České středohoří

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: České středohoří

Příspěvekod martinnakole » stř dub 30, 2014 19:50

Do Raný nám nenevazuje brzo ráno bus. :? Ale to nevadí, přes ty Louny to nevypadá na žádnou šílenou štreku a kdyžtak si to zaběhneme.
martinnakole
účastník
účastník
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 13, 2013 17:26
Bydliště: Praha nad Labem

Re: České středohoří

Příspěvekod mike » stř dub 30, 2014 21:43

Neni to vylozna katastrofa, ale nic pekneho taky ne. Ale aspon budete mit vyhled, ze uz to bude jenom lepsi ;-)

Natahl jsem do map Seznamu dve trasy, co jsem sel pres Oblik. Jedna z nich vede i pres Kamyk. Oboji jsem sel, kdyz nebylo moc vegetace, to by mohl byt misty trochu problem. Ale snad to jeste nebude tak hrozne.
oblik.jpg

libceves.jpg

A do Lhoty neni potreba schazet vubec, na Lipskou horu se da dojit i jinak:
lipskahora.jpg
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: České středohoří

Příspěvekod martinnakole » stř dub 30, 2014 22:18

Super, díky za tipy. Vypadá to dobře. Už se těšim, až se tam ztratíme, a ujede nám poslední vlak z Lovosic. :mrgreen:
martinnakole
účastník
účastník
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 13, 2013 17:26
Bydliště: Praha nad Labem

Re: České středohoří

Příspěvekod mike » stř dub 30, 2014 22:31

NZ. Posledni z Lovosic jede Excelsior ve 21:32 a letos jsem ho nekolikrat stihal stylem, ze jsem sel posledni hodinu nebo pet ostrym tempem a na nastupiste dorazil zaroven s vlakem. Tak je to idealni ;-) Nejdrsnejsi byla prave ta trasa pres Leskou. Tam jsem jeste nikdy nesel a bylo to pres lesy, louky, pole, sady, i nejaky plot jsem podlezal a od Leske to bylo za tmy a sel jsem vylozene jen podle intuice (mapu nenosim) smerem na Oltarik a navic v casove tisni. Ale trefil jsem to a vlak stihnul :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: České středohoří

Příspěvekod martinnakole » čtv kvě 1, 2014 23:02

Tak nakonec jsme to šli asi takhle - http://mapy.cz/s/9MN8 (jen do Velemína, byla tam otevřená hospoda a jel tam bus na vlak v 19:58). Ale zakufrovali jsme si teda krásně.

Zelená značka od těch rybníků u státovky 28 až po Oblík totálně zarostlá, vlastně jsme vůbec nepochopili, kudy vedla. Až povyrostou pole, tak to tam nejspíš nebude schůdný vůbec.

Nádherně jsme se ztratili za Srdovem, kde jsme to vzali ze sedla na severozápad po pěkný lesní cestě, která o půl kilometru dál už tak pěkná nebyla a pak už vlastně nebyla vůbec... Takže hezky skrz neprostupný náletový křoví a další pole k dalšímu kopci (Křížové vršky). Tam jsme cestu dolů a směrem do Libčevsi nenašli prozměnu žádnou, tak jsme to přes křoví a meze vzali rovnou.

Další kufr za Lahovicema, podle mapy KČT tam vede (nebo spíš kdysi vedla) cesta do Řisut, tak jsme to po ní zkusili, a samozřejmě tam bylo jen pole. A spousta kopřiv. Něco podobnýho nás čekalo i mezi Řisutama a Leskou, tam už jsme lesní cestu vyznačenou v mapě našli a jen co jsme si řekli, že po takový krásný cestě místo chůze poběžíme, tak se prostě někam ztratila. Poslední kilometr do Leský jsme to zase brali přes zarostlý louky.

Poslední kufr mezi Skalicí a Lhotou, kde jsme marně hledali nějakou zkratku a našli jsme akorát křoví, který bylo... fakt hustý. Pak už to bylo jen po značce a tam, kde to dobře znám, takže pro další bloudění nebylo zaplaťpánbůh moc příležitostí.

Celkově pěkná trasa, dobrej zážitek, ale jestli to někdo chcete jít, poučte se z výše uvedených chyb a najděte si nějakou lepší cestu. :twisted:
martinnakole
účastník
účastník
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 13, 2013 17:26
Bydliště: Praha nad Labem

Re: České středohoří

Příspěvekod mike » čtv kvě 1, 2014 23:31

:lol: jsem ti psal, ze s vegetaci by mohl byt trochu problem ;-) Jinak jste to sli v podstate spravne, tohle je standard jak jsem psal vyse. Cesty tam jsou, ale obvykle nevedou kam potrebujes, tak holt pres louky, pole, sady apod. Asi mame trochu jiny styl, ja jdu, jak mi teren dovoli a mapu tady ani nemivam, snazim se jit priblizne spravnym smerem podle orientacnich bodu, ktere jsou tady velice dobre (myslim kopce). Ale je pravda, ze tudy se chodi nejlip od podzimu do jara, kdyz neni snih, idealne kdyz lehce mrzne a pak neni problem projit po oranisti.

Pres Krizove vrsky jste sli spravne, krovi tam sice je, ale nedavno ho pomerne slusne proklestili, driv to bylo horsi. Taky u Srdova, tam to driv bylo tak zarostle, ze jsem jednou lezl pod krovim po ctyrech. Krovi u Lhoty jste si mohli usetrit, kdybyste sli podle mapky nahore a misto do Lhoty sli na Lipskou horu po hrebinku ;-) Ale to je taky zcasti lesem bez cest.

Jinak dobry, pekna trasa a takovehle zazitky si clovek aspon zapamatuje ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: České středohoří

Příspěvekod martinnakole » pát kvě 2, 2014 9:56

No, já zastávám názor, že neni nic špatnýho na tom se ztratit, však se člověk zase nějak najde. :) Akorát všeho s mírou a včera toho bylo i na mě moc. Příště půjdu asi celou dobu po značce. :)

(Navíc mě štou ty český turistický mapy. Přijde mi, že maj snad 20 let starý mapový podklady a jediný, co se tam mění, jsou turistický značky a občas nějaká silnice, ale lesní cesty a polňačky jsou tam vyznačený asi jen tak pro parádu.)
martinnakole
účastník
účastník
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 13, 2013 17:26
Bydliště: Praha nad Labem

Re: České středohoří

Příspěvekod scinkk » pát kvě 2, 2014 10:53

No myslim ze tuto trasu necham az na zimu :)

S tema cestama v mapach je to tezky, pouzivam v mobilu jak aktulani mapy.cz tak mapy z cykloserveru. Obcas jsou spravne v jednom zdroji jindy v druhem a nebo samozrejme obcas ani v jednom, je to takova loterie.
Tusim slovaci maji nejaky zdroj map lesnich cest, ktery se da pouzit jako vrstva pres libovolnou mapu, ale zda je neco takoveho u nas netusim.
Nevim jak na tom s aktualnosti jsou treba soucasne vojenske mapy a zda se jeste daji nejak sehnat.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: České středohoří

Příspěvekod martinnakole » pát kvě 2, 2014 11:16

Mapy.cz maj docela použitelný podklady, co se týče lesních cest. Pamatuju si to třeba z Kletečný, kde jsme v mlze bloudili podle papírový mapy, ale když jsme se pak večer koukli na net, tak ty lesní cesty přesně odpovídaly tomu, po čem jsme šli (ne že by byly nějak extra průchodný, ale byly tam). U nás (Čelákovice, Lysá nad Labem) to taky sedí, když se zběžně kouknu do těch online map, tak na první pohled nevidim žádnou cestu, o který bych si byl 100% jistej, že už dávno neexistuje. Stejně tak včera, většina z těch cest-necest, kudy jsme šli, prostě neni na mapách.cz vyznačená.

Takže nějaký lepší podklady asi existujou, jen prostě nejsou v těch papírovejch mapách KČT. :? A kdo se má furt koukat do telefonu, když se to hnedka vybije...
martinnakole
účastník
účastník
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 13, 2013 17:26
Bydliště: Praha nad Labem

Re: České středohoří

Příspěvekod scinkk » pát kvě 2, 2014 11:39

Hm nj ja nemel ceskou turistickou mapu na papire v ruce roky.
Mozna zalezi i na oblasti, napriklad vcera, na trase po Luzickych, vysel lepe na cesty cykloatlas, v mapy.cz plno cest po kterych jsem vcera sel, neni vubec zakrasleno, na druhou stranu, jedna cesta v cykloatlasu co jsem chtel jit zas neexistuje :)
Ted koukam ze mapy.cz maji aktualnejsi turisticka data, je tam uz zakreslena cervena pres Pusty zamek, ktery v cykloatlasu jeste neni.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: České středohoří

Příspěvekod mike » pát kvě 2, 2014 16:20

Panove, vy mne bavite :) Jsem rad, ze jsem dospival jeste v dobe, kdyz GPS a mapy na Netu nebyly a papirove nebyly nic moc. Ze bych u nas hledal v terenu na mape nejake lesni cesty by mne ani nenapadlo. U nas mapy ani moc nepouzivam, Ceske Stredohori uz jsem davno ztratil. Staci se predem kouknout na Netu, kudy asi tak pujdu a zbytek vyresim v terenu. Nereknu nekde v lese, kde neni rozhled, ale tady se da krasne odhadnout trasa na spoustu kilometru dopredu kdyz se clovek rozhledne na kopci. Jasne, ze obcas nekde zabloudim nebo si zajdu, ale u nas jsou tak mirne tereny, ze to neni problem. V horach je to jine, tam sice taky obcas chodim volnym terenem, ale mapa je nutnost a davam si hodne bacha. BTW, moje specialita je ztratit znacku a bloudit nekde ve meste nebo ve vesnici, idealne hned na zacatku trasy ;-) Pripadne sejit ze znacky v miste, kde uz jsem sel aspon 50x. Posledne to sice bylo za tmy, ale i tak sila, v lese kousek pred Lovosicema... #-o

Na ty lesni cesty a cesticky jsou dobre mapy ZABAGED. Puvodni podklady maji meritko myslim 1:10000 a jsou velmi presne. Daji se stahnout na Netu pro Ozi Explorer a mozna i pro jiny software.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: České středohoří

Příspěvekod scinkk » pát kvě 2, 2014 18:30

Pripoustim ze jsem diky GPS uz dosti zhyckan vcetne negativ ktere to prinasi :)
kdyz si vytycim trasu, tak ji tak z 90 % i projdu, delam jen drobnejsi korekce v terenu, kdyz zjistim, ze by se dalo vyhnout asflatu ci zastavbe apod :)
Jsem zvykli chodit spise ostrejsi chuzi, tudiz preci jen davam prednost cestam, pripadne tak abych co nejdrive na cestu dosel. Takze jak pri planovani tak i primo v terenu me v mape zakresleni polnich a lesnich cest zajima. Mimo to jsem proste clovek, ktery nema rad komplikace a bloudit me fakt nebavi :)
Ale mam to treba moc rad v sirsim okoli Nove Paky, prevladaji tam louky, takze tam se krasne chodi i bez cest :)
No a v zime je to pohodovy skoro kdekoliv :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: České středohoří

Příspěvekod mike » pát kvě 2, 2014 19:58

Abys casem nedopadl jako muj byvaly spoluzak, ktery odmitl jet na sluzebni cestu do zahranici, protoze nemel mapu do GPS a bez ni uz jezdit neumi ;-)

GPS je jako ohen, dobry sluha, ale zly pan ;-) Pro obcasnou orientaci v neprehlednem terenu, proc ne, ale nejak si nedokazu predstavit podle ni chodit. Vzdyt ja se kolikrat az cestou z nadrazi rozhoduju, kterym smerem vlastne vyrazim. V Lovosicich celkem bezne. Njn, kazdy to ma jinak. Jsem zvedav, jestli do turistickych navigaci pridaji hlasovy vystup jako v autech. Po 100 m zabocte doprava... :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: České středohoří

Příspěvekod martinnakole » pát kvě 2, 2014 20:04

Hmm, podle GPS bych zase chodit nechtěl, to by mě už fakt nebavilo. Ale ty papírový mapy mám prostě rád, už minimálně kvůli tomu, že se můžu posadit třeba na Lipskou horu a hezky si přečíst, jak se jmenujou všechny ty kopce okolo, nebo si ji jen tak prohlížet ve vlaku. :) Jenže ty lesní cesty mě fakt vždycky vytáčej.

Teďka jsem byl zase v Anglii a ty jejich Ordnance Survey mapy, to je jiná liga. Když je v mapě vyznačená nějaká cesta, tak je tam i v reálu. Dá se na to spolehnout, prostě paráda, kéž by to tak bylo i u nás. :) Nikdy jsem tam kvůli zastaralý mapě nezakufroval tak jako tady včera. (Takže hezky zrušit veškerý turistický značení a pak bude důvod kreslit do map všechny cesty pořádně :twisted: )
martinnakole
účastník
účastník
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 13, 2013 17:26
Bydliště: Praha nad Labem

Re: České středohoří

Příspěvekod mike » pát kvě 2, 2014 20:37

Ja papirove mapy sbiram, mam na ne vyclenen jeden hodne velky suplik. Ale spis zahranicni, jsou tam zajimavejsi tereny. Vubec nechapu lidi, co tady obcas prodavaji pouzite mapy a jeste za smesnou cenu.

Pockej, az zjistis, ze znacka v terenu vede jinudy, nez na mape ;-) Obcas to vidim kdyz si zaznam z GPS natahnu do map Seznamu. Vim, ze jsem sel po znacce, ale na mape to tak nevypada. Neni to casto, ale obcas nejake useky jo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: České středohoří

Příspěvekod scinkk » pát kvě 2, 2014 20:43

Tak doufam, ze tu neni predstava, ze chodim tak, ze mam v ruce zapnuty telefon a koukam jak se hybe sipka :) Proste jdu a kdyz mam pocit ze nejdu spravne, tak to checknu nebo dojdu na rozcesti, tak vemu telefon a kouknu kterou cestu zvolit, pokud jdu mimo znacenou, stejne jako kdybych misto toho vytahl tu papirovou, snad jen s tim rozdilem, ze 100% vim kde jsem :)
Stejne tak cestou vlakem koukam, kudy pujdu a co bude videt, stejne tak kouknu na jaky koupec se to cestou koukam. Proste to jen eliminuje tu potencionalni moznost bloudeni a to mi vyhovuje :) A jako ze mam talent bloudit i na tech znacenych, pac proste ne vzdy udrzim focus na znacky :)
To dodrzeni trasy je u me spise pripad jednodennich akci, pri vicedennich je vetsinou plan trasy pribliznejsi :) Taky trochu zalezi, jak moc uz mam danou oblast prochozenou, pri prvni navsteve se snazim navstivit vytipovana zajimava mista a nerad je pak vynechavam, takze tu trasu spise dodrzim.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: České středohoří

Příspěvekod martinnakole » ned kvě 4, 2014 15:30

Zrovna jsem našel něco, co by se mohlo hodit: http://stredohori.klanweb.cz/rubriky/milesovka. Jsou tam fotky snad všech kopců ve Středohoří, je vidět tam vidět, odkuď jsou zajímavý výhledy, občas popis cesty na kopec. Tak třeba to někdo využijete. :)
martinnakole
účastník
účastník
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 13, 2013 17:26
Bydliště: Praha nad Labem

Re: České středohoří

Příspěvekod scinkk » pát kvě 23, 2014 19:16

Nevím, jestli je to pořád České středohoří, ale zeptám se tady. Je tu někdo z Děčína a ví, jak to vypadá s ferratou na Pastýřskou stěnu? Jestli už je to dokončené a v provozu? Jediný zajímavý link jsem našel tady a tam někdo v komentářích píše, že už by to mělo fungovat ale chybí úvodní žebřík.. Nejradši bych proto info někoho místního nebo od někoho, kdo tam už byl.


Jsem narazil na clanek, ze se zitra ofiko otevira, tak to sem davam pro info
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: České středohoří

Příspěvekod mike » pon črc 7, 2014 21:43

Male info: Oltarik se opravuje. Nejdriv dole a ted uz i hradby nahore. Na "nadvori" je hromada kamenu a vcera tam byli tri asi Ukrajinci, co s nima zalepovali diry v hradbach. Poprve po dlouhe dobe jsem si na ne nevylezl a mozna uz ani nevylezu, jestli to udelaji poradne, tak mi znici vsechny stupy a chyty :? Vypada to docela divne, opravovat zriceninu...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: České středohoří

Příspěvekod Vachon » úte črc 8, 2014 8:03

Bohužel... Ovšem valná většina dnešních hradů jsou opravené zříceniny (včetně Karlštejna apod.)
Jde-li všechno podle plánu, stala se někde chyba.
Uživatelský avatar
Vachon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2261
Registrován: pát čer 3, 2011 12:01
Bydliště: matka měst

Re: České středohoří

Příspěvekod oodoow » úte črc 29, 2014 11:37

jsem narazil na pěkný video ze Středohoří
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3096
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: České středohoří

Příspěvekod mike » pon srp 25, 2014 17:12

mike píše:Male info: Oltarik se opravuje. Nejdriv dole a ted uz i hradby nahore. Na "nadvori" je hromada kamenu a vcera tam byli tri asi Ukrajinci, co s nima zalepovali diry v hradbach. Poprve po dlouhe dobe jsem si na ne nevylezl a mozna uz ani nevylezu, jestli to udelaji poradne, tak mi znici vsechny stupy a chyty :?

Nevylezu. I po opravene zdi se sice lezt da, ale nahoru na hradby naplacali vrstvu blata a na to jeste naskladali drny. Zajimalo by mne, co si od toho slibuji. Ze tam ta trava zakoreni a hradby obrostou? Spis bych cekal, ze to driv splachne dest. Navic to vypada dost divne, jako by to posr*li ptaci. Nejdriv jsem myslel, ze to oplacali zbylou maltou. I zdalky to pusobi podivne, tak nejak nepatricne.

Hradba je opravena pekne, zvlast uprostred, kde se uplne rozpadala. Tam v udelali kus novy a dobre. Ale ty drevene schody, ktere ted vedou dovnitr, si fakt mohli odpustit...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: České středohoří

Příspěvekod martinnakole » sob srp 30, 2014 12:23

Copak Oltářík potřeboval opravit?
martinnakole
účastník
účastník
 
Příspěvky: 333
Registrován: stř bře 13, 2013 17:26
Bydliště: Praha nad Labem

Re: České středohoří

Příspěvekod mike » ned srp 31, 2014 1:52

Podle Lesu CR asi ano... Budme radi, ze nam tam nepostavili EU cyklostezku ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: České středohoří

Příspěvekod mike » pon led 19, 2015 3:08

Asi bych si fakt mel poridit mapu. Sel jsem do Lovosic a dosel do Teplic #-o :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Příspěvekod scinkk » pon led 19, 2015 8:40

Díky silnému protivetru si nechal Lovosice daleko před sebou? :-)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: České středohoří

Příspěvekod mike » pon led 19, 2015 15:47

To hrozilo minule. Vcera to fakt bylo dezorientaci. Puvodni plan byl Trebivlice - Hradistany - Milesovka - Lovosice. Na Milesovku jsem chtel jit po modre ze zapadu, jelikoz tudy jsem jeste nesel. Jenze ve Stepanove uz jsem si nepamatoval, jak jsem mel pokracovat, cervena ukazovala na Milesov, kam jsem nechtel, a tak jsem se vydal po zlute do Kostomlat. Protoze jsem mel zafixovano, ze Kostomlaty pod Milesovkou jsou pod Milesovkou, coz se ukazalo jako naivni predpoklad #-o (asi je budu zalovat za zavadejici nazev obce :twisted:) No a kdyz jsem vylezl na zriceninu Sukoslavu, byla tma, vubec jsem nevedel, kde jsem a posledni vlak z Lovosic jel za tri a pul hodiny, a tak jsem usoudil, ze bude bezpecnejsi jit 15 km do Teplic, kde bylo do posledniho vlaku casu stejne. Kdyz tak koukam na mapu, bylo to spravne rozhodnuti. Kdybych sel nejkratsi moznou trasou, tak bych to mozna stihnul, ale na krev a bez mapy bych netrefil neznaceny prechod mezi zelenou a modrou pred Cerncicema. Kam vede zelena podivnym okruhem. V Kostomlatech sice mapa byla, ale nejaky kokot strhnul zrovna tuhle cast...

BTW, zabloudil jsem pak jeste v Ohnici, jelikoz smerovka na rozcestniku na navsi ukazuje o 90 stupnu mimo a jeste v puvodnim smeru, takze nic neindikuje, ze by se melo odbocit. Dalsi znacka je poradny kus za odbockou, ve tme neni sance ji od rozcestniku uvidet...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: České středohoří

Příspěvekod Sirkka » pon led 19, 2015 16:15

@Mike: Reakce na Jizerské vlákno... Koukám, že kolem Milešovky se včera motalo víc mých známých (kamarád tam byl s rodinou) :-D Jo, poprašek tam byl. A na vrcholku Milešovky i pěkně klouzal, aspoň dopoledne. Jinak tam je otevřený bufet 9-nevím kolik, kromě středy každý den. A jídlo dobré, pití a obsluha taky.
A u Oparna jsou přezančené trasy, zelená přehozená s modrou.
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: České středohoří

Příspěvekod mike » pon led 19, 2015 16:36

Zrovna tohle je od Prahy prvni rozumny teren na rane :) Jezdim tam kazdou chvili, kdyz se mi nechce nikam dal. 35 - 40 km okruh nebo prechod, akorat na nedelni kondicku. Jen na vrchol Milesovky casto nechodim, byvaji tam lidi 8)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: České středohoří

Příspěvekod Sirkka » pon led 19, 2015 20:38

Já tam byla pprvé a někdy se tam zase vrátím. Od Phy celkem blízko, ideální. Na Milešovce jsme byli druzí, když jsme odcházeli, tak začínal ten největší nápor lidí :-)
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

PředchozíDalší

Zpět na Treking