susici experimenty nekam zmizelo... ale do konce roku mam s muzem dohodu, ze bdu mit kuchyn :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » pát říj 14, 2016 0:36

Uz jsme tu dlouhou nemeli raw tycinky... ;-) Vyzkousel jsem novinky od Lifebaru z jara 2016:

- Lifebar Plus açai s banánem: prekvapive dobra, koupim znovu.

- Lifebar jablečná: dobra, asi koupim znovu. Lepsi, nez podobna od Bombusu. Chutnejsi, jelikoz ma vic slozek, lepsi konzistence a nelepi se na zuby. Original od RawBite je o neco lepsi, ale taky znatelne drazsi. Zkusim jeste variantu od Hanibalu a budu kupovat tu, ktera mi bude chutnat vic.

- Lifebar Plus borůvková s quinoou: nic moc, uz nekoupim. Chutove se jeste celkem da, trochu nakysla, ale konzistence nic moc. Je tuha a misto orechu je tam pohanka. Male ostre kousky, ktere skripou mezi zuby a obcas mezi nima zustanou. Jedl jsem ji pri pokojove teplote, v mrazu mozna ani nepujde ukousnout. Mozna to bude dobre pro nekoho s alergii na orechy, kdo potrebuje jist pohanku.

- Lifebar karobová s lískovými oříšky: zajimava, asi koupim znovu. Konzistence tuhe pasty, ale nelepi. Zvlastne nasladla, docela jina chut, nez ostatni. Uvidim, jak se bude projevovat, jestli treba tu chut nebudu citit pul dne a nebude se mi to libit.

Celkove mi vychazi Lifefood jako vyssi level, nez Bombus. To je spis levna varianta, tycinky maji malo slozek a tudiz i chuti. Vlastne uz jsem kupoval jen kokosove a i ta je od Lifefoodu lepsi. Zas jsou tam ale vetsi rozdily, vylozene hnusne jsou od Bombusu jen proteinove, od Lifefoodu i nekolik bez pridavku. Holt to chce vyzkouset a vybrat si ty, ktere sednou. Sam jich mam v tuhle chvili pet a to jsem jeste nezkousel vsechny. Plus tri, ktere uz nechci a jednu s pridavkem proteinu, kterou ani nehodlam zkouset. Co mne stve je debilni vaha 47 g, standard je 50 g, takze vypadaji o neco levnejsi, nez ostatni. Navic to muze byt priprava na postupne snizovani vahy pri zachovani ceny, v takovem pripade bude bojkot.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod apuka » pát říj 14, 2016 7:04

Jen pro informaci.
Tento tyden jsem vedle sveho pracoviste videl, ze u vstupu do Fitcentra prodavaji Bombusy. Nikdy jsem je nemel (ani jine RAW tycinky), tak jsem koupil dve - Kesu s kavou a kesu s merunkou. Jist se to dalo, i kdyz ta merunkova podezrive chutnala po datlich, ale co me prekvapilo je, ze obe tycinky hodne zakyseluji zaludek. ABy se to spravne pochopilo, nemaji kyselou chut, mozna ani PH, ale vyvolavaji zvysenou sekreci zaludecne kyseliny a timpadem se vice zakysely travici trakt. Coz vede k paleni zahy a u citlivych lidi i zaludku. A nezanedbatelne je, hlavne z hlediska pouziti pri turach, ze to vyvolava i drivejsi pocit hladu...
Nevim jak to je s ostatnymi Bombusy nebo jinymi tycinkami, ale podle tady popisovanych slozeni by jich dost mohlo mit stejne tendence.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » pát říj 14, 2016 18:51

Datle jsou hlavni slozka, neni divu, ze jsou na chuti poznat ;-) Jak u ceho, u Bombusu vic, protoze maji malo ostatnich slozek s vyraznejsi chuti. Datle jsou ale zaklad skoro u vsech, necim se to slepit musi.

Raw tycinkama uz se zivim na turach docela dlouho, musel uz jsem jich snist par stovek a ze by vyvolavaly drivejsi pocit hladu jsem si nevsimul. Naopak, pocit nasyceni se dostavi s mirnym zpozdenim a pak vydrzi docela dlouho. Podstatne dyl, nez treba u Deli tycinek, ktere taky obcas beru (jako zdroj rychle energie). Zaludek nijak extra citlivy nemam, zaha mne pali jedine po bilem vine (takze ho nepiju), ale to, co pises, bych poznal. Nepoznam ani naznakem. Zato jsem pomerne zravy a tyhle tri tycinky mi vystaci na cely den (mezi snidani a veceri).

Holt si kazdy musi vyzkouset sam, jestli mu tenhle typ stravy sedne, mne to zatim vyhovuje nejvic ze vseho, co jsem zkousel.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod booze » sob říj 15, 2016 13:40

Dr4k3 píše:Kde se dá sehnat tuňák v sáčku? Mívali ho v Bille, ale teď nedávno jsem ho nenašel!

v Bille maji Rio Mare Sandwich v Tescu maji JOHN WEST FR.DRESS (ten je super) a oboji maji v Makru.
apuka píše:ale co me prekvapilo je, ze obe tycinky hodne zakyseluji zaludek.

Muzu potvrdit, ale domaci to nedelaji. :-k
mike píše:Zaludek nijak extra citlivy nemam, zaha mne pali jedine po bilem vine (takze ho nepiju)

Trpim dost na paleni zahy, ale po bilem vine nikdy. [-X jabcaky nepiju tak nevim jak u nich

Btw z meho suseneho jidla prestavam delat lososa a nudle. Bud jsem se prejedl nebo posledni davka nejak extremne pachne. :vom:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » sob říj 15, 2016 22:36

booze píše:Trpim dost na paleni zahy, ale po bilem vine nikdy.

Jasne, das si dve flasky vina, k tomu susenku a po te susence te pak desne pali zaha :twisted:

Dobreho sklenicku nebo dve snesu, ale moravskeho staci trocha a shanim Gastrogel. Jedine do jidla. Stejne mi bile nikdy moc nechutnalo, na rozdil od cerveneho.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Příspěvekod scinkk » úte říj 18, 2016 8:37

Na Hlavaku mají lifebar za 35, ty plus za 37. Řetězec biopoint, mají prodejnu treba taky na masarycce.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » úte říj 18, 2016 15:15

To je moc. Vcera jsem sel kolem nejakeho bioobchodu v Bohnicich a kupoval jsem plusy za 33. Pres Net kupuju normalni za 31 a plusy za 33, nekde se daji sehnat i za 29 a 31.

Kupuju obvykle vetsi mnozstvi tady: http://www.biomana.cz/ 31 a 33, Bombus za 25. Maji obvykle vetsinu skladem, jsou rychli a umi zasilkovnu a jedno vydejni misto mam kousek od baraku.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod scinkk » úte říj 18, 2016 19:13

Tak asi se nedalo cekat, ze by v obchode na hlavaku to byla nejaka cenova bomba, spis mi prijde dobre, ze ta cena naopak eni nejak moc mimo, rekneme kdy si clovek treba chce koupit na cestu nebo doma zjisti, ze dosly zasoby a tak :)

Treba v tomto setu by vysla jedna pod 25 Kc pokud by si to clovek vyzvednul bez posty a nevadila by mu nejaka konkretni prichut.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » úte říj 18, 2016 19:24

Takhle jo. Ja to kupuju jednou za cas ve velkem a tam uz to znatelny rozdil udela.

Balicky jsou na houby, proto je tam asi sleva ;-) Ze sedmi jsou tam dve, ktere nechci a dve, ktere jeste neznam. Mohlo by se to ale hodit nekomu, kdo je chce postupne vyzkoset vsechny.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod scinkk » úte říj 18, 2016 19:36

Jasny, taky kupuji travellunch, kdyz je to vyhodne, ale jednou jsem musel narychlo nabehnout do rokace a zplatit plnou cenu :)

kdo je chce postupne vyzkoset vsechny.

hm taky nad tim prave zacinam uvazovat ze bych dve krabicky vzal :) me zas maloktera chut urazi (myslim obecne :)
Ja trochu experimentoval s vlastni vyrobou, ale nejspis poglehnu lenosti a pohodli.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » úte říj 18, 2016 19:46

Vem jednu. U Lifebaru jsou fakt rozdily, neco je skvele a neco se da snist jen jednou a se sebezaprenim ;-)

Taky bych mozna zaexperimentoval, ale pry to nici mixery a doma navic nemam zadnou zaruku trvanlivosti.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod scinkk » úte říj 18, 2016 20:07

Ja mel spis opacny problem nez niceni mixeru :), kupoval jsme bio datle z DMka a nebyl schopen udelat ty tycinky dostatecne tuhe :) vice kokos, vice kakaa, dokonce susenou syrovatku a stejne :) Musel bych asi bud ty fiky nebo ty tycinky asi chvilku nechat jeste proschnout v susicce. Trvanlivost jsem resil mrazakem. Tam myslim neni problem a ty domaci bych radeji nekolik dni v batohu nenechal.
Ale chutove super, to jo - a vedel jsem co v tom opravdu je :) Ale oni zas urcite budou mit mnohem vychytanejsi ty varianty prichuti. Lifebar jsme mel jen tusim merunkovou a kakaovou. ted, kdyz uz jsme tam byl, na hlavaku, vzal jsem spis namatkove, caron hazelnut, acai banana a blueberry.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » úte říj 18, 2016 20:16

Muzes pak porovnat s myma dojmama :)

Zkus nekdy Rawbite, jestli na ne narazis, ty mi prijdou o level vys (cenove bohuzel taky) a zajimalo by mne porovnani s domacima.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod scinkk » úte říj 18, 2016 20:20

Vida tak to jsme se celkem trefil :) Tak to pak zhodnotim :)
Jo asi udelam jeste pruzkum, nemel sjem ani rawbite ani bombus.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Mawenzi » stř říj 19, 2016 5:22

muz mi spravil mixer :) navrtal do mist se zamky otvory a budem to fixovat ve spravny pozici spejlema :D (meznicila sem ho orechama a datlema snad ale dementni plastovy zamecky na fixovani motoru odesly a ulomili se, holt sencor za 300) co sem zkusila datlovou pastu uz nikdy vice hole datle, max do kombinace (pasta je dost slazena) ale prave to pak pekne drzi pohromade.

ja svoje domaci tycinky mam vyzkouseno 5 dni v cervnu v teplotach kolem 25 stupnu pres den v poho

v lednici to mivam jinak i 14 dni a pak pohoda na vikend. ale nedelam toho moc.

rawbite sem mela kokos nebyl spatnej ale ted si spis koupim primal kdyz za to chci dat 50... ale hlavne atridat a stridat ona se jedna dlougodobe neda jist zadna...

tu carol hazelnut uz mam doma na test taky
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod grco » stř říj 19, 2016 9:12

To Mars dokazem zrat aj dlouhodobe :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

PředchozíDalší

Zpět na Treking