Jedlo na turach

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod grco » stř črc 29, 2015 8:37

Zbytocne vymysly, najlepsi je snickers/mars, tieto pseudo zdrave musli zlepeniny su nechutne :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod scinkk » stř črc 29, 2015 8:38

Takze plan je nakoupit nejake datle, fiky a neco vyrobit.


Taky me napadlo to zkusit vyrobit, tak pak dej vedet, jak se povedlo.

Zkousel jsem nedavno udelat dva recepty na musli tycinky co tu probehly. Flapjack "na masle" a vlocky spojene bananem a jablecnym pyre. Oboje bylo dobre, ale jeste to neni ono, mozna jeste zkusim kombinaci oprazeni vlocek na masle a pak spojeni bananem s pyre. Taky uplne nejsem fanouskem ovesnych (ci jinych) vlocek ale ty propecene s maslem se daly :)

Asi ty raw food zkusim a pak bych si je mozna taky zkusil vyrobit.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod wawrik » stř črc 29, 2015 8:42

grco: Odkedy som namiesto marsiek začal jesť proteínové tyčinky, moje treky sú radostnejšie a slnečnejšie :-)

Mars si dám po dvoch týždňoch tak raz za trek, len pre chuť. Ale proteínové tyčinky mi citeľne pomáhajú.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod grco » stř črc 29, 2015 9:06

100 % Fantastická chuť


hahaha, co to znamena 100% chut? :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod booze » stř črc 29, 2015 9:32

Mawenzi píše:kde to kupujes? v nemecku?

Rakousko
scinkk píše:Asi ty raw food zkusim a pak bych si je mozna taky zkusil vyrobit.

Testnu Raw Proteinové Tyčinky
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod scinkk » stř črc 29, 2015 10:19

jo rikal jsme si prave zda to staci rozmixovat na tuhou kasi nebo zda se to jeste treba lehce zapece ale to by zas nebylo raw :)

2 lžíce včelího pylu (kontroverzní téma mezi vegany, většina vynechá)


:mrgreen: :roll:
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Mawenzi » stř črc 29, 2015 10:42

to vypada dobre, asi to zkusim taky. Vlocky i pyl vynecham :D libi se mi, ze se to nepece.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod booze » stř črc 29, 2015 10:45

kvetou slunecnice, muzes jich jit par vyprasit :twisted:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod booze » stř črc 29, 2015 11:10

Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod grco » stř črc 29, 2015 11:13

Boze, dalsie raw-paleo-vegan-homeo-fair-trade-orient-guru sracky...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod booze » stř črc 29, 2015 11:36

grco píše:raw-paleo-vegan-homeo-fair-trade-orient-guru

to musis odfiltrovat, jak psal vys mike, jde jen o jidlo a recepty, ktere nebudou dofam zatezovat traveni a nebude me palit zaha.
(taky se mi navaluje z te omacky raw-paleo-vegan-homeo-fair-trade-orient-guru-EKO :roll: )
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod grco » stř črc 29, 2015 11:55

@booze: este BIO sme zabudli :) a gluten-free...

ked zjes nieco, co nema vsetky tieto privlastky, tak do roka a do dna umries v bolestiach!
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod booze » stř črc 29, 2015 12:32

grco píše: tak do roka a do dna umries v bolestiach!

leda od smichu. :smt082
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » stř črc 29, 2015 15:37

Ty zvasty okolo jsou fakt strasne, to prece musi kazdeho cloveka s mozkem odradit. Nechapu, na koho je to cileno, asi na pipky z Mimibazaru :vom:

Nastesti jsem se k tomu dostal opacne. V Hanibalu jsem videl Rawbite, vzal jsem par na zkousku, zachutnaly, vzal jsem vic, pak jsem potkal Bombus... a teprve pak jsem se zacal koukat, o co vlastne jde. Narazit nejdriv na tu propagandu, tak se toho ani nedotknu. Rekl bych ale, ze je to vec nasich prodejcu. Kdyz kouknete na web Rawbite, tak ten je normalni, zadna propaganda. Napad dobry, provedeni skvele, ale prodeje se u nas bohuzel chopili jasavi blbci (nemyslim Hanibal, ale vsechny to ekobiovego weby a kramy).

Rawbite u mne zatim s naskokem vedou a nebyt ceny, tak neni co resit, ale 54 Kc za tycku neni uplne malo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » stř črc 29, 2015 15:45

grco píše:Zbytocne vymysly, najlepsi je snickers/mars, tieto pseudo zdrave musli zlepeniny su nechutne :)

Snickers a Mars je preslazeny lepivy hnus. Obcas to kupuju v Rakousku, kdyz mi dojdou zasoby z domu, ale nerad. Jednou jsem vzal nejake vyhodne baleni po vic kusech, pulka mi zbyla, dovezl jsem to domu a po case vyhodil, to se fakt normalne neda. Neco jako Cola, v nouzi poslouzi a pomuze, ale pit to casteji, to teda ne. A to prosim proti sladkemu nic nemam, naopak, jim ho az moc.

Ano, musli slepeniny stoji za houby a proto jsem koukal po necem jinem a prisel na tohle. Zadne musli v tom neni a je to dobre.

Me priority jsou dobry pomer energie/vaha a aby mi to chutnalo. Jestli je to navic zdrave je bonus navic.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » stř črc 29, 2015 15:53

wawrik píše:grco: Odkedy som namiesto marsiek začal jesť proteínové tyčinky, moje treky sú radostnejšie a slnečnejšie :-)

Az v Nepalu na checkpointech zavedou antidopingove kontroly, budes nahrany :twisted: Jak to chutna? Driv jsem nejake proteinove tycky zkousel, nejak to fungovalo, ale bylo to extremne hnusne. Vylozene chemicka chut.

Konecne jsem objednal ty tve aminokyseliny. Jestli mi to neco udela, mas mne na svedomi :twisted:

edit: jestli je jeste neco horsiho, nez ekobiovego weby, tak jsou to fitness weby. Prosel jsem jich aspon 10, kdyz jsem hledal ty aminokyseliny, a to je fakt pro lidi, co maji misto mozku sval. Nebo hromadu hnoje.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » stř črc 29, 2015 16:03

Mawenzi píše:u nas bombusky asi 25 a markol 37 (na fleru u vyrobce sou za 34, ale krz postovny se to moc nevyplati), ja davam chutove prednost markolkam teda, ale kolega zas spis bombuskam.

Fajn, Makrol zkusim. Trochu mne odrazuje ta manufakturni vyroba, ale za pokus to stoji.

Zdéňa píše:@mike: Jo do Delmartu občas zajdu. I když to tam mají předražené i na Prahu, natož pro mě, který je zvyklý nakupovat úplně mimo hlavní město. Pár jich na ochutnání vemu a když to bude dobrý, tak bych něco objednal. Jestli tedy pár dní vydržíš :wink:

Pozde, uz jsem ten mix objednal ;-) Delmart nechapu. Vetsinu veci, co tam maji, maji i v superhyper a znatelne levnejsi. Zasel jsem tam ze zvedavosti, jestli tam nemaji neco vyjimecneho, ale ne, mozna par malickosti. Prijde mi to jako kram pro mentalne retardovane snoby ;-)

scinkk píše:2 lžíce včelího pylu (kontroverzní téma mezi vegany, většina vynechá)

Idealni pro alergiky :twisted: Vceli pyl nam daval jako detem deda vcelar, smichany s medem, a i po male lzicce mne bolelo bricho. A to prosim alergii na pyl nemam.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod wawrik » stř črc 29, 2015 16:59

mike píše:Az v Nepalu na checkpointech zavedou antidopingove kontroly, budes nahrany :twisted: Jak to chutna? Driv jsem nejake proteinove tycky zkousel, nejak to fungovalo, ale bylo to extremne hnusne. Vylozene chemicka chut.
Tieto sú chuťou celkom v poriadku. A proteín nie je žiadny doping, s tým by som prešiel aj na Tour de France. Vlastne to nebol dobrý príklad, tam by som prešiel s čímkoľvek :-)

mike píše:Konecne jsem objednal ty tve aminokyseliny. Jestli mi to neco udela, mas mne na svedomi :twisted:
Však preto si ich kúpil, aby něco udělaly, nie? :twisted: Ktoré presne máš? Mne najlepšie zaberajú Unilever Beef Amino, nie tie s pridaným všetkým možným ani BCAA (tie mi vlastne nefungujú skoro vôbec).
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » stř črc 29, 2015 17:11

Kouknul jsem se na slozeni, to musi vyrabet nejaka chemicka, ne? ;-) Nevim, jestli bys prosel. Protein, aminokyseliny, moc cervenych krvinek z vysky ... a k tomu jeste urcite nejake steroidy, ktere tam pridavaji, aby to fungovalo a lidi to kupovali ;-)

Jo, presne ty jsem objednal. Udelat by to melo neco pozitivniho, ale co kdyby mi po tom treba narostly rohy? :twisted: Vezmu to ted na hory, kde bych mel chodit nalehko a jestli neudelam prumer aspon 2000 vyskovych metru denne, tak bude reklamace 8)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod grco » stř črc 29, 2015 23:17

aminokyseliny su fajn, aj napriek tomu ze nie su veganbioraw, tiez mi to znatelne zabera
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » stř črc 29, 2015 23:20

Ktere pouzivas a jakym zpusobem?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod grco » stř črc 29, 2015 23:28

mam nejake phd, kupoval som to do posilky, ale zacal som to pouzivat aj na bajk a hory niekedy, vzdy po "vykone" si dam a druhy den som viac vklidu ako bez toho :)

proste mi to dost pomaha na regeneraciu svalov, nemam po tom svalovicu, alebo vyrazne mensiu

ps: su to ale bcaa, na co wawrik zas nadava ;)

ps2: mam toto http://obchod.ronnie.cz/s-2251-bcaa-s.html, ale davam si len tych 5 "po", ne jak to tam pisu, nie som arnold
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » stř črc 29, 2015 23:59

Treba bys mohl byt, kdybys to bral podle nich ;-) Diky.

Jsem docela zvedav, jestli to neco udela. Uvedomil jsem si, ze mne v posledni dobe vubec neboli nohy, ale unava se projevi celkove. Ztrata energie, zpomaleni, caste zastavky, ale zadna svalovica, ani potom. Pritom driv jsem ji mival, zpocatku strasnou.

Pri nejtezsim dnu ted v GP jsem ke konci vic stal, nez se hybal a kdyz jsem se konecne dostal do sedla (v 7 vecer...), tak jsem byl tak vystaveny, ze jsem si chvili nebyl schopen ani otevrit tycinku. Ale nohy nebolely. Jen ruce od zarazeni cepinu, do jedne jsem dostal i krec :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod booze » čtv črc 30, 2015 8:21

Pokud po vykonu polknu hrst BCAA, tak druhy den jsem uplne v klidu. Nejlepsi jsou v kombinaci s kys. listovou, ale tu musim uzivat dlouhodobe. Zkousel jsem i tycinky s BCAA, bylo mi z nich spatne.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » čtv črc 30, 2015 15:09

:shock: tady je uplne fetacke doupe :twisted:

Dneska mi prisel balicek od Bombus, mix 20 tycinek, jsem zvedav. Nejsem ovsem nijak nadseny z jejich e-shopu. Nemaji tam zadne info o doprave krome ceny a poslali jediny mail o tom, ze balik predali dopravci. Bez nazvu firmy a bez moznosti sledovani. Od dopravce taky nic neprislo a najednou zvonek, ze stoji u dveri. Vylozene nahoda, ze mne chytil, normalne bych jeste spal; dneska jsem ale potreboval do mesta a za 5 minut bych uz byl pryc. Privezl to Geis Parcel CZ, nahodou to vyslo, ale takhle si rozumny e-shop nepredstavuju.

Taky jsem koupil dve tycinky od Markolu. V nejake predrazene farmarske prodejne (cerstvy ovci syr za 600 kilo, na Valassku se prodava za 250 #-o) tusim za 39.90 jedna. To je celkem dost, maji 40 gramu, takze skoro nastejno s Rawbite bez slevy. Doufam, ze budou aspon stejne dobre. K tomu jeste prodavacka ... Markol? To jsem nikdy neslysela. Tycinky? Mame akorat raw (foneticky...).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod terezaslovensko » čtv črc 30, 2015 17:54

ak mozem poradit s proteinovymi tycinkami, tak skuste Quest Bary :) ja si uz ine nekupujem.
nechcem robit nejaku reklamu alebo co, su dost drahe pre vacsinu ludi, ale ta tycinka je fakt asi TOP na trhu s proteinovymi tyvcinkami. na 60g porciu ma 20g bielkovin a len 5g sacharidov (ostatne je vlaknina) a takmetr kazda jedna prichut je uplne genialna. (az na citron, to podla mna chuti ako saponat) :D
terezaslovensko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 129
Registrován: úte srp 28, 2012 10:31

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod scinkk » čtv črc 30, 2015 19:04

Ja jsem kdysi taky nejakou proteinovou tycinku koupil, ale pak jsem si uvedomil, ze skoro stejnou davku proteinu clovek ziska z oriskove tycinky (treba maxinuta) a navic tyhle proteinovy tycinky jsou casto nacpany hydrolyzovanym kolagenem coz je takovy proteinovy odpad :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod booze » pát črc 31, 2015 11:24

mike píše:Snickers a Mars je preslazeny lepivy hnus.... pulka mi zbyla, dovezl jsem to domu a po case vyhodil

Za to pujdes do pekla... :twisted: :mrgreen:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » pát črc 31, 2015 14:48

Oni to tam vyrabeji? Ze mne to neprekvapuje :twisted:

OK, jestli jeste nekdy budu nucen ten hnus koupit, zbytky ti poslu ;-) V Rakousku je blbe, ze ve vesnickych kramech obcas zadne jine tycky nemaji... zlate nase Deli proti tomu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » pát črc 31, 2015 18:31

Aminokyseliny dorazily. Cekal jsem mensi krabici, ale ty tablety jsou dost velke. A po otevreni to pekne smrdelo... Pribalili mi k tomu jakysi casopis s ohavnou gorilou na obalce a s mnoha gorilami uvnitr. Jestli mne to melo k necemu motivovat, tak presne naopak #-o

Musim pochvalit PPL. Jednak za maily o stavu zasilky, driv neposilali nic, a jednak za zavedeni parcel shopu. Je to mnohem lepsi, nez se nahanet s ridicem. Ze jim ten tracking a zmena parametru zasilky pres web jeste uplne nefunguje jsou snad destske nemoci.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Treking