ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých + všeobecný pokec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Vyplníš svazovou anketu?

Ano
21
81%
Ne, protože zkostnatělým svazem nehne nic
1
4%
Nevím, nejsem si jist, zda to něčemu pomůže
4
15%
 
Celkem hlasů : 26

ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých + všeobecný pokec

Příspěvekod Tomík » úte zář 1, 2009 12:55

Milí,

svaz náš mateřský (macešský), horolezecký, se rozhodl uspořádat anketu, na jejímž základě by chtěl (měl) vytvářet svoji koncepci. Netvrdím, že mi anketa připadá geniálně vymyšlená a postihující všechny aspekty, kterým se má svaz věnovat – např. podpora mládeže v nesoutěžních, a koneckonců i soutěžních disciplínách není téměř zmíněna, a když, pak nikoli např. v části dotazníku, který se týká určení/směřování prostředků z příjmů z členských příspěvků, apod.

Na druhou stranu je touto cestou možnost ctěnému svazu sdělit, co si členská základna opravdu přeje a je pro ni podstatné. Osobně si myslím, že většina členů, byť je v ČHS pouze z tradice, rekreačně leze, jezdí na hory a tudíž hlavně chce udržované a v mezích možností bezpečné skalní oblasti u nás, zajímá je možnost slev na chatách v zahraničí, ale koneckonců i třeba na chatách KČT, a radši bychom měli pojištění alespoň na úrovni AV, abychom si nemuseli udržovat dvojí členství v různých lezeckých organizacích.

Zároveň mi přijde zcela nepochopitelné, že i z tohoto dotazníku vyplývá, že bychom z příspěvků měli přispívat na reprezentaci a soutěžní disciplíny, když na ty jdou bezvýhradně příspěvky státní (MŠMT) i prostředky získané členstvím v ČSTV (SAZKA), zatímco já si myslím, že i z těchto zdrojů by se kromě vrcholového sportu měl financovat tzv. servis, tedy zastupování v UIAA, práce sekretariátu, infocentra atd. (tedy servis, který je určen i soutěžícím) a repre by mělo (zvlášť nyní, když má ČHS „mediální agenturu“) získávat prostředky zejména nejen od svazu, ale přiměřeným dílem i od sponzorů – koneckonců, že zatím jsou tyto prostředky v menšině, je i vinou svazu, který na tyhle srandy stále poměrně hojně přispívá, takže lidi kolem soutěží nenutí hledat jiné zdroje.

Podotýkám, že anketa není určena výhradně členům svazu. Tedy zúčastnit se mohou i nečlenové, nebo členové jiných organizací UIAA (např. AV). A zároveň se domnívám, že právě názory nečlenů, tedy mnohdy těch, kteří nechtějí přispívat na šlendrián v ČHS, může být velmi přínosný.
Stáhnutím dotazníku ze stránky, vyplněním ankety a jejím odesláním na mejl info@horosvaz.cz nic nezkazíte a můžete možná i mnohému prospět. Zkuste to.
Díky,
BETEPAH AЛЬПNHNЗMA

ANKETA ČHS KE STÁHNUTÍ ZDE
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Indy » úte zář 1, 2009 13:13

tedy ale proc neni ta anketa i na strankach jako skrtaci formular? z tech poslanych word dokumentu se to sice da cpat do databaze makrama, ale porad nic moc prijemneho..
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Tomík » úte zář 1, 2009 13:41

Mám temné podezření, že to vymysleli jako anketu na Fesťák, a o dalším využití (třeba vyvěšení na stránky) začali uvažovat až když se jim z Fesťáku nesešlo dost relevantních odpovědí :mrgreen:
A tak to je ve svazu se vším :twisted:
Toť jeden z důvodů, proč se v tomhle srandaspolku řadím k dizíkům :-)
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Indy » úte zář 1, 2009 13:44

od pristiho roku jsem zrejme v JAMESu. :)
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Tomík » úte zář 1, 2009 13:49

Máš moje plné pochopení :-)
Já v ČHS zůstávám a/ z tradice b/ protože mám pocit, že bych měl přispět na jištění na českých skalkách a vyjednávání povolení k lezení na nich (a ČHS není schopné vytvořit transparentní účet, na který bych zasílal příspěvek na věci, o kterých mám pocit, že bych na ně chtěl přispět).
Potíž je ale i v tom, že tenhle svaz, ať děláme co děláme, je náš. Se vším všudy. Jedinej spolek, kterej by nás měl zastupovat, hájit naše zájmy, a pak nám taky třeba taky poskytovat nějakej servis.
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Indy » úte zář 1, 2009 13:54

prejistovani nasich mistnich skal jsem delal ruco, a sice v malem u nas. aniz by mi kdokoliv cokoliv rekl, tak v dobe kdy jsem betonoval uz byla koupena vrtacka a chemie. pak jsem se dozvedel ze v ramci prejisteni se to vsechno vyrve a udela znova - lepene. to byla asi posledni kapka... a nakonec se to ani nestalo a byl to bordel uvnitr v klubu, nicmene novy sef chs vypada rozumne a pokud se vrati aktivita v projednavani vyjimek nazpatek a lezci budou partneri a ne ti co se doprosujou zeleneho khmera, tak se vracim. ostatne jsem mu to aj osobne rikal...
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Volovec » úte zář 1, 2009 14:09

vyplnil jsem a poslal vcera rano, zkusim jeste ukecat zenu aby vyplnila taky, byt uz asi 3 roky neni clenem (jen OEAV).
Nevim jestli mam vyplnit i za deti, kdyz starsi uz se na lanu pohybuje tez (a obe jsou cleny OEAV - rodinne clenstvi :-)

Nejvic penez jsem nastrkal do udrzby skal a do metodiky.
Volovec
Uživatelský avatar
Volovec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon úno 5, 2007 16:54
Bydliště: Vysočina

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Indy » úte zář 1, 2009 14:16

aj ja, pak byla medicina, souteze koncily s 10% at se sponzori snazi.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Simi » úte zář 1, 2009 14:41

Tomík píše: prože mám pocit, že bych měl přispět na jištění na českých skalkách a vyjednávání povolení k lezení na nich ...
Potíž je ale i v tom, že tenhle svaz, ať děláme co děláme, je náš. Se vším všudy. Jedinej spolek, kterej by nás měl zastupovat, hájit naše zájmy, a pak nám taky třeba taky poskytovat nějakej servis.

To vidim velmi podobne. Anketu rozhodne vyplnim taky, treba k necemu bude. Osobne verim, ze Zdenek by CHS skutecne mohl trochu rozhybat.
Simi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1247
Registrován: čtv zář 9, 2004 15:01
Bydliště: Praha

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Tomík » úte zář 1, 2009 14:51

Indy píše:aj ja, pak byla medicina, souteze koncily s 10% at se sponzori snazi.

Já dal oběma "soutěžním" nulu, zato jsem 50% (tedy svých pomyslných 200,- kč) vrhnul na poslední kolonku - Jiná činnost a vypsal mládež v soutěžních i nesoutěžních disciplnách, a podporu oddílů s mládeží soustavně pracujících.
Mám pocit, že bez výchovy a podpory mládeže celej ten podnik půjde do kytek.
V téhle oblasti jsem se trochu zhlédl v JAMESu, kde v devadesátých letech prostě prachy nebyly, takže na soutěžní disciplíny nic nepřispívali, zato ale veškeré ušetřené prostředky investovali do mládeže. A výsledky se dostavují i v horách i na soutěžích.
Prostě mi to přišlo důležitější než ty dvě soutěžní kolonky na které bych nedal ani bůra. Zato bych z těch čtyř dal ještě jednu na metodiku a po padesátce na skalní oblasti a na infoservis. Ony skalní oblasti už teď mají v každém rozpočtu víc než jsou ve skutečnosti schopné vyčerpat (pak z toho jen platí cipoviny - jako Indym zmiňované přejišťování nově přejištěných oblastí, či nasekání mraky borháků někam, kde to je sice vidět, ale není to zapotřebí).

A taky jsem neopomenul využít kolonek na skoro konci, co že si myslím, že by svaz měl dělat.
Přijde mi totiž smutné, že metodiku u nás seženeš na internetu z nejrůznějších zdrojů, ale garantovanou metodiku z ČHS nevidět, přijde mi smutné, že všechny svazy něco v oblasti metodiky a bezpečnosti vydávají několikrát do roka, investují do výukových filmů, věcí na net, pravidelně vydávaných varování a vůbec další osvětě. Jen ČHS nic.

btw: a všimli jste si, že se radši neptají, zda bychom neocenili lepšín pojištění? Nebo vyjednání alespoň drobných slev na chatách v majetku členů UIAA a chatách a zařízeních KČT? To je asi ani nenapadlo že by mohli alespoň zkusit vyjednat. Sakra třeba to KČT. Áť mi nikdo neříká, že kdyby jim svaz nabídl zajímavu reciprocitu (třeba školení pro jejich instruktory a lektory VHT, školení v první pomoci - které svaz náhodou dělá na výborný úrovni, nebo něco pdobného), že by KČT něco neslevil. A totéž by trochu schopnější svaz mohl vyjednávat s kdekým.

Hm, a taky jsem si neodpustil napsat, že za stávající servic bych byl ochoten platit asi tak 15,- Kč :-)

@Volovec: jo, přesvěč je :-) Anebo si vyžádej souhlas k vyplnění za ně... Koneckonců, právě tebe by se ta podpora mládeže mohla v budoucnu týkat. Abys nedopadl jako pavproch, kterej rok marně sháněl slušnej tábor pro lezoucí dítko. A nakonec sehnal. Ale rozhodně ne z nabídky ČHS. I když zvažoval nabídky z JAMESu.
To je přesně to, co mi přijde v ČHS smutný. Jasně že nějakou nabídku nakonec najdeme. Ale proč podobný servis svaz neposkytuje automaticky?
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Tomík » stř zář 2, 2009 9:21

Nikdo nic?
Pro všechny ostatní platí anketní odpověď č. 2?
Mařena, pavproch, tesil, mája... další lezci, horolezci, vysocí tůristé?
Vás se to netýká, nebo s tím nechcete nic mít? :twisted:
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Aldo » stř zář 2, 2009 10:15

Tomík píše:Nikdo nic? Pro všechny ostatní platí anketní odpověď č. 2? Mařena, pavproch, tesil, mája... další lezci, horolezci, vysocí tůristé? Vás se to netýká, nebo s tím nechcete nic mít? :twisted:

.. ale no tak. :roll:
Víš Tomíku, ono nakonec je to strašně namáhavé chtít po někom aby to vše klapalo jak má, když má každý plné ruce práce uživit své bližní a ještě si užívat. Za CK Rakouského mocnářství jsme si zvykli na nějakou spolkovou činnost, komunisti to pokur..li a kapitalisti si to platí za své jako servis a nadstandard.
V konečném důsledku mi nevadí že mladou vedu k lezení sám a že ve výboru jsou lidé kteří mají jiné priority než já. Platím příspěvky bo lezu v ČR a platím AV bo lezu v Alpách. (Sem srozuměn, že za tyhle věci platit budu muset. pojištění, jištění , atd... ). Sere mě že spousta peněz jde na soutěže a mohly by jít jinde, sere mě.... spousta mě toho sere, ale prostě není síla to chtít změnit. Sem rád že žiju a mám trochu času na své koníčky.
V konečném důsledku jsem rád, že to alespoň nějak funguje a celé se to nerozsype. Kdybych chtěl prosadit své zájmy, tak bych se asi dral ke kandidatuře na nějaký post, ale já nechci prosazovat své zájmy a nechci ani prosazovat zájmy cizí. Chci lézt a v podstatě je mi jedno jestli ochranáři zavřou nějakou oblast, bo oblastí je mraky. Je mi jedno jestli se leze s mágem nebo bez, je mi jedno jestli se nějaký magor zrakví bo je cyp a leze kam nemá bo si nezaplatil alespon minimum znalostí někde ve škole .( viz nějaké vlákno o klasickém outdooru a novém směru - to mi samo není jedno, ale co s tím uděláš že? )
Prostě věci můžeš změnit pokud se o ně budeš zajímat a budeš se angažovat. To se ale bohužel nikomu moc nechce.
Péřové spacáky a oblečení do krutých podmínek. Jídlo do přírody. PROHORY.cz
Internetová půjčovna outdoorového vybavení PŮJČOVNA.PROHORY.cz
Horolezecké a skialpové kurzy. Lezecké pobytové zájezdy. HOROškola - HORSKESPORTY.cz
Uživatelský avatar
Aldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2314
Registrován: ned čer 24, 2007 18:59
Bydliště: Kousek od Beskyd

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Mařena » stř zář 2, 2009 10:21

Kua, je to snad anonymní, ne? :((
Tak, kde jsi přišel k těm informacím, že dotyční nevyplnili? :((
Se do mě dneska ňák včici trefujou - nejdřív mě označej za původce OT ve vláknu o čelovkách a teď veřejně pranýřujou, že sem eště nebyl volit...... :evil: :evil: :evil:
Mařena
Mařena
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1137
Registrován: pát bře 3, 2006 12:50
Bydliště: Brno

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Aldo » stř zář 2, 2009 10:27

Mařena píše:Kua, je to snad anonymní, ne? :((
Tak, kde jsi přišel k těm informacím, že dotyční nevyplnili? :((
Se do mě dneska ňák včici trefujou - nejdřív mě označej za původce OT ve vláknu o čelovkách a teď veřejně pranýřujou, že sem eště nebyl volit...... :evil: :evil: :evil:

Velký bratr všecko vidí... :lol: :rolleyes:
Péřové spacáky a oblečení do krutých podmínek. Jídlo do přírody. PROHORY.cz
Internetová půjčovna outdoorového vybavení PŮJČOVNA.PROHORY.cz
Horolezecké a skialpové kurzy. Lezecké pobytové zájezdy. HOROškola - HORSKESPORTY.cz
Uživatelský avatar
Aldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2314
Registrován: ned čer 24, 2007 18:59
Bydliště: Kousek od Beskyd

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod zbuddy » stř zář 2, 2009 10:27

Ešče že se mě to netýká :-..
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod amigo » stř zář 2, 2009 10:38

Mařena píše:Se do mě dneska ňák včici trefujou - nejdřív mě označej za původce OT ve vláknu o čelovkách a teď veřejně pranýřujou, že sem eště nebyl volit...... :evil: :evil: :evil:

je to sice OT ale nedá mi to: ještě bych doplnil, že jsi byl také označen za staromilce, který se brání novým trendům :mrgreen:
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Tomík » stř zář 2, 2009 12:34

@Aldo a Mařeno: odpusťte prosím, vyprudil-li jsem Vás moc. Já vím, nemám nikoho do ničeho nutit, sám nesnáším agitky...

To máte tak. Cesta do pekel bývá, jak notoricky známo, dlážděna dobrými úmysly.
Občas podlehnu jakémusi aktivismu v sobě a začnu se starat a nakonec i přesvědčovat lidi kolem, aby se starali též. Pokud jsem Vás tedy vytočil, (a Mařenu bral do úst nadarmo) nebylo to úmyslem.

Berte to tak, že jsem zas jednou podlehl pocitu, že by se mělo „něco“ měnit k lepšímu. Byť dobře vím, že právě ve svazu se k lepšímu mění těžko. Sám se zpravidla potácím mezi extrémy. Tedy snahou „něco“ udělat, a pocitem naprosté rezignace, kdy mám pocit že ten podnik je nereformovatelnej.
O to větší bych měl mít pochopení pro např. Aldův postoj, a neměl bych se sám nechat vyprovokovat k agitkám třeba za svazovou anketu. Byť by třeba mohla být užitečná.
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Tomík » stř zář 2, 2009 12:37

amigo píše:... byl také označen za staromilce, který se brání novým trendům :mrgreen:

Tak to on nepochybně je :mrgreen:
Já taky! :twisted:
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod tesil » stř zář 2, 2009 12:41

vyplneni ankety jeste nikoho nezabilo... tomiku neboj, je na to jeste 28,5 dne, par listku do te doby jeste urcite dojde ;-)
Uživatelský avatar
tesil
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1144
Registrován: čtv led 19, 2006 16:54
Bydliště: brno

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod vonkreuz » čtv zář 3, 2009 8:30

Neboj Tomíku, vyplním. Ale ne hned.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Tomík » čtv zář 3, 2009 10:35

Díky Vám, chlapci :-)
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod teoretic » čtv zář 3, 2009 10:42

Taky s tím počítám, ale nedostává se (zatím) času..

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod sekeromlat » čtv zář 3, 2009 13:40

vyplneno. ted jen naivne doufat, ze k tomu bude bran zretel, coz si osobne nemyslim... :-k
Uživatelský avatar
sekeromlat
nováček
nováček
 
Příspěvky: 53
Registrován: úte čer 9, 2009 15:01

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod pripluv » čtv zář 3, 2009 13:51

fertig
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod mayya » čtv zář 3, 2009 14:39

Narazila jsem na to až teď - vyplním, ale nemám čas teď hned okamžitě. Chci to totiž vyplnit pořádně a promyšleně... :wink:
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod Tomík » pát zář 4, 2009 9:22

mayya píše:... vyplnit pořádně a promyšleně... :wink:

A tak to má být :twisted:
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod pripluv » pát zář 4, 2009 11:49

ja to delal tri dny. a pak to tam poslal bez prilohy. pak jeste s prilohou. pak mi dokonce podekovali. asi jam na to zalezi.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod sekeromlat » pát zář 4, 2009 14:08

pripluv píše:.....pak mi dokonce podekovali. asi jam na to zalezi.



jo podekovali temer okamzite, cimz me mile prekvapili =D>
Uživatelský avatar
sekeromlat
nováček
nováček
 
Příspěvky: 53
Registrován: úte čer 9, 2009 15:01

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod kendy » pát zář 18, 2009 6:20

Jsou to šašci.
Ale je to pořád to nejlepší, co máme.

Přiznávám se, že na ty valný hromady, různý usnesení a věčný řešení (neřešení) věcí často nadávám, ale pak si řeknu, že bych to dělat nechtěl a radši sklapnu. Kdo k tomu má výhrady, ať se pustí do práce : )
na lezení Jizerky, na kolo heavytools, na silnici Fort, na oblečení Direct, na železo Simond, na pivo Konrad, na večer Terezka : )
Uživatelský avatar
kendy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 253
Registrován: pon čer 29, 2009 6:47
Bydliště: Proseč

Re: Anketa ČHS - kam kráčí spolek horolezců českých

Příspěvekod teoretic » pát zář 18, 2009 13:52

Tak jsem to vyplnil a poslal.

Nicméně v anketě zde ve vlákně bych rád zaškrtnul všechny 3 možnosti :mrgreen:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Další

Zpět na Horolezectví