Jedlo na turach

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jedlo na turach

Příspěvekod mike » sob kvě 15, 2021 2:13

U mne se vetsina veci jist da ;-) Ale neni jich tam malo a lednice neni uplne mala. Nemam ve zvyku lednici nejak prolezat a navic mi nadava, kdy je dlouho otevrena. Proste si vezmu, na co mam chut a to jogurt obvykle neni ;-)
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Etheric » stř srp 18, 2021 6:50

Objevil jsem zajímavou potravinu pro zpestření jídelníčku. Chutná to skvěle a nutriční hodnoty nemaj chybu. Jen je to bohužel drahý jak sviňa, ale to tyhle věci bejvaj
IMG_20210818_074845.jpg
NE povinným vakcínám. Moje tělo, moje rozhodnutí!
Etheric
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod mike » stř srp 18, 2021 15:29

A kolik mi teda zaplati, kdyz to snim? :twisted:
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod apuka » stř srp 18, 2021 16:20

@etheric: zajdi nekam do akvarijnich potreb, za par korun si koupis kila moucnych cervu. No a doma si je muzes upect/osmazit/... i s ochucenim, jak chces. Nebo je potom muzes balit do Zip-locku a prodavat za tretinu ceny tohoto baleni :wink:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Etheric » stř srp 18, 2021 16:32

@mike: Když to natočíš a uděláš z toho virál, pak možná i zajímavou sumu ;)
Jinak je 20g za 150 nebo 80g za 250. Je to fakt dobrý. Hlavně vítám cokoliv co trochu obohatí sice nutričně bohatou, ale chuťově poněkud dokola opakující se a tím pádem nudnou stravu na cesty. Fakt normálně uvažuju, že znova začnu na cestách vařit, aspoň nějaký rychlý a jednoduchý jídla. Co se týče studený stravy, už mě to nebaví, navíc to vyjde draho. Asi bude hrát roli fakt, že cestuju často, takže to jídlo chce prostě dost obměňovat.
Nebo si budu brát zas jídlo do krabičky, ale to se zas musím tahat s tou krabičkou.. Nejradši bych, aby lidi nemuseli jest. Nemuseli by pak ani srat :twisted:

@apuka: když už, tak chovat je doma. S ohledem na to, že budou pro lidskou spotřebu.
Náročný to neni a vzhledem k ceně červů se to rychle vrátí. Dřív jsem takhle choval cvrčky, ale to bylo moc hlučný. Červi jsou potichu
NE povinným vakcínám. Moje tělo, moje rozhodnutí!
Etheric
inventář fóra
inventář fóra

Předchozí

Zpět na Treking