Hledám jedno místo v Beskydech

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Hledám jedno místo v Beskydech

Příspěvekod disouji » úte srp 13, 2013 0:06

Zdravim vas, hledam jedno misto, na kterem jsem byl asi pred 10ti lety, kdyz sem byl jeste decko. Melo by to byt mezi Prasivou a Ropici nekde na severni strane nektereho z kopcu co jsou na te trase. Pamatuju si ze jsme potom dosli do nejake vesnice..nazev..uz fakt nevim. To misto, ktere hledam je par stovek metru dlouha cesta ..takova malo udrzovana asfaltka..tech je sice plno, ale tahle byla jinaci ..ta cesta byla jakoby uplne zarezana do skaly a za okrajem byl skoro kolmy sraz desitky metru, skoro zadne stromy.. vypadalo to jak z jineho sveta, uplne jina atmosfera, pripomina mi tu cestu smrti v Peru jestli vite, co myslim.. a byl tam moc pekny vyhled. Nevite nekdo, kde by to presne mohlo byt? Byl jsem se nedavno 2x projet temi misty ,ale nenasel jsem to.

tady je mapa, kde by to melo byt
http://postimg.org/image/3uzkzbfcz/

a takhle nejak vypadal profil te cesty
http://s24.postimg.org/95wzg8qqd/kkkk.png
disouji
nováček
nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned kvě 22, 2011 9:49

Re: Hledám jedno místo v Beskydech

Příspěvekod Hafi » úte srp 13, 2013 8:11

zjevně už před deseti lety byla distribuce marihuany do základních škol celkem zvládnutá... :wink:

Jinak ta cesta smrti, kterou máš nejspíš na myslí, je v Bolívii....což je narozdíl od Peru alespoň od "B".
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Hledám jedno místo v Beskydech

Příspěvekod Voko » čtv srp 29, 2013 17:37

disouji píše:Melo by to byt mezi Prasivou a Ropici nekde na severni strane nektereho z kopcu co jsou na te trase. Pamatuju si ze jsme potom dosli do nejake vesnice..nazev.

Tomuhle by možná mohla z dětského úhlu pohledu odpovídat žlutá odbočka ze zelenépod Ropičkou do Řeky.
Uživatelský avatar
Voko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 931
Registrován: pon bře 23, 2009 20:28
Bydliště: Ostrava


Zpět na Treking