Jedlo na turach

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod Etheric » ned črc 7, 2024 17:30

Novej úlovek pro zpestření stravy na cestách
IMG_20240707_182157.jpg

17203694352422549401276013618271.jpg

Je to opravdu dobrý a sytý, akorát je to vhodný pouze pro lidi, co se umí zabalit (anebo používaj krabičky), páč je to mrtě křehký. Ale chuťově i nutričně je to super, s opečeným buřtem přímo dokonalý
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Mawenzi » pon črc 8, 2024 6:23

tohle mam taky rada kdyz na to nekde narazim, coz teda je spis vyjimecne, ale dobry zpestreni.
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Etheric » pon črc 8, 2024 6:35

U nás to maj teď nově v Albertu, předtím jsem to nikde neviděl
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Mawenzi » pon črc 8, 2024 6:50

v albertu mrknu.

ja to vetsinou koupila v nejake male "mistni" samozce na vandru, takze sem si ani nenabirala moc do zasoby.
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Dromedaro » pon črc 8, 2024 7:42

Etheric píše:akorát je to vhodný pouze pro lidi, co se umí zabalit (anebo používaj krabičky), páč je to mrtě křehký.

Já si kupuji v Kauflandu ten jejich privátní celozrnný žitný knäckebrot. Má to dobré parametry živin a taky mě to zasytí. A vzhledem k tomu, že jsou to suchary, tak jsou překvapivě odolné. Koupím třeba tři balení na cestu, záleží na jak dlouho jedu a vydrží nerozdrobené. Ale samozřejmě se na ně musí brát ohled při balení a balit to nějak rozumně.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod Etheric » úte črc 9, 2024 5:21

To mi nejede, je to suchý jak piliny a těžko se to polyká. Musí se to taky dost kousat, na to su línej :D
Koupil jsem na zkoušku a šlo to slepicím, jako většina těhle věcí..
Ale občas se najde něco, co mi chutná
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Mawenzi » sob črc 13, 2024 11:19

zmenili slozeni chicken tikka masala od adventure menu, takze ted ta mala / standart/ porce 400g (115g smesi) ma jen 2200 kJ misto 3200 kJ.
navic to puvodni slozeni melo 52g bilkovin v te porci... achjo, jako se zdrazovanim by nemuseli zaroven ty porce zmensovat...

https://www.adventuremenu.com/kure-tikk ... i-basmati/

a chicken curry u decathlonu taky zmena, vic tuku, ale aspon je energeticka hodnota tech asi o 100kJ vyssi, coz je zanedbatelny a su zvedava, co zmena slozeni udela s chuti, ale trochu cara pres rozpocet... clovek planuje ze se naji a ted na ty baleni koukam hladove uz doma...
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Etheric » sob črc 13, 2024 12:01

S tímhle jsem se už taky spálil, od tý doby si dávám pozor a detailně čtu, co kupuju.. Ta malá porce byla už předtím opravdu malá, ta dvojitá byla akorát pro jednoho. Teď už i ta dvojitá bude málo..
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Mawenzi » sob črc 13, 2024 13:26

prave u masaly byla ta mala porce dobra, mirne vetsi (vetsinou byly maly kolem 2000kJ) a velka fakt velka, takze sem si brala nejakej mix jidla kolem 2000kj az k tem 3000kJ a podle hladu a chuti delala... ted budou vsechny stejne velky...

a navic slozeni maji eshopy jeste to stary... vetsinou asi ani nevi, ze se to zmenilo...

tyto novy obaly s novym slozenim nemaji velky modry kolecko na obalu s gramazi proteinu ale nove znacku gluten free, takze jdou poznat na prvni pohled pri koupi osobne, na eshopu nijak.
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Etheric » sob črc 13, 2024 17:04

Mně to přišlo malý a především hrozně hladový. Jakože ta velká porce.
Teď jsem objevil lyo v akci o 20%, maj i moje oblíbený Summit to eat hovězí s bramborem, velká porce za 240Kč nádherná cena, koupím do zásoby. Z toho už se najíst dá, ideálně když se dovnitř přihodí hrst čedaru, to pak nemám ani potřebu se ničím dojídat
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Mawenzi » sob črc 13, 2024 17:51

v nejakym eshopu nebo kde? bys mohl dat odkaz.

jinak me ty cca 2000kJ vetsinou staci k veceri, protoze byva v uplne dementni hodinu, kdy vetsinou uz davno jist nechci a po vetsi bych nespala, ale i tak su hodne zaskocena negativne, 1/3 energie dolu je fakt hodne.
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Etheric » sob črc 13, 2024 20:16

S odkazem jsem čekal, až si nakoupim, byl bych nerad, aby mi to vyžrali :twisted:
https://www.worksafety.cz/jidlo-na-cesty/
Zřejmě toho maj dost, zatím. Objednáno jest, kde seženeš lyo v akci 20%..

Proč to neuděláš jako já s tou večeří? V pět dám pauzu, uvařim vodu, zaleju lyo a počkám / dám do batohu a popojdu než se to udělá, záleží na okolnostech. Pak normálně o půl šestý jim, před šestou můžu zas jít no a večer se na místě už nemusim jídlem zaobírat
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod mike » sob črc 13, 2024 23:59

Mawenzi píše:zmenili slozeni chicken tikka masala od adventure menu, takze ted ta mala / standart/ porce 400g (115g smesi) ma jen 2200 kJ misto 3200 kJ.

Slozeni nebo vyzivove udaje? Mne prislo, ze ty puvodni byly nesmysl, mozna je jen uvedli na pravou miru. 120 g suseneho a 400 g hotoveho jidla 760 kcal? Konkurence miva okolo 150 g a 700 kcal je vyjimecne, spis to byva 500 - 600. I dobra a syta jidla, tohle jsem myslim mel a neprislo mi, ze bych se toho najedl vic, nez z jinych jidel s papirove nizsimi hodnotami.

Muzes jim zkusit napsat a zeptat se, co se teda zmenilo.

Etheric píše:Teď jsem objevil lyo v akci o 20%, maj i moje oblíbený Summit to eat hovězí s bramborem

To ti chutna? Od Summit to eat jsem sveho casu vyzkousel snad vsechno a znovu to nekoupil. Ne ze by to bylo vylozene spatne, ale nic mne z toho nezaujalo, neco mezi nic moc a prumerem.
mike
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Příspěvekod Etheric » ned črc 14, 2024 5:34

Ano, to hovězí s bramborem mi chutná ze všech jídel co jsem kdy měl nejvíc. Konzistence super, složení taky. Narozdíl od mnoha jiných o tomhle můžu říct, že je dobře slaný a ochucený.
Teda ještě jsem nevyzkoušel ten sobí guláš od Real Turmat, třeba bude lepší.
Lidi zas chválí Travellunch a já bych z toho blil..
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Mawenzi » ned črc 14, 2024 7:20

etheric
kdyz to tak muzu udelat, tak to tak udelam, ale casto to tak udelat nemuzu, kdyz jdu s nekym a on nechce.
diky za odkaz, neco sem si vzala a uvidime, jestli mi objednavku daji nebo stornuji, vsechno vykoupeny:D

mike
tak je to mozny, ze to mohli zmenit jen udaje, ale ze by to meli tolik let mimo a nevedli to?

ja sem mela od STE rada kure fajita ale na jednom vandru sem mela nejakou blbou varku a obe jidla byli... divny, uz si to nepaamtuju, mozna sem to tu nekde psala, ale odmitla sem to jest a od te doby sem si to nekoupila. ale treba vejce se syrem mam rada.
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Etheric » ned črc 14, 2024 7:36

Mawenzi píše:ale casto to tak udelat nemuzu, kdyz jdu s nekym a on nechce

A já zas nechcu žrát v hodinu, kdy tělo chce jít spát. To snad každej rozumnej člověk pochopí, když mu vysvětlíš, že před spaním večer prostě nejíš. Jestli to nepochopí, tak je na pováženou, zda s takovým chodit..
Taky nechcu např ráno vyspávat, vyrážel bych nejdéle v pět. Ale tobě jsem čekal do osmi. Někomu jinýmu je zatěžko zastavit v pět odpoledne na půl hodiny? To je parťák za všechny peníze :roll:
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod mike » pon črc 15, 2024 1:31

Etheric píše:Teda ještě jsem nevyzkoušel ten sobí guláš od Real Turmat, třeba bude lepší.

Nedavno jsem ho mel a je dobry. Vlastne vsechno od RT, co jsem mel, bylo dobre, o tridu lepsi, nez vsichni ostatni. Akorat nemaji moc sirokou nabidku, driv to bylo lepsi. Ted maji polovinu jidel oznacenych VEGAN a to nekoupim.

Etheric píše:Lidi zas chválí Travellunch a já bych z toho blil..

Travellunch byl u nas prvni, takze jsem mel asi vsechny a nic moc. Par jidel bych koupil znovu, kdyby nic jineho nebylo, ale fakt jen par.

Mawenzi píše:tak je to mozny, ze to mohli zmenit jen udaje, ale ze by to meli tolik let mimo a nevedli to?

Proc ne? Napis jim, takhle jen spekulujeme.
mike
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Příspěvekod apuka » pon črc 15, 2024 8:19

mike píše:Ted maji polovinu jidel oznacenych VEGAN a to nekoupim.
Ma to nejaky logicky duvod nebo jenom odpor vuci tomu slovicku? Jedna se mi o to, ze tyto vyrobky vylucujes uplne, k cemu ja fakt nevidim duvod.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod apuka » pon črc 15, 2024 13:44

Mawenzi píše:casto to tak udelat nemuzu, kdyz jdu s nekym a on nechce
Pokud s nekym jdes a na zacatku, resp. predtim nez se dohodnete, ze pujdete spolu reknes, ze chces veceret do tolik a tolik hodin, ze to nechces protahovat, tak je naprosto prirozene, ze uvedeny cas i dodrzis (az na vynucene vyjimky, napr. celou dobu lije a nemate se kam delsi dobu schovat). Trekovani ve skupine (tj. i ve dvou) bude vzdy o nejakem vzajemnem prizpusobeni se.

Ja to reknu primo a mozna tvrde - ver si a rozhoduj se sama, s kym konkretnim chces jit, svoje pozadavky predem rekni. Kdyz za tech podminek nekdo nechce, tak at nejde, hledej jineho. Pokud se k tomu postavis tak, ze Ty chces jit s nekym ve smyslu "jen at nejedu sama" a zacnes byt vdecna jenom za to, ze s Tebou ten nekdo pujde, Ty se mu prizpusobis prakticky ve vsem a on Tobe nemusi v nicem, tak to dobre nedopadne. Presneji bych rekl, ze to zavani zneuzivanim jeho postaveni - protoze ho k tomu sama neprimo tlacis. Takovy postoj ke "spolecnosti" se casem pekne muze hodne negativne vracet.

Proste dodrzet nejakou stanovenou nejzazsi dobu pripravy a snezeni vecere je natolik banalni vec (ale z hlediska Tveho fyzickeho i dusevniho zdravi docela zasadni), ze kdyz ani tomu neni nekdo schopny se prizpusobit, tak fakt je lepsi hledat jineho partaka.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Dromedaro » pon črc 15, 2024 19:14

mike píše:To ti chutna?

Etheric píše:Lidi zas chválí Travellunch a já bych z toho blil..

Dobrý Hostinec na vás! :twisted:
MAGGI Dobrý Hostinec Kuře na paprice

apuka píše:
mike píše:Ted maji polovinu jidel oznacenych VEGAN a to nekoupim.
Ma to nejaky logicky duvod nebo jenom odpor vuci tomu slovicku? Jedna se mi o to, ze tyto vyrobky vylucujes uplne, k cemu ja fakt nevidim duvod.

U mě to má logický důvod ten, že co jsem koukal na složení těch vegan jídel, tak jsou tam chemické náhražky vypsané přes půl obalu a nevím proč bych si místo zdravého masa nebo sýrů měl dát několik řádků chemie, které se navíc tváří jako něco, co to není. Tipoval bych, že Mike má podobný důvod.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod mike » úte črc 16, 2024 2:43

V tomhle pripada tam vylozene chemie neni, ale castecne souhlasim, nechci neco, co se tvari jako neco jineho. Takze napriklad: Real Turmat lyofilizovaný pokrm Chilli s fazolemi 460 g je veganskou alternativou oblíbeného pokrmu chilli con carne. Nechapu, proc delaji veganske varianty masovych jidel. Chapu, ze se nekdo rozhodne nejist maso at uz jsou jeho duvody ideologicke nebo zdravotni. Proc ma ale potrebu jist nahrazky, ktere maji maso pripominat nebo tak vypadat? Proste nejim maso, a tak prece nebudu chtit vegansky hamburger, parek, steak atd. Jako masozravec si obcas udelam zapecene cukety, ale prece nebudu delat cukety z masa.

U susenych jidel jsou ale me duvody jednodussi:
- kalorie: chci mit co nejvetsi energii na vahu a veganska jidla ji vesmes maji min.
- bilkoviny: na horach mam vysokou zatez potrebuju dost plnohodnotnych bilkovin. Tedy zivocisnych a ne nejakou rostlinou nahrazku, ktera nepokryva cele spektrum a navic je obvykle hnusna (zkousel jsem raw tycinky s proteinem a dobra nebyla ani jedna, zato nektere jsem dojedl jen s velkym sebezaprenim).
- alergeny: jako nahrazka masa se tam casto pouziva soja a to je silny alergen, ktery navic dela z chlapu zensky ;-)

V pripade RT mi navic vadi, ze maji jidel oznacenych VEGAN asi pulku nabidky, coz neodpovida vyskytu v populaci. Je jim tedy treba dat najevo, ze tudy cesta nevede. Kdyz se to nebude prodavat, tak casem treba budou mit vic normalnich jidel. Jako zakaznik nemuzu delat nic jineho, nez ze to nekoupim. Coz delam, teda nedelam :twisted:
mike
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Příspěvekod Etheric » úte črc 16, 2024 4:19

Já zas nejsu ochoten dát 300 za lyo jídlo, ve kterým neni kousíček masa..
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Dromedaro » úte črc 16, 2024 4:46

mike píše:V tomhle pripada tam vylozene chemie neni,

Měl jsem na mysli veganská jídla, co se prodávají v supermarketech.

mike píše: Proc ma ale potrebu jist nahrazky, ktere maji maso pripominat nebo tak vypadat? Proste nejim maso, a tak prece nebudu chtit vegansky hamburger, parek, steak atd. Jako masozravec si obcas udelam zapecene cukety, ale prece nebudu delat cukety z masa

Jo, tohle vnímám také jako absurdní. Je to jako kdyby někdo protestoval proti kanibalismu a jako náhražku doporučoval péct vepřovou sekanou ve tvaru člověka.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod Olchor » úte črc 16, 2024 6:37

A tak já zase chápu, že někdo rád maso, ale má duševní výhrady k zabíjení zvířat. Tak zvolí náhražku, která maso připomíná, ale je vege. Taková je doba - lidi řeší ptákoviny.
Problémy vznikají jejich řešením.
Olchor
nadšenec
nadšenec

Příspěvekod Dromedaro » úte črc 16, 2024 6:41

Olchor píše:Tak zvolí náhražku, která maso připomíná, ale je vege.

Já rozumím, tomu, že někdo má problém se zabíjením zvířat, ale ta náhražka je furt náhražka a s masem to nemá nic společného, ale jako maso se to propaguje.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod Etheric » úte črc 16, 2024 7:56

Dromedaro píše:Dobrý Hostinec na vás! :twisted:
MAGGI Dobrý Hostinec Kuře na paprice

Obsah živin nula nic a pět minut to musíš na vařiči míchat. V titanu velice záživný...a ta zbytečná spotřeba paliva.. Ale viděl jsem to na vandru mockrát, většinou ve společnosti vepřový konzervy, maďarskýho guláše..
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod apuka » úte črc 16, 2024 9:45

@mike: Diky.
mike píše:Proc ma ale potrebu jist nahrazky, ktere maji maso pripominat nebo tak vypadat? Proste nejim maso, a tak prece nebudu chtit vegansky hamburger, parek, steak atd.
S tim naprosto souhlasim, i kdyz masa teda moc nejim, toto mi prijde ujete - existuje tolik skvelych bezmasich (i veganskych) jidel, ale tou silnou snahou delat "nahrazky masa" se tlaci pouzivat, skoro by se chtelo rict, podradnejsi jidla...

mike píše:U susenych jidel jsou ale me duvody jednodussi:
- kalorie: chci mit co nejvetsi energii na vahu a veganska jidla ji vesmes maji min.

- Ty dve veganske maji 604/701kcal, masove 601-707, tj. rozdil prakticky zadny; navic bacha na to, ze na samotne traveni masa spotrebujes vice energie nez na traveni dobre pripravene "zeleniny". Jinymi slovy se lehce muze stat, ze vice kalorii v masovem vyrobku Ti da mene kalorii vyuzitelnych pro pohyb.

mike píše:- bilkoviny: na horach mam vysokou zatez potrebuju dost plnohodnotnych bilkovin. Tedy zivocisnych a ne nejakou rostlinou nahrazku, ktera nepokryva cele spektrum a navic je obvykle hnusna (zkousel jsem raw tycinky s proteinem a dobra nebyla ani jedna, zato nektere jsem dojedl jen s velkym sebezaprenim).

- Obe veganske jidla maji vyssi mnozstvi (oproti nekterym masovym i o tretinu!) nez ty masove nebo alespon stejne jako "nejbilkovinovejsi" masove. Ohledne bludu o rostlinnych nahrazkach by sis mel doplnit vzdelani - neni zadny problem pokombinovat plnohodnotne a lehce stravitelne bilkoviny v plnem spektru z rostlinnych zdroju. Ale nechce se mi studovat presne slozeni i zpusob pripravy, abych dokazal udelat presny rozbor. Hodnotit "(ne)chutnost bilkovin" ve Vegan jidlu (ktere jsi nikdy nezkusil) na zaklade zkusenosti s "nechutnost bilkovin" z RAW tycinky je docela usmevne :-)

mike píše:- alergeny: jako nahrazka masa se tam casto pouziva soja a to je silny alergen, ktery navic dela z chlapu zensky ;-)

- Toto je jediny relevantnejsi duvod - v pripade, ze mas alergii na soju, coz zase u dospelych je pomerne vzacne. No a kdyz jsi alergicky na soju, je vysoce pravdepodobne, ze budes i na jine lusteniny (cocku, fazole, ...) a timpadem bys mel vyloucit i nektera masova jidla. Vyrazne vice lidi je alergickych na jine potraviny, ktere jsou obsazene v beznych "ne-Vegan" vyrobcich, jako mleko, lepek, ryby, orchy, arasidy, rajcata, vejce - ale neni zanedbatelne mnozsti ani pocet lidi alergickych i masove bilkoviny, pripadne neschopnych plnohodnotne stravit maso.
Takze tady plati uplne stejne jako u jne-Vegan vyrobcich - pokud jsi na neco alergicky, musis si to hlidat. Pokud nejsi, neni s tim zadny problem.
(A neboj, soje z Tebe zenskou neudela :wink:)

Jinymi slovy Tvoje vyhrady plynou z nepravdivych predsudku.

Ze svych dlouholetych zkusenosti mohu rict, ze je docela rozdil v pouziti masovych a nemasovych (i veganskych) jidel. Tech nemasovych potrebuji na mnozstvi docela citelne min, abych podal plnohodnotny vykon. Z masovych se sice po najezeni a kratkem case citi vice "nabuseny", to ale prejde a potom zacnu mit vykyvy. Z nemasovych takove vykyvy nemam. (Ale taky tady musim spomenout, ze jsem na zivot bez nebo s minimeme masa zvykly hodne dlouhou dobu. "Masovy" organizmus si musi na toto chvili zvykat.)

Co jime a varime, rozhodne neodpovida "tabulkove potrebe" kalorii (nebo tomu, co vypoctou chytre hodinky, ze se spotrebovalo). Napr. ted v Dolomitech zeleninovy vyvar na snidani s cajem, obcas 1-2 susenky k tomu, na vylete 3 ks peciva (napr. croissant s marmeladou, maslovy croissant a tvarohova tasticka) a voda s ovocnou stavou nebo caj s citronem, vecer potom talir varene zeleniny se zampiony a ryzi. K tomu jsem si ja vecer udelal jednu kavu s trochou mleka (litr mi vystacil na 15 kav a jeste neco zustalo). Plus si po veceri dame jednu zrmzlinu nebo ovocny jogurt. Toto zdaleka nepokryva ani moji spotrebu, ne to jeste manzelky, ktera casto chodila tezsi a delsi cesty s vetsim prevysenim, feraty... Ona si navic dava na veceri jen tak tretinovou porci jako ja. Kupodivu, ani nemam po navratu z dvoutydenni dovolene zadnou dojist, co jsem nesnedl tam.

Cimz jsem jen chtel rict, ze se neda koukat jenom na tabulky a cisla - skutecnost je mnohem slozitejsi.

Jinak me docela zarazi, kdyz napises, ze v nabidce maji "pulku nabidky oznacenou VEGAN" a potom se podivam u vyrobce a zjistim, ze maji "FULL MEAL" (ktere Te asi zajima na treky nejvice, asi nebudes srovnavat tycinky Vegan a masove :-)) a tam maji celkem 2 (dve) jidla oznacene jako Vegan (a jedno dalsi jako Vegetarian) z celkovych 16-ti. To mi teda neprijde uplne jako pulka.... (a to podle Tebe ja jsem ten, kdo ma zkreslene predstavy o chapani podobnych slovicek :wink:).
Co se tyce celkove nabidky vsech vyrobku, tak je ten pomer 13:65 (resp. 13:64, podle toho, jestli ten jeden pribor v nabidce beres jako jidlo nebo ne :-)). Pomer v "Real Field Meal", tj. "opravdovych jidel" je 2:29...

Edit: ty kaloricke hodnoty jsem bral za jednu porci, ne na 100g vahy.
Jeste k soji jako alergenu - i 4 masove jidla obsahuji soji, resp. sojovou omacku, takze nabidka bez ni je jeste mensi.
Naposledy upravil mike dne úte črc 16, 2024 15:18, celkově upraveno 4
Důvod: odpoved v citaci upravena do normalni podoby
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod GreyMouse » úte črc 16, 2024 12:56

Mawenzi píše:zmenili slozeni chicken tikka masala od adventure menu, takze ted ta mala / standart/ porce 400g (115g smesi) ma jen 2200 kJ misto 3200 kJ.
navic to puvodni slozeni melo 52g bilkovin v te porci...

To mě docela zaujalo, protože když jsem to kdysi trochu zkoumala, tak mi přišlo, že ta dehydrovaná jídla mají kolem 2000 kJ/100 g, takže 3200 kJ/115 g je proti tomu hrozně moc. Tak jsem to začala hledat a řekla bych, že v tom je pěkný bordel. Řada prodejců složení a nutriční hodnoty na webu ani neuvádí a zbytek je chaotický a někdy nejde poznat k jaké velikosti balení se údaje vztahují. Ale když už to někde je, tak to opravdu vypadá pitomě:

ChickenTikkaMasala.JPG

Jak by, progrca, mohlo být v 115gramové porci 52 g tuku, 52 g bílkovin, 25,6 g sacharidů a 4,6 g soli? Vlákninu ani neuvedli a i tak je to už přes 130 g :roll:

Takže pokud tě to, Mawenzi, zasytilo díky tomu, co sis přečetla na obalu, tak bys mohla zkusit přepsat údaje na novém balení fixem na "sytější" hodnoty :D
GreyMouse
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod apuka » úte črc 16, 2024 14:03

GreyMouse píše:Jak by, progrca, mohlo být v 115gramové porci 52 g tuku, 52 g bílkovin, 25,6 g sacharidů a 4,6 g soli? Vlákninu ani neuvedli a i tak je to už přes 130 g
No jo... A jeste lepsi je energeticka hodnota (ale i vahy soucasti) 1 porce vs. 2 porce... Asi si mysli, ze "dvojporce" ma byt pro 100kg chlapa a 50kg holku (predpokladam, ze za dvojnasobnou cenu "jednoporce")...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod GreyMouse » úte črc 16, 2024 14:38

No, jinde měli porce "standard" a "velká", což je výstižnější, ale já to zkopírovala ze stránek, kde to díky tabulce bylo pěkně přehledné. A cena je v přepočtu na váhu u větší porce (1,5 násobek menší) výhodnější. A že si lidi můžou vybrat podle vlastní žravosti je fajn. Ale pokud tam ty nesmyslné nutriční hodnoty měli roky, tak to asi nikdo pořádně nečte :?
GreyMouse
inventář fóra
inventář fóra

PředchozíDalší

Zpět na Treking