Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Kolik km jste v zivote nejvic usli nebo ubehli za den?

pres 20 km
2
8%
pres 30 km
4
15%
pres 40 km
4
15%
pres 50 km
1
4%
pres 60 km
4
15%
pres 70 km
4
15%
pres 80 km
0
Žádná hlasování
pres 90 km
0
Žádná hlasování
pres 100 km
7
27%
 
Celkem hlasů : 26

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod mike » pát bře 15, 2024 2:25

Jj, ukradnou ti svacinu a jeste ti s ni utecou :twisted:

Mawenzi píše:slachovity hubeny sportovci vetsinou vypadaj starsi, nez jsou

To mozna jo, ale tohle je extrem. Je o neco mladsi, nez ja, ale kdybych neco takoveho uvidel v zrcadle, tak se fakt vydesim. Telo v pohode, ale hlava sedmdesatnika.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod mike » pát bře 15, 2024 2:40

Tak jsem si precetl apukovy prispevky... :roll:
apuka píše:Ne, apuka by to tak necetl. Apukova prvni otazka by byla uplne jina - jak vybirali zkoumanou skupinu "vrcholovych horolezcu"?

A kdyby nebyl apuka apukou, tak si snadno najde tu puvodni studii a v ni i odpoved. Ale ne, apuka misto toho vygeneruje hromadu slovniho prujmu.

apuka píše:Takze vytrvalec muze byt klidne i bez horolezeckeho genu - jen s nim se mu budou lepe zvladat treninky, regenerace, resp. bez ni bude mit nejspise vyrazne horsi vyziti vnitrnich zdroju a bude potrebovat vetsi vnejsi prisun energie, atd.

Ale o tom se tu celou dobu bavime, Mlho :lol:

apuka píše:Ale hlavne ze ani jeden z uvedenych genu nebo jejich kombinace neznamena, ze z nej je nebo neni terminator. K tomu muze dojit is prislusnymi geny pouze treninkem a naopak, i kdyz spravne geny nema, muzes se treninkem k terminatorstvi dopracovat - jen za mnohonasobne vyssi cenu a usili.

Ne, nemuze. Terminator to ma vrozene, at uz jsou to tyhle nebo jine geny. Jestli je vyuzije nebo ne je jina vec, ale terminatorem ho delaji vrozene predpoklady. Clovek, ktery je nema, se muze snazit jak chce, muze se dostat docela vysoko, ale pak prijde terminator a bez velkeho usili ho porazi. Priklady mame vyse, takovy oodoow do 30 nic moc nedelal, pak zacal behat a slo mu to tak, ze si mysli, ze 50 km je brnkacka a ze to da skoro kazdy.

A kdyby ses snad chtel hadat, tak pojem terminator jsem tady zavedl ja a definuju ho prave takto :P

apuka píše:Ja obecne ne moc chapu obcasnou posedlost nekterych lidi pouze a vyhradne ujetou vzdalenosti.

Nekdo takovy tady je? Citaci nebo odkaz, prosim. Tohle neni soutez ve staveni slamenych panaku ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod ntz » pát bře 15, 2024 7:54

mike píše:Jj, ukradnou ti svacinu a jeste ti s ni utecou :twisted:
pokud nejsi Usain Bolt tak medvedovi neuteces ...
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2070
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Anketa: maximalni delka jednodenni trasy

Příspěvekod Dromedaro » pát bře 15, 2024 8:11

ntz píše:me se hubeny lidi nelibej ....

Preferuješ ženy typu Věstonická venuše?

ntz píše:.... vypadaj neduveryhodne ... a hladove ...

Jinak mi to zní stejně, jako když si jednou v hospodě někde na vandru přisedl ke stolu nějaký chlap, podíval se na moje špinavé křusky a řekl mi, že já jsem tramp, tak že u mě to tak nebere, ale jinak, že lidi hodnotí podle toho, jak čisté mají boty, že to o nich hodně vypovídá. Jen to dořekl, potáhl si z cigarety a zatvářil se významně, jaké životní moudro mi právě sdělil. Nevím no... :D
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4384
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Předchozí

Zpět na Treking

cron