5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod martinextremnizavody » stř říj 19, 2011 9:03

Promiň, jen jsem chtěl nabídnout výběr z podobných závodů. Obou jsem se samozřejmě účastnil a vím, že na akcích bylo spoustu lidí, kteří o podobně náročných podnicích neví. Rád pokecám o čemkoli, neboj :)
martinextremnizavody
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte říj 18, 2011 15:27

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod martinextremnizavody » pon říj 31, 2011 12:02

Ve středu 2. listopadu startuje v Tasmánii jeden z nejtěžších závodů planety - MS v Adventure Race. Na 800 km dlouhou trať se vydá i český tým. Video stream a aktuality z Twitteru můžete sledovat pohodlně zde: http://goo.gl/Qq49s
martinextremnizavody
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte říj 18, 2011 15:27

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod vonkreuz » stř lis 2, 2011 23:04

DAV píše:První vrchol Velká Čantoryje, supr, využili jsme relativní známosti terénu z jiné akce na jaře, šupalo to rychle. Druhý vrchol Javorový, volili jsem asfaltovou verzi přes Nýdek a Bystřici. Zde jsme měli štěstí a narazili na domorodé souputníky, kteří nás naprosto perfektě vyvedli domorodými stezičkami, pod zelenou na Javorový. Sami bychom tuto pasáž v noci nedali a poslouchat krásný místní dialekt no bomba. Stoupání na Malý Javorový už byla rutina, vysloveně kondiční záležitost, na krátkém hřebínku jsem si dobře při chůzi odpočinul. Jdu zzzz
Edit: Třetí vrchol, Bílý Kříž cestou z dvojky se kolega zakecal s dívčím týmem, někde v půli cesty jsem potkal vonkreuze, nevím kde se mi potom ztratil. Čtvrtý vrchol Gírová, děvčata to vzdala, nasadilo se brutál tempo, někde u Mostů jsem dostal dlouho očekávanou krizi. Závěrečné stoupání na čtverku byla nekonečná záležitost, na vrcholu jsem něco pojed, napil se iontáku, krize nekončila, narůstající krizi odehnala láhev koly zakoupená na Bahenci. Pátý vrchol Velký Sošov, včil už to bylo jen o čase, vrátila se mi síla do nohou, tvrdě jsme razili kupředu a taktika jít po žluté nás dovedla na fantastické patnácté místo. Osobně to považuji spíše za náhodu, ale jsem rád.

My si zakufrovali hned ještě před nultým vrcholem. Takže super. Všechno dobré dobré dobré, šli jsme za nějakými kluky a nakonec jsme vylezli kus nad chatou Bahenec. Takže nechat nahoře batohy, jen s kartou seběhnout dolu a pak zase nahoru... Prostě super. ](*,)
Při možnosti další zkratky nahoře na hřebeni před V.Čantoryí parťák nechtěl věřit zkratce, tak jsme zase něco ztratili.
Na Čantoryi jsme byli 25. Cestou dolu jsme to opět posrali a neodbočili včas s červené a šli dál po lezené, takže jsme před Nýdkem dali takový menší oblouk a zase ztráta...
Pod Javorovým jsme to podle mapy odnavigovali zcela v pohodě a ještě stihli položit kabel. Na V.Javorovým jsme byli 25 opět a tam jsme dali i 20minut svačinu.
Hned po svítání jsme potkali Dava a drželi se s nima tak do 2km před Sůlov. Na Sůlově jsme byli 27.
Všechno se to začalo srát po "odbočce" na červneou za Malým Polomem. Mně chytla obě kolena a horní strany obou nártů, Ifka začla bolet spodní strana pravého chodidla.
Takže u chlápka, co na Muřínkovém vrchu za kaplí počítal pořadí jsme byli už 34. a cesta dolů do Mostů u Jablůnkova byla takové malé peklíčko.
V Mostech jsme to vzdali a zavolali na základnu, že to balíme. Vlakem do Návsí a pěšky pomaličku, po lehoučku na základnů do Jablůnkova. Cestou zastávka v Tescu a koupit slané brambůrky a Staropramen Coollemon. Na základně erární polévka, ionťák a čají...
Parťák odjel ještě v sobotu zpět na Slovensko.
Já v neděli odcházel na ranní vlak. Ale ten 1kilometr jsem se z Jabůnkova do Návsí raději svezl vlakem.
Šel jsem jak kovboj ze Zkrocené hory a navíc na hřbetě vláčel víc jak 20kg bágl, protože jsem odjížděl přímo za lezením do Itálie...

Parťák příští rok jít už nechce, protože ho séřou ty uměle natahované vzdálenosti. Takže na jaře spíše zkusíme Nízkotatranskou stíhačku... :-k Já bych si to klidně za rok zase dal.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod Voko » pon dub 30, 2012 23:12

Zaregistrováno na letošní ročník =D>
Uživatelský avatar
Voko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 931
Registrován: pon bře 23, 2009 20:28
Bydliště: Ostrava

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod timo » úte kvě 1, 2012 0:01

Díky za připomenutí. Taky už tam su :D
Když už nemůžeš, tak přidej.
Uživatelský avatar
timo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 229
Registrován: ned úno 14, 2010 17:25
Bydliště: Brno

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod mjazz » pon čer 4, 2012 16:29

Pokud by někdo prodával, rád odkoupím registraci! Díky
Jsem asi blázen, ale baví mne věci jako http://www.extremnizavody.cz nebo http://www.dalkovepochody.cz...
mjazz
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 4, 2012 16:23

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod DAV » pon čer 4, 2012 17:03

:finga: Taky STS Chvojkovice-Brod :t:t
Prosím-tě, nic neřeš, nepřepínej a hlavně prosím-tě, po ničem nepátej.
Ty buď rád, že seš!
DAV
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1536
Registrován: čtv pro 24, 2009 10:22
Bydliště: Olomouc u Těšetic

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod Voko » pon čer 4, 2012 17:04

Hmm tady někdo zaspal :twisted:
Uživatelský avatar
Voko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 931
Registrován: pon bře 23, 2009 20:28
Bydliště: Ostrava

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod vonkreuz » ned čer 10, 2012 18:27

Také jsem zaspal. :oops:
Přesto se chci registrovat v 3.kole.
Hledám proto parťáka. :-k Buď už s eixtující registrací nebo bez, se kterým bych to dal dohromady.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod pavproch » ned čer 10, 2012 18:33

kdy ta pičovina bude? (abych v tom termínu nevytáh paty z baráku, ať sa nenaseru...)..... to nechápu, jak může někoho bavit se honit po horách v davovým šílenství.... asi sem divnej, ale neska bylo na kopcách tak křáááásně.... za 4hodiny, co sem (v dešti a po dešti) trajdal po evilsmill a okolo, sem potkal slovy 2 tůristy (a ti ešče bylifpoho, bo to byli těžkotoážníci s karimatkama, čili moje krevní skupina ...)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod vonkreuz » ned čer 10, 2012 18:38

Když jsi na špici nebo chvostě, tak moc lidí nepotkáš. :twisted:

A jeto 12.-14.10.2012
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod pavproch » ned čer 10, 2012 19:50

odpovím si sám: Termín konání akce:12.10. - 14.10. 2012


zaplaťpanbu to je přesně termín nejkrásnější části horoezony v TA3, takže pohoda.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod pavproch » ned čer 10, 2012 19:50

@vk: kura, tys tam ten termín dopsal až poté co sem si to přečet.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod Voko » ned črc 1, 2012 6:29

Někdo sháněl registraci na 5BV - kupodivu je stále ještě otevřeno třetí kolo, takže stále ještě máte příležitost si na podzim odrovnat organizovaně kolena :mrgreen:
Uživatelský avatar
Voko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 931
Registrován: pon bře 23, 2009 20:28
Bydliště: Ostrava

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod vonkreuz » sob črc 14, 2012 20:56

Tak jo. Jsme zaregistrovaný. Parťák se nechal opět ukecat. Jako podmínka je odjezd hned po 5BV za lezením do Tepla * do Arca, stejně jako loni...
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod oodoow » čtv zář 13, 2012 11:20

tak jsem se tam taky ještě vmáčkl, snad mi to nebude trvat přes 30 hodin jak loni [-o<
ad davové šílenství - dav byl na beskydské sedmičce, na 5BV se to rychle roztrhá
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod Voko » ned říj 14, 2012 17:35

Velká gratulace všem co dali všech pět vrcholů (co vím tak Oodoow, Timo, DAV, Vonkreuz), především Honzovi i za skvělý čas.
Myjsme dali jen 4, ale přští rok to snad už klapne a dáme to celý.
Uživatelský avatar
Voko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 931
Registrován: pon bře 23, 2009 20:28
Bydliště: Ostrava

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod lara » pon říj 15, 2012 7:10

gratulace všem zúčastněným! jste dobří!! =D> =D> =D>
Cokoliv si umíš představit, toho lze i dosáhnout.
Uživatelský avatar
lara
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2226
Registrován: pát bře 20, 2009 20:26
Bydliště: Beskydy :-)

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod oodoow » pon říj 15, 2012 8:38

Tak pro mě 5BV zatím nejbolestivější zkušenost z dosavadních cca 30. stovek, kterých jsem se účastnil. Už někde před prvním vrcholem jsem zjistil, že moje inov8 trailroc 245 jsou pro mě prostě moc úzký (hlavně, že jsem si je u Michala v Trailpointu zkoušel i se s nima proběhl kolem baráku) a že mi po nějaké době likvidují malíčky na nohách, no a postupem času se to furt zhoršovalo, že už nešlo skoro ani jít. Kvůli parťákovi jsem byl ale odhodlanej to nějak doklepat za jakejkoli čas. Postupně nás předbíhali všichni, co jsme předběhli na začátku. Pak jsem vykulhal na 4. vrchol Muřínkový Vrch a zjistil, že poslední je Lysá, takže to znamená asi 50km tj. tak minimálně 10 hodin při neustálým klení a bolesti, tak jsem toho měl fakt už plný zuby.
No ale pak se všecko změnilo, páč jsem si od parťáka vzal svůj první brufen v životě a najednou jsem viděl všecko růžově, jsem se rozběhl a furt běžel jak v transu do kopce, z kopce, na všechny jsem se usmíval a užíval si jakej je to pěknej výlet. Fakt neuvěřitelný, co taková malá růžová pilulka udělá. Pak už jsem zastavoval jenom, abych počkal na parťáka a těsně před koncem jsme ještě předběhli i tým Honzy Martyčáka , takže nakonec celkem happyend. :D
Další den jsem z toho ani nebyl nějak moc zničenej, jen jsem trochu cítil stehna, nebýt těch zrasovaných malíčků na obou nohách, tak bych si šel i na chvilku zaběhat.
P.S. Kdyby někdo chtěl inov8 trailroc 245 velikost 43 za dobrou cenu, tak napište. S brufenem se mi v nich běhalo skvěle, držely všude, rychle schnou, prostě super bota. Jen je bohužel potřeba mít užší nohu, než mám já.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod jedik » pon říj 15, 2012 9:54

oodoow: zní to skoro, jakoby kamarád prozíravě vyměnil Brufen za něco jiného Obrázek :mrgreen: Jinak pěkný zážitek.
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod Rembrandt » pon říj 15, 2012 9:57

oodoow píše:Fakt neuvěřitelný, co taková malá růžová pilulka udělá.


Potvrzuji, jak mi rostly osmičky, tak jsem ho taky poprvé vyzkoušel a byl jsem schopný se i najíst, jinak jsem nemohl pomalu ani mluvit :-&
exitus acta probat
Uživatelský avatar
Rembrandt
nováček
nováček
 
Příspěvky: 168
Registrován: čtv zář 20, 2012 10:14
Bydliště: Ostrava

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod DAV » pon říj 15, 2012 11:04

Vono, kdysi jsem slyšel kombinaci brufik, redbul a vodka.
Písnu víc. :t:t
Prosím-tě, nic neřeš, nepřepínej a hlavně prosím-tě, po ničem nepátej.
Ty buď rád, že seš!
DAV
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1536
Registrován: čtv pro 24, 2009 10:22
Bydliště: Olomouc u Těšetic

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod Rembrandt » pon říj 15, 2012 13:23

já zase někde četl, že není moc dobrý míchat energydrinky (obsahující taurin) s alkoholem, prý to nedělá dobře na srdce...
přímé dokázané propojení tu není, ale bylo pár případů, kdy lidi krátce po tomto drinku zkolabovali
exitus acta probat
Uživatelský avatar
Rembrandt
nováček
nováček
 
Příspěvky: 168
Registrován: čtv zář 20, 2012 10:14
Bydliště: Ostrava

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod DAV » pon říj 15, 2012 18:30

Tak naše cesta, nápad jít s davem a nevědět kam nás dovede, nás dovedl pod šlepr u nějaké sjezdovky v Řece, jako ze začátku dobrý a podobalo se to kopci kde trénuji, následoval sestup do Morávky a přišla asfaltová anabáze na Bílý Kříž, tedy štěstí že začlo pršet jinak brutál nuda, neustále se předbíháme s nějakými děvčaty, jdou nato dost zvostra. Následuje červená a Konečná tedy 1, těsně pod vrcholem se potkávám s Woodoo máme ztrátu možná pěti, deseti minut. Další vyvrcholením byla Kozlena, opět asfaltu přehršel, menším osvěžením z nudy byl cca deseti metrový brod, brodil jsem po patách a kupodivu si nenabral. Hláška v davu za mnou-před 15 minutami jsem si dal nové suché ponožky. Stále se předbíháme s děvčaty od startu, moc nenavazují rozhovor ani s kolegou. Kozlena, normálně bych si ho ani nevšiml, vrchol naprosto o ničem, ale možná je to tím, že neustále prší. Dozvídáme se další vrchol, Kozubová pro mne známé místo, volíme cestu přes Malý Polom stezka vede blátem, prší, k chatě se dostáváme za úsvitu. Cestou potkáváme několik vedoucích týmů, jenom křiknu ahoj a hypotetickou ztrátu, zakázal jsem si hodinky. Kozubová je zahalena v oparu vůbec se nezdržujeme a valíme přes Horní Lomnou na čtyřku, v hospodě kupuji jednu kofolu, potkáváme i známé a nějaká děvčata, mastíme to směrem na čtyřku tedy Muřinkář. Na Muřinkáči potkáváme opět Woodoo musel mít fak nějakou krizi. Nabírám vodu u studánky, rozhlížím se kolem a vzpomenu si na Poldíka a jeho ranní pivní tříšť. Dalším vrcholem byla Lysá, moc mne to nepřekvapovalo, jediné co mne iritovalo, že už tento den jdu potřetí trasu Bílý Kříž-Malý Polom, cesta se díky projetí traktoru a projití cca tisíce závodníků, proměnila v něco co připomíná bahno v nějakých extrémních závodech traků. Visalaje, potkáváme nějaký smíšený pár, dáváme se to hovoru, na cestě vidím stopu od pětiprstů, zmíním se o Woodoo který je nosí a paní okamžitě na jméno zareaguje a v přátelském hovoru, kdy jsem se dozvěděl drby o B7 jsme se najednou ocitli na Lysé. Dáváme colu a pomalu se snažíme tentokráte už zase sami ve dvou sejít z Lysé a ještě za světla se dostat do Raškovic, bo zdolávat opět Ropici se nám nechce a volíme asfaltovou smrt jménem Komorní Lhotka. Od Raškovic běžíme, chvíle se mi zdá, že si někdo dělá prdel a značku Komorní Lhotka před námi v autě posouvá, opravdu nekonečná díra, dobíháme dva týmy, dostáváme do nohou takový impulz, že klus se začíná stávat regulérním tampem na 1500 metrů. Dostávám se do běžeckého transu, absolutně nevnímám bolest, jediné co sleduji aby můj dech byl synchronizován s pohybem nohou. SMILOVICE dobíhám do cíle, snažím se zastavit u stolku za chvilku zjišťuji, že to není cílový stolek, nohy stále vrávorají, musím se opřít hůlkami, abych se nesvalil na zem, oči skoro vůbec nic nevidí, ale jsme v cíli.
Prosím-tě, nic neřeš, nepřepínej a hlavně prosím-tě, po ničem nepátej.
Ty buď rád, že seš!
DAV
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1536
Registrován: čtv pro 24, 2009 10:22
Bydliště: Olomouc u Těšetic

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod Voko » pon říj 15, 2012 19:49

=D> Pěkně popsáno :)
Uživatelský avatar
Voko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 931
Registrován: pon bře 23, 2009 20:28
Bydliště: Ostrava

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod lara » úte říj 16, 2012 12:57

jak to tak čtu, tak to byl spíš asfaltrek, žádný pořádný kopec (kromě Lysé)! :((
hezky sepsáno! =D>
Cokoliv si umíš představit, toho lze i dosáhnout.
Uživatelský avatar
lara
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2226
Registrován: pát bře 20, 2009 20:26
Bydliště: Beskydy :-)

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod Voko » úte říj 16, 2012 15:28

Šlo to obejít po hřebeni - my jsme šli Smilovice - Řeka - sjezdovkou na hřeben - Ropice - Slavíč - Sedlo pod M. Polomem - Sulov - Konečná - Bílý Kříž - Sedlo pod M. Polomem - Slavíč - Kozubová - Horní Lomná - Muřínkový vrch - Sedlo pod M. Polomem - Slavíč - Ropice po hřebeni a po žluté do Řeky a do Smilovic.

Minimum asfaltu a převýšení.
Uživatelský avatar
Voko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 931
Registrován: pon bře 23, 2009 20:28
Bydliště: Ostrava

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod oodoow » úte říj 16, 2012 18:02

Pěknej popis DAVe, s tou Komorní Lhotkou v závěru máš pravdu, furt jsem čekal kdy už to bude, když tam byly napsány 2km a furt nic, hlavně parťák z toho rostl. Ta paní byla Monika, ne? Ta mi zatím skoro vždycky utekla. :-)

@Lara: No, nemuselo se jít po asfaltu, ale kdo závodil tak zvolil většinou asfalt, i když byl delší, protože tam nebylo převýšení a dá se po tom rychleji běžet. Pořádný kopce sice letos nebyly, ale stejně to mělo dost převýšení. No a někteří experti šli na první vrchol přes Travný.. :twisted:

@Voko: zrovna ta hřebenovka na první vrchol měla určitě víc převýšení než silnice

a ještě zajímavost na konec, že mě to nenapadlo taky ](*,)
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod Voko » úte říj 16, 2012 18:38

oodoow píše:@Voko: zrovna ta hřebenovka na první vrchol měla určitě víc převýšení než silnice

To jo, ale já asfalt nerad, takže radši si dám trochu mírnýho stoupání než utrápit klouby na betonu.

@all jaký čelovky jste používali - definitivně jsem zanevřel na Petzla a uvažuju o F HP11, ale je celkem těžká.
Uživatelský avatar
Voko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 931
Registrován: pon bře 23, 2009 20:28
Bydliště: Ostrava

Re: 5 Beskydských vrcholů - Extrémní závod v Beskydech

Příspěvekod oodoow » úte říj 16, 2012 18:53

já měl fenix hl21 a DAV měl nějakýho sparka taky na jednu baterku, hp11 mi přijde na běh moc těžkej
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

PředchozíDalší

Zpět na Treking