Impregnace map

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Impregnace map

Příspěvekod martinnakole » čtv pro 4, 2014 17:17

Čau, nemáte někdo tip na to, jak impregnovat obyčejný papírový mapy, aby se z nich staly voděodolný?

Když napíšu do Googlu "map waterproofing", tak se mi zobrazí docela dost přípravků na impregnaci, bohužel to nevypadá, že by se u nás daly sehnat, tak přemýšlím o nějakém DIY řešení. Průhledná izolepa mě samozřejmě napadla, ale říkám si, že někdo bude mít třeba nějaký sofistikovanější nápad. :)

Díky, Martin.
martinnakole
účastník
účastník
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 13, 2013 17:26
Bydliště: Praha nad Labem

Re: Impregnace map

Příspěvekod dudy » čtv pro 4, 2014 20:13

Když vezmeš název Tvého vlákna "Impregnace map" a zadáš ho do vyhledávat, tak na Tebe hned na třetím (teď už čtvrém) místě vyskočí odpověď "tomíka" na minulý dotaz, kterou když rozklikneš, tak se dostaneš do debaty na tohle téma v níž je i odkaz na web speleo.cz, který ale nefunguje, tak si zadáš rovnou speleo.cz a v jeho "vyhledávání" si zadáš "mapy" a dostaneš se k tomu, co Tě zajímá.
Toto celé cca minuta.
Abys to nemusel všechno dělat: http://speleo.cz/article.asp?nArticleID ... nguageID=1
Takovej já sem hodnej.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Impregnace map

Příspěvekod martinnakole » čtv pro 4, 2014 20:50

Díky za odkaz.

Příště budeš ještě hodnější, když si ušetříš to poučování o vyhledávání, protože to, že tu zakládám téma, ještě neznamená, že jsem ten článek nenašel a nečetl :wink:
martinnakole
účastník
účastník
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 13, 2013 17:26
Bydliště: Praha nad Labem

Re: Impregnace map

Příspěvekod dudy » čtv pro 4, 2014 21:27

Vzhledem k tomu, že:
martinnakole píše:....Když napíšu do Googlu "map waterproofing", tak se mi zobrazí docela dost přípravků na impregnaci, bohužel to nevypadá, že by se u nás daly sehnat, tak přemýšlím o nějakém DIY řešení....

tak mě fakt nenapadlo, žes článek, kterej detailně popisuje jednoznačné DIY řešení z lehce sehnatelnejch prostředků, četl.
Proč se na to teda, do paďous, ptáš, nebo proč nenapíšeš: "...našel sem to a to, nemáte ještě nějaké návrhy...".
To je jak:
"Prosím vás, nevíte kolik je hodin?"
"Za deset tři."
"Dík, to vím, já jenom jestli nemáte nějakej jinej čas"

Tak si to nech zalaminovat!
:twisted:

Všecko dobré se v zlo obrátí:
Tady si člověk chce zamachrovat a voni to votočej proti němu, že machruje.
:twisted:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3965
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP


Zpět na Treking