Jedlo na turach

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » ned črc 2, 2017 22:26

Mawenzi píše:doufam, ze v tom plastu to bez lednice vydrzi 3-4 dny

Snad jo, vcelku je to samozrejme lepsi, to vydrzi v pohode tyden resp. jakoukoliv dobu, nez se to sni :)

V deBille obcas mivaji i male 250 g sisky a obcas i ve sleve za dobrou cenu... Jinak si samozrejme muzes nechat nekde uriznout kus vcelku na miru.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Mawenzi » úte črc 4, 2017 6:21

hherak byl.dobrej a uz neni. konzerva riomare pplastova byla taky dobra a uz neni. skoda ze nemam dve
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod dudy » úte črc 4, 2017 7:48

Mawenzi píše:hherak byl.dobrej a uz neni...


Si bereš na tůry heroin?
:twisted:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod GreyMouse » úte črc 4, 2017 8:36

To je praktické UL řešení, ne? Denní dávka heroinu váží mnohem míň než denní dávka jídla a myšlenky na jídlo taky zažene :twisted:

@Mawenzi: Plastové víčko od tuňáka nakonec povolilo? A pod ním byl plech a plast tam byl jen kvůli lžičce, která tam měla někde být?
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Mawenzi » úte črc 4, 2017 18:50

:D

jo, je yo takovy cely z tvrdsiho plastu asi, pod plastovym vickem plastovej vylisek s vidlickou (zustal doma) a pod tim jeste vicko z hliniku, takze plastovy jen asi ochrana zlice a hliniku. sem.si to vzala v patek na obed do prace a kluci mi to otevreli tak sem to natesene nesnedla a vzala s sebou. jde to vickohodne ztuha ale nakonec jde. ten obal ani moc nevazi (doma muzu prevazit) a rano v ty zime a vetru fakt tunacek potesil, na vareni vody na kasi sem nemela ani pomysleni...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » úte črc 4, 2017 19:49

dudy píše:Si bereš na tůry heroin?

Uz nejakou dobu jsem mel takove podezreni... :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod booze » úte črc 4, 2017 20:49

Mawenzi píše: rano v ty zime a vetru fakt tunacek potesil

Tunakovy salat na snidani zahreje?

To mi pripomina kolegu, ktery po brutalni kalbe zjistil, ze ma jit k zubarce, tak si dal rybi salat, aby zubarka nepoznala, ze je nality. :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Mawenzi » úte črc 4, 2017 20:52

dal se jist bez vareni, pac by mi asi uletel varic i s esusem a vodou...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod booze » úte črc 4, 2017 21:09

To delas report ze spacaku?
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Mawenzi » stř črc 5, 2017 5:34

skoro pac vstavam tak ve 5 a kamarad tak v 8 tak sem.si udelal vylet za signalem na pocasi. ale od vcera vecera sme ve meste pac prej odpocinkovej den kterejnse mozna protahne do konce tydne...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod booze » stř črc 5, 2017 11:44

A takovou dobu to planujes =D> :twisted:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod pipe » sob črc 8, 2017 11:58

Naposledy se mi celkem osvědčila směs z Lidlu, rozinky, arašídy, trochu mandlí, para ořechů a lískových ořechů, celkem fajn poměr sacharidů a tuků, 100g malé balení, cca 22 Kč bez akce, cca 16 v akci, dost energie, malá a lehká svačinka, na snídani je vhodné i slunečnice v nějaké polevě, víc kalorií, cukry a tuky co víc chtít. Spolu s neochuceným protejnovým práškem to bude tvořit základ mojeho jídla na Elbě během dne.
pipe
nováček
nováček
 
Příspěvky: 165
Registrován: čtv lis 11, 2010 10:04

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Krysha » pon črc 10, 2017 11:09

Minulý týden jsem si otestovat LCHF (víceméně ketogenní, na kterou jsem zvyklý už dlouho) stravu během 4 dnů na Slovensko-Polských kopcích, pro zajímavost:

Snídaně:
A) první den: 200g 40% šlehačky de luxe + 35g wellness protein = 905kcal (85g tuků, 27g bílkovin, 9g sacharidů)
B) další dny: 100g makadamových ořechů + 75g kokosového oleje + 35g wellness protein + 20g 90% hořké čokolády = 1700kcal (155g tuků, 31g bílkovin, 15g sacharidů)
- příště musím zkusit dopředu doma namixovat a uplácat z toho nějaké tyčinky

Večeře:
A) 100g Schwarzwaldská šunka Dulano + 90g špeku + 1 mrkev + 50g mandlí + 50g LOVILIO Grana Padano + 20g 90% hořké čokolády = 1600kcal (140g tuků, 54g bílkovin, 21g sacharidů)
B) 170g LIDL Fuet Extra + 90g špeku + 1 mrkev + 50g mandlí + 20g 90% hořké čokolády = 1900kcal (175g tuků, 52g bílkovin, 30g sacharidů)
C) 80g Moravské Jerky + 90g špeku + 1 mrkev + 50g mandlí + 50g LOVILIO Grana Padano + 20g 90% hořké čokolády = 1530kcal (130g tuků, 66g bílkovin, 21g sacharidů)

- tady musím něco vymyslet s tou mrkví (zbytečně těžká) - možná naplátkovat (spolu s červenou řepou), nasušit a poté předem namočit nebo nastrouhat s celerem,okořenit, nasušit a pak pomocí lněných semínek vytvořit něco jako suchary...
Uživatelský avatar
Krysha
účastník
účastník
 
Příspěvky: 230
Registrován: úte led 8, 2008 12:48
Bydliště: Beskydy

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Mawenzi » pon črc 10, 2017 11:13

jak prepravujes smetanu?
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Krysha » pon črc 10, 2017 12:11

buď přeliju do 2dcl petky nebo normálně v kelímku (ten strčím do hrnku pokud ho mám nebo aspoň do sáčku, pro jistotu)
+ předem vychladím a obalím kusem alumatky
Uživatelský avatar
Krysha
účastník
účastník
 
Příspěvky: 230
Registrován: úte led 8, 2008 12:48
Bydliště: Beskydy

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod booze » pon črc 17, 2017 8:49

Jsem se nechal inspirovat Backpacking chef-em a uklohnil masala cocku s kapii je to vyborne i studene.
cocka.jpg
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » pon črc 17, 2017 17:35

To vypada presne jako kdyz se kocka prezrala masa a pak ho vyblila :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod booze » pon črc 17, 2017 20:29

Kocka v receptu neni :-k
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod pipe » úte črc 18, 2017 14:30

Přidej, každý protein navíc se hodí :twisted: .
pipe
nováček
nováček
 
Příspěvky: 165
Registrován: čtv lis 11, 2010 10:04

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Chara-din » úte srp 1, 2017 10:08

Energeticka hodnota x stravitelnost

Jsem se onehdá na tůře zamýšlel, jak je to vlastně s reálnou energetickou hodnotou potravin. Důvodem k zamyšlení byla energeticky vysoce hodnotná loupaná sezamová semínka, kterými jsem si obohacoval vločky a musli. Se zmíněnými semínky jsem se pak pravidelně opět střetával přibližně o den později... Spočítat je, moc by jich nechybělo. :-) Co jsem po návratu dohledal, tak energetická hodnota potravin se skutečně měří v kalorimetru, kde dojde ke spálení materiálu - ohřevu vody - změření změny teploty - výpočtu energie získané spálením (tzv. spalné teplo). Vybírat tak jídlo pouze podle tohoto údaje, vozil bych koks zalitý naftou :-). Jaké s tím máte zkušenosti? Existují nějaké tabulky s reálnějšími údaji? No ono to asi bude hodně individuální... Zrovna například takové ovesné vločky, kde bude hodně z energetické hodnoty (té spalné) právě v těžko stravitelné vláknině... A spousta dalších podobných potravin. Nepochybuji o tom, že už se tím musela zabývat spousta lidí. Jen mě se teď nějak nedaří to najít.
Chara-din
nováček
nováček
 
Příspěvky: 189
Registrován: ned dub 17, 2011 11:57

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod apuka » úte srp 1, 2017 20:58

Teda, zrovna u neceho jako sezamova seminka bych nepocital s velkym energetickym vyuzitim v pripade, ze se ji cela nemleta seminka... Nas zaludek to nesemele, museli bychom to rozemlyt zubama a to bychom na to potrebovali mozna stejne energie, jako bychom z nich ziskali. Nemluve a energii potrebnou na nastvanost, ze nam to trva tak dlouho, furt pusa nahoru-dolu :-).

Jinak je ale jasne, ze tezko najdes lepsi ukazatel energetickeho obsahu potraviny. Travit kazdy travi jinak a to jeste jinak ruzne potraviny, nekdo mozna ze stejne potraviny stejneho mnozstvi dostane dvakrat (cislo strilim!) vice energie jako nekdo jiny a naopak. Takze ztezi se muzes ridit nejakou jinou tabulkou - samozrejme, tabulkou energeticke hodnoty taky ne. Popravde receno, kdyz se rekne, ze na nejakou cinnost potrebujes XXXX kcal energie, asi se taky mysli z te "tabulkove" energeticke hodnoty, s prumernou ztratou se asi pocita.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » stř srp 2, 2017 2:04

No prave. Efektivita traveni je velmi individualni, dost zalezi na strevni flore. Takze uvadena kaloricka hodnota je v podstate maximalni mozna a bohuzel jedina, ktera ma smysl psat. Ze si z toho kazdy vezme jen cast a jinou cast uz je jina vec a nenapada mne, jak to zmerit.

apuka píše: Popravde receno, kdyz se rekne, ze na nejakou cinnost potrebujes XXXX kcal energie, asi se taky mysli z te "tabulkove" energeticke hodnoty, s prumernou ztratou se asi pocita.

Pochybuju. Navic to ma uplne stejny problem. Na stejnou cinnost vyda kazdy clovek jinou energii a nepomuze moc ani korekce pres vahu. Protoze zalezi na efektivite a ta se meni/zlepsuje se zkusenostma. No a taky mne nenapada, jak to individualne merit. Tipuju, ze ta uvadena cisla jsou vysledky nejakych modelu takze v podstate hausnumera.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Mawenzi » pon led 29, 2018 17:50

mate zkusenosti s masem susenym v soli? proste flakota tyden nalozena tak v tune soli nekde v chladu? co vydrznost? asi to zkusim vytvorit ale mam trochu obavy, jestli by to treba dalo 5dni v lete nekde venku? dik
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod GreyMouse » úte led 30, 2018 14:17

Máš nějaký odkaz na recept? Našla jsem tohle. Vypadá to sice hezky, ale je to na přípravu složitější než píšeš a stejně si nejsem jistá, jestli by se mi to nezkazilo už během sušení. Z části Pak maso pověsíme na dva týdny někam do průvanu bych měla obavu. Bude to jednodušší než sušit celou nohu z prasete, ale že by vůbec nezáleželo na teplotě, vlhkosti a stačil libovolný průvan? :-k

Než mít syrové maso týden v soli a pak si ho vzít v létě ven, koupila bych spíš kus trvanlivýho salámu ;-)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » úte led 30, 2018 18:16

Mam uz delsi dobu v planu zkusit susena kachni prsa. Videl jsem podrobnejsi recept, ale nechce se mi ho hledat. V principu je to ale takhle.

Jestli a jak dlouho to vydrzi mimo lednicku netusim. Na hory si radej kupuju hotova susena masa, kde je trochu dusitanu. Jistota je jistota :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod apuka » úte led 30, 2018 20:55

GreyMouse píše:než mít syrové maso týden v soli a pak si ho vzít v létě ven
Konzervuje ta sul (a v tom receptu asi i cukr). A to dost silne. Navic nevim, jestli pri tom odlezeni taky nezacne fermentovat - coz by zajistilo snizeni pH aby bakterie se nemohly rozmnozit. Ale netusim, jestli ano nebo ne.

Si ale pamatuji, ze v mladi jsme doma delali klobasy (neuzene) ze syroveho masa, bez konzervantu jen pridana sul, koreni, paprika mleta, namlit, zamichat a naplnit do strev. potom zavesit do kuchyne na provaz mezi skrinemi, aby se to vysusilo. A vydrzelo to pul roku stale na tom miste v pohode, teda jen kdyz jsme to nesezrali drive.
Naposledy upravil apuka dne stř led 31, 2018 10:26, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod skutrjohny » úte led 30, 2018 21:20

mike píše:Na hory si radej kupuju hotova susena masa


jake konkretne kupujes to maso? nikdy jsem se na turach takto neprizivoval a vlastne znam jen ty Jerky od Indiana. prislo mi to vzdy drahe a spis nez s energii bojuji s pocitem prazdneho zaludku. no a v tomhle mi to susene maso asi moc nepomuze
Uživatelský avatar
skutrjohny
účastník
účastník
 
Příspěvky: 515
Registrován: stř zář 11, 2013 13:47
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » úte led 30, 2018 22:58

Uz jsem o tom psal tady: viewtopic.php?p=454257#p454257

Mocettu kupuju jen v Italii, jinak beru uherak. Jerky jsem zkousel ruzne a nebylo to ono. Salam nebo mocetta, bresaola apod je lepsi, neni to tak tuhe. Jim to samozrejme s pecivem. K snidani. 60 deka chleba a 40 deka salamu je tak akorat na 5 dni snidani.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod apuka » stř led 31, 2018 10:41

GreyMouse píše:stejně si nejsem jistá, jestli by se mi to nezkazilo už během sušení. Z části Pak maso pověsíme na dva týdny někam do průvanu bych měla obavu. Bude to jednodušší než sušit celou nohu z prasete, ale že by vůbec nezáleželo na teplotě, vlhkosti a stačil libovolný průvan?
Na vlhkosti, samozrejme, zalezi asi tak, ze nesmi byt prilis vysoka ta absolutni, na teplote ani tak moc ne, spise je (kvuli absolutni vlhkosti) mnohem lepsi nizsi nez vyssi. A pruvan kvuli tomu, aby se vzduch hybal a odparena vlhkost se dostala pryc.
Mela by ses podivat, jak se vyrabi pravi uherak a co jej konzervuje - teplo to neni :wink:, je to jednak smes soli a koreni, jednak dvoutydenni vysuseni v suchem (a nijak zvlast teplem) dymu (neni to uplne klasicke uzeni, jenom zcasti) a hlavne 120-ti denni dosusovani a zrani pri nizke teplote a male vlhkosti, kdyz se na tom vytvori specificka plisen, ktera se na dalsich 120 dnu stara o "vodni hospodarstvi" a mikrobiologickou rovnovahu stangle salamu. Zadne osetreni teplem. Teda alespon pri vyrobe originalniho zimniho salamu Pick v Madarsku. Jmeno "teli szalami" (zimni salam) dostalo podle toho, ze se mohl vyrabet pouze v zime, kdyz byla nizsi vlhkost vzduchu a kdy byly schopni ledovymi krychlami udrzet nizkou teplotu pro zrani.
No a mnozstvi soli vysusi maso docela rychle a hodne ucinne nezavisle na teplote. A nasledne osetrovani soli a korenim konzervuje skoro stejne. Takze bych se nebal o zkazeni vic nez u mnoha trvanlivych salamu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Mawenzi » stř led 31, 2018 12:22

recept mam od kamaradky a maso sem chutnala, je to jiny nez jerky a ona to roky delava prave tak ze polozi maso prekryje soli a cca za tyden je prosuseny - ale sno ho vetsinou do tydne ve spajzu takze nevi tu vydrznost...

tak je to proste dotaz, hodi se mit neco, co cloveku fakt chutna a ne ze ji salam proto, ze vydrzi...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Treking