Nechcete se přidat?

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Návštěvník » ned srp 14, 2005 11:40

Teoretiku, však jsem si to, co říkáš, sám uvědomil a vše dovedl ke smířlivému konci, ne? A nikoho nechci urážet. Ta poslední věta je tam prostě omylem a nedopatřením.

A nemám potřebu o takových věcech diskutovat po internetu, protože je to prostě k ničemu. Ale já s tím nezačal, takže tahle výtka je špatně adresována.

Hm, takže konec a mír, Martine a Chongo?
Návštěvník
 

Příspěvekod chonga » ned srp 14, 2005 11:41

souhlasím, že nemá cenu se tu osočovat, protože hádat se tu o politice :(( je škoda.
radši se pohádáme třeba o batozích :lol:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod chonga » ned srp 14, 2005 11:45

btw to s tou Sněžkou :(( byl skutečný dotaz.
ví někdo co se tam děje?
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Návštěvník » ned srp 14, 2005 11:55

Na Sněžce? No má tam vyrůst nová česká bouda místo té, co odvezli vrtulníkem, jestli myslíš tohle.
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník » ned srp 14, 2005 11:59

jo, ale někde jsem slyšel, že se tam nebude moct chodit, nebo alespon dočasně. tak nevim jestli to je :(( blbost?
Návštěvník
 

Příspěvekod chonga » ned srp 14, 2005 12:02

Anonymous píše:jo, ale někde jsem slyšel, že se tam nebude moct chodit, nebo alespon dočasně. tak nevim jestli to je :(( blbost?


:(( zase ne to odhlasilo
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod uplne jinej martin » ned srp 14, 2005 12:04

chonga píše:souhlasím, že nemá cenu se tu osočovat, protože hádat se tu o politice :(( je škoda.
radši se pohádáme třeba o batozích :lol:

ok. akorat sem si dovolil postnout sem vtípek, který nejen mě, ale i ostatním lidem který znam přišel vtipný (a věř, že jsou klidně i víc než 2x strarší...). konec.

vivat corazon :-) :smt070
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Návštěvník » ned srp 14, 2005 12:29

Že se tam nebude smět chodit?

Hm, to je klidně možný. No...tak jako tak se tam brzo bude vybírat "vstupný." Nechápu, jak si tohle můžou dovolit.

Ale co, češi budou jezdit na slovenský hory.
Návštěvník
 

Příspěvekod teoretic » ned srp 14, 2005 12:39

@naen: no, bylo tam vic urazlivejch veci nez jen ta posledni veta, ale je hezky, ze ses za to omluvil...

@all: fakt je lepsi hadat se o batozich - ja zacnu, corazon je na hovno:):):):)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod chonga » ned srp 14, 2005 12:40

Anonymous píše:Že se tam nebude smět chodit?

Hm, to je klidně možný. No...tak jako tak se tam brzo bude vybírat "vstupný." Nechápu, jak si tohle můžou dovolit.

hm :(( nepříjemné. hlavně aby to nepřehnali s nulama a peníze zůstanou hoře. :mrgreen:

Ale co, češi budou jezdit na slovenský hory.


no, a proto jedu do Tater :mrgreen:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Návštěvník » ned srp 14, 2005 13:00

No já zase na Fatru.

Teoretiku...ze všech stran, to sis istě všimnul...ale dosti bylo...

Hm...vítě někdo něco...i když to sem zase nepatří...o Chatě pod Rozsutcem?
Návštěvník
 

Příspěvekod norman_64 » ned srp 14, 2005 13:09

Anonymous píše:No já zase na Fatru.

Teoretiku...ze všech stran, to sis istě všimnul...ale dosti bylo...

Hm...vítě někdo něco...i když to sem zase nepatří...o Chatě pod Rozsutcem?


Nedávno jsem tam byl, ale nic jsem o ní neslyšel... ale internet je mocné médium a ty si jistě poradíš *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Noemi » ned srp 14, 2005 13:13

norman_64 píše:
Anonymous píše:No já zase na Fatru.

Teoretiku...ze všech stran, to sis istě všimnul...ale dosti bylo...

Hm...vítě někdo něco...i když to sem zase nepatří...o Chatě pod Rozsutcem?


Nedávno jsem tam byl, ale nic jsem o ní neslyšel... ale internet je mocné médium a ty si jistě poradíš *


Taky jsem tam byla a žádná zmínka.
Jinak jsme sehnali skvělé ubytování ve Štefanové 220Kč/noc...mám kontakt, kdybys chtěl.
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod naen » ned srp 14, 2005 13:20

No, ano, to bych byl rád. To by totiž bylo taky řešení.
naen
 

Příspěvekod Noemi » ned srp 14, 2005 13:34

naen píše:No, ano, to bych byl rád. To by totiž bylo taky řešení.


Mně připadalo ideální...už jsem psala známému, ať mi to číslo pošle, protože mi zabavil prospektovou pohlednici s uvedenými kontakty.
Ve Štefanové se dá sehnat ubytování i bez předchozí rezervace, ale přiznávám, že už mě pak nebavilo obhlížet venkovské komůrky, a tak jsem se chtěla vrátit do hotelu (nocleh 510Sk se snídaní). Ale známý s majitelem mě nakonec ukecali, ať jdu nahlídnout....a neodolala jsem :oops: .
Tedy - pokud byste tam byli 1 noc, tak je to 250 Sk, když zůstanete na alespoň dvě, tak 220,- :wink: . Kuchyňka je také k dispozici....majitel - moc příjemný pán.
Jídlo - byla nám doporučena Chata Pod Lampášom - je i na mapě :-).
Až mi to čísílko přijde (pokud se Pepa nenaštval na trvalo :roll: :mrgreen: ), prsknu ho sem....protože už jsem ho slíbila i šípě :(( ...smích - a provizi za zprostředkování vám prominu :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod norman_64 » ned srp 14, 2005 13:40

Noemi píše:
naen píše:No, ano, to bych byl rád. To by totiž bylo taky řešení.


Mně připadalo ideální...už jsem psala známému, ať mi to číslo pošle, protože mi zabavil prospektovou pohlednici s uvedenými kontakty.
Ve Štefanové se dá sehnat ubytování i bez předchozí rezervace, ale přiznávám, že už mě pak nebavilo obhlížet venkovské komůrky, a tak jsem se chtěla vrátit do hotelu (nocleh 510Sk se snídaní). Ale známý s majitelem mě nakonec ukecali, ať jdu nahlídnout....a neodolala jsem :oops: .
Tedy - pokud byste tam byli 1 noc, tak je to 250 Sk, když zůstanete na alespoň dvě, tak 220,- :wink: . Kuchyňka je také k dispozici....majitel - moc příjemný pán.
Jídlo - byla nám doporučena Chata Pod Lampášom - je i na mapě :-).
Až mi to čísílko přijde (pokud se Pepa nenaštval na trvalo :roll: :mrgreen: ), prsknu ho sem....protože už jsem ho slíbila i šípě :(( ...smích - a provizi za zprostředkování vám prominu :mrgreen: .


My jsme měli Privat v Těrchové...dům byl veliky, 200Sk za noc, sprcha, kuchyn, TV satelit * ,lednice, ovšem kontakt je u známého :(( :( , ale privatu za solidní peníz je tam milion...aspon v Terchove..
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Rujir » ned srp 14, 2005 14:05

No v Malej Fatre som bol sice naposledy v zime, ale o ziadnej chate pod Rozsutcom som veru nepocul. To si sa pytal ci taka existuje, alebo mas o nej blizsie info? Pokial ja viem, tak najblizsia chata je chata na Grunom (http://hiking.sk/article_view/hkcat_6/hkart_78.html). Ale s tymi privatmi v kazdej z okolitych dediniek by vazne nemal byt problem. Prajem peknu turu!

@chonga: A do ktorych Tatier ides? Ja budem od 23. augusta v Zapadnych... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Návštěvník » ned srp 14, 2005 14:59

Hm, tak to ypadá, že jsem asi myslel tu...
Návštěvník
 

Příspěvekod chonga » ned srp 14, 2005 18:00

[quote="
@chonga: A do ktorych Tatier ides? Ja budem od 23. augusta v Zapadnych... :mrgreen:[/quote]

když se nic nestane tak konec září a začátek října Vysoké. bydlet bychom měli v někde Tatranském Lieskovci. a ikdyž jsem tam už byl tak chci projít klasický, zakladní místa (každej :(( se diví) V+M Stud. dolina, Kriván, Rysy, Furk. a Mlin. dolina. atd ... počasí mám bjednany :mrgreen:
navíc :(( jsem se přeci obětoval k tomu moři :lol:
kdybys (nebo kdokoliv jinej) měl jakékoliv doporučení, radu .... tak sem s ní.rád se dozvím něco nového
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod šíp » ned srp 14, 2005 19:27

díky vaší politické diskuzi mě uniklo kdo tady psal že bude od 23:8. v západních tatrách. my tam budeme od 20.8.-3-9. co takhle společný výšlap?
BTW nemůžu tuhle sekci promáznout, tady nejsem moderátor. jen v sekci pokec mám oprávnění
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Noemi » ned srp 14, 2005 19:43

šíp píše:díky vaší politické diskuzi mě uniklo kdo tady psal že bude od 23:8. v západních tatrách. my tam budeme od 20.8.-3-9. co takhle společný výšlap?
BTW nemůžu tuhle sekci promáznout, tady nejsem moderátor. jen v sekci pokec mám oprávnění


Stačí se kouknout o 3 příspěvky výš....je to Rujir :wink: .
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod šíp » ned srp 14, 2005 19:47

Noemi píše:
šíp píše:díky vaší politické diskuzi mě uniklo kdo tady psal že bude od 23:8. v západních tatrách. my tam budeme od 20.8.-3-9. co takhle společný výšlap?
BTW nemůžu tuhle sekci promáznout, tady nejsem moderátor. jen v sekci pokec mám oprávnění


Stačí se kouknout o 3 příspěvky výš....je to Rujir :wink: .


jenře já byla tak shnusená tou politickou hádkou že jsem neměla chuť kouknout byť i jen o řádek výš.
2Rujir-co ten společný výšlap? a neboj v reálu až tak ukecaná nejsem :oops:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Noemi » pon srp 15, 2005 4:26

Noemi píše:
norman_64 píše:
Anonymous píše:No já zase na Fatru.

Teoretiku...ze všech stran, to sis istě všimnul...ale dosti bylo...

Hm...vítě někdo něco...i když to sem zase nepatří...o Chatě pod Rozsutcem?


Nedávno jsem tam byl, ale nic jsem o ní neslyšel... ale internet je mocné médium a ty si jistě poradíš *


Taky jsem tam byla a žádná zmínka.
Jinak jsme sehnali skvělé ubytování ve Štefanové 220Kč/noc...mám kontakt, kdybys chtěl.


Tady je to slíbené čísílko:
Pan Ján Muráň: +421 903 057 105, případně +421 417 243 333
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod Rujir » pon srp 15, 2005 12:44

šíp píše:2Rujir-co ten společný výšlap? a neboj v reálu až tak ukecaná nejsem :oops:


No bude mi potesenim, ctou a narodnym sviatkom. Jedinym problemom by mohla byt koordinacia vyslapu. Pokial si dobre pamatam tak tvoj muzicek vyzaduje komfort penzionu takze asi budete v Zuberci co? My budeme byvat na chate v Rackovej doline a nebudeme velmi mobilny, ale ved sa uz nejako dohodneme. Vymenime kontakty na mobil a nejak to uz dame dokopy... :wink:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Návštěvník » pon srp 15, 2005 14:24

Díky, Noemi, jsem tvým dlužníkem.
Návštěvník
 

Příspěvekod šíp » pon srp 15, 2005 15:40

Rujir píše:
šíp píše:2Rujir-co ten společný výšlap? a neboj v reálu až tak ukecaná nejsem :oops:


No bude mi potesenim, ctou a narodnym sviatkom. Jedinym problemom by mohla byt koordinacia vyslapu. Pokial si dobre pamatam tak tvoj muzicek vyzaduje komfort penzionu takze asi budete v Zuberci co? My budeme byvat na chate v Rackovej doline a nebudeme velmi mobilny, ale ved sa uz nejako dohodneme. Vymenime kontakty na mobil a nejak to uz dame dokopy... :wink:


jsem doufám ve správném vlákně "Nechcetese někdo přidat", takže když se začnu s Ďurkou domlouvat na společném výšlapu takje to vlastně k tématu. JO budeme bydlet v zuberci. ale můžeme se klidně domluvit aspoň tak že bychom společně vyrazili z obou stanovišť na nějaký vrchol a tam se třeba potkali, co říkáš? no ještě to doladíme, každopádně ti pak písnu mobil.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » pon srp 15, 2005 17:45

šíp píše:jsem doufám ve správném vlákně "Nechcetese někdo přidat", takže když se začnu s Ďurkou domlouvat na společném výšlapu takje to vlastně k tématu. JO budeme bydlet v zuberci. ale můžeme se klidně domluvit aspoň tak že bychom společně vyrazili z obou stanovišť na nějaký vrchol a tam se třeba potkali, co říkáš? no ještě to doladíme, každopádně ti pak písnu mobil.


To bude super ak sa nam to podari :P NA kazdy pad ti teraz poslem SZ s mojim mobilom aj s tymi info co si chcela. Inak my zatial nemame stanoveny presny program (a dokonca ani priblizny), takze to vyzera tak, ze ked prideme na chatu, otvorime mapu a vzdy vecer si dohodneme program na dalsi den, takze na nejakom vrchole sa urcite dohodneme... *
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod šíp » pon srp 15, 2005 18:06

Rujir píše:
šíp píše:jsem doufám ve správném vlákně "Nechcetese někdo přidat", takže když se začnu s Ďurkou domlouvat na společném výšlapu takje to vlastně k tématu. JO budeme bydlet v zuberci. ale můžeme se klidně domluvit aspoň tak že bychom společně vyrazili z obou stanovišť na nějaký vrchol a tam se třeba potkali, co říkáš? no ještě to doladíme, každopádně ti pak písnu mobil.


To bude super ak sa nam to podari :P NA kazdy pad ti teraz poslem SZ s mojim mobilom aj s tymi info co si chcela. Inak my zatial nemame stanoveny presny program (a dokonca ani priblizny), takze to vyzera tak, ze ked prideme na chatu, otvorime mapu a vzdy vecer si dohodneme program na dalsi den, takze na nejakom vrchole sa urcite dohodneme... *


Ďurko, vždyť my to máme úplně stejně. nemáme žádný itinerář. jenom v rámci oddechových dnů jsem naplánovala aquapark Oravice, Ladovou jaskyni, pltě.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » úte srp 16, 2005 5:28

To je dobrý, my v rámci oddechových dnů akorát tak chlastáme a další den je o to větší drama :ú ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod maykl » úte srp 16, 2005 9:06

Přípluv píše:To je dobrý, my v rámci oddechových dnů akorát tak chlastáme a další den je o to větší drama :ú ...


co mi to pripomina?
takhle rano, mame balit a nekam jit? :(( ojoj. coze ? 40km pred nami? no tak dame jedno na srovnani :ú a mazem ......... *
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

PředchozíDalší

Zpět na Treking