Light Backpacking - turistika nalehko

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Dromedaro » stř kvě 6, 2020 0:15

Je doložené, že první zmínka o koronaviru pochází od Járy Cimrmana. Ve hře Lijavec se ve vlaku setkává s profesorem Sainerem. Ten se právě vrací z vědecké výpravy po Asii, kde studoval problém dlouhověkosti. Profesor mu mimo jiné sdělí, že si s sebou z Asie přiváží v Evropě dosud neznámou asijskou chřipku, která má inkubační dobu devět dní.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4365
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Etheric » stř kvě 6, 2020 7:31

mike píše:pripada mi jako klaun :D

Hm, teď už to vidím stejně. Nejvíc mě sere, že si hraje na něco, co není. Já měl za to, že to co říká je pravda, ale von je to lhář. Tak nic.
A co ten Ray Mears a jeho "tým Woodlore"? To asi bude taky uměle nafouklý. Nejspíš ne tolik, jako BG, ale bude. Co myslíte?
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8088
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod GreyMouse » stř kvě 6, 2020 9:21

Dromedaro píše:Když jsem třeba na týdenním treku, tak nevím, jak řešit velkou chuť na ovoce. Nějak cítím, že mi to ovoce chybí i na vitalitě. Tahat s sebou jablka nebo pomeranče je asi blbost. Sušené ovoce mi to nenahradí, protože mám chuť hlavně na ty šťavnaté a ne vysušené plody. Ještě mě napadlo, třeba nějaký kvalitní rozpustný multivitamín, protože tělo si nejspíš říká o ty látky z toho ovoce.

Můžeš zkusit kompot. Vzala jsem si loni pár porcí na dovolenou a sežrala všechno. Vitamíny bych v tom moc nečekala, ale po celodenním pití (teplé) vody to byla příjemná chuťovka po večeři. Čerstvé ovoce to sice není, ale má to k němu blíž než rozpustný multivitamín :)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Pierre111 » stř kvě 6, 2020 9:21

BG je hroznej žebrák. Ta stěna je vtipná jak na ní roste tráva a o kus dál dokonce stromy :D. Doufám, že věci co doporučuje pro přežití, moc lidí nedělá, jelikož by je mohli mnohem rychleji přivést do hrobu.
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Etheric » stř kvě 6, 2020 10:27

Prezentovat věci jako reálný, když jsou "jen jako", pouze pro ilustraci, je totální zhovadilost. Ještě větší prasárna ale je, kolik zvířat zabil "v boji o přežití". Jsem si fakt myslel, že to je reálný, ale von ten pičus utloukl hada kousek od turistický cesty a motelu? Jen aby ukázal lidem jak se to dělá? No tyvole, to už je fakt síla. Nejen ten had, těch tvorů bylo. Zabíjet pro přežití a potravu ok, ale pobíjet zvířata téměř na turistický cestě a prezentovat to v TV? :axe:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8088
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Pierre111 » stř kvě 6, 2020 10:36

Ty jsi si jako myslel, že on skutečně někde bojuje o přežití a přitom to natáčí ? :D Je to samozřejmě celé nahrané. Zabil při tom pár zvířat, to ale není? v dnešním světě, zase taková tragédie, děje se to dnes a denně. Mám fotky z Afriky, kde mají černoši motorky ověšený mrtvýma opicema. O spůsobu jejich humální smrti si nedělám velké iluze. Nicméně ty lidi to asi dělají pro přežité víc než BG. On na to kouká ale asi jinak, pro jeho přežití je možná nepostradatelné veltší množství peněz, za který si kupuje auta, televize, telefony a jiný konzum :).
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Dromedaro » stř kvě 6, 2020 14:39

Pierre111 píše:TMám fotky z Afriky, kde mají černoši motorky ověšený mrtvýma opicema.

Primitivní sv... Africký problém už se měl dávno vyřešit, že se tam přestanou lít peníze.
Jinak s Ethericem souhlasím, že to zabíjení pro ukázku také nemám rád, ale GB určitě není první ani poslední, který to dělá. Na různých "kurzech přežití" ty absolventy také učí zvěř ulovit a tedy i usmrtit pouze v rámci tréninku.

GreyMouse: Díky za ten tip. To mě nenapadlo. Jako chuťovka a náhražka by to mohlo dobře posloužit. Už ty fotky vypadají dobře.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4365
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod apuka » stř kvě 6, 2020 17:00

@Dromedaro: Sice jsi susene ovoce zavrhl, ale na druhe strane je par druhu, ktere kdyz mas dobre vysusene a potom je nechas delsi dobu napucet ve vode, klidne i studene, tak je jeich chut a castecne i konzistence dost podobna "originalu". Typicky priklad mohou byt napr. boruvky, mozna i brusinky. To je neco jako ten kompot od GM. Kdyz nektere to susene ovoce das do horke vody, napr, klidne i do caje, za par minut to bude jako (teply) kompot. Taky muze uspokojit, jen nesmis cekat cerstve, krupave ovocicko.
Neni ale jedno, co je to za ovoce, neni jedno jak se to susi, atd. Neco se musi susit s cukrem, jinak by se kazilo, neco se da i bez. Takze to potrebuje hledat a zkouset, co Ti bude vyhovovat. Mozna GM taky experimentovala i s tim.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16585
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod mike » stř kvě 6, 2020 17:30

Etheric píše:Hm, teď už to vidím stejně. Nejvíc mě sere, že si hraje na něco, co není.

Fajn, tahle diskusni odbocka tedy byla uzitecna :) Kazdy herec si hraje na neco, co neni. Je to jeho povolani, zivi se tim. Holt ti jen nedoslo, ze BG je taky herec.

Etheric píše:Jsem si fakt myslel, že to je reálný, ale von ten pičus utloukl hada kousek od turistický cesty a motelu? Jen aby ukázal lidem jak se to dělá? No tyvole, to už je fakt síla.

On by byl asi dost zajimavy pohled z hlediska toho zvirete. Okolo cely stab, co to nataci a v pozadi hotel :D

Etheric píše:A co ten Ray Mears a jeho "tým Woodlore"? To asi bude taky uměle nafouklý. Nejspíš ne tolik, jako BG, ale bude. Co myslíte?

Neznam, ale bral bych vsechny takovehle bral stejne, pokud se neprokaze opak. A vubec vsechny tytrubkove hvezdicky. Kdyz budes brat vsechno jako naaranzovane, tak mas IMO 90+ % sanci, ze se nespletes.

Pierre111 píše:On na to kouká ale asi jinak, pro jeho přežití je možná nepostradatelné veltší množství peněz, za který si kupuje auta, televize, telefony a jiný konzum

No vsak, kazdy se necim zivime. Vetsina dela neco uzitecneho a nekdo se holt prodava :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Etheric » stř kvě 6, 2020 17:52

mike píše:Kdyz budes brat vsechno jako naaranzovane, tak mas IMO 90+ % sanci, ze se nespletes

Tak třeba někteří čeští trubeři si ani při stříhání a lepení videí neuvědomují, že slunce se v průběhu dne mění :roll:
Ale někdo to umí naaranžovat a podat tak, že to opravdu vypadá reálně. Někdo dokonce i rovnou řekne, že to je jen ukázka. To poslední beru, to je vpořádku.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8088
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Dromedaro » stř kvě 6, 2020 18:03

Byl jsem si vyzkoušet batoh a teda se mi hned stalo u prvního kusu, že jsem měl pocit, který zde popisujete, že to je ono. Jde o batoh Gregory Stout 70 1.0 Naložil jsem si do něj celkem 12kilo a po nasazení jsem měl pocit, jako kdyby byl prázdný. To u toho mého už tuhle zátěž cítím hned po nasazení. Také má objem 70litrů a váhu má 1,67kg. Když jsem jej rozbalil a kompletně naplnil, tak u něj mám pocit, že by se mi do něj vše potřebné vešlo. U ostatních gregorů, které jsem se díval, tak mi tak prostorné nepřišly a mám pocit, že těch 60 ltrů by mi možná ne vždy stačilo, když nebudu mít vše úplně ultralight. Těch 70 litrů už je dostatečné a ten batoh je prostorný na pohled. Ostatní batohy mi přišly méně prostorné a většina mi zádově neseděla.Já se nakonec rozhodl kvůli té nosnosti na tu střední cestu. Ty batohy okolo 1,2kg s tou svoji nosností 15-17kg, z toho mám strach, že by mi nestačilo, když budu předpokládat výbavu 7kg, vodu na dva dny 6kg, plus jídlo na delší dobu. Ta váhová rezerva mi tam přijde malá. Ty batohy 1,5kg -1,7kg už to mají někde okolo 22kg tu nosnost. To je dostatečné. Jen mám s tím batohem "menší" problém, který není otázkou funkčnosti a asi to bude někomu připadat hloupé, ale mně to prostě vadí. Ten batoh nebude barevně ladit s mým oblečením :D Dělá se pouze ve dvou barvách. A to oranžové a zelené. Oranžová nepřichází v úvahu. Ta zelená na té fotce vypadá lépe. V reálu je světlejší a některé její častí ultra světle zelené. Tak já nevím, jestli mám hledat dál nebo se na to vykašlat, protože jdu do přírody a ne na modní přehlídku. Ale já už teď, že si rozumově řeknu, že mi to nevadí, ale pocitově mě to bude štvát. V téhle litráži a váze už ale asi podobný neseženu. Máte to také tak, že se díváte na to, aby vám vše barevně ladilo nebo na to kašlete?
Dávám odkaz, na ten Gregory Stout 70.
https://www.alpsport.cz/Product/cs-CZ/222GRG00097/batoh-gregory-stout-70-1-0
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4365
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod mike » stř kvě 6, 2020 18:29

Etheric píše:Ale někdo to umí naaranžovat a podat tak, že to opravdu vypadá reálně.

No vsak, BG je profik. Zivi se tim, je okolo toho velky byznis s vyrobkama pod jeho znackou, tak si holt davaji zalezet. Cely stab ;-) Ber to tak, ze proste nasel diru na trhu a zaplnil ji. Kdyz na to ma zaludek... jsou i horsi povolani. Treba... ted mne zrovna nic nenapada, ale urcite si casem vzpomenu :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod dudy » stř kvě 6, 2020 18:37

Hele, nechtěl se von původně Etheric živit natáčením outdoorových videí, mít svůj kanál, pořad...?
Viz. Hledám práci v přírodě?
Naposledy upravil dudy dne stř kvě 6, 2020 18:51, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod mike » stř kvě 6, 2020 18:37

Dromedaro píše:Máte to také tak, že se díváte na to, aby vám vše barevně ladilo nebo na to kašlete?

:D kdyz mam na vyber, tak si vyberu barvu, co se mi libi vic, ale nejake barevne ladeni neresim. To je pro zensky, ne? ;-) Jeste se mi snad nestalo, ze bych neco nekoupil kvuli barve, vzdycky se najde aspon jedna, ktera je pouzitelna. U toho batohu bych asi bral zelenou i kdyz mi pripada trochu moc vojenska, k cemuz mam po zazitcich se zelenymi mozky z mladi celkem odpor.

Teda, jednu vec jsem kvuli barve (zatim) nekoupil. Cervene kalhoty. Mam tmave sedou variantu, jsou skvele, ale uz se nedelaji a koupit se da uz jen cervena, asi ze ji nikdo nechce. Mam jich vic, ale nevydrzi vecne, a tak mam dilema. Koupit tu cervenou na denni vychazky, abych si zbytecne neosoupaval sede a ty nechat na lepsi akce? :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod mike » stř kvě 6, 2020 18:43

dudy píše:Hele, nechtěl se vonpůvodně Etheric živit natáčením outdoorových videí, mít svůj kanál, pořad...?

Touché :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod dudy » stř kvě 6, 2020 18:46

mike píše:...barevne ladeni neresim. To je pro zensky, ne? ;-...


No starorůžovej batoh a lososovou karimatku bych si asi nekoupil...
Jedině snad s béžovejma doplňkama...
:mrgreen:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Dromedaro » stř kvě 6, 2020 18:50

Já se občas na nějaký díl podívám a zrovna nedávno jsem viděl nějaký díl, kdy byl jakože ztroskotaný někde v divočině v lese plném medvědů a vlků. Večer si našel úkryt v nějaké mělké jeskyni. Měl s sebou i nějaké dřevěné kopí, které si vyrobil, všude kolem kamení atd. A večer, když se snažil usnout, tak se začaly ozývat zvuky, že něco chodí okolo jeskyně a vydává mručivé zvuky. Takže v reálu tam dupal někdo ze štábu a mručel. BG byl zneklidněný a tvrdil, že jeskyni obchází medvěd. Pak bylo dlouho ticho, takže BG usoudil, že se šelma vzdálila, ale že se určitě vrátí a pak už si pro něj určitě přijde do jeskyně. Takže BG usoudil, že bude nejlepší prudce vyběhnout do tmy a běžet neznámo kam do tmy v lese plném medvědů a vlků. Nebudu vás napínat, ráno se v pořádku vzbudil schovaný pod stromem někde u potoka. Spíš jsem tak sám pro sebe přemýšlel nad tím, že v reálu by mi asi přišlo lepší zůstat v té jeskyni, kde má člověk krytá záda a šelma na něj může jít jen z jednoho směru. Obzvláště, když má k dispozici dřevěný oštěp a kamení. Než vyběhnout do tmy a prodírat se hustým lesem, který má být údajně plný vlků a medvědů.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4365
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod mike » stř kvě 6, 2020 18:51

@dudy: staroruzovej batoh mela kdysi ma byvala a ten fakt vypadal hnusne :D Karimatku bych ale neresil, na te lezim a nevidim ji. O co je horsi lososova, nez oranzova, co jsem mel a oranzova?, co mam? Ne ze bych vedel, jak vypada lososova :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod dudy » stř kvě 6, 2020 19:11

Se nedělej...
Myslím, že rozdíl mezi růžovooranžovou a lososovou je Tvoje doména...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod mike » stř kvě 6, 2020 19:18

Mozna poznam rozdil, kdyz mi je das vedle sebe, ale nebudu vedet, ktera je ktera :twisted:

A ted vazne. Ja se rika te barve, co ma ta moje puvodni XLite (viz odkaz nahore)? Mne se teda celkem libi, ale oranzova to uplne neni, zluta taky ne, hneda taky ne...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49421
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod dudy » stř kvě 6, 2020 19:27

Já myslím, že to bude kosatcově žlutá.
Ale musel bych se zeptat kluků z Barbershopu...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

P.S. Vážně: Okr.
Naposledy upravil dudy dne stř kvě 6, 2020 19:33, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Dromedaro » stř kvě 6, 2020 19:29

mike píše:Ja se rika te barve, co ma ta moje puvodni XLite (viz odkaz nahore)?

Písková? Pouštní?

Asi mi nezbude nic jiného, než ta zelená. Ale ty zelené také nerad kupuji, protože to působí vojensky a ty časy, kdy jsem do lesa chodil v maskáčích nebo celej v zeleným už mám za sebou. Nevím proč nemohli udělat nějaký šedý, černý nebo hodně tmavě modrý. Prodavač říkal, že je to kvůli tomu, aby neměli u každého modelu deset barevných variant. Ale u jiných variant mají na výběr třeba i ty tmavě modré nebo šedé. Ne jen dvě. Ta oranžová vypadala dobře, ale je to moc výrazný do přírody.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4365
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Etheric » stř kvě 6, 2020 19:33

dudy píše:Hele, nechtěl se von původně Etheric živit natáčením outdoorových videí, mít svůj kanál, pořad...?
Viz. Hledám práci v přírodě?

Nechtěl, po zvážení všeho co to obnáší opravdu nechtěl a hledal dál...
Tuhle hrobku bych už fakt neotvíral.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8088
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Dromedaro » čtv kvě 7, 2020 15:43

Tak jsem si ještě objednal batoh Lowe Alpine Kulu 65:75 a batoh Thule Versant 70. Abych nebral hned první, co mi sedí a vyzkoušel toho víc. Jen u těchto je blbé, že nemají tu přední síťku. Tak nevím, proč na batozích přestali dělat boční kapsy.
https://www.hanibal.cz/lowe-alpine-batoh-kulu-65-id21119#/42-barva-anthracite
https://www.4camping.cz/p/batoh-thule-versant-70l-men-s/#251896
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4365
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Stani » čtv kvě 7, 2020 16:56

Prestali robiť bočné kapsy? Nerozumiem. Oba batohy z tvojho výberu Lowe Alpine Kulu a Thule Versant predsa majú bočné elastické kapsy.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Dromedaro » čtv kvě 7, 2020 17:14

Jo, ale to jsou ty síťky na láhve s vodou atd. Já mám na mysli ještě klasické kapsy na zip na bocích batohu. Ale chápu, že je to asi taky kvůli váze. Já po těch kapsách měl různé serepetičky, co jsem s sebou táhl, tak jsem na ně zvyklí, ale nemá je ani ten gregory a spousty dalších.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4365
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Stani » čtv kvě 7, 2020 17:22

Bočné kapsy na zips mali batohy tak pred 25 rokmi. Možno existujú aj dnes podobné skôr cestovateľské batoh/vaky, ale turistický s bočnými zipsami, to som teda už dlho nevidel. Serepetičky môžeš dávať do prednej (čelnej) kapsy na zips, kapsy na víku alebo na bedráku.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Dromedaro » čtv kvě 7, 2020 17:30

Já jsem si říkal, že už se to asi nedělá. Už jsem to viděl jen na málo batozích. Jsem na to zvyklý právě ze starších batohů. Jenže na těchto nových nejsou ani ty čelní kapsy. Pokud tam něco je, tak je to nahrazené síťkou. A ta síťka je použitelná tak na mapu nebo nějakou plachtu. Stejně budu redukovat, tak už těch serepetiček nebudu mít tolik. Snad.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4365
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Stani » čtv kvě 7, 2020 18:03

Možno Fjallraven má ešte na nejakých modeloch bočnú kapsu so szipsom a expanderom (naskladáná látka umožňuje zväčšiť objem kapsy).

Pozrel si si fakt dobre batohy? Nie je pravda, že tam dáš len mapu. Niektoré modely majú objemovo tvarovaný strih čelných káps = strčím tam aj veci - tenkú vetrovku, triko, rukavice a pod., aby boli po ruke, v zime tam dám pohodlne aj zloženú lopatu na sneh. Kapsa môže mať zips jeden - čelný, alebo po obvode - pod flapom, takže je krytý.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Light Backpacking - turistika nalehko

Příspěvekod Dromedaro » čtv kvě 7, 2020 18:51

Fjallraven už je pro mě váhově mimo. Věci od této značky se mi líbí,ale jsou myslím dost předražené.
Jinak já to myslel spíš tak, že ty čelní kapsy ze síťovin se moc nehodí na věci objemově prostornější a tvarově různorodější. Lékárničky, čelovky atd. Ale jako jinak jo, větrovky, rukavice, na to je to použitelné. Možná jsou tam ty čelní kapsy schované pod tou krycí látkou. Čelními kapsami mám na mysli pod tou síťovinou. Z těch fotek to moc není vidět. U toho Lowe ALpine tam cosi vypadá, že je nějaká čelní síťovina podle těch okrajů.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4365
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

PředchozíDalší

Zpět na Treking