7 beskydských vrcholů - fakt, bez kydů!

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: 7 beskydských vrcholů - fakt, bez kydů!

Příspěvekod ratel » pát led 7, 2022 22:20

mike píše:Jen si ho tam nechte [-X :twisted:

ja jen at si taky uzijete, nejen my na venkove...
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: 7 beskydských vrcholů - fakt, bez kydů!

Příspěvekod mike » pát led 7, 2022 22:25

My si tu uz venkovskych hovad uzivame dost, jedno je ted primatorem (bohuzel je z kraje, odkud pochazim). Uher je tam u vas doma, a tak si to si nim vyridte sami ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: 7 beskydských vrcholů - fakt, bez kydů!

Příspěvekod oodoow » sob led 8, 2022 0:24

milarepa píše:letos cílím na čas pod 16 hod :-)

To je trochu slabý ne? Jestli běháš tempem pod 4 min/km. Já teda tempem pod 4 fakt neběhám a dal jsem to už hodně dávno za 14:30 a to mě ještě zdržoval parťák, který moc nepochopil o co jde a pořád ze startu říkal, že na 35. km bude maratonská zeď, která tam fakt byla. :D
milarepa píše:o 30 minut od spuštění byla totalně naplněna kapacita 3000 účastníků

Ono to je každý rok takhle vyprodáno a pak to každý rok prodávají bolavá kolena těsně před startem za mnohem nižší cenu. :D

mike píše:jedno je ted primatorem

Primátor je teda o dost lepší než ta minulá.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: 7 beskydských vrcholů - fakt, bez kydů!

Příspěvekod mike » sob led 8, 2022 1:03

Tim bych si nebyl tak jisty, ale zato jsem si hodne jisty, ze tohle uz znovu primatorem nebude ;-) Nechci zabihat do politiky, ale v ramci studia exotickych zvirat obcas kouknu na piratske forum (zrovna je tam super zabava ohledne slecny komunistky ;-)). Kdyby se tady nekdo choval jak on tam, tak ma bez pardonu ban. Arogantni hovado a kdo s nim prisel do styku v Praze, rika to same. Ptal jsem na venkove u rodicu, znaji akorat jeho otce, doktor v jeho rodnem meste a taky ma takovou povest, takze jablko a strom.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: 7 beskydských vrcholů - fakt, bez kydů!

Příspěvekod milarepa » sob led 8, 2022 9:47

oodoow píše:
milarepa píše:letos cílím na čas pod 16 hod :-)

To je trochu slabý ne? Jestli běháš tempem pod 4 min/km. Já teda tempem pod 4 fakt neběhám a dal jsem to už hodně dávno za 14:30


jo, tempo mám furt dobré, teď přes zimu trénuju na bratislavský maraton, už to i začíná mít slušné parametry, chci se vlézt pod 3 hodiny.

Jsem teď rok a půl pořádně netrénoval, bo jsem měl chronický problém s achilovkou a předtím s kolenem, což bylo propojené, bolavé koleno jsem odlehčoval, udělal si na to návyk, čímž jsem si ho sice chránil, ale dojebal jsem si tu achilovku :-). v podstatě jsem už pořádné běhání zavřel, ale v létě mi vše jako zázrakem odeznělo, tělo přestalo klást odpor mé extrémní mysli, tak jsem to zase začal pokoušet, a vypadá to, že vše je v cajku, takže do toho znovu naskakuju, teď běhám objemy, převážně po asfaltu, ale chybí mi naběhané kopce, na jaře se do nich sice pustím, ale nevím, kam to dotlačím, tudíž jsem si dal základní cíl to dát pod 16 hodin, tak nějak "napohodu", s otevřeným cílovým časem......navíc, když jsi to tehdy šel, tak ta trasa byla kratší, nějkých 90 km a běželo se na Travný, teď je to 101 km a je tam vyšší převýšení, bo Travný se kvůli ekologům jen traverzuje a místo něj se sbíhá z Pusteven do Ráztoky a pak nahoru na Radhošť
Naposledy upravil sobb dne sob led 8, 2022 12:38, celkově upraveno 1
Důvod: zkrácena citace
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Předchozí

Zpět na Treking