Čím se bavíte, když se setmí?

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Čím se bavíte, když se setmí?

Příspěvekod Ricci70 » úte led 22, 2013 8:43

Musím se teda ohradit jako konzervativní člen hetero kominuty Husákovské doby, manža je rodička mých děcek :-.. V době normalizace žádní homo, hominy ani transky nebyli/y ... jen jsme všichni dunili v putice a jezdili po republice :supz:

Jen s tou nocí mě ještě napadá, tuším v poslední Montaně nebo Lidé&hory je článek o legendě Petrovi Prachtelovi, který se svojí Zorkou strávil na Eigeru, na malé plotně, celou noc. Neměli doslova nic (snad jeden cepín, mačky?, lano?), chytla je bouřka jako prase, zima atp. Aby neusnuli, nezmrzli, popř. se prochlazení nezřítili, tak Zorka recitovala Petrovi celou noc básničky ze základky, a když už došly, tak mu vyprávěla příhody z dětství...

Ricci
Nahoře/na hoře nemyslím, páč nechám vše za sebou dole. To je pro mne pravý smysl, na kopci jen být...
Ricci70
nováček
nováček
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv čer 28, 2012 14:21
Bydliště: Lužické hory and Earth.

Re: Čím se bavíte, když se setmí?

Příspěvekod Rembrandt » úte led 22, 2013 11:08

dudy píše:To byla putna do který se nesmí s báglem?


Samozřejmě že ne, jen jsme už měli určené místo na spaní. A nadhodila se myšlenka, že než se s batohama tahat do hospody, která není zrovna blízko a pak se zas zpátky škrábat do kopce. Tak je tam necháme a půjdeme hezky nalehko. Pro mě do té doby revoluční myšlenka, ale už bych se toho asi tolik nebál.
exitus acta probat
Uživatelský avatar
Rembrandt
nováček
nováček
 
Příspěvky: 168
Registrován: čtv zář 20, 2012 10:14
Bydliště: Ostrava

Re: Čím se bavíte, když se setmí?

Příspěvekod mike » úte led 22, 2013 23:26

Ricci70 píše:Musím se teda ohradit jako konzervativní člen hetero kominuty Husákovské doby, manža je rodička mých děcek :-..

A co ti krome toho udelala tak strasneho, zes pro ni vymyslel tak prisernou predzdivku?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Čím se bavíte, když se setmí?

Příspěvekod šíp » úte led 22, 2013 23:29

Možná právě to :ú :mrgreen:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Čím se bavíte, když se setmí?

Příspěvekod Ricci70 » stř led 23, 2013 8:45

"Manža" je reference navenek ... jinak je to Mižu a na skále milášek, páč několikrát mi zachránila pr.... když jsem letěl z převisu 8)

Jinak bych řekl, že volnočasový problém po večerce je horší u krátkých treků než u déletrvajících expedic, kde si lidi vzájemně "sednou" a komunikace probíhá i neverbálně. Proto u delších expedic, pokud se tam lidi nesežerou, vznikají hlubší vztahy a pouta, jak jsme měli před revolucí ke KSČ, například... :supz:
Nahoře/na hoře nemyslím, páč nechám vše za sebou dole. To je pro mne pravý smysl, na kopci jen být...
Ricci70
nováček
nováček
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv čer 28, 2012 14:21
Bydliště: Lužické hory and Earth.

Re: Čím se bavíte, když se setmí?

Příspěvekod mike » stř led 23, 2013 18:24

Tak davej bacha, at si to tu neprecte, jinak priste pusti lano. BTW, jsi tehotny a mas misto mozku chrastitko? ;-) Hodil jsem to ohavne slovo do Googlu a krome mimibazaru a podobnych zhuverilosti vypadly akorat clanky jako tamten nebo tenhle.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Předchozí

Zpět na Treking

cron