Jedlo na turach

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Návštěvník » úte dub 26, 2005 23:53

Horal Fanda píše:
Rujir píše:Oprav ma ak sa mylim, ale to mi chces naznacit ze na turach vecer este vysmazas, varis polievku a robis si palacinky? Pana beka! Takto si ja nevyvaram ani na intraku! :lol: S tebou musi byt radost chodit na tury... :D


Jo, to už mi taky někdo říkal. Ale mimo jiné mě vaření baví, až tak, že jsem si na kuchaře i udělal papír. :D


No, to my taky vaříme co se dá, přece si nebudeme ničit žaludek nějakejma sucharama a čínskou polívkou...
Návštěvník
 

Sušené maso

Příspěvekod Vojtos » pát kvě 13, 2005 9:21

Tak jsem si na precetl tenhle clánek o suséném mase http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky ... clanku=859

Už ste to někdo zkoušel? Je to vážně tak chuťově úžasný jak to tam autor popisuje?
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod chonga » pát kvě 13, 2005 9:37

http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky ... clanku=859 včera jsem to viděl při placení benzínu (Shell Praha Stodůlky)
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Sušené maso

Příspěvekod chonga » pát kvě 13, 2005 9:50

Vojtos píše:Tak jsem si na precetl tenhle clánek o suséném mase http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky ... clanku=859

Už ste to někdo zkoušel? Je to vážně tak chuťově úžasný jak to tam autor popisuje?


:oops: :oops: to jsem, ale blesk

Protože jsem :smt023 zvídavá jiskra tak jsem si koupil 1 pytlík. Až ochutnám a pokud pořežiju dám info.
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Sušené maso

Příspěvekod Rujir » pát kvě 13, 2005 10:34

Vojtos píše:Tak jsem si na precetl tenhle clánek o suséném mase http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky ... clanku=859

Už ste to někdo zkoušel? Je to vážně tak chuťově úžasný jak to tam autor popisuje?


No kedysi o tom prebehla pomerne rozsiahla diskusia na Montane, takze ak sa niekomu chce hrabat sa v archive tak to tam snad najde. Ale osobne som to nikdy neskusal. Na SK som to este ani nevidel predavat (aj ked je fakt, ze som to ani nehladal), ale ak to niekde uvidim tak si to kupim a uvidime.. *
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pripluv » pát kvě 13, 2005 10:44

Jerky jsem si kdysi koupil (ve slevě, chachá), je to fakt drahy jak sviňa. A je to dobrý, já bych se tím živit mohl.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Sušené maso

Příspěvekod Gav » sob kvě 28, 2005 10:30

Vojtos píše:Tak jsem si na precetl tenhle clánek o suséném mase http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky ... clanku=859

Už ste to někdo zkoušel? Je to vážně tak chuťově úžasný jak to tam autor popisuje?

Dneska se dosušilo :)
Dělal sem to podobně, jak v tom článku, jen sem do marinády navíc přidal chili
Suchý je to výborny, a když se to dá na chviličku do vody, tak to zase změkne a je to ještě lepší ! .)
v pondělí jdu koupit ještě aspon kilo hovězího...v Turecku příjde k chuti :)
Gav
nováček
nováček
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned kvě 8, 2005 19:04

Dobrý hostinec a jiné.

Příspěvekod Vladan » sob kvě 28, 2005 12:14

Ahoj! Vidím že je tady plno kuchařů.Já zase už pár roků vařím Dobrý hostince.Rychlé večeře a jiné dehydrované jídla ze sáčku typu"zalij vodou a vař7min".Smůla je že je skoro všechno z těstovinama.I tak mám své oblíbené do kterých může člověk přihazovat další suroviny jako hlavně salám a sýr.Mí favoriti jsou. Od Vitany Těstoviny se sýrovou omáčkou,Brambory se slaninou ve smetanové omáčce a od Podravky skvělé zeleninové a kuřecí rizoto. Stejně se to ale nedá jíst dlouho.Člověk se potom vrátí z hor a začne luxovat vše co mu příjde pod nos.Rozhodně bych nevydrzel dlouho na sladké stravě(ruzné oves.kaše a vločky se vším možným) a na čínskejch polívkách :-& .Taky koukám že je populární slanina.Pro mě je základ šiška salámu.
Uživatelský avatar
Vladan
účastník
účastník
 
Příspěvky: 658
Registrován: sob kvě 28, 2005 11:32
Bydliště: Opava

Re: Sušené maso

Příspěvekod Reinhard » pon kvě 30, 2005 12:21

Anonymous píše:
Gav píše:
Vojtos píše:Tak jsem si na precetl tenhle clánek o suséném mase http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky ... clanku=859

Už ste to někdo zkoušel? Je to vážně tak chuťově úžasný jak to tam autor popisuje?

Dneska se dosušilo :)
Dělal sem to podobně, jak v tom článku, jen sem do marinády navíc přidal chili
Suchý je to výborny, a když se to dá na chviličku do vody, tak to zase změkne a je to ještě lepší ! .)
v pondělí jdu koupit ještě aspon kilo hovězího...v Turecku příjde k chuti :)


ZDRAVÍM VŠECHNY. jSEM ZASE TU. Ze světa outdooru jsem si recept na Jerky taky stáhl. Jen nevím, na čem to sušit, tolik hodin to sušit v el. nedejbože plynové troubě, to mi přijde děsně moc. Neznáte někdo nějaký hospodárnější způsob, jak to maso usušit (teď ale nemluvím o slunci :mrgreen: , tolik času taky nemám, navíc mouchy jsou mouchy a jejich larvám nic nedám zadarmo.)
Napadla mě nějaká sušička na ovoce, u některých je psáno, že to suší i maso. Nebo by se dalo najít něco jinčího??? :roll: :(( 8-[ :smt115 arm2

Zdravim
Reinhard von Norden
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Re: Sušené maso

Příspěvekod Gav » pon kvě 30, 2005 19:10

Reinhard píše:Napadla mě nějaká sušička na ovoce...


Kdesi ve špajzu nahoře sem našel starou sušičku na ovoce, uplně to obyčejné, nejlevnější co se dělá, žádna regulace nic, prostě to jen vrčí a suší :) asi 6-7h sem to sušil...
Gav
nováček
nováček
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned kvě 8, 2005 19:04

Re: Sušené maso

Příspěvekod Návštěvník » pon kvě 30, 2005 21:44

Gav píše:
Reinhard píše:Napadla mě nějaká sušička na ovoce...


Kdesi ve špajzu nahoře sem našel starou sušičku na ovoce, uplně to obyčejné, nejlevnější co se dělá, žádna regulace nic, prostě to jen vrčí a suší :) asi 6-7h sem to sušil...


a říkáš, že dobrý?? Já to nikdy nejedl. Sušičku na ovoce dema nemáme, za kolik se dá sehnat?? někde na netu jsem viděl cenu kolem 2000,- (asi tak nějak, jestli si to pamatuju dobře) a momentálně na to nemám. Dalo by se to sehnat někde levněji, tak do 800-1000 Kč??

dík za odpověď

Reinhard von Norden
Návštěvník
 

Re: Sušené maso

Příspěvekod Gav » úte kvě 31, 2005 9:45

Anonymous píše:
Gav píše:
Reinhard píše:Napadla mě nějaká sušička na ovoce...


Kdesi ve špajzu nahoře sem našel starou sušičku na ovoce, uplně to obyčejné, nejlevnější co se dělá, žádna regulace nic, prostě to jen vrčí a suší :) asi 6-7h sem to sušil...


a říkáš, že dobrý?? Já to nikdy nejedl. Sušičku na ovoce dema nemáme, za kolik se dá sehnat?? někde na netu jsem viděl cenu kolem 2000,- (asi tak nějak, jestli si to pamatuju dobře) a momentálně na to nemám. Dalo by se to sehnat někde levněji, tak do 800-1000 Kč??

dík za odpověď

Reinhard von Norden

Tjo, to je škoda kupovat jen na todle, někdo známej určitě bude mít, tak ti ji pučí :) Jako, mě to chutná, kámoš co nad tím zprvu ohrnoval nos, když sem řikal že udělám sušený maso taky změnil když ochutnal :) Ale s nadšením přítelek moc nepočítám... :) (asi proto, že jedna nesnáší chili a druhá je vegetariánka :twisted: )
Gav
nováček
nováček
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned kvě 8, 2005 19:04

Re: Sušené maso

Příspěvekod moyko » úte črc 12, 2005 22:54

Gav píše:
Vojtos píše:Tak jsem si na precetl tenhle clánek o suséném mase http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky ... clanku=859

Už ste to někdo zkoušel? Je to vážně tak chuťově úžasný jak to tam autor popisuje?

Dneska se dosušilo :)
Dělal sem to podobně, jak v tom článku, jen sem do marinády navíc přidal chili
Suchý je to výborny, a když se to dá na chviličku do vody, tak to zase změkne a je to ještě lepší ! .)
v pondělí jdu koupit ještě aspon kilo hovězího...v Turecku příjde k chuti :)


Taky jsem se inspiroval a právě jsem to vytáhl ze sušičky. Mňamka veliká! Teda aspoň mě to chutná. Ani jsem nedoufal, že se to povede. Jel jsem přesně podle návodu a vyšlo to :finga:
A jen tak pro info: padlo na to 1,2kg nádherné hovězí roštěné (krájel ji řezník tak na ten 1 cm, ale chtělo by to ještě tenčí) a zbylo z toho 0,4kg :smt022 , ale asi to bude docela výživný, když si vezmu, že se z toho masa neztratilo nic podstatnýho (kromě vody).. Jedl jsem i to kupovaný a rozdíl v tom trochu je, ale když jsem se podíval, co je v tom chemie (a to nejsem zrovna naturalista..), tak přece jenom zlatý HOME MADE :D A aby to teda bylo komplet, tak se to sušilo v sušičce na ovoce (700W, max výkon) cca 12hod., takže jestli dobře počítám, tak to mohlo stát tak 30kč na elektrice. To zas není tak moc, ne? :wink:

Jo a abych nezapoměl, už se mi dneska vyrobil i pavlíčkáč, tak jsem zvědavej, jak to bude fungovat! V pátek v noci razíme na 14 dnů do Rumunska, tak snad se osvědčí.. Jestli ne, tak ho panu Pavlíčkovi omlátím o hlavu!! :D (i když teda nevím, jestli ještě žije..)
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Re: Sušené maso

Příspěvekod Reinhard » čtv črc 14, 2005 8:09

Jo a abych nezapoměl, už se mi dneska vyrobil i pavlíčkáč, tak jsem zvědavej, jak to bude fungovat! V pátek v noci razíme na 14 dnů do Rumunska, tak snad se osvědčí.. Jestli ne, tak ho panu Pavlíčkovi omlátím o hlavu!! :D (i když teda nevím, jestli ještě žije..)


Co to je ten pavlíčkáč?????
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Re: Sušené maso

Příspěvekod Vojtos » čtv črc 14, 2005 8:12

Reinhard píše:
Jo a abych nezapoměl, už se mi dneska vyrobil i pavlíčkáč, tak jsem zvědavej, jak to bude fungovat! V pátek v noci razíme na 14 dnů do Rumunska, tak snad se osvědčí.. Jestli ne, tak ho panu Pavlíčkovi omlátím o hlavu!! :D (i když teda nevím, jestli ještě žije..)


Co to je ten pavlíčkáč?????


Funkce Hledat :D http://outdoorforum.wz.cz/viewtopic.php ... %E8k%E1%E8
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Sušené maso

Příspěvekod chonga » ned črc 31, 2005 10:23

chonga píše:
Vojtos píše:Tak jsem si na precetl tenhle clánek o suséném mase http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky ... clanku=859

Už ste to někdo zkoušel? Je to vážně tak chuťově úžasný jak to tam autor popisuje?


:oops: :oops: to jsem, ale blesk

Protože jsem :smt023 zvídavá jiskra tak jsem si koupil 1 pytlík. Až ochutnám a pokud pořežiju dám info.


včera jsem tedy okusil hovězí, první pocit = :(( chutná jako loveckej salám, slanější ( :ú logický, že jo), a k najedění jeden pytlík nestačí :mrgreen: . závěr zajímavý ale drahý
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod pripluv » ned črc 31, 2005 11:58

Ted jsem se nejakou dobu zivil susenym masem delanym doma na susicce na ovoce. neni to spatny, ale furt se to jist neda. kureci je lepsi nez krava nebo prase...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod maykl » pon srp 1, 2005 10:04

musim se podelit: nesnasim sice supermarkety, nicmene moje muti vi, ze bez speku, fazoli, feferonek, cibule, cesneku, ......... no proste donesla z delvity spek obalenej v koreni. neni sice nejlevnejsi cca 30Kc, ale na to, ze to je vakuovane, fakt bomba. Takze zariznout spicek, kousek chleba a pokud je dobra situace a sedite s pivkem ........... co povidat a snit. uz aby byl vikend ........
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod coolturista » pát srp 10, 2007 0:28

0) sušené maso by bylo asi nejlepsi, ale je strasne drahe :(
1) rybí konzervy. Tunák v oleji. Sice těžká konzerva, ale kvalitní jídlo, cca 33 bílkovin na jednu konzervu.
2) tvrdé sýry.. Eidam 20% TVS ideální. 100g/33bílkovin
3) instatntní věci typu těstoviny.. - komplexní sacharidy
4) SOJOVE ŘEZY - rychlé sacharidy, vyborny zdroj energie (ty suky)
5) připadně syrovátkový izolát 80%+
6) arabský (libanonský chleba), opět komplexní sacharidy

s touto stravou se da maximálně eliminovat ztráta váhy během tůry.. (ochrana i svalove hmoty, sily), pomerne vyvazena kvalitní strava. :wink:
coolturista
nováček
nováček
 
Příspěvky: 52
Registrován: stř srp 1, 2007 23:43

Re: Sušené maso

Příspěvekod lamaTor » pát srp 10, 2007 7:15



Vážně je outdoorforum na wz???? :(( :roll:
Uživatelský avatar
lamaTor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: sob čer 16, 2007 22:30
Bydliště: Ostrava, Brno

Re: Sušené maso

Příspěvekod tuso » pát srp 10, 2007 8:15

lamaTor píše:


Vážně je outdoorforum na wz???? :(( :roll:


Myslím si, že už není. Ale ze začátku bylo, ale pak to Vojtoš přestěhoval, protože to moc nefungovalo.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Vilík » úte srp 21, 2007 9:45

Domaci susene maso...
Sojove rezy
Jesenky (sice tezke, ale vyborne a dobry zdroj energie a bilkovin)

No a raci pomlcim, co vsechno sme jedli v Rumunsku... Kamos je silenej kuchar, takze sme meli snad vic jidla nez vsichni ostatni dohromady, ale treba knedliky s brusinkama RULEZ...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vhailor » úte srp 21, 2007 10:19

vřele doporučuju kuskus - mnou osvědčený a celkem chutný zablemcávák je vzít kuskus, 1 instatní pudink (jen na zalití horkou vodou) a pytlík sušeného ovoce (pro labužníky doporučuju brusinky nebo jakohody)- kuskus je hotový za minutu, vsypeme puding a ovoce, jak je naložený v cukru, ani neni nutný sladit. Jednoduchý, rychlý a pokud to člověk nejí moc často, tak i fakt dobrý:).

Jo a pokud jde o dobrý hostince (nebo teda spíš Amore mio), pokud už se vám trochu zajídaj ty kapku chemický chutě, doporučuju je míchat - smíchat sejrový těstoviny s brokolicovejma, sejrový s rajčatovejma... ty chutě se tak smixnou, že je to i dobrý a takový trochu chuťově netradiční :D
Vhailor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob úno 3, 2007 12:56

Příspěvekod mayya » úte srp 21, 2007 22:28

Zrovna za par dni se chystame do Retezatu, koukam ze tady mam spoustu inspirace. Jelikoz je to nas prvni prechod, tak sbiram info kde se da. Prijde mi, ze jsme celkem zrouti a zacinam mit obavy, ze za sebou budem muset tahnout trakar :-) :((
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod šíp » úte srp 21, 2007 22:30

po zkušenosti z Islandu- ideální jsou hnusné vietnamské nudle, polívky ze série "poctivápolévka" a pak hlavně JERKY,JERKY,JERKY.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod mayya » úte srp 21, 2007 22:35

O o jerky jsem uz dost cetla, taky tady :wink: , ale zatim jsem ho v normalnim krame nepotkala. Asi se sezene jedine na ty benzince, co? Jo a mate zkusneosti s tym hnusnym trvanlivym chlebem? fakt vydrzi i v teple, da se to jist???
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Gav » stř srp 22, 2007 0:13

mayya píše:O o jerky jsem uz dost cetla, taky tady :wink: , ale zatim jsem ho v normalnim krame nepotkala. Asi se sezene jedine na ty benzince, co? Jo a mate zkusneosti s tym hnusnym trvanlivym chlebem? fakt vydrzi i v teple, da se to jist???

My to pracovne nazivali "srotovej chleba" - takova mastna potvora z ruznejch seminek a tak - nevim, jestli to nazyvat jeste "chleba", nicmene po 14ti dnech naprosto v pohode (bejvaj zabaleny takovy ty kostkovy krajice v hranolku)
Gav
nováček
nováček
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned kvě 8, 2005 19:04

Příspěvekod swisss » stř srp 22, 2007 6:23

mayya píše:O o jerky jsem uz dost cetla, taky tady :wink: , ale zatim jsem ho v normalnim krame nepotkala. Asi se sezene jedine na ty benzince, co? Jo a mate zkusneosti s tym hnusnym trvanlivym chlebem? fakt vydrzi i v teple, da se to jist???


Jerky bys mohla sehnat i v hypermarketech.. Kdybys měla víc času, tak si je můžeš objednat i od Veny, nebo třeba .na Bartsportu.

Trvanlivý chleba těch 14 dní vydrží v jedlém stavu, ale myslím, že ho tak dlouho nebudeš schopná jíst, protože je fakt hnusnej (názor mého kamaráda po pár dnech konzumace).. Osobne si radeji beru normalni chleba - kdyz ho ze zacatku zabalis do uterky a az po case das do igelitu, tak vydrzi dyl a k němu takové chlebové placky - myslím, že tomu říkaj libanonský chleba.

Další věc je, že v horách asi nebudeš mít ani moc hlad - normálně toho sním taky dost, ale napr. v kackaru při přechodu na těžko jsem "fungoval" na čaj, trochu musli a vecer polivku do hrnecku.. :mrgreen:
swisss
účastník
účastník
 
Příspěvky: 592
Registrován: sob črc 29, 2006 18:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vhailor » stř srp 22, 2007 8:38

mayya píše:O o jerky jsem uz dost cetla, taky tady :wink: , ale zatim jsem ho v normalnim krame nepotkala. Asi se sezene jedine na ty benzince, co? Jo a mate zkusneosti s tym hnusnym trvanlivym chlebem? fakt vydrzi i v teple, da se to jist???

jak kterej chleba, spíš se hrozně drolí,čili ho tak po týdnu jíš lžičkou.
A jerky sou super, ale buď to chce vlastní výrobu, nebo fakt hodně peněz, i malej pytlík stojí docela dost (pro někoho asi bez problémů, my študáci musíme šetřit kde se dá - na výbavě se moc nedá, takže na žrádle:).
Vhailor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob úno 3, 2007 12:56

Příspěvekod chonda » stř srp 22, 2007 10:07

coolturista píše:0) sušené maso by bylo asi nejlepsi, ale je strasne drahe :(
1) rybí konzervy. Tunák v oleji. Sice těžká konzerva, ale kvalitní jídlo, cca 33 bílkovin na jednu konzervu.
2) tvrdé sýry.. Eidam 20% TVS ideální. 100g/33bílkovin
3) instatntní věci typu těstoviny.. - komplexní sacharidy
4) SOJOVE ŘEZY - rychlé sacharidy, vyborny zdroj energie (ty suky)
5) připadně syrovátkový izolát 80%+
6) arabský (libanonský chleba), opět komplexní sacharidy

s touto stravou se da maximálně eliminovat ztráta váhy během tůry.. (ochrana i svalove hmoty, sily), pomerne vyvazena kvalitní strava. :wink:


Má nějakej hlubší smysl konzumovat během treku kvanta bílkovin, teda kromě zvýšené zátěže na ledviny a peněženku?
Navíc: eidam - málo tuku, moc vody, syrovátkový izolát dtto. Bílkovin by mělo být tak 1g/kg hmotnosti. Komplexní sacharidy (myslíme asi polysacharidy, termín komplexní sacharidy nedává moc smysl) bych do 5000mnm nahradil tuky (takže hodně bůčku :) ).
Jinak já s sebou tahávám většinou nějaký vločky, musli tyčinky, tatranky, slaninu, suchej salám, klobásy, místo chleba tzv. křupavé plátky, čokoládu, občas jesenky, nějakej cukr, čínský polívky, ins. bramborovou kaši, drcenej nebo celej česnek a nějaký koření...
Každý den člověku přinese novou možnost, jak ze sebe udělat ještě většího vola.
chonda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 763
Registrován: pát srp 11, 2006 22:44

PředchozíDalší

Zpět na Treking